Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 5 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 5 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 5 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 5 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 5 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 5 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 5 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 5 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 5 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (93 fő) Pént. Okt. 11, 2024 10:45 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok

+2
Atawhai Harrison
avpwar
6 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Üzenet [5 / 6 oldal]

avpwar

avpwar
Admin

- Dehogy tudnál róla! – Förmed Richard Joera. – Többiek hogyan haltak meg? Csak meg tudod ítélni!
Félix megpróbálta időközben a kutyát kiszedni a pult alól. Kutya átrohant egy másik pult alá. Közben is vizelt. Félix arcára fagyott az undor grimasza.
- Minek kellet a kutyát magaddal hozni?! Ugye haza vinni nem akarod? – Félix ekkor felnézett. – Valami mászkál a tetőn. Mászkált Már nem nyüszít.
Félix a másik ajtóhoz ment, de nem nyitotta ki, megfordult, és Joera nézett.

https://avpwar.hungarianforum.com

Joe Johnson

Joe Johnson

- Jól van, na - felelte Joe és Félixet figyelte, ahogy a kutyát próbálta kihalászni.
Amaz maga alá vizelt és nem sikerült elkapni most se, Félix kijelentette, hogy van valami a tetőn.
Joe felnézett, de mivel nem lát át a falon, ezért nem is tudta megállapítani mi lehet.
- Remélem nem egy idegen - morogta, majd mikor Félix megállt a másik ajtónál és ő rá nézett, Joe felvonta a szemöldökét.
- Mi van? Menjek én ki? - és megfogta a fegyverét, ha őt akarják kiküldeni, akkor jobb, ha ez nála lesz, de lehet nem jó ötlet egyedül kimenni.
- Váó, öngyilkosok lettek? Az nem jó - tette még hozzá a nőnek címezve. - A kutya tudtommal tiszta, eddig nem produkált olyan jeleket, lehet haza viszem, hehe, bár csak viccelek.

avpwar

avpwar
Admin

- Nem tudjuk, hogy mért haltak meg. – Válaszolt Félix. – És ne úgy beszélj, mintha a csajoknál akarnál bevágódni! Vagy felőlem mehetsz az anyaringyóhoz is udvarolni! Valahol a hegyekben lehet. Kutyát meg felejtsd el.
Félix mozgás detektorral átpásztázta az ajtó mögötti területet. Nem mondott semmit, kinyitotta. Kisüzem öltözői része.
- Erre is van ajtó! Rakodó rész. Erre is lehet menni. – Szól vissza.

https://avpwar.hungarianforum.com

Joe Johnson

Joe Johnson

- Értettem - mondta Joe, mert nem akart újabb vitát a többiekkel, bár ezek se voltak viták, csak súrlódások.
Félix körbe pásztázta a terepet detektorral, nem talált semmit, majd kinyitotta az ajtót.
Öltözői részleg, ahogy Joe bepillantott.
- Akkor menjünk szerintem. Nem vesztegelhetünk itt örökké, nem igaz? - mondta és elindult, ha a többiek követik.

avpwar

avpwar
Admin

Félix kinyitott még egy ajtót, és kimutatott. Az utca, épület mögötti szűk sikátoros utcák. Mindannyiótoknak ismerős. Mozgásdetektor nem jelez semmit. Á, Félix nem lépet még ki.
- Mégis mi járt az APC-nél? Még mindig nem kaptam rendes választ. – Ez után az üzem fele mutatott. – Blöki nem jött ki. Tehát menni vagy nem menni. Nos?

https://avpwar.hungarianforum.com

Joe Johnson

Joe Johnson

Még egy ajtó, mely az utcára nyílik.
- Ha tudnám, nyilván elmondanám, nem? - mondta Joe. - De nem tudom, fogalmam sincs, volt pár nyom, lehet idegeneké, de lehet embereké, passz. Szerintem menjünk, nem rostokolhatunk itt örökké - mondta Joe.

avpwar

avpwar
Admin

Félix végül kiment. Utcáról vissza szolt:
- Natasha. Ha bármi gyanúsat csináln, hatástalanítsd! Idegenek nyoma nem felismerhetőek… pf. Hova a francba jártál? Gyapotföldre? Akkor visszamegyünk az APC-hez!
- Már ha tudnád merre van. – Bökte oda Richard.
- Templomtorony, az a főtéren van, a főtéren van az APC. – Szolt vissza Félix, ezzel határozottan egy bizonyos irányba elindult.
Síri csendes városi utcákon végig visszhangzott egy távoli robbanás. Házak fölött pedig a távolban füst száll fel.

https://avpwar.hungarianforum.com

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe figyelmesen hallgatta Félixet, meg a többieket és bólintott.
- Akkor irány az APC - mondta és elindultak a kihalt, csendes utcákon, ahol kilométerekre senki se látszódott.
Csak ők voltak, lépteik visszhangoztak, egyedül voltak és mentek előre.
Joe nem értette miért kell piszkálni őt, egyszer rájuk lőtt, de megesik ez.
Ellenségnek nézte őket, na, nem tehetett róla.
Vállat vont és tovább ment a többiekkel, mikor is robbanás rázta meg a környéket és a távolban füst szállt fel.
- Remélem nem az APC volt - dünnyögte Joe fegyverét szorongatva és tovább masírozott a többiekkel.

avpwar

avpwar
Admin

Kisvártatva elértétek a teret. Ám a blöki nem jött. Úgy tűnik maradt a pult alatt. És a tér? Helyzet változatlan. Leszámítva a jéggé fagott tetem darabokat. Félix és Richard arca teljesen lefagyott. Idő volt mire Félix a meglepettségből felébredt. Cafatok és véres hó részek közt manőverezve bement az APC-be. Richard csak odament az ajtóhoz. És némán állt.
- Működik. Lehet vezetni. – Mondta végül Félix és bent leült egy tiszta székre. – És most? Merre? Rádió nem működik.

https://avpwar.hungarianforum.com

Joe Johnson

Joe Johnson

Rövid időn belül elérték a teret, ahol ugyanaz a látvány fogadta Joet, ami már volt egyszer. Cafatok, maradványok, meg minden egyéb. A Blöki nem jött.
Az APCnél se volt más, kilőtt monitorok, satöbbi.
- Na, legalább látjátok, hogy igazat mondtam - duzzogott Joe és oda ment Félixhez, meg a másikhoz, majd hümmögött, hogy merre menjenek.
Nem volt ötlete, így hallgatott és várt, hátha a többieknek eszébe jut valami épkézláb megoldás.

avpwar

avpwar
Admin

Richard felcsaphatna kaméleonnak. Arca teljesen elsápadt. Még hogy te vagy színes bőrű. Te régi nyomaidat követte a tér közepén a már általad megrontott szűz hóban heverő tetemhez kullogott. Feléd kiáltott.
- Gondolom ezek a te nyomaid, és nem te hoztad ide és marcangoltad szét. – Ezután visszaindult.
- Repülő dög. – Jegyezte meg Félix. – Meg szívtuk.
- Nem jelentkezik az UD4?
- Nem. Lehet, az füstöl. Meg kellene nézni. Van kifogás? – Kérdőn nézett szét.

https://avpwar.hungarianforum.com

Joe Johnson

Joe Johnson

- Nem. Ja, olyan is van - hagyta rá Joe, hogy repülő dög. - Megszívtuk - helyeselt. Körbe nézett, de neki elsőre nem ugrott volna be, hogy repülő döggel találkozott, de akkor is miért hagyták őt életben?
Belepetéztek mégis csak?
Joe megnyomorgatta a gyomrát.
- Nemtom miért hagytak életben, de remélem nem csináltak belőlem bébitápszert - morogta kelletlenül újra körbe nézve.
- Nincs, menjünk - szólt, mikor Félix mondta akció van, hát akkor menni kell, nincs mese.

avpwar

avpwar
Admin

Félix vezetett. Kényelmetlenül éreztétek magatokat. Kelletlenül is, de társaitok maradványait ott hagytátok. De pár cafatka így is bent maradt az ülések alatt belőlük. Félix és még Richard se szolt Joehoz. Ez lehet jó, ám rossz is. Már nem néznek rá olyan gonoszul. Út nem nevezhető túl hosszúnak, ám mégis gondolatok tengerében az volt. Végül a jármű megállt.
Richard kinyitotta az ajtót és kilépett a kormos hóba. A leszálló hajó. Az füstöl. Nem robbant fel, szimplán lezuhant. Tele van karcolásokkal a külseje. Egyértelmű mitől…

https://avpwar.hungarianforum.com

Joe Johnson

Joe Johnson

Félix vezetett és mindenki gondolataiba mélyed az útközben. Joet legalább nem piszkálták, de, hogy jó volt ez vagy rossz, azt a férfi nem tudta volna megmondani. Nyugodtan haladtak tova, nem zavarta őket senki, így a gondolatmenet se szakadt meg.
Joe elmélázott azon, hogy mi lenne, ha a másik kettőnek lenne igaza és egy mellkasrobbantó rágná ki magát belőle, hát nem lenne jó, de legalább kiderülne, hogy miért élte túl... csak éppen meghalna, szép kilátások.
Mikor megálltak, a hóba kiléptek és ott volt a cucc, csak éppen lezuhant szimplán és karmolás nyomok látszottak az oldalán.
- Na, szép. Mi legyen? - kérdezte Joe.

avpwar

avpwar
Admin

- Kimentjük őket például!? – Szól oda Richard. – Mégis mi… ha élnek?
Félix oda ment, kerülgette a roncs darabokat, és benézett a pilóta fülke ajtaján. Azonnal a gép többi részét kezdte vizslatni. Ám nem tudott bejutni.
- Segítsetek már! Egyik még lélegzik ti faszobrok! – Ordította ki a gép alól. – Nem lehet bejutni!

https://avpwar.hungarianforum.com

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe oda ugrott Félixhez és próbált neki segíteni, kimenteni a másikat, amikor mondták, hogy kell a segítség.

//bocs, csak ennyire futotta Very Happy.//

avpwar

avpwar
Admin

Joe Johnson írta:Joe oda ugrott Félixhez és próbált neki segíteni, kimenteni a másikat, amikor mondták, hogy kell a segítség.

//bocs, csak ennyire futotta Very Happy.//
//És mégis hogy akarod kimenteni, mert az hermetikusan zárt pilóta fülke és golyóálló üveg. Plusz bejutási mód a rámpa az viszont ugye nincs nyitva... mit segítesz neki?//
Game Over Man! 

https://avpwar.hungarianforum.com

Natasha Eicca

Natasha Eicca

Az eddigi események során némán követtem, és mozogtam köztük. Joe-t figyeltem, ahogy azt Félix utasította. Az APC-hez a térre könnyedén eljutottunk, de a vérengzés, amit ott láttunk, csak még nagyobb némaságba lökött. Most először a többiek reakciójában is döbbenetet és sápadtságot láthattam. Ennyit erről. A hullák közt lépkedve, az egyik kibelezett holttest mellett megállva néztem szét a nyílt terepen. Nem épp a legszebb halál. A robbanás se érdekelt különösebben, s mikor az APC-be beültünk, fegyveremet az ölembe fektetve ültem le Joe mellé az egyik székbe, de nem szóltam semmit. A vér és hús bűze az egész járművet átitatta. Gondolataimba mélyedve fújtam ki a hideg levegőt. Mikor megálltunk, kiugorva a járgányból, azonnal megpillanthattam a lezuhant gépmadarat. Szintén keresni kezdtem a gép falán valami rést, esetleg sebet, amit fellehetne feszíteni. Végül a pilótafülke előtti üveghez léptem. Sajnos repülőgépekről nem nagyon tanultam a seregnél, az APC-t még csak-csak elvezetem, de nem tudtam, golyóálló-e a repülő üvege.
- Csak tipp, lőjük szét az üveget! - s felemelem a fegyverem, de nem lövök, várom, hátha előállnak esetleg valami jobb ötlettel.

Joe Johnson

Joe Johnson

- Nekem van egy ötletem - mondta Joe, mikor a nő előhozakodott azzal, hogy lőjék ki az üveget. - Mi lenne, ha felborítanánk az APCvel a cuccot és akkor kiszedhetnénk, ha? Szerintem működne a dolog - mondta Joe és, ha mindenki egyetért, akkor elindítják az akciót.

avpwar

avpwar
Admin

Félix Joera nézet. Látszott az arcán, hogy hallotta, amit mondott, ám hosszas másodpercek kelletek neki mire, felfogta amit hallott.
- Felborítani nem is, de megbillenteni meglehet. – Jegyezte meg. Utána az APC-be ment, de előtte megejtet pár szót. –Rámpa valószínűleg sérült, így nyitva van. Annyi hely lesz, hogy a legvékonyabb ember beférjen. – Ezzel Félix és Richard Natra nézett. – Bent lesz valahol egy kar mivel a rámpa kinyitható, valahol. Piros kar, meg találod. Ha működik még az elektronika, akkor a rámpa is nyomni fogja a gépet, így oldalra billenhet. Úgy kalkulálj.
Félix, ezek után az APC-t a gép oldalához kormányozta, majd finoman nekihajtott. Vastag hó csalóka, és a gép is oldalasan zuhant le így. Több hely nem lesz már, hóban kell utat vájni a gép alatt, ám a kiáramló füst jelzi, hogy a rámpa sérült, így be lehet kúszni.

https://avpwar.hungarianforum.com

Joe Johnson

Joe Johnson

Mindenki tette a dolgát, Félix neki hajtott a cuccnak és az éppen annyira billent meg, hogy egy kisebb ember beférjen a keletkező résen.
Mindenki Natra nézett, szóval ő az, aki bekúszhat.
Joe oldalt álldogált és várta mi fog történni, közben biztos ami biztos a terepet nézte, mert nem akart meglepetést magának.

Natasha Eicca

Natasha Eicca

Na, milyen jó, hogy nő vagyok nem igaz? Gúny érződik gondolataimban de nem mondok semmit, csak biccentek a rám szegeződő tekintetekre, s megvárom, hogy Félix eligazítson, majd az APC-vel megdöntse a légi járművet. Vállamra dobtam a fegyverem. Azután a füst vonalát követve, a hóban utat törve magamnak, kúszva mászok, igyekszek befelé a hajóba. Kábelek, behorpadt fém falak, összetört ketyerék, megrongálódott környezet. Még jó ideig csak kúszni voltam képes, a hajó belseje, mintha totálisan össze lenne nyomódva. Végül a kilógó, szétszakadt kábelrengetegben sikerült megtalálnom azt az átkozott piros kart. Egy mélyebb fém falban találtam rá, amihez közelebb viszont már nem tudtam kúszni. Kinyújtottam a kezem, hogy elérjem. Ha ez sikerült, meghúzom, hogy a rámpa működésbe lépjen, s igyekszem valami kapaszkodót találni, hogy mikor a hajó megmozdul, ne csattanjak nagyot.

avpwar

avpwar
Admin

„Ne tedd! Kérlek!” – Észrevehetetlenül zengett Nat agyában.
Néhány kiálló gerendában Natnak sikerült megkapaszkodnia, miközben a gép rámpája apránként tolta a hajót. Furcsa émelygés vette magát úrrá Natashán. Egy rázkódással a rámpa megállt, és a gép elkezdett reszketni, mintha egy félős kutya lenne. Rámpa még nyílna, ellenben a gép nem tud hova fordulni, hó alatt valamibe beakadhatott.
Richard a féloldalas gépbe ahogy tudott berohant, majd egy letört masszív fém darabbal felfeszítette a pilóta fülke ajtaját. Kivonszolta az eszméletlen pilótát.
- Másik halott. – Szolt oda Natnak, eme szavakra sikerült csak úgy ahogy visszatérnie a valóságba.
Miután Nat is kimászott a gépezetből, Félix visszatolatott. Gépezet támogatás nélkül végül összerogyott, a rámpa nem bírta el a gép súlyát. Nagy robajjal járt.
- Nem tört el semmije. Ám eszméletlen. – Mondta Richard miután egy székbe beszíjazta a pilótát. – Ám jó lenne kitalálni valamit. Mert jelenleg egy sárkányölő lovag sincs köztünk.
Ezzel a kisváros fele mutatott ahol egy fekete árny felemelkedett a házak fölé, majd ismét lecsapott. Újra felemelkedett a szárnyas idegen, ám most nyíl egyenesen felétek vette az irányt. Eszméletlen milyen gyorsan repül, ahhoz képest mekkora.
„Nincs kegyelem ezért! – Csapta meg ismét Nat elméjét alig érezhetően a hang.

https://avpwar.hungarianforum.com

Natasha Eicca

Natasha Eicca

Ahogy a kart meghúztam, a rámpa automatikusan beindult, és szépen tolta a hajót. Néhány gerenda szerűségben sikerült megkapaszkodnom, de az émelygő rosszullét, úrrá lett rajtam, aminek nem kifejezetten örültem, és ösztönösen még erősebben préseltem magamat a gerendához. A gép reszketve megállt, úgy tűnt, a rámpa már nem bírja sokáig, pedig végezné szívesen a munkáját, de a hajó megakadályozta ebben. Richard lépteire elengedtem a gerendát, és igyekeztem segíteni társamnak, a túlélő kicipelésében, a hangját követve, és fölfogva próbáltam kitisztítani a fejem a rosszullétből. Richard és a sebesült katona után, végül sikerült kimásznom a gépből. Félix visszatolatott, s a gép reccsenve engedte meg magát, a rámpa ripityára tört a súly alatt. Miközben Richard beszíjazta az eszméletlen katonát, addig mély levegőket vettem, a hideg csípte az orromat, de legalább kitisztult tőle a fejem. A következő mondatokra arra fordítottam tekintetem, amerre a többiek. A dög hatalmas volt, még ilyen távlatokból nézve is. Mi az isten ez? Nyílt terepen vagyunk, mégis mi a francot tehetnénk? El kell tűnnünk innen minél előbb, fedezéket kell találnunk.
Körbe nézek, hátha a városon kívül esetleg egy közelben lévő erdőt, vagy bármilyen építményt látunk, akkor próbáljuk meg azt célba venni. Ha látok is valamit, arra mutatok.
- Rejtőzzünk el ha tudunk, könnyű prédák vagyunk neki így. Max itt maradok, és elterelem a dög figyelmét, és a gép roncsában elbújok, ha kell.
Nem mintha miattuk tenném, semmi kedvem itt hagyni a fogam, de jobb ötlet most nagyon, nem áll rendelkezésre.

Joe Johnson

Joe Johnson

Egy eszméletlen pilóta került terítékre, s a távolban, hogy még nagyobb legyen a baj, máris jött egy repülő rém.
Nagyszerű, gondolta Joe.
Mi kell még?
Ennél már nem is lehetne szarabb a helyzet.
- Rejtőzzünk el a hajóban, vagy fussunk el valamerre, de itt ne maradjunk - javasolta Joe a többieknek és tettre készen várta a dolgokat, fegyverét szorongatva.

avpwar

avpwar
Admin

Bosszú! Könyörtelen. Ez még nem az. – Nat agyában bújtak meg a hangok.
Ahogy a lény egyre közelebb ért Richard elkezdett lőni. Nem igazán kottyantak meg neki a lövések. Sőt, a golyózáporban könnyűszerrel tovább repült. Félix az APC ikerlövegét a lényre fordította volna. Ám a lény ekkor oldalasan kezdett el közelíteni, esélytelen hogy eltalálja így. Ezért másik irányba kezdet a löveget fordítani, erre az idegen egy erős szárnycsapással még magasabbra szökkent, a löveg ilyen nagy szöget nem tud fel venni.
Lény lecsapni készül a magasból.
Nem tudsz menekülni! – Hasított Nat agyába.

https://avpwar.hungarianforum.com

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe látta ez így nem lesz jó, ő is eleresztett egy sorozatot. De nem sikerült, esélytelen volt. A lény pedig közeledett és közeledett. Félix próbálta eltalálni, de nem jött össze neki.
- Jobb lesz innét eltűnni! - mondta Joe, mikor látta, hogy nem sikerül semmi. Nem lehet feltartóztatni a dögöt. - Hogy utálom ezeket a dögöket - morogta inkább magának, mint társainak.
- Fussunk el! - javasolta Joe és tettre készen várta a többiek válaszát, hogy mi legyen.
Ha igent mondanak, akkor futás valamerre, csak el innen messzire, ez a lényeg.

Natasha Eicca

Natasha Eicca

A lény röptét és közeledtét figyelve emeltem lövésre a pulse rifle-ot. Becéloztam, de egy darabig még nem lőttem, azt figyeltem, a többiek lövései hogy hatnak a lényre. Nem sok sikert könyvelhettünk el magunknak. Hirtelen előrébb futottam, ahogy láttam, hogy a lény támadásra készül, így pontosan a röppályájának útjába álltam be. Céloztam, de még nem lőttem, vártam, hogy kellő közelségbe érjen. Hát basszus, vagy megdöglök, vagy nem. Várj, még várj, még várj Nat! Amint a repülő rohadék kimeresztette felém karmait, a koponyájába céloztam, s egy sorozatot küldtem belé, majd a fegyver csövét végigirányítottam a szárnyán, hogy azt is szétlőhessem. Nem engedtem el a ravaszt, addig lőttem belé, míg vagy rám nem esett, vagy fel nem röppent a közelemből. Persze, lehet, hogy elkapott esetleg, vagy sav esőt bocsátott ki, de hát basszus, futni nem fogok, ennek a rohadéknak itt és most meg kell döglenie!

avpwar

avpwar
Admin

Domború páncélos fejéről pár lövés gellert kapott és a távolba pattantak, míg pár golyó a nyitott szájában landolt. Pár fogat eltörve. Igazán nem hatotta meg a lényt, csak felbőszítette. Szájába kapott lövéseket is bírja. Jó tudni.
Szárnyán végig futó sorozat viszont a földre kényszerítette. Pár méterre Nattól ért földet, ám a tengerésszel nem törődött, azonnal az APC-re lendült, ahol izmos farkával lehasította a plazmalöveget. Bent Félix hátramenetbe kapcsolt és mélyen a gázba lépet. Az idegen alig tudott megkapaszkodni, így az APC lényegében kisiklott alóla. Amint földet, mármint havat ért, Félix azonnal előre mentbe kapcsolt, ám a nagy lényen nem tudott átmenni. Tény, hogy szárnyát törte, ám visszakapaszkodott a járműre, most már tanult, hogy jobban kell használnia a karmait.

https://avpwar.hungarianforum.com

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe látta mi történt, figyelte ahogy a nő tüzet nyitott és ő is besegített, hogy segítse a társait.
Tüzelt és leginkább a szárnyára, hogy így segítse a többieket, hiszen egy repülő dögöt csak úgy lehet leszedni, ha a szárnyait likvidáljuk.
Ez sikeresen megtörtént, a dög a földre zuhant, de nem törődött szerencsére a nővel, Joe ennek módfelett örült, hanem az APC felé indult, ott pedig Félix várta.
Míg Félix és a dög vívta ádáz párbaját, addig Joe segített Félixnek messziről azzal, hogy tovább lőtte a dögöt, kezeit próbálta semlegesíteni.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [5 / 6 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.