Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Általános társalgó - Page 3 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Általános társalgó - Page 3 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Általános társalgó - Page 3 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Általános társalgó - Page 3 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Általános társalgó - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Általános társalgó - Page 3 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Általános társalgó - Page 3 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Általános társalgó - Page 3 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 3 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 3 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Általános társalgó

+26
Stalker
B.J. Wolf
Kwei'Rjet
Natasha Eicca
Spears Tábornok
Heca'thei
Kraug' na
Szolga
Fantom
Joe Johnson
Basil'isk
avpwar
Steg-'in
Gyilkos
Ger'dar
W.B.
alien gril23
Átok
Éjpenge
Sasszem
Vash
Kínzó
Préda
Andrew Fox
Bar'kha
Halál
30 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Üzenet [3 / 10 oldal]

61Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Kedd Júl. 23, 2013 10:14 am

Basil'isk

Basil'isk

Azt tudom, de éppen azért adtam át Crysmann karakterem kalandját, hogy addig se unatkozzon a kedve HUMANOID játékos.

62Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Kedd Júl. 23, 2013 12:24 pm

avpwar

avpwar
Admin

Basil'isk írta:Azt tudom, de éppen azért adtam át Crysmann karakterem kalandját, hogy addig se unatkozzon a kedve HUMANOID játékos.

Predator is humanoid, meg a pilóta is. Humanoid ember testalkatot jelöli. (csak hogy kötekedjek)

Valószínűleg se az a kaland, se a Hortenzia nem lesz kihasználva. Ott marad olvashatónak, vagy archív kalandok témába kerül. Még eldöntöm. (Hortenzia az én JK-m kalandja lett volna, csak időm nincs játszani.)

https://avpwar.hungarianforum.com

63Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Kedd Júl. 23, 2013 1:08 pm

Basil'isk

Basil'isk

Értem.

64Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Kedd Júl. 30, 2013 5:24 pm

avpwar

avpwar
Admin

Zene lejátszóba betettem pár új számot, ha van ötlet még mit, írjátok meg.

https://avpwar.hungarianforum.com

65Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Aug. 05, 2013 4:31 pm

Bar'kha

Bar'kha

Berakhatnád Little Richardtól a Long Tall Sally c. számot, ami a az első predi filmben a helikopterben ment xD

http://www.aludus.qwqw.hu

66Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Aug. 05, 2013 4:47 pm

avpwar

avpwar
Admin

Bar'kha írta:Berakhatnád Little Richardtól a  Long Tall Sally c. számot, ami a az első predi filmben a helikopterben ment xD

My Little Pony főcímdal jó lesz? :p

Ámmeg.

Ez lenne? Hát nem tudom. Oké, hogy volt a filmben, ám mégse olyan típusú zene, tehát nem film/játék zene. Ám ha más is akarja még felőlem...

https://avpwar.hungarianforum.com

67Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Pént. Aug. 16, 2013 2:57 pm

avpwar

avpwar
Admin

OstorII 

Hamarosan!

https://avpwar.hungarianforum.com

68Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Szer. Aug. 21, 2013 6:11 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

Steg'in nem akartam a kaland kihirdetéshez írni, de Fantommal Új-Japánra is írhatsz.

69Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Szer. Aug. 21, 2013 8:20 pm

Fantom

Fantom

Ma sajnos csak telefonról vagyok de holnap írok. Smile

70Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Aug. 31, 2013 6:30 pm

Basil'isk

Basil'isk

Na, már csak 1-2 nap és indul a globál kaland Smile Akkor még a Pred közöst és a Saját kalandomat is be tudom fejezni, ha a mesélő nem teszi magát ismét inaktívba a globál kaland alatt.

71Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Aug. 31, 2013 7:35 pm

avpwar

avpwar
Admin

Azért nem egy két nap! Szeptemberben van tervezve, hogy indul!
Bár lehet, hogy tényleg 1-2 nap. Majd kiderül.
Igazából attól is függ, hogy meg lesz-e a jelszavas spoiler kódja.

https://avpwar.hungarianforum.com

72Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Vas. Szept. 01, 2013 10:14 am

Basil'isk

Basil'isk

Rendben, értem.

73Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Szept. 02, 2013 5:55 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

DeadFist!!!
Ha Fantom holnap 17:30-ig nem ír akkor megy tovább a kalandod nem állunk le. Njk társad lesz így bármikor visszatérhet aktívként köszi a türelmet.

74Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Vas. Szept. 29, 2013 4:30 pm

Vash

Vash

Nagyon sajnálom hogy az elmúlt időben aktivitásom egyenlő volt a nullával, de elárulom miért:
nagymamámnál rákot diagnosztizáltak, így a meló mellett, rá fordítottam annyi időt, amennyit tudtam. Sajnos meghalt, és most mindenki a véremet a szívja hogy menjek hozzá segíteni, így a meló mellet, előtt, után, annyi az összes szabad időm, hogy fürödjek, és egyek Sad
Lelkileg is megviselt a dolog, nem tagadom, az első pár napba nem érdekelt semmi, melóba nagyon erős poker face-t kellett felvennem, de azóta már jobban vagyok
Az aktivitásomat próbálom újra vissza hozni a régi szintre Smile

75Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Vas. Szept. 29, 2013 4:45 pm

avpwar

avpwar
Admin

Vash írta:Nagyon sajnálom hogy az elmúlt időben aktivitásom egyenlő volt a nullával, de elárulom miért:
nagymamámnál rákot diagnosztizáltak, így a meló mellett, rá fordítottam annyi időt, amennyit tudtam. Sajnos meghalt, és most mindenki a véremet a szívja hogy menjek hozzá segíteni, így a meló mellet, előtt, után, annyi az összes szabad időm, hogy fürödjek, és egyek Sad
Lelkileg is megviselt a dolog, nem tagadom, az első pár napba nem érdekelt semmi, melóba nagyon erős poker face-t kellett felvennem, de azóta már jobban vagyok
Az aktivitásomat próbálom újra vissza hozni a régi szintre Smile
Rendben. Fogad részvétem.

https://avpwar.hungarianforum.com

76Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Vas. Szept. 29, 2013 8:17 pm

Vash

Vash

köszönöm Smile
azért osztottam meg veletek, nehogy azt hidje valaki, hogy az oldalt untam meg Smile

77Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Szept. 30, 2013 6:05 pm

Steg-'in

Steg-'in

Részvétem. Én amúgy év eleji dogák miatt nem voltam eddig, de a holnapi fizika dolgozat után teljes mértékben aktív leszek megint. Smile

78Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Okt. 26, 2013 5:41 pm

Préda

Préda

Hell mindenki! Préda karakterem csatlakozna a kalandhoz és a mesélő áldását várom, hogy csak simán posztohassak vagy bemesél majd.
Minden jót mindenkinek és jó hétvégét...

79Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Okt. 26, 2013 6:13 pm

Szolga

Szolga

Szerintem nyugodtan írj egy postot a globálba. Minél többen vagyunk, annál jobb Very Happy

80Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 29, 2013 6:44 pm

Préda

Préda

Xeno globálba mivel 2en vagyunk JK-k így annyira nem fontos a sorrend nem? Ha igen akkor ezentúl betartom csak mindig olyankor tudok írni ha van időm légyszi vegyétek ezt figyelembe kössze!!!

81Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 29, 2013 6:56 pm

W.B.

W.B.

Nincs sorrend megszabva

82Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Nov. 02, 2013 5:33 pm

Fantom

Fantom

Be lehet még csatlakozni xeno globálba? Már leszek rendszeresen.

83Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Nov. 02, 2013 7:19 pm

avpwar

avpwar
Admin

Persze, be lehet.

https://avpwar.hungarianforum.com

84Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Dec. 02, 2013 9:09 pm

Kraug' na

Kraug' na

Film+-on most kezdődik az Alien, ha valaki nem látta volna esetleg Very Happy

85Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Kedd Dec. 03, 2013 9:37 am

Basil'isk

Basil'isk

Film+-os verzió nagyon gagyi. Mindig a mondat elején vagy közepén bevágják a reklámot. Én DVD-n néztem meg tegnap éjszaka és pont a rendezői változatot

86Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Vas. Dec. 15, 2013 9:48 pm

Halál

Halál

A pokol kapuját ismét kinyitom! Készen álltok az alvilági valóság show-ra?  Twisted Evil 

Am szerintem is gagyik a tv-s verziók! Össze vissza vannak vágva! De a legjobb mindig a rendezői változat marad! Very Happy

87Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Kedd Dec. 17, 2013 2:19 am

Halál

Halál

Draquo írta:Mit szólnál egy még fényesebb jövőhöz Balázs ?  Very Happy

Amint megkaptam Bishop (a tesóm) az üzenetet, azonnal élesítettem a fegyvereimet és kikapcsoltam az álcázást...

Ittvagyok énis anno Chaoswarrior most inkább a Draquo néven futok bár azthiszem ezt is használtam anno, már nem emlékszem, WB tudja, ha bármi angol fordítást kell végezni az oldalnak, rám számíthattok. Reméljük, hogy elérjük régi fényünket (és belső viszályoktól mentes lesz az oldal).

Mostanában megint elérhető leszek, az előző pár évben sokminden változott az életemben, így sokmindennel fel kellett hagyjak, de lassan kezdek visszatérni a régi kerékvágásba. Smile

Szóval üdv mindenkinek, Draquo szolgálatra készen, akár KM-ként is de most megyek és csinálok egy dicső yautját... Cool

Ö a mi "kis" Istvánunk? Very Happy
A kis eltévelyedett bárányka... Very Happy

88Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Kedd Dec. 17, 2013 1:06 pm

W.B.

W.B.

Ez hol van?

89Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Kedd Dec. 17, 2013 1:29 pm

Halál

Halál

Itt, a társalgóban! Kb. a 10-dik oldal körül!
Jó néha visszaolvasgatni ám! Wink

90Általános társalgó - Page 3 Empty Re: Általános társalgó Szer. Dec. 18, 2013 12:37 am

Halál

Halál

Mi ez a kínos csend, Gyerekek?
Esküszöm, még egy xeno fészekben is nagyobb ricsaj van, mint itt...

Általános társalgó - Page 3 Tumbleweed-gif-2_zps02f62575

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [3 / 10 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Similar topics

-

» Általános társalgó
» Inaktív

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.