Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Általános társalgó - Page 8 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Általános társalgó - Page 8 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Általános társalgó - Page 8 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Általános társalgó - Page 8 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Általános társalgó - Page 8 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Általános társalgó - Page 8 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Általános társalgó - Page 8 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Általános társalgó - Page 8 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 8 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 8 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Általános társalgó

+26
Stalker
B.J. Wolf
Kwei'Rjet
Natasha Eicca
Spears Tábornok
Heca'thei
Kraug' na
Szolga
Fantom
Joe Johnson
Basil'isk
avpwar
Steg-'in
Gyilkos
Ger'dar
W.B.
alien gril23
Átok
Éjpenge
Sasszem
Vash
Kínzó
Préda
Andrew Fox
Bar'kha
Halál
30 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Üzenet [8 / 10 oldal]

211Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Szer. Okt. 28, 2015 7:53 pm

Préda

Préda

Én is a kaptárőr vagy a kaptározó mellett döntenék mivel lopakodás rejtőzködés segítene főleg a kaptározónál... Az arcmászók pedig e képességekkel talán még előnyt is élveznének. Na mindegy előbb kapjam meg a rangot. Köszi a hozzászólást.

212Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Okt. 29, 2015 8:43 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

W.B. is megadja a rangot, ha jó teljesítményt nyújtasz továbbra is.

213Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Pént. Okt. 30, 2015 11:17 am

Préda

Préda

Hali és köszi előre is. Rendben akkor, ha sikerül élve teljesítenem a kalandom vagy sikeresen meg is csinálom. További jó játékot...

214Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Dec. 31, 2015 5:11 pm

Préda

Préda

Előre is jobb 16-ot mint 15-öt B.U.É.K. mindenkinek!

215Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Dec. 31, 2015 9:19 pm

Basil'isk

Basil'isk

BUÉK ALL!

216Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Szer. Feb. 10, 2016 5:56 am

Préda

Préda

Hi All! Gondolom ismeritek a telefonra letölthető AvP Evolution-t. Ha nem ajánlom figyelmetekbe! 1st számomra legalábbis.

217Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Szer. Feb. 17, 2016 9:44 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Ismerem, csupán végigjátszást néztem róla, mert telefonom nincs, tabletem meg kifüstölt. Nekem is tetszik, pláne hogy egy Predators+AvP 2010+ AvP 3WW keveréknek tudnám mondani a cselekményt.

218Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Feb. 22, 2016 7:59 pm

Préda

Préda

Am hányan vagyunk aktìvak, mert tuti kevesebben mint ahogy a karik jelzik...

219Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Szer. Feb. 24, 2016 8:51 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Nagyon kevesen, vagy te, meg én (Wolf, Borgia, Szellem és egy predalien karakterem). Elvben megy Tartaruson egy kaland, USS Firenzén, Új Japánon 2-3 kaland, megy Mars Cityn egy (itt én vagyok a mesélő, de nincsenek játékosok), ám ebből csak a tiéd aktív, aztán vannak azok a kalandok, ahol én vagyok jelen (egy Új Japános, a globál kaland utolsó előtti kalandja, amihez W.B.-nek csak egy lezárást kellene írnia, meg vagyok még a Cappelsen, ami szintén befagyott).

220Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Pént. Márc. 04, 2016 4:21 am

Préda

Préda

Hát az nagyon nem sokacska... Mind1 ha valaki kakandozna a sajátja mellett az alternatìvban mesèlek szìvesen ott JK JK-nak is mesèlhet. Szèp napot...

221Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 23, 2016 10:53 pm

Basil'isk

Basil'isk

Na vagyok, csak újra kellett raknom a gépemet meg munkaügyeket kellett intéznem.

- A Windows 10 nem kompatibilis a gépemmel, ezért visszaraktam a 7-et. (De 10-en sokkal gyorsabbak a letöltések Smile )
- Most már újra aktív vagyok Smile

222Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 23, 2016 11:27 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Ez jó hír. Ideje lesz majd az Adatbázisban folytatni a kalandok cikk javítását. W.B.-vel meg beszélek, hogy lesz-e még frissítve az Adatbázis, mert a wikimről egy rakat dolgot gyűjtöttem ki, ami bekerülhetne (fegyverek, képességek stb).

223Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 11, 2016 4:15 pm

Préda

Préda

Üdv emberek. Mi újság az oldallal kapcsolatban? Aktív még valaki? Telefonomról nem hozta be az oldalt vmiért. Gépről most jelentkeztem be hónapok után. Valaki kaland?

224Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 11, 2016 4:40 pm

Préda

Préda

Ja még annyit, hogy az 5 k-t (k.k.k.k.k.) az az a specializációt azt a profilon belül, hogy tom beilleszteni amit választok? Találtam olyat h specializáció, de ott nincsenek az emotionok. Az csak az aláírás vagyis a skillek beillesztésénél van. Ha még megy az oldal segítsetek és nyomjuk a játékot!

225Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 11, 2016 11:16 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Az utóbbi hónapokban úgy tűnt az oldal behalt, tegnap írtam FB csoportba, hogy újra kellene éleszteni. Lenne Matyi (mesélő és JK egyben), lennék én (moderátor és 3 JK), illetve megpróbálom Joe-t visszahozni. W.B. szerintem totál kiesik, már csak azért is, mert mióta "eltűnt" nem követi az AvP-t, az Adatbázis sem frissült.

Ha az oldal újraindul, alapos kiegészítés veszi ott kezdetét, no meg kellene egy új admin.

226Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Okt. 13, 2016 6:04 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Na, az oldal újraindul. Hogy majd az aktív emberek számát növeljük, bevezetünk egy pontozási rendszert. Minden hónapban az aktív JK kap 5 SP-t, amit bármelyik karakteréhez adhat (tegyük fel valaki alien JK, de van ember JK-ja is, szabadon dönthet melyiknek adja a pontot). Ezek az SP-k átválthatóak lesznek majd pénzre/becsületpontra stb.

227Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Pént. Okt. 14, 2016 8:30 pm

W.B.

W.B.

Imoka. Megöllek.
A Kaptárőr képet pedig betettem. Hangulatjel kódja kell oda.

228Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Pént. Okt. 14, 2016 11:42 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Jaj ne, a Banhammer visszatért! Úgy értem... éljen W.B. a kegyetlen! Meglepő, hogy 1-1.5 év után végre folytatod a kalandjaimat, minimum 100 sp a jutalom a várakozásért.

229Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Okt. 15, 2016 5:54 am

W.B.

W.B.

Akkor - 10 000 sp-t kapsz. Ja, minusz.

230Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Okt. 15, 2016 12:45 pm

Basil'isk

Basil'isk

Konci/Basi újralőve Very Happy

231Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Okt. 15, 2016 1:49 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Koncolóról meg is feledkeztem, ha jól emlékszek, ő egy kalandban van Új Japánon. Ideje lesz a mai napot arra szentelnem, hogy átolvasom a kalandokat.

232Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Okt. 15, 2016 2:57 pm

Préda

Préda

Helló. Èn kalandon kìvül, de ellenőrizzètek... Amúgy, ha kène mesèlő a règi mesèlő karim oldjátok fel ès beszállok. Amúgy az oldal menetèvel kapcsán elkèpzelès? Mert, ha jól sejtem annó W.B.nek majd, hogy nem már egy forgatókönyv még volt ìrva. Na a lènyeg, hogy nem ártana ha felvennètek facen vagy adjátok még az oldal nevèt. Róka András. Ìgy megtalálták. Csűűű! Ja ès kösz a kaptárőr spect.

233Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Okt. 15, 2016 3:12 pm

Préda

Préda

Öröm nèzni, hogy nem csak egyedül vendègkènt hesszelek.

234Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Okt. 15, 2016 3:24 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

A staff most 3 emberből áll (én, Halkrath és W.B.), játékos terén vagy te, Basil'isk, illetve egy hónap múlva Joe (no meg van az én 3 karim és Gordon). Balázs ha nem is mindig, de majd mesél, tehát az a nagymértékű kaland sorozat meg lesz, csupán lesznek változtatások. Új Japánon tervbe volt egy nagyobb kaliberű kaland, csak JK hiány miatt ez elmaradt.

Most bemesélek téged Koncoló kalandjába, cirka a felénél tart. Ezután jönne a kisebb globál kaland.

235Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Okt. 15, 2016 3:31 pm

Préda

Préda

Oksa király akkor nekilátok olvasni, h mibe is keveredem.

236Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Okt. 15, 2016 3:48 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Írtam, a Bánya környéke kaland időrendileg a fészek bukása előtt játszódik, majd lesz egy összekötő kapocs.

237Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 18, 2016 3:06 pm

Préda

Préda

Hogy növeljük a kereslettsèget az újonnan reggelt felhasználók(nak) csinálhatnánk próba kalandot. Itt kiválaszthatják milyen fájt kèpviselnènek ès ha ezen múlik egy kalandot szívesen levezènylek csak, hogy tudják mire számíthatnak. Időmből most futja úgyis. Ha megoldható jelezzètek, ill. ezt is jutalmazhatnánk sp- vél, amit hozzá adhatnak a már elkészült karijaikhoz. Ezzel is növelve az esélyeket ès lelkesedést. Bèke.

238Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 18, 2016 7:24 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Jó ötlet, van pár félbehagyott kaland, azok gyakorló kalandnak jók lesznek.

Facebookon majd jelöld be Balázst, ő felvesz a csoportba.

239Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Vas. Okt. 23, 2016 2:34 pm

Préda

Préda

Hali. Hát nem nagyon tolonganak az emberek. Am Borgia! Ìrsz majd, mert fèlek h Koncoló megint eltűnik majd. Ja meg kèpet, h tok beszúrni. Itt a fenti dolgok közül kell kiválasztani? V linket kell bemásolni?

240Általános társalgó - Page 8 Empty Re: Általános társalgó Vas. Okt. 23, 2016 3:05 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

A specializáció képét kérdezed? Vagy a skill képekét? A mesélői poszt pedig perceken belül kész.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [8 / 10 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Similar topics

-

» Általános társalgó
» Inaktív

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.