Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Általános társalgó - Page 5 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Általános társalgó - Page 5 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Általános társalgó - Page 5 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Általános társalgó - Page 5 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Általános társalgó - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Általános társalgó - Page 5 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Általános társalgó - Page 5 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Általános társalgó - Page 5 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 5 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 5 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Általános társalgó

+26
Stalker
B.J. Wolf
Kwei'Rjet
Natasha Eicca
Spears Tábornok
Heca'thei
Kraug' na
Szolga
Fantom
Joe Johnson
Basil'isk
avpwar
Steg-'in
Gyilkos
Ger'dar
W.B.
alien gril23
Átok
Éjpenge
Sasszem
Vash
Kínzó
Préda
Andrew Fox
Bar'kha
Halál
30 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Üzenet [5 / 10 oldal]

121Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Pént. Jan. 24, 2014 2:37 pm

Spears Tábornok

Spears Tábornok

Préda is jöhet, oké.

122Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Pént. Jan. 24, 2014 6:51 pm

Natasha Eicca

Natasha Eicca

Üdv Mindenkinek!

No, ennyi kihagyás után, először is:

Gratula az új dizájnhoz! Ügyesek voltatok fiúk! Wink

Másodszor:

Jövök, írok, ahogy tudok. Most még keresgélem Nat aktív játékait, meg szerkesztgetem a dolgait, de jövök, és DeathFist is akcióba lendül. Wink A mesélést R'ka-val továbbra sem tudom vállalni viszont.
Na, mára elég a gyereknapból, Kalandra fel!

Sok Szerencsét, és Jó Vadászatot!


123Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Pént. Jan. 24, 2014 7:25 pm

Préda

Préda

Üdv Dühöngő, DeathFist-el te is jöhetnél globálba, ha gondolod. Eddig gyilkos és személyem képviseljük a xenókat. Várunk!

124Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Pént. Jan. 24, 2014 7:29 pm

Gyilkos

Gyilkos

Üdv újra az "élők" sorában! Very Happy
Nna, majd befenyítjük a népséget és megnyerjük a globált, igaz?! Very Happy

http://kacsa91.deviantart.com/

125Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 26, 2014 1:14 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Helló!

126Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 26, 2014 1:18 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Na... Ki fog majd játszani az "Alien insolation"al? Very Happy

127Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 26, 2014 1:30 pm

Préda

Préda

Hell mindenki. Alap bár most a colonial-t szedem, h nosztalgiázzak. Gyilkos később írok csak, mert elkezdtem nézni az alien 1-et. De ma elindulunk.

128Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 26, 2014 1:38 pm

Gyilkos

Gyilkos

Kellemes józanodást közben! Very Happy

http://kacsa91.deviantart.com/

129Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 26, 2014 3:23 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Kwei'Rjet: Úgy tudom hogy év végére kerül forgalomba. Nyáron majd gyűjtök egy Xbox 360-ra és beszerzem a A:CM-et, AvP (2010)-et és biztos hogy majd az Isolationt is előbb-utóbb.

Játékok terén nálam a Predator: Concrete Jungle az első.

130Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 26, 2014 3:27 pm

Gyilkos

Gyilkos

A Predator CJ tényleg nagyon jó, de PC-n jobban élvezném. FPS pedig szerintem csak PC-re való! Very Happy
Konzolon sosem szerettem!

http://kacsa91.deviantart.com/

131Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 26, 2014 3:33 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Megvan még nekem az AvP: Extinction. Egy RTs ami az első AvP-s játékom és egyben az első cucc a gyűjteményemben.

132Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 26, 2014 4:17 pm

Gyilkos

Gyilkos

Az nekem is meg van, de valahogy unalmasnak tartom...
Épp a történéseit vetem docx fájlba. A pályák elején lévő szöveget fordítom, meg a küldetéseket Smile

http://kacsa91.deviantart.com/

133Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 26, 2014 4:25 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

A 21 pályát én nagyjából időrendi sorrendbe tettem a wikimen. Kedvenceim a katonák mert ha 25 fős csapatban küldöm őket futólépésben is kilövik a másik 2 faj legerősebb egységeit is.

134Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Kedd Jan. 28, 2014 9:20 pm

Préda

Préda

Most csutkáztam ki a colonial marines-t. Régen nem tetszett és hagytam a csába, de most neki ültem és jó formán ma fel sem álltam előle. Nekem nagyon tetszett. Ajánlom mindenkinek.

135Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Kedd Jan. 28, 2014 9:51 pm

W.B.

W.B.

Préda írta:Most csutkáztam ki a colonial marines-t. Régen nem tetszett és hagytam a csába, de most neki ültem és jó formán ma fel sem álltam előle. Nekem nagyon tetszett. Ajánlom mindenkinek.

Általános társalgó - Page 5 38


A:CM tele van hülyeségekkel. Bár igaz, első végig játszásra még élveztem is. Ám mikor a kidolgozása miatt elkezdtem aprólékosan "tanulmányozni", rendesen felforralta az agyvizem.

136Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Kedd Jan. 28, 2014 10:29 pm

W.B.

W.B.

137Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Szer. Jan. 29, 2014 9:43 am

Gyilkos

Gyilkos

Érdekes olvasmány! Very Happy
De lenne pár hozzáfűznivalóm!


  • Az m41a tükrözött modellje van mindenhol. Az összeset tükrözték.
  • "Bojler" sugárzás miatt alakúlt úgy tudom... Volt sugárzás, csak eltűnt? Ahhoz képest igen gyorsan! :S
  • A végső megoldás a halál rendezői változatban pedig mint ha úgy láttam volna, hogy a testek vizsgálásakor, vagyis a tűz keletkezése közben még a film elején, lehet látni az arctámadót Newt fején. Tehát logikusabb az, hogy idegen test miatti került sor az evakuációra, elszigetelés céljából. De akkor miért kellett a többieket is? Bár lehet, hogy ez már a vágott verzióban is benne volt, így hirtelenjében nem emlékszem.

http://kacsa91.deviantart.com/

138Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Szer. Jan. 29, 2014 11:10 am

W.B.

W.B.

1, Tükrözött model mi? Ugyan az a textúra van mind két oldalon? Mert nem. Az M41AMK2-nek csak bal oldalt van kijelző.
2, Boiler nem alakulhat ki a sugárzástól Mutálódott DNS miatt megtámadnák egymást. Ráadásul amekkora robbanásnak kellene ott lennie, jó sok évig ember számra életveszélyes sugárdózisnak kéne ott lennie. De már hetekkel bum után ott vagyunk.
3, Teljesen mindegy mi miatt evekuált a hajó. Játék szerint a film feldughatja magának.

139Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Jan. 30, 2014 9:27 am

Préda

Préda

Ha engem kérdeztek a Boiler bazi fölösleges idegen a játékban. Mondhatni nyomi-zombi-aliennek is. Azon a pályán csesztem el a legtöbb időt a guggolva mászkálással is. Ha a Raven nem lett volna a játékban már tuti ezek miatt új monitorom lenne. Mind1. A másik tudom nem ide kéne írnom, de ma már ne számítsatok Fox-ra és Prédára. Utazok vissza és az egy fél napot igénybe vesz. Am ífolytatom Thla'loc-nak a mesélését is a globálba. Na csőkar mindenkinek.

140Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Jan. 30, 2014 10:00 am

Gyilkos

Gyilkos

Szerintem jó ötlet volt, csak megcsinálhatták volna rendes idegennek... és annyi plussza lenne, hogy fel tudja magát robbantani. ennyi
Amúgy jó utat! Very Happy

http://kacsa91.deviantart.com/

141Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Jan. 30, 2014 10:59 am

W.B.

W.B.

Bojler annyira nem hülyeség. Csak az, hogy sugárfertőzöttek vagy, hogy öreg alienek magyarázat. Mert egyik se reális magyarázat. - Sugárzás főleg, azért, mert szántszándékkal robbannak fel, tudják, hogy kell felrobbanni.

Sima önmegsemmisítő idegennek viszont jó. Főleg, hogy az adatbázisban nálunk van a "hadiállapot" kifejezés az idegeneknél. Ha hadi állapot van egy fészekben akkor keletkeznek ravagerek, carierek, bojlerek és sok köpő. Mivel ezek offenzív idegenek, carrier kivételével mind öl, nem pedig gazdatestet szerez.
Sima "békés" fészekben csak pár praetorian van. Az A:CM előtt már játszódott két másik játék is. A Sephora nem először volt ott.

142Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Jan. 30, 2014 7:32 pm

Steg-'in

Steg-'in

Múlt héten sítáborban voltam, ezen meg elég sok dolgom volt, de vagyok Steg-'in-el és Fantommal is Very Happy

143Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Pént. Jan. 31, 2014 4:41 pm

Gyilkos

Gyilkos

Nna, most akkor aztán hajajj, de hú, de! Very Happy
Jöjj, játszani, hitetlen! Very Happy

http://kacsa91.deviantart.com/

144Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Vas. Feb. 09, 2014 11:46 am

Préda

Préda

Megint egyre több ördögszekér pörög, gurul a xenók háza táján:/

145Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Vas. Feb. 09, 2014 1:45 pm

Préda

Préda

Azon filóztam, mivel xenók csak ketten vagyunk DeathFisttel bár ő is pár nap elteltével ugrik be, de legalább van Very Happy szóval, hogy a globál elég lassan halad és, hogy én kiszállnék a mert kitudja, hogy mikor lesz vége. Szeretnék egy jól haladó magánkalandban játszani fejlődés céljából, de ezt az aktuális helyen fogom kérni... Persze ha két kaland mehet egymás mellett akkor maradok a globálba, de tök lehúzó, hogy aki játszana az nem tud...

146Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Vas. Feb. 09, 2014 2:01 pm

W.B.

W.B.

Mesélő posztja után 3 napjuk van a játékosoknak írni. Ha valaki nem ír eme határidőn belül, akkor mesélőnek kell írnia. Mesélőnek plusz 2 napja van, ha valami közbe jönne. Ő is csak ember.
Tehát egy játékos miatt is elhúzódhat a kaland. És mivel DeathFisttel nem ír 3 naponta, így húzódik. Esetleg meg lehet beszélni deathtel, hogy ő ír mikor tud, és a Spears mindig ír utánad.

147Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Feb. 10, 2014 5:08 pm

Préda

Préda

Hali! Kérdésem lenne az ,,5K" rendszerrel kapcsban, ha majd eljutok odáig. Szóval a lényeg, hogy ha a KKKKK-ból a Karmos-t választanám arról olvastam hátrányban, hogy kevésbé tud majd lopakodni ill. falra mászni. Ám bár addigra tuti megfogom szerezni a Lopakodás II. (már az I. megvan) akkor sem lesz képes lopakodásra? Gondolom valamilyen szinten igen mivel a II.vel már egy Predet is kitudnék játszani, de ha a karmost választom akkor ez megint visszahúzza ugye és ott vagyok ahol a part szakad ,,Karmosként"...
Másik... Ha a kaptározót választom akkor auto. átalakulna a kis Prédám Carrierré vagy külalak csak annyiban módosul, hogy a csápok változnak meg?
Egyébként nagyon nehéz tényleg dönteni, mert jól összelehet hozni ezek által egy ütős karit.
Nehéz döntések nyomják a a pici szivem Smile , mivel próbálnám a képességeim alapján kiválasztani a megfelelő játékstílust. Bármilyen hozzáértő segítséget elfogadok, meghallgatok köszi előre is.

148Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Feb. 10, 2014 5:38 pm

W.B.

W.B.

A Karom lopakodását a karmai és azok kemény felülethez való verődései nehezítik. Egy puha talajon ugyan úgy tud lopakodni, ám betonon már nem. Természetesen tud lopakodni, csak az adott környezetben megnő a lebukás esélye. A skillek ezt csökkentik.
A kaptározó nem egyenlő a carrier idegennel, mivel az praetorianból fejlődik tovább. A kaptárazó inkább egy tapasztaltabb fészekben dolgozó alien, ám a játékos nem fog a fészekben dolgozni.

Mivel a carrier és ravager túl táp, hogy játékos irányítsa, ezért lettek gyengített ám mégis sima harcoshoz képest tápos specializációk. Nem mellesleg a karom amúgy szerepel egy AvP arcade játékban, a kaptárazóhoz hasonló arctámadót vivő harcos idegent meg terveztek az A:CM-be. Tehát van kanon alapjuk is.

149Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Kedd Feb. 18, 2014 8:48 pm

Préda

Préda

Hali! Fan fikció, ha elég jó ahhoz, hogy pár perc után ne unjon bele az olvasó akkor jár érte jutalom?
Ha lehetne az olvasó közönség által szavaztatni valamilyen jutalom szerzésére: igen, nem válasszal akkor lehetséges lenne? Az iromány után új bejegyzés pl.: Beviz Elek: uncsi...
Cserepes Virág: jó...
Nagy Ivó: lesz folytatás?
Értitek a gondolatom... Szóval felmérnénk, egyrészt mennyire keresettek és olvasottak a FAN-ok ill. aki készít is ilyet, hogy mennyire jó a szakmában. Hát ennyi lett volna.

150Általános társalgó - Page 5 Empty Re: Általános társalgó Kedd Feb. 18, 2014 8:51 pm

W.B.

W.B.

Hát. Fan fiksön azért fan, mert önként írja az ember.
Ha lenne jutalmazás, akkor az már hát, hosszú távon elfajulhat. Viszont mint időnkénti verseny, ki milyet ír, azt tudnám támogatni.

Ám mások véleménye is kéne.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [5 / 10 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Similar topics

-

» Általános társalgó
» Inaktív

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.