Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Hegyek által ölelt kanyon

+4
W.B.
B.J. Wolf
Joe Johnson
avpwar
8 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Go down  Üzenet [12 / 16 oldal]

331Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Hétf. Május 12, 2014 3:01 pm

W.B.

W.B.

MAX és persze a mezei kiskatonák, kik nem mások mint ti, természetesen meg se karcolták a lényt. Csak a sérült hátát lehetett sebezni. Mindenhol másol a páncél felfogta a lövéseket. A lény lényegében fetrengve kapálózott és így sem sikerül kivégezni. Végül a MAX odament és mikor lőtávolban volt lángba borította a lényt.
Lény még szenvedett és ordítozott. Hiányzó végtagjai helyén felforrósodott sav spiccelt ki. Végül vagy attól, hogy szétégett, vagy a vérveszteségtől, ám kimúlt. A tűz még falni fogja a testét kitudja meddig.
- Már elmenekült. – A furcsa nő csak ennyit mondott hidegen. – Inkább az érdekel mi ez a hely és mért nem akarta, hogy ide jöjjünk.
Nő ismét kivetítette a holografikus térképet. Maradék két kutasz már felderítette a létesítményt. Nagy folyosók különböző termek mik hát nem emberre, hanem mintha óriásokra lennének szabva. Lejjebb pedig egy nagy csarnok mi köré az egész létesítmény fonódik.
- Ez a te asztalod. - Bökte oda Amanda a főhadnagynak. - Legalább nincs több idegen. Viszont volt másik ki vagy bejárat.
- Az idegenek ástak be ide. MAX menjen oda, egy kutasz is menjen az idegen üregbe. Értesítsétek a tábort. Küldjenek embereket kibiztosítani a létesítményt. Amanda, Pattson menjetek a MAX-szal. Mindenki más jön velem le a nagy terembe. – Túl sok fecsegés nem volt. Menni előre. Tény és való, most bárhol jobb, mint itt. Az égő idegen kénes bűze bizony kihozza az emberből azt mit evett. Már aki evett már máma.

Néhány száz méterrel később egy lift szerűség könnyítette meg az utat. Mókás volt mikor főhadnagy próbálta beindítani. 3 méter magas talapzatra felmászott és hát testsúlyával kellet lenyomni azt a fehéres gomb szerűséget. Ezt tényleg nem emberekre tervezték.
Lift lassú volt. Új korában biztos halk, ám mostanra már az idő megtette a hatását. Beletelt egy kis időbe mire leért egyenest a csarnokba. Csarnokban nem fakó barnásak voltak a falak, hanem sötétkékek, ám ugyan olyan biomechanikusan bordázottak. Sötétkék falak miatt a néhány létesítményhez tartozó fényforrás szinte elvész a félhomályban.
Csarnokban pentagram formában padlózaton nagy talapzatok vannak melyekből valamiféle alig halhatóan vibráló energia megy felfele a mennyezetben lévő hasonló gépezetbe. Talapzattól úgy 5-7 méter magasságban furcsa két méter átmérőjű gömb van az energiamező közepén. Ez van az öt csúcsnál. Öt két méter átmérőjű gömb mit energia mező tart a levegőben.
- Em. Remélem nem bombák. – Ennyit nyögött ki a főhadnagy. Majd a középen lévő irányítópanelhez hasonló dologhoz ment. Ismét csak fel kellet rá másznia. – Csesszék meg! Kettő hiányzik. Így még véletlenül sem fogjuk megtudni mik ezek.
- Talán falon lévő szövegek lefordítása? – Nő egy falfelületre mutat, min jelek vannak. – Bár ezeket utólag vésték bele.
- Jól van. Mindenki keressen nagy nyolc méter magas ormányos hullát. Egynek lennie kell minimum. – Mondta a főhadnagy. Majd a rádióba szolt Amandáéknak. – Van öt gömbünk energia mezőben. Aktiváló panelből két kristály hiányzik. Úgy kétméteres sárga 10-12 centi átmérőjű. Ez nektek is szol itt. Kellene a másik kettő is.


// Aktivizálódjatok embörök! Nem soká’ vége a kalandnak és ahogy egyesek már sejtették két ágon folytatódik. + 1 kötetlen szál akit érdekel.
Elárulom, két csapatra kell majd oszlani. Kezdjétek el egymás közt megbeszélni, ki kivel hogyan. Chaten, fészen, társalgóban, a global kihirdetésénél. Valahol, de kaland végére meglegyen. Még van pár kör hátra elvben. //

332Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Kedd Május 13, 2014 3:28 pm

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe megvárta, míg történik valami, majd elindult a többiekkel és követte WBt, hogy kiderüljön végre mi ez az egész szar. Örült volna, ha végre kiderül, mert akkor végre vége lehetne ennek a szar napnak és mehetnének vissza és aludhatna is egyet, az se ártana, rég aludt.
De először enne egy marha jót és utána aludna, jó is lenne.
Ment és figyelte mit mond a főhadnagy, majd sóhajtott egyet és elkezdett keresgélni, mintha tűt keresnének ebben a szénakazalban, bár ez a tű most nagyobb az átlagosnál, de akkor is.

333Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Szer. Május 14, 2014 9:05 am

Carlos Mendoza

Carlos Mendoza

Lőttük az idegent, de az meg se érezte, mert a golyók lepattantak a páncéljáról végül a MAX ment oda és végezte ki a lángszóróval. A nő aki a főhadnaggyal van azt mondja, hogy a szektás már elmenekült. A főhadnagy meg parancsolja Amandának és Pattsonak, hogy a MAX együtt menjenek az idegenek üregébe. Mi pedig a Főhadnaggyal megyünk tovább.
Amikor elértünk egy nagy lifthez kissé elröhögtem magam, amikor láttam, hogy nyomja be a lift gombját. A nagy terembe érkezünk főhadnagy egy irányító panelhez, de két kristály hiányzik belőle. Parancsba adja, hogy keresünk egy nyolc méter magas hullát meg még keressük a két kristályt. Parancs után azonnal elkezdek keresni, de fegyveremet készenlétben tartom ki tudja még, hogy mi történhet még.

334Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Csüt. Május 15, 2014 5:48 pm

W.B.

W.B.

Ahhoz képest, hogy sivatagos forró a bolygó idelent hideg van. Hidegebb, mint a sivatagi éjszaka. Sokáig semmi esemény nem volt, leszámítva a kutaszt mi elsüvített feletetek. Eddigieknél nagyobb folyosón haladtatok át végül valami nagy sötét helyre értetek. Viszhangja az van a teremnek. Több száz méter széles és hosszú. Magassága is meglehet ugyan ennyi.
Nagy üres tér a föld alatt. Nagy térben a kutasz megőrült. Ennél jóval szűkebb helyekre szabták. Eszeveszetten cikázik a teremben, de legalább a vörös lézer kicsit megvilágítja a teret. Semmi mozgó nincs. Két oldalt van még két járat. Egyik ugyan akkora mint ahonnan jöttetek. A másik még nagyobb.

335Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Pént. Május 16, 2014 3:46 pm

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe ment, kutakodott, aztán követte a többieket és két járatra bukkantak, egyik nagyobb volt, mint a másik.
- Menjünk erre - javasolta Joe és a legnagyobbra mutatott, majd, ha a többiek eldöntötték, hogy merre indultak, akkor megfogta a fegyverét és tovább haladt abba az irányba, amit kijelöltek neki, ő csak egy javaslatot tett, de végülis mindegy, találomra döntött.

336Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Pént. Május 16, 2014 11:34 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Pattson megállapította a kesztyűjével, hogy melyik irányból jön levegő és emiatt hol kell lennie kijáratnak. Így együtt maradtunk és elindultunk a járaton keresztül. Egy kis sétálás után belebotlottunk egy hatalmas idegenbe ami éppen a főhadnaggyal, a fura ruhás nővel és egy másik nővel aki épp amikor beléptünk nekirepült a falnak az idegennek köszönhetően aminek ezután viszont a főhadnagy levágta a kezét. Velociraptor tehetetlenül szaladgált a főhadnagy lábainál. Az idegennek egy sérülés volt a hátán és egy lába is hiányzott félig. MAX sorozata nem sokat ért a kapálózó idegen ellen. Gyalogosoknak nem sikerült megsebeznie jobban a lényt, de a MAX elég közel ért és bevetette a lángszóróját. A lángoló idegennel már nem nagyon törődött senki sem. Ki lett vetítve a létesítmény térképe amiből kiderült, hogy egy csarnok köré épült az egész épület. A főhadnagy azt mondta, hogy Pattson, Amanda, a MAX és egy kutász menjen az idegenek üregébe és mindenki más megy a nagy csarnokba. Kicsit arrébb találtunk egy felvonót amit a főhadnagy beindított, bár nem rendeltetésszerűen. Gomb lenyomása itt nem olyan könnyű ezért rá kellett állnia. A felvonó szépen, lassan levitt minket a csarnokba aminek sötétebb színű falai miatt kevésbé lehetett látni, mivel kevésbé verődött vissza a fény róluk. Talapzatok vannak a padlón amik halk, vibráló energiát sugároznak a plafonon lévő hasonló gépezethez. Körben öt helyen van egy-egy két méteres gömb, plusz egy középen. Főhadnagy miután bekapcsolt még egy gépet megállapította, hogy hiányzik két sárga két méteres kristály. Ezt meg kellene találni és ha lehet akkor egy nyolc méteres ormányos holttestet. Keresés közben egy tágasabb folyosóra érkeztünk ahol a nagy tér miatt a kutasz össze-vissza kezdett cikázni. Kettő folyosó vezet tovább. Egy ugyanakkora és egy még nagyobb.
– Szerintem, ha kell akkor váljunk szét, ha nem akkor viszont mindkét folyosónak van előnye és hátránya. Szűkebb folyosón kisebb rá az esély, hogy meglepnek, viszont a tágasabbnál jobban tudunk mozogni.
Kíváncsi vagyok, vajon itt meg tudják-e állapítani, merre kell menni és így együtt tudunk-e maradni.

// Ha valaki nem tudná: meggyógyultam :cheers://

337Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Szomb. Május 17, 2014 7:25 pm

Carlos Mendoza

Carlos Mendoza

Menet közben keresgéltem, hátha meg találom a kristályokat, de nem jártam sikerrel és észre vettem, hogy sokkal hidegebb van itt mint kint. Elérünk egy nagy térhez a kutasz elkezd össze vissza cikázni úgy látszik nem ilyen nagy terepekre tervezték.
Látunk két újabb járatott az egyik sokkal nagyobb, mint a másik az egyik katona azt mondja hogy menjünk a nagy járat felé kéne, míg egy másik azt mondja, hogy váljunk szét. Ha szét vállunk akkor úgy döntök, hogy én is a nagyobb járat felé megyek.

338Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Vas. Május 18, 2014 4:15 pm

W.B.

W.B.

Folyosó úgy 20 méter magas. Szélessége is úgy ennyi. Egy nagyobb terembe torkollott, ahol valami nagy a falra van aggasztva. Nem tűnik élőlénynek, de kimondott gépnek sem. Ki tudja mióta van már ott.
Kép:
Monstrum mellet valamiféle gép, számítógép szerűség van. Többféle bizarr gombbal, a billentyűk mellől pedig egy sárgás kristály áll ki egy foglalatból. Konzol csövekkel közvetlenül a monstrumot tartó állványzathoz van kötve.
Halk puffanás hallatszott a kis csapat mögül. Natashát tény hogy sebek borították, ám egyikőtök sem gondolta, hogy ezektől el fog ájulni. Bár így visszanézve vércseppek jelölik, hogy merről jöttetek.


// Jobb lenne, ha kommunikálnátok egymással. Egyik mutat arra, másik amarra. Harmadik meg nem mond semmit csak áll. Negyedik nem is ír. Ötödik meg… na igen ő konkrétan lehet már el is vérzett. Legalább mintha önálló gondolkodó létformák lennétek és nem egy FPS játék töltelék karakterei akiket ha lelőnek akkor a kuka mögül jön egy újabb.
A szerepjátékba kicsit több szerepjáték elemet. Míg nincs harci helyzet addig a mesélő posztjáig megengedett a társalgás. //

339Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Hétf. Május 19, 2014 4:34 pm

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe ment és követte a csapatot, mikor valami számítógép szerűség közelébe értek.
- Na, atyám, itt vannak gombok rohadt sokan! Mintha valami ősrégi játéktermi konzol lenne, tele csilivili gombokkal, meg kütyükkel. Van köztünk gépész zseni? Én értek a sajátjaimhoz valamelyest, de ez földönkívüli cucc, ide mester hacker kell - vigyorgott Joe és ünnepélyesen szalutált.
- A feladat megoldva, főhadnagy! - röhögött vidáman és boldogan kiköpött egyet, majd arrébb állt, hogy a többiek nyugodtan tegyék a dolgukat.
Ő katona, ő harcol... és...
... és ekkor ájult el Natasha.
- Szanitéc! - kiáltotta és oda futott a csajhoz, hogy megszemlélje, hogy van, hát nem volt valami jól, ennyi neki is lejött, a többit meg majd a doki megmondja.
- Mi legyen vele? - kérdezte Joe és várt és figyelt, nehogy meglepjék őket.

340Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Szer. Május 21, 2014 10:11 pm

W.B.

W.B.

Joenak nem felelt senki. Senki sem orvos innen, így válasz sem érkezett. Natasha teste körül pedig apránként hízott a vértócsa. Ruhája már átnedvesedett a vértől teljesen. Semmire sem reagál. Fekszik a padlón, mint egy rongybaba.

341Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Csüt. Május 22, 2014 2:14 pm

Joe Johnson

Joe Johnson

- A kurva élet! - káromkodott egyet Joe. - Mi legyen, vigyem ki? Nem hagyhatjuk csak így itt, Wolf mellett is ott van Pattson, valamit tenni kell - erősködött Joe, hiszen nőről van szó, nem kéne itt hagyni.
Gondolkodott, de nem jutott semmi az eszébe, végül oda ment a főhadnagyhoz.
- Mi legyen Natashával? Vérzik, megsebesült, kéne neki doki - mondta és várt, közben figyelte, hogy mire mennek a többiek a földönkívüli számítógéppel, ha egyáltalán jutnak valamire.

342Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Pént. Május 23, 2014 1:20 pm

Carlos Mendoza

Carlos Mendoza

A terembe egy nagy monstrum szerűség várt minket, de nem tűnt élőlénynek. de nagyon sok gomb látszott és a kristályokat is láttam, úgy látszik a feladat meg van old. De ekkor az egyik katona a földre eset. Joe egyből oda ment és Szanitécért kiállt, de senki nem válaszolt, mert semelyikünknek nem volt kiképzése erre.
Joe a főhadnagyot kérdezi, hogy mi legyen eközben én oda megyek Natasha-hoz és megpróbálom fel emelni, közben oda szólok a felettesemhez. -Uram engedélyt kérek a sérült ki szállításához!-
Ha megkapom, akkor elindulok kifelé a sérülttel, de ha főhadnagy mást parancsol akkor úgy cselekszem.

343Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Vas. Május 25, 2014 12:43 am

W.B.

W.B.

Sötét szoba elnyelte a kiáltásokat. Rádió pedig csak sistergett. Hát persze eddig se nagyon volt rádiózás amióta itt vagytok. Falak valószínűleg nem engedik át a jelet. Három kutasz repült be a terembe és kezdték annak feltérképezését. Egyik kutasz titeket pásztázott végig. Kutaszok jele bezzeg eljut a fejesekhez. Legalább is a főhadnagy melletti nő fogta a jeleiket.
Kutasz elkezdett körülöttetek cikázni, majd megindult a teremből kifele vezető folyóson. Visszafordult, megint körülöttetek cikázott, majd ismét a folyosó. Ezt ismételgeti.

344Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Vas. Május 25, 2014 4:59 pm

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe várta, mit válaszol a főhadnagy, most már ketten kérdezték, hogy mi lehet, vagyis mi legyen Natashával.
Na, mivan, a főhadnagy ilyen rideg, hogy tőle elvérezhetnek az emberek, vagy mi?
Nem kéne, ha nincs ember, nincs háború.
Joe várt és észrevette a kutaszokat, akik egy bizonyos pályát írtak le, ismételték folyton az adott útvonalat.
- Ez mit jelent? - kérdezte Joe bambán és várt a válaszokra.

345Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Szer. Május 28, 2014 10:11 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Egy nagy folyosóba léptünk be és észrevettünk a végében lévő teremben egy robotszerű lényt ami a falra van akasztva. Mellette egy számítógép van.
– Itt van egy kristály! – mutattam a sárga színű kristályra – Már csak egy kell. És itt van a főhadnagy által említett holttest is. – mondtam tátott szájjal – Ez tényleg nem kicsi! – ekkor dőlt el a nő amelyik a főhadnagy oldalán harcolt a hatalmas idegennel. Joe odarohant és szanitécért kiáltott, de nem felelt senki. Egy másik katona ki akarta vinni a sérültet.
– Nem tudunk szólni a főhadnagynak amíg nincs rádió! – szóltam a többieknek a sistergő rádióra mutatva – Elvégre ottmaradt abban az irányítószobaféleségben nem? – ekkor berepült három kutasz, elkezdtek a szoba és a folyosó között repkedni. – Szerintem azt akarja a főhadnagy, hogy kövessük ezeket. – megpróbálom az egyik kutasz figyelmét a sérültre irányítani – Valakinek hoznia kéne. Főhadnagy talán tud kezdeni vele valamit. – megnézem a két méteres kristályt – És valaki segítsen hozni ezt a nagy kristályt. Nehéznek tűnik. Ezen kívül még egy kell.

// Még nem lesz nyugtotok tőlem Twisted Evil//

346Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Csüt. Május 29, 2014 8:08 pm

W.B.

W.B.

Az erőlködő kutasz neki ment Joe, Carlos és Gordon fejének, majd a folyosó fele repült. Ismét visszakanyarodott. Visszajött, majd ismét a folyosó felé repült. Ezt ismétli újra és újra. Időnként valakinek a fejének neki repül.
Gordon megpróbálta kihúzni a kristályt. Talán pár milliméterrel kijjebb jött, de ennyi. Nem igazán akaródzik kijönni onnan. Teremben valami furcsa hang visszhangzott végig ekkor. Valami mély, de nem tartott sokáig és nem követte újabb.

// Ha Natahsa egyáltalán még nézi a kalandot, akkor most észhez térhet. //

347Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Pént. Május 30, 2014 6:14 am

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe figyelte a kis repkedő bizgentyűt és azon kapta magát, hogy a fejéhez koppan.
- Áú, te fém kaszni! Azért óvatosan! Értékes katonai töltelék vagyok, a sereg gerince, egy pontos illesztőeszköz, a közlegény nagyon fontos, tudd meg! - háborgott. - Szerintem kövessük - és, ha a többiek egyetértettek, akkor elindultak a repülő cucc után.

//Natasha térjen magához Razz Very Happy és nézze a kalandot, vagy a pónik meglátogatják Very Happy meg WB kedvenc macskája Pusheen Razz Very Happy//

348Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Szomb. Május 31, 2014 8:33 am

Carlos Mendoza

Carlos Mendoza

még mindig vártam a parancsra, de kiderült hogy a rádió jeleket a falak nem engedik át és ezért nem lehet a fejesekkel beszélni. Ekkor jöttek be a kutasz és körülöttünk kezdett körözni és utána a folyosó felé megy, majd utána visszajön ezt ismétli, de egy kis idő után neki megy a fejemnek. -Hé, te ócska vas erre nem volt szükség!- Kiáltom el magam, és vissza tartóm magam, hogy szétlőjem, ezért kitudja milyen következményekkel járna.
Mivel többen mondják, hogy menjünk utána, ezért úgy döntök, hogy felemelem a földről Natashát és én fogom cipelni miközben követem a kutaszt. De ha időközben észhez tér, akkor csak felsegítem és azután megyek a kutasz után.

349Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Szomb. Május 31, 2014 10:06 am

Gordon Rogers

Gordon Rogers

A kutasz nekiment mindenki fejének.
– Áú! Azt hiszem, sietnünk kéne. – a kristály maximum egy centivel jött kijjebb és ekkor végigmorajlott egy mély, fura hang, egy másodpercig gyanakodva figyelem a falon lévő lényt – Remélem nem fog felkelni! Talán, ha visszaérünk a főhadnagyhoz ő tudni foglya, hogyan szedjük ki. Végül is csak azt mondta, hogy találjuk meg és nem azt, hogy vigyük is vissza. Talán nem véletlenül. – ha a sérült nem ébred fel akkor odaszólok Joenak – Védjük meg a társunkat amíg ő hozza a sérültünket. Én megyek hátul, hátha hátba támadnának és szerintem te úgyis jobban tudsz lőni mint én szóval mehetnél előre. Mi a neved? – címzem a szavaim immáron a társunkat cipelő katonának – Ha nagy a baj akkor védd meg a sérültet. A legegyszerűbb, ha leteszed és akkor már rendesen tudsz lőni, bár gondolom, ez egyértelmű. – ezután elindulok a társaim mögött.

350Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Vas. Jún. 01, 2014 11:47 pm

W.B.

W.B.

Natasha nem volt könnyű. Mivel is szokták a nők magukat tömni? No, abból egy mázsányi csak van benne, mert vér már alig ha van. Rádió elkezdet sisteregni és torz hangok jöttek belőle, ahogy közeledtek a teremhez ahol a főhadnagy van elméletileg. Végül már szavakká formálódtak a hangok.
- Gyertek már ti agyalágyultak! – Ez nem a főhadnagy volt. Ő most következik.
- Melyik volt az a fallosz, amelyik a deaktiváló kristályt akarta kihúzni onnan!? A másik, aki a földre került. Él még vagy hulla? Mert ha él akkor minek szobroztatok fölötte? Persze hülye kérdést, mert még él jelzik a kutaszok, de ha baj van nem nézni kell, csele…
- Mindenki ide azonnal! – Főhadnagyot megszakította eme ember. Aki mint kiderült a tábornok mikor oda értetek. Joe láttán már meg sem lepődött. – Sejthettem volna, hogy ez is itt van!
Vannak itt jó páran. Az erősítés, vagy hasonló. Natashát egy szanitéc kezelésbe is vette. Egyesek jel erősítőket állítanak fel, mások lámpákat, van aki valami számítógépet szerel össze. Ez nem sima kis laptop, itt már komoly logisztika van. Ám ti úgy tűnik mentek a levesbe. Tábornok nem éppen boldog.
- Had halljam mi is történt? – Tette fel szúrós tekintettel a kérdést.

// Ez igen. Három kör kellet ahhoz, hogy a döglődő társatokat megmentsétek. Apokalipszis! Kaland nem sokára véget ér. //

351Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Hétf. Jún. 02, 2014 4:24 pm

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe ment a többiekkel és figyelte az utat, nehogy valami kellemetlen meglepetés érje őket. Remélte nem fog ilyen történni, mert nem lenne éppenséggel egészséges, így haladt, gondolkodva.
- Rendben - mondta társának és így cselekedett, figyelte az utat és védő pozíciót vett fel.
Kiértek végül egy nagyobb csapatba botlottak, közben persze hallották a főhadnagy imádott hangját és még valakijét, aki nem más volt... mint a tábornok.
- Na, bazdmeg... nem ették meg? - mondta kelletlenül és félre állt, rábízva a jelentést a többiekre és kiköpött egyet, jelezve nem tetszését a tábornok szívélyes fogadtatása felé.

352Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Kedd Jún. 03, 2014 4:35 pm

Carlos Mendoza

Carlos Mendoza

Natasha nem egy könnyű nő személy, de kibírom, közben másik két társam fedeznek amíg én viszem Natashát az egyik megkérdezi, hogy mi a nevem. -Carlos Mendoza közlegény.- Feleltem gyorsan neki közben én is elindultam és megfogadtam a tanácsát, hogy, ha baj van leteszem a sérültet a földre, hogy jobban tudjak harcolni.
A rádióban hangok hallatszanak, de még nem érthetőek, de egy idő után valaki megszólal, de ez nem a főhadnagy, de utána ő is megszólalt kérdezte, hogy van a sérült, amikor félbe szakította a másik hang. Ekkor gyorsabban kezdtem menni, amikor vissza értünk, akkor vettem észre én is a tábornokot és az erősítést Natashát oda adtam a szanitécnek, ezután a tábornok kérdezte, hogy mi történt. Én gyorsan felvettem az egyenes testártást de egy kissé hátra léptem, hogy Gordonnak meg adjam a válaszolás lehetőségét.

353Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Szer. Jún. 04, 2014 2:35 pm

W.B.

W.B.

Tábornok hűvösen Joe köpése és Carlos visszalépése után csak ennyit mondott:
- Büntető század mindháromnak és nincs zsold. Takarodjanak a szemem elől. – Tábornok ezzel elfordult tőletek és az idegen számítógéppel babráló főhadnagyhoz ment.
- Szerintem jobb lesz, ha tényleg eltűntök. Csak felfele menjetek kiértek majd a felszínre egy fennsíkra. Hozzák a felszerelést, valamely repülőre csak felengednek titeket. Ha nem, akkor mentek lábbal aknát szedni. – Mondta egy tizedes nektek mikor elment mellettetek.
Natashát időközben a liftre felvitték egy hordágyon. Egy katona felmászott ama talapzatra min a méretes indító gomb van, de kénytelen várni míg a zárt fém ládákat lepakolják.

354Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Csüt. Jún. 05, 2014 3:01 pm

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe duplán kiköpött, hogy nem tetszését fejezze ki.
- Remélem dög vacsi leszel - morogta hangosan, hogy hallani lehessen, ugyan, mit árthatnak ezzel neki már még jobban? Semmit.
- Na, menjünk - intett a többieknek és elindult kifelé, ahogy a tizedes is mondta.

355Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Szomb. Jún. 07, 2014 11:57 pm

W.B.

W.B.

Csak Natashát hordágyon felvivőket kellet követni. A létesítmény pedig most már ki volt világítva. Hordozható világítótesteket helyezte el a felfele vezető úton. Idővel a kanyon tetejére kiértetek. Természetesen egy UD-4L várt fent. Sérülteket és a fekete zsákokat vitt. No meg titeket. Két nap felkeltéjét viszont beárnyékolja, hogy a szívatás csak most fog elkezdődni a vezérkar részéről.

// Kaland véget ért. Natasha és Wolf kivételével nem kaptok pénzjutalmat hála a tábornoknak. Illetve, hogy senki nem méltóztatott a feledtesének jelenteni.
Joe – Több komolyságot. 30sp.
Carlos – Kicsivel több aktivitást és Joeval egyűt felelősségérzetet. Olyan nem létezik hogy a tábornok előtt hátralép az ember. 25sp
Gordon – Több gondolkodást és az aktivitás a végére lecsökkent. 35sp
Wolf – Célra koncentrálni, nem elkalandozni. Nomeg hiába elsősegély skill, ha olyat írsz ami a valóságban halál. 25sp, 500$
Natasha – AKTIVITÁST! 20sp, 400$

Kaland folytatása a Tengerészeti táborban. //

356Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Pént. Jún. 13, 2014 4:50 pm

W.B.

W.B.

// Lance Morrow bevezető kalandja. //

Marsról az út nem volt túl kényelmes. Ráadásul holnap szilveszter. Egy Crawler szállítóval jöttél. Hajó két fős legénysége mellet tíz fős tengerész védelmi személyzet volt. Szállító vegyes ellátmányt vitt. Több hetes út jelentős részét mindenki hibernálva töltötte. A szállító a bolygón a főtáborban landolt, onnan egy UD-4L vitt a cél állomásra az éjszakában.
Kanyon egy helyen kiszélesedik, mivel a közepén van egy kisebb fennsík, a fennsík belsejében van az ami miatt idehívtak a Marsról.
Szabadon beléphettél a létesítménybe, bár senki nem tudta, hol találod a főhadnagyot. Ő adna tájékoztatást.


// https://avpwar.hungarianforum.com/t136p270-hegyek-altal-olelt-kanyon#7885 – Innentől olvasva tájékozódhatsz, mi is van itt. //

357Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Pént. Jún. 13, 2014 6:07 pm

Lance Morrow

Lance Morrow

Lance eddig még soha nem utazott lehibernálva, de már eldöntötte magában, hogy utálja. Miután felkellt, azonnal a mosdóba rohant, és kiadta a gyomrának tartalmát, majd miután rendbeszedte magát, a gyomrába erőszakolta azt a valamit, amit az űrhajón kajának hívtak, a kabinjába ment, sárga pólót és khakniszínű nadrágot vett magára, vállára kapta a hátizsákját és elindult, kifelé a hajóból, és a csapattal együtt bepattant a csapatszállítóba, ami elindul.
Morrow az emlékezetébe idézi, amit olvasott a Riushyról.
Sivatagos, de lakható világ, kevés őshonos létformával. Egykoron itt csak farmerek éltek, míg nem a bolygót úgy mond meg nem szállták a "démonok". És ő pont ide érkezett.
Erre a világra.
Hamarosan megérkeztek oda, ahová tartottá. Addig Lance próbált nem a kajára gondolni, és nem hányni. Nem nagyon szerette a magasságot Miután kiszállt a leszállóegységből és belépett a létesítménybe, azonnal megcsapta a dohos szag. végignézett a biomechanikus, bordákkal tarkított falakon, és az azokat tarkító emberi és más lények maradányain, amelyek különösen ismerősek voltak a számára.
Megdörzsöli az állát, nem tudott rájönni, hogy építhették ezt a helyet, de bárkik is voltak, óriási, nem emberi méretekkel rendelkeztek.
A férfi kibámészkodja magát, és úgy dönt, hogy megkeresi Wágner Balázs főhadnagyot. nem tudta, hogy milyen a fickó, de nem lehet rosszabb mint a többi arcoskodó tengerészgyalogos. Talán végre egy normális emberrel is beszélhet itt.
Elkezdte keresgélni, de nem találta. Több helyen lövésnyomokat vagy savmarta foltokat látott, jelezve, hogy itt valami csata tombolt. Odafordult az egyik, vele érkezett katonához.
- Van valami ötlet, hogy hol lehet Wágner főhadnagy? - kérdezte már-már tiszteletteljesen.
De senki nem tudta hog hol van? Pedig csak tőle kaphat információt, hogy mit is csináljon.

358Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Pént. Jún. 13, 2014 7:31 pm

W.B.

W.B.

Katonáknak volt jobb dolguk is, mint válaszolgatni. Volt olyan szerencsétlen, aki idegen hullákat és cafatokat pakolt egy kupacba. Ám páran mondták, hogy a legalsó szinteken kell keresni. Legalsó szint. Az vajon hol lehet? Már így is rengeteget mentél lefele. Út még bőven vezetne lefele ám a folyosó mentén van valami. Egy katona ül egy ládán és egy kis gépet nyomkod. Persze hogy játszik. Elsőre liftre hasonlít, csupán csak nem emberre szabva.

359Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Pént. Jún. 13, 2014 8:33 pm

Lance Morrow

Lance Morrow

- Ja, épp nagytakarítás van - gondolta Morrow, ahogy nézi az idegenek dögjeit felpakoló katonákat. Csak morgásokat kapott válaszként, a régész, egy katonanő igazította el, hogy az alsóbb szinteken találja Wágnert.
Csak a nő nem vette figyelembe, hogy Morrow még új a területen. Ezért rendkivül logikusan úgy döntött, hogy elindul, lefelé. Sokáig halad a csata által tépett folyosón, minden érdekesebb dolgot megpróbál nézni, persze köztük a főhadnagyot keresi, mikor meglát egy katonát.
A fickó egy ládán üldögél, és valamivel játszik.
Morrow kifújja a levegőt, persze együttérez a katonával. Ő nem volt sosem, de eltudta képzelni, hogy milyen érzés lehet sokat őrködni. Hát elég unalmas, főleg egy már elfoglalt bázison. Mellette egy felvonó ajtaja van vágva a falba, ami nagy volt embernek. Talán azzal lehet lejutni.
Odalép hozzá.
- Helló, Lance Morrow vagyok, régészprofesszor - mutatkozott be barátságos hangon. - Wágner Balázs főhadnagyot keresem, eligazítást akarok tőle kapni.
Megvárta, ameddig a baka válaszol.

360Hegyek által ölelt kanyon - Page 12 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Pént. Jún. 13, 2014 10:36 pm

W.B.

W.B.

Katona arcán látszott, hogy nem szívesen állítja le a játékot. De megtette és felmászott valamire és lábbal lenyomott egy fehéres kristály szerűséget minek hatására a lift megindult.
- Lent van valahol. Régész mi? Akkor készítse a lavórt, mert csillámot fog hányni. - Visszaült a ládájára játszani.
Csarnokban pentagram formában padlózaton nagy talapzatok vannak melyekből valamiféle alig halhatóan vibráló energia megy felfele a mennyezetben lévő hasonló gépezetbe. Talapzattól úgy 5-7 méter magasságban furcsa két méter átmérőjű gömb van az energiamező közepén. Ez van az öt csúcsnál. Öt két méter átmérőjű gömb mit energia mező tart a levegőben.
Lent reflektorokkal világítják meg a termet. Valamiféle panel, falon lévő vésetek meg a lehozott érzékelők és hasonlók. Pár katona még lent pakolászik. Csarnokból csak egy nagy folyosó vezet ki, meg természetesen eme lift.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [12 / 16 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.