Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Általános társalgó - Page 9 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Általános társalgó - Page 9 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Általános társalgó - Page 9 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Általános társalgó - Page 9 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Általános társalgó - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Általános társalgó - Page 9 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Általános társalgó - Page 9 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Általános társalgó - Page 9 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 9 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 9 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Általános társalgó

+26
Stalker
B.J. Wolf
Kwei'Rjet
Natasha Eicca
Spears Tábornok
Heca'thei
Kraug' na
Szolga
Fantom
Joe Johnson
Basil'isk
avpwar
Steg-'in
Gyilkos
Ger'dar
W.B.
alien gril23
Átok
Éjpenge
Sasszem
Vash
Kínzó
Préda
Andrew Fox
Bar'kha
Halál
30 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Üzenet [9 / 10 oldal]

241Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Vas. Okt. 23, 2016 7:01 pm

Préda

Préda

Csaj szimpla kèpet pl amit majd fel szeretnék kalandba tölteni, ha majd mesèlek egyszer... Vagy bármilyen kèp amit közlèskènt raknèk fel. Szal nem az oldalról lenne kèp.

242Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Vas. Okt. 23, 2016 7:24 pm

W.B.

W.B.

Préda írta:Csaj szimpla kèpet pl amit majd fel szeretnék kalandba tölteni, ha majd mesèlek egyszer... Vagy bármilyen kèp amit közlèskènt raknèk fel. Szal nem az oldalról lenne kèp.

Mint eddig, a hozzászólás írás eszköztárában van.
Kód:
[img]képlink[/img]

243Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Vas. Dec. 18, 2016 9:57 am

Préda

Préda

Tsá. Borgia meghalt? Vagy mi a helyzet? A kalandot folytatnám v akkor szóljon h jegeljük... Előre is bon nadal.

244Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Kedd Dec. 20, 2016 9:18 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Bakker, nem vettem észre, hogy írtál. A késleltetés miatt kárpótlásul eltehetsz 5SP-t.Pár perc múlva kész a poszt.

245Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 05, 2017 10:27 pm

Koncoló

Koncoló

Bocs, de most csak Prédának ért véget a kaland vagy közös, mert a predes résznél csatlakozott a kalandba, ami azzal végződött hogy az egyik pred elhagyta a bolygót.

http://dragonlord.hungarianforum.com

246Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Kedd Márc. 07, 2017 12:42 am

Johny Borgia

Johny Borgia

A kaland neked is véget ért, 15 SP-t és 1 pempőt kapsz. Jelenleg szabadon választhatsz kaland helyet Új Japánon.

247Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Kedd Márc. 07, 2017 3:45 pm

Koncoló

Koncoló

Ok, nemsokára frissítem a karakterlapomat és írok majd valahova Új Japánon-n belül. Előbb kiment a netem és nem tudtam válaszolni itt.

http://dragonlord.hungarianforum.com

248Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Pént. Márc. 10, 2017 7:47 pm

Koncoló

Koncoló

Pempő és 15 SP hozzáadva ahhoz az 1 SP-hez, ami maradt az előző vásárlásomból. Így van 16 SP-m és hamarosan lesz új képesség is, csak akkor még egy kalandot kell teljesítenem, úgyhogy írok valahová.

http://dragonlord.hungarianforum.com

249Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Márc. 13, 2017 10:47 am

Préda

Préda

Hali szóljatok ha be lehet szállni! Majd posztolok, ha rábólintottatok. Hali.

250Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Márc. 13, 2017 10:48 am

Préda

Préda

ja meg a KKKKK besorolásnál kiválasztottam a kaptárőrt. A képét hogy tudom beszúrni? Min belül és hogy valaki részletesen írja már le köszi...

251Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Márc. 13, 2017 12:07 pm

Koncoló

Koncoló

Jelenlegi kalandom, a te fészkes kalandoddal párhuzamosan fut. Röviden előtted vagyok a fészekben, amikor a királynő vs MAX bunyó zajlik.

http://dragonlord.hungarianforum.com

252Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Kedd Márc. 14, 2017 10:57 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Új Japán bármely területén mehet a kövi kaland, ahol majd létrejön az új fészek. Főadmin urat meg le kellene fizetni, hogy az Erdő kalandot indítsa újra, mert mindketten, illetve az én alien karakterem is ott van.

253Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 15, 2017 12:29 pm

W.B.

W.B.

Préda írta:ja meg a KKKKK besorolásnál kiválasztottam a kaptárőrt. A képét hogy tudom beszúrni? Min belül és hogy valaki részletesen írja már le köszi...

Beállítottam.

254Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 15, 2017 7:29 pm

Préda

Préda

Köszönöm a közreműködést W.B. Kalanddal kapcsolatban. Megvárom Koncolót, hogy befejezze ne legyen csúszás. Ha lesz kihírdetett xeno kaland írok. Ám minden nap fel nézek az oldalra és jó látni, hogy megint van mozgás. Hali all!

255Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 15, 2017 8:39 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Elvben hőn imádott adminunk azért nem ír az Erdős kalandra, mert neked is kellene posztolni. Persze csak kifogást keresd, hogy ne kelljen írnia, igaz W.B.?

256Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 15, 2017 10:03 pm

W.B.

W.B.

Johny Borgia írta:Elvben hőn imádott adminunk azért nem ír az Erdős kalandra, mert neked is kellene posztolni. Persze csak kifogást keresd, hogy ne kelljen írnia, igaz W.B.?
deadpool

257Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Pént. Márc. 17, 2017 4:51 pm

W.B.

W.B.

Amúgy Préda, írnod kéne új japán erdőkbe.

258Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Márc. 18, 2017 8:06 am

Préda

Préda

Oksa, de előzményt hol találok? Most néztem 2015 poszt az uccsó.

259Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 19, 2017 11:31 am

W.B.

W.B.

Préda, fészen fent vagy?

260Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 19, 2017 11:27 pm

Koncoló

Koncoló

Holnap írok erdőbe! Most viszont lépnem kell, mert holnap munka van (4 óra az üzemben), majd ha hazaértem, tényleg írok.
Meg bocs hogy pénteken-szombaton nem voltam, bratyónál voltam Újbudán és ő nem engedi hogy a gépén feljöjjek az oldalra.
Lehet hogy a fészek kaland vége kicsit csúszni fog a hiányzás miatt, de megpróbálom holnaptól behozni a lemaradást.

http://dragonlord.hungarianforum.com

261Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 22, 2017 9:26 pm

W.B.

W.B.

Próba dobókocka.

262Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 22, 2017 9:26 pm

avpwar

avpwar
Admin

The member 'W.B.' has done the following action : Dobókocka


'Dobókocka' :
Általános társalgó - Page 9 Vdkock10
Result : 6

https://avpwar.hungarianforum.com

263Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 22, 2017 9:50 pm

avpwar

avpwar
Admin

The member 'W.B.' has done the following action : Dobókocka


'Dobókocka' :
Általános társalgó - Page 9 Vdkock10
Result : 5

https://avpwar.hungarianforum.com

264Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 22, 2017 9:51 pm

W.B.

W.B.

Oké, akkor a poszt szerkesztést kell figyelni.

265Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Márc. 25, 2017 8:15 pm

Koncoló

Koncoló

Préda írta:Hali szóljatok ha be lehet szállni! Majd posztolok, ha rábólintottatok. Hali.

A fészek kiürítése véget ért, a királynő tojás nálam van. Nyugodtan jöhetsz a fészek alapításos kaland lejátszására, de a Bug-Maneket ne bántsd. De hol legyen a kaland? Olyan helyet kell választani, ahová még nem írtak vagy valakit meg kell kérni pluszba, hogy Új Japánon belül hozzon létre egy új topikot.

Te mit gondolsz, hová írjunk vagy mi legyen?

http://dragonlord.hungarianforum.com

266Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Márc. 25, 2017 11:34 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Tudok új topikot létrehozni, így bárhol lehet a kaland, leszámítva a fővárost, az az utolsó kaland helye.

267Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 26, 2017 2:59 pm

Koncoló

Koncoló

Én is mondtam, hogy nem a városba. Ja, egyből betámadni a várost majdnem 10 aliennel és néhány Bug-Manel, öngyilkosság.
Meg ha Préda nem ír, akkor NPC lesz, amíg nem nyom hsz-t.

http://dragonlord.hungarianforum.com

268Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 26, 2017 5:16 pm

W.B.

W.B.

A város nem akkora hülyeség a bugmanekkel.
Mennyire járőröznek a csatornákban? Mennyi hajléktalan van? Milyen éjjel a közvilágítás? Vannak drogosok? stb...

269Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 26, 2017 5:51 pm

Koncoló

Koncoló

Akk nem szóltam.
Rátok bízom, hogy hol legyen a fészekalapítós kaland.

http://dragonlord.hungarianforum.com

270Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 26, 2017 8:08 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Ha Préda 2 nap múlva sem reagál, akkor megkezdődik a kaland, ez esetben a városban.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [9 / 10 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Similar topics

-

» Általános társalgó
» Inaktív

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.