Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Ipartelep - Page 5 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Ipartelep - Page 5 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Ipartelep - Page 5 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Ipartelep - Page 5 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Ipartelep - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Ipartelep - Page 5 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Ipartelep - Page 5 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Ipartelep - Page 5 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Ipartelep - Page 5 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Ipartelep - Page 5 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

 » Helyszínek » Mars » Mars city » Ipartelep

Ipartelep

5 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Üzenet [5 / 6 oldal]

121Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Csüt. Ápr. 11, 2013 9:22 pm

W.B.

W.B.

Város ragyog az éjjeli csillagok alatt, mint mindig. Bár most mintha rajzás lenne, tele van repülőgépekkel. Helikopterek, bár katonai szemnek innen is feltűnik, hogy bizony ott UD4-esek is vannak. Nagyon forrong a város utcahálózta. Tizedesék ezért késnek.
Nem kis halom konténer. Derryl körbefutotta. Séverin majdnem elordította magát mérgében, hogy ezt tette, de Derryl megelőzte.
- Nincs kivezető vérnyom.
- Hogy mi? – Séverin vörös arca hírtelen elfehéredett. – Még ott van bent?
- Ha nincs valami csapóajtó, akkor… jah.

122Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Csüt. Ápr. 11, 2013 9:32 pm

Dean Backett

Dean Backett

- Hát akkor nagyon úgy fest, hogy a konténerekben van van valahol! - Mondtam a többieknek, majd visszafordultam Séverinék-hez - Kezdjük el átkutatni őket, vagy várjuk meg a Tizedeséket? - Kérdeztem, majd megkocogtattam az egyik konténert a fegyverem csövével.
~ Nagyon rám jött az, hogy repülőt vezetnék. Bármilyet! ~ Gondoltam magamban, miközben láttam az UD4 eseket repülni. Csodáltam őket, majdnem hogy tátott szájjal néztem miközben szállnak a levegőben.

123Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Pént. Ápr. 12, 2013 12:09 pm

W.B.

W.B.

- Nem hiszem, hogy jó ötlet bemenni. Kis távolságok, ezek egy horda bogarat is képesek egy lándzsával behentelni. Meg csak négyen vagyunk. – Mondja Séverin. – Zöld közlegény kettessel keressetek valamit, hogy mi van a konténerekben vagy mi van köztük. Addig mi őrt állunk. Addig talán az erősítés is megjön.
- Hol kezdjük a „keresést”?
- Ahol jónak látjátok. Szennyvíztelep irodáiban vagy a biztonsági őr bódéjában. Csak siessetek. Nincs kedvem olyan helyen lődözni miről nem tudom, hogy mi van benne. Nem kell nekem vegyszerfürdő.

124Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Pént. Ápr. 12, 2013 1:04 pm

Dean Backett

Dean Backett

Séverin leküldött minket Jeddel információ kutatásért
- Menjünk Jed. Csak nyugalom és ne foss! - Szóltam rá határozottan, remélve hogy nem lesz gond. - szerintem első körben az irodát nézzük meg. Hol van? - Néztem rá és vártam hogy a térképet előveszi és megadja az utunkat. - Zöld őrvezető, vigyázzanak magukra! Tizedes! Merre járnak?

125Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Pént. Ápr. 12, 2013 11:01 pm

W.B.

W.B.

Jed némán nézet rád. Végül megcsóválta a fejét, és a megindult egy téglalap alakú épület fele. Ez nem volt összeköttetésben a szennyvíztelep épület hálózatával. Végül is jó helyre mentetek volna be. Volna, mert zárva. Jed nem gondolkodott, hogy hegesztővel feltörte a zárat, majd finoman berúgta az ajtót. Recepció szerűség kis asztalkáját átugrotta és megkereste a fiókokban az épület vázlatait.
- [color=olive]Szállítmányozási iroda. Az lesz az. Első emelet, 109-es szoba. Enyém a második emelet számítógépes rendszere. Hát jó mókát az iratokhoz!/color]

126Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Szomb. Ápr. 13, 2013 3:12 pm

Dean Backett

Dean Backett

Berontottuk egy épületbe, ahol információk voltak a szennyvíztelepről voltak információk.
- Szállítmányozási iroda. Az lesz az. Első emelet, 109-es szoba. Enyém a második emelet számítógépes rendszere. Hát jó mókát az iratokhoz! - Szólt Jed, miután megtudott mindent amit kellett. Érezhető volt a hangján az irónia, vagy úgy is mondhatnám a "kapd be" hiányzott csak a végéről. De nem foglalkoztam vele.
Elindultam az első emelet 109 - es szobájába. Végig a ravaszon volt az ujjam, és reménykedtem hogy nem fogok találkozni azzal döggel ami konkrétan egy metrónyi lyukat fúrt a falba. Végig mindenhol nyitva tartottam a kezemet, és vártam az esetleges kontaktust. Persze figyeltem arra is, hátha a sárga vagy kék csapat jelenik meg előttem.

127Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Szomb. Ápr. 13, 2013 4:44 pm

W.B.

W.B.

Jed szótlanul ment feljebb még egy emeletet. Épületben látszólag nincs senki, bár félbehagyott szendvics és kávéval teli csésze nem arról árulkodik, hogy szokásos napirend szerint mentek volna haza az emberek. Lámpák nincsenek felkapcsolva ellenben a számítógépek üzemelnek. 101, 102, 103,… 109. Meg is lenne. Kicsi egy emberes iroda helység rengeteg irattárolóval.
Jed valamit fent bohóckodhat, ellenben nem annak a neszezései terrengenek az első emeleten.

128Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Vas. Ápr. 14, 2013 8:46 pm

Dean Backett

Dean Backett

Megtaláltam a 109-es szobát, amiben rengeteg irattartó volt.
~ Na itt megtalálni valamit... ~ Gondoltam magamban, majd elkezdtem kutatni. A legközelebbi irattárolónál kezdtem, és sorba haladok.
Valamiféle hangra lettem figyelmes, miközben az iratokat kutattam át a konténerek tartalmát illetően.
- Itt Zöld Közlegény hármas! Valami zajt hallottam. Tizedes, jó lenne ha sietnének, szerintem az a valami ami képes lyukat fúrni a falba itt van! - Mondtam a rádióba csendesen, majd kinéztem a szobából a folyosóra. Óvatos voltam, és füleltem. - Zajokat hallok!

129Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Vas. Ápr. 14, 2013 9:08 pm

W.B.

W.B.

- Innen el nem megyünk! A dög még itt van! Gyerünk már, mi a frász van a konténerekben? Gyúlékony vegyszerek vagy kotonok! Baromira nem jó itt lennünk. – Séverin úgy hallatszik nem hajlandó elmozdulni. Tizedes pedig nem válaszol. – Tizedes?
- Lehet szétszedték őket a randalírozók. – Derryl hozzá szolt. Persze vagy hülyeséget, vagy ördög falra festést. Most az utóbbit.
- Akkor reggel mehetünk lázadást leverni. Nekem nem hiányzik. Az se, hogy a számítógépek felvételei alapján elég sietve tűntek el a dolgozók.
- Találjátok meg mi frász van itt, mert ha nem veszélyes akkor szétgránátozzuk a retekbe!
- Én eddig csak azt találtam, hogy ide hozták őket.

130Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Hétf. Ápr. 15, 2013 8:22 pm

Dean Backett

Dean Backett

Visszamentem az irodába, és kutattam folyamatosan. Egyik irattárat dobtam félre a másik után, amint átnéztem őket.
- Zöld Őrvezető! Keresem még, de már nincs sok irattömb hátra! A zajok pedig nem múltak el! - Mondtam a rádióba. - Tizedes! Siessenek ahogy tudnak!
~ De óvatos ez a Séverin.. A helyében simán szétrobbantanám a konténereket. Egy szennyvíztelepen csak nem tárolnak bombákat! Vagy ha mégis, úgyis bent van a rohadék. Legalább bombabiztos a pusztulása ~ Gondoltam magamban, majd kutattam tovább.
- Megva..! - Kiáltottam a rádióba, de aztán egy sóhajtással zártam. - Téves! Ez a tavalyi!

131Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Hétf. Ápr. 15, 2013 9:37 pm

W.B.

W.B.

Tavalyi, akkor nem soká meg lesz az idei. Meg is lett. Dátum, pecsét, valami olvashatatlan aláírás. Szállítási tételek. Arzén lecsapatás, baktériumölő szerek, oxidáló szerek, savak, lúgok… jobban kellelt volna figyelni kémia órán. Számok, betűk… ezek most atomok vagy mik? Mik a számok? Miből mennyi van? Önkéntelenül is visszaemlékeztél a kémia jegyekre.
- Áramellátás javítva, a túlterhelt lámpák teljesítménye visszavéve. Minden rendszer újraindítva. Gáz van… - Jed hangja elcsuklott. – Egyik dorr ülepítő iszapkotrója beakadt. Nem reagál, egész fémszerkezet el fog törni.
- Sz*rd le! B*SZD! – Séverin lefitymáló hangja átváltott rémültre. Majd egy hatalmas csattanás követte. – K*b*sz*tt konténer! Ez nem magától esett le!

132Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Hétf. Ápr. 15, 2013 9:43 pm

Dean Backett

Dean Backett

Megtaláltam az iratokat amiket kerestem, és Jed is megoldotta a túlvezérelt lámpákat, ám az egyik iszapkotró elakadt. Séverin éreztette hogy fontosabb dolga is van, mint az iszapkotró. Egy konténer leesett, ami azt jelenti hogy van valami odafent.
- Kitartás! Indulok! - Mondtam a rádióba, majd felkaptam mindenemet, és miután kinéztem a folyosóra óvatosan, futottam vissza a tetőre. - Jed! Megvan minden amit akartunk! Gyere Te is! - Folytattam, majd rohantam tovább.

133Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Hétf. Ápr. 15, 2013 10:08 pm

W.B.

W.B.

Jed utánad ért fel az épület lapos tetejére. Elvette tőled az aktát, végignézte, majd kelletlenül beleszólt a mikrofonba.
- Van itt minden. Ha tudtok figyelni a konténerek számozására, akkor lehet lövöldözni.
- És ha nincs idő arra figyelni?
- Akkor akár el is intézhetjük, hogy levegőbe repüljünk, elgázosítsuk magunkat, szétsavazzuk vagy lúgozzuk magunkat. Lényeg, hogy meg tudom mondani melyik számozású konténerben mi van, de…
- Az nem jó. Nincs időnk ezt nézni. Más ötlet? Fentről belátni, hogy hol a rohadék?
Lehet foszforeszkáló vérfoltokat látni, de mást nem. Semmi mozgás vagy gyanús jel. Viszont jó, hogy nincs kivezető zöld csík.
- Nem tudom beazonosítani.

134Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Kedd Ápr. 16, 2013 9:50 am

Dean Backett

Dean Backett

- Negatív. Vérfoltokat látok csak! - Mondtam, miközben pásztáztam a terepet a fegyveremmel. - A városra is látok némi rálátást. Füst gomolyog rengeteg helyen. - Szóltam, majd figyelmem visszatereltem a konténerekhez, és Séverinékhez. - Jed! Esetleg nincs üres konténer? mert azokat kilehetne iktatni. Úgy értem, kitisztítani és annyival kevesebb dolgunk van!
Ránéztem Jedre, és vártam a választ. Az optikán látszott az arca, amint az iratokat kutatja.

135Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Kedd Ápr. 16, 2013 4:05 pm

W.B.

W.B.

- Nem tudom megmondani, hogy mit pakolhattak már ki és mit nem. Üres konténert meg nem hoznak ide. – Jed végig nézte a papírokat. – JV1405 konténerben klór palackok vannak. Talán ki tudnánk füstölni.
- Maszkja megszűri a levegőjét!
- Ám ha a levegőben elég nagy a klór koncentráció a bőrt is irritálja, ő pedig még sérült is.
- Foszfor-pentaklorid! – Vág közbe Derryl.
- Mi?
- Foszforeszkál a vére, ha elég klór van a levegőben, akkor reakcióba léphet a vére foszfor tartalmával. A kifröccsent véréből gáz halmaz állapotú lehet, ha van még nyílt sebe, akkor a pedig a szervezetében is bejuthat a vérrel! Égési sebeket okoz.
- Vér foszfor reagál a klórral. Ez jó. Kémiai úton intézzük el!
- Legalább gázmaszk kell, és valakinek be kell oda menni, ám neki védő ruházat is kell!
- Iroda melletti kis raktárban biztos van.

136Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Kedd Ápr. 16, 2013 4:41 pm

Dean Backett

Dean Backett

- Foszforeszkál a vére, ha elég klór van a levegőben, akkor reakcióba léphet a vére foszfor tartalmával. A kifröccsent véréből gáz halmaz állapotú lehet, ha van még nyílt sebe, akkor a pedig a szervezetében is bejuthat a vérrel! Égési sebeket okoz. - Mondta Derryl.
- Hoppá, kis kémikus. Biztos légideszantos voltál? - Kérdeztem mosolyogva, majd hallgattam tovább.
- Vér foszfor reagál a klórral. Ez jó. Kémiai úton intézzük el!
- Legalább gázmaszk kell, és valakinek be kell oda menni, ám neki védő ruházat is kell!
- Iroda melletti kis raktárban biztos van.

- Na, megvan a kémikus, az aki összeteszi a képet, és maradtam én, a katona aki kockáztat. Indulok is! - Mondtam, és megindultam a raktárba.
~ Tiszta hülye vagyok, hogy önként vállaltam ezt. ~ Gondoltam magamban, miközben másztam le a tetőről.

137Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Kedd Ápr. 16, 2013 5:09 pm

W.B.

W.B.

Nem volt olyan könnyű lemászni. Csatornaeresz, ablakpárkány és más kiszögellésekre kellet hagyatkozni. Ám sikerült. Ez az egyetlen mázli, hogy ez nem egy üvegből készült iroda hanem… elég „ódivatú”.
Raktár, inkább fészer mi az iroda mellet van, ám néhány vegyvédelmi öltözék van itt, és jó pár gázmaszk. A probléma, hogy a vegyvédelmi kezes-lábas nem megy rá az M3-as páncélzatra. Továbbá a vegyvédelmi ruhán nincsenek helyek a lőszernek…

138Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Kedd Ápr. 16, 2013 7:16 pm

Dean Backett

Dean Backett

- Megvan a raktár! - Mondtam a rádióba, és néztem a tartalmát.
~ Hol lehet. Papírok, egyéb szerszámok, alkatrészek... Megvan! ~ Mondtam magamban, mikor végre megláttam az egyenruhát.
- Megvan a ruha is, bár kicsit kicsinek tűnik. Legalábbis szűknek! - Mondtam majd megfogtam és a kezes-lábassal együtt kimentem Séverinékhez.
- B*ssza*eg! - Kiáltottam, mikor rájöttem hogy nem megy rá a páncélra. - Le kell vennem a páncélomat. És töltényeket sem tudok magammal vinni. - Dühöngtem a többieknek, majd elkezdtem levenni a szerelésemet. Mindent egy kupacba tettem, a tárakat a tetejére, hogy ha gyorsan kéne tárat cserélnem a tűzharcban, akadás mentesen történhessen.
~ Mire vállalkoztam? Szolgálati páncélzat nélkül megyek be egy konténerbe, amiben valószínűleg egy ragadozó van? Vagy hülye vagyok vagy túl bátor!
Ezek a gondolatsorok mentek végig a fejemen, miközben kint öltöztem az udvaron.
- Remélem mindenkinek nyitva lesz a szeme. Egyben szeretnék visszajutni a bázisra!
Miután felöltöztem, fegyverembe egy teli tárat tettem, kibiztosítottam és vártam a célt.

139Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Kedd Ápr. 16, 2013 8:16 pm

W.B.

W.B.

Többiek nem válaszoltak, csak bólintottak. Gázmaszkon át kevéske levegő jön, ebben a cuccban nem jó rohangálni az már tuti. JV1405 konténer hamar meg lett. Kinyitással nem volt gond, palackok is helyén vannak. Ismerős palack kiszerelés, ilyet szeretik a katonák szétlőni az ellenség mellet, könnyen áthatol rajta sok fajta töltény.
Eddig minden összejött, ám a konténer tengerben valahol ott vár prédájára a sérült vadász. Randevúját a klórral össze kellene hozni…

140Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Kedd Ápr. 16, 2013 8:45 pm

Dean Backett

Dean Backett

- Eddig sima ügy. Remélem így is folytatódik! - Közöltem a többiekkel, és elkezdtem kipakolni egy pár palackot. A lehető legóvatosabb voltam, szép lassan szedtem ki minden palackot. Kicsit zavar ugyan a ruha, meg kényelmetlen is, de elviselem. - Srácok, már hiányzik a páncél... - Mondtam egy kis vigyorral az arcomon.
- Javaslom, tegyünk le véletlenszerűen palackokat a konténerek közé és mellettük is. Ha sikerül kicsalni a vadászt, akkor egy igazi aknamezőn lesz, és mi robbantgatjuk az aknákat. Ha valaki átvenné a ruhát, akkor akár feltudnék menni a tetőre, ahonnan rálátás nyílik az egészre.

141Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Kedd Ápr. 16, 2013 10:59 pm

W.B.

W.B.

- Amit már szétizzadtál!? Hülye vagy, vagy főzésre váló speciális rák? – Reccsen fel Derryl hangja.
- Tetőre fel, onnan le, megint fel, megint ismét le, aztán megint fel? Ha hiperaktív vagy, akkor légy szíves ne most hiperaktív… - Séverin hangja teljesen elnémult, majd egy hatalmas reccsenés viszhangzott a konténerek alkotta útvesztőbe. Majd éles fék hang. – Hol a mi tizedesünk!? És hol a sárga csapat?
- Hős lovagok átszakították a telep sorompóját. – Jegyzi meg Derryl gúnyosan. Ám nem hallasz semmit abból amit a kék csapat tagjai mondanak, más frekvencián lehetnek.
- Jól van mindenki! – Csendült ismét fel Séverin hangja. – Jed, gyere le, tőlünk már nem lesz hangfelvétel vége az idióta kódneveknek! Két géppuskás a kékektől a tetőn! Derryl felvetted azt a sz*rt? Menj be segíteni Deanek! Jed tied a tőlem bal oldali rész. Másik két oldal a másik két kéké.
- Klóros palackok maradjanak a konténerek közt. A gáz így is ki fog kívülre áramlani és nekünk akkor vissza kel húzódnunk. – Jed lefele rohanás közben lihegve közölte a tényeket.
- Magyarán Dean és Derryl mikor már szenved, mert a klór szét szexuálja a vérének a fos tartalmát akkor elvben könnyű célpont lehet!
- Már mint, foszfor.
- Mindegy!

142Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Szer. Ápr. 17, 2013 10:16 am

Dean Backett

Dean Backett

Séverin megunta a kódneveket, és megszólalt.
- Jól van mindenki! Jed, gyere le, tőlünk már nem lesz hangfelvétel vége az idióta kódneveknek! Két géppuskás a kékektől a tetőn! Derryl felvetted azt a sz*rt? Menj be segíteni Deanek! Jed tied a tőlem bal oldali rész. Másik két oldal a másik két kéké. - Mondta
- Uram! Kipakoltunk jó pár palackot. Valahogy ide kéne csalni azt a dögöt! és akkor megengedem az egyiket. Hogy ha ez nem végez vele akkor meg robbantósat játszunk! - Szóltam határozottan a rádióba, majd pakoltam a többit.
- Esetleg, engedélyt kérek egy sorozat leadására. - Mivel nincs sok golyóm, csak leadok az égbe egy hármas sorozatot, ha az engedélyt megkaptam, majd ha hallok, látok valamit, akkor az egyiket megnyitom, ami mellettem van.

143Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Szer. Ápr. 17, 2013 2:13 pm

W.B.

W.B.

- Ne pazaroljátok a lőszert. Nyissatok ki párat és magatokat használjátok csalinak. Ha elég hülye utánatok megy. Ti bele mentek a klórgázba és remélhetően elég bolond már, hogy ős is bele menjen. – Válaszolt Séverin.
Derryl csak felmordult. Majd kinyitott párat. Zöldes gáz hamar elkezdet meghódítani a talaj közeli légrétegeket. Ezután kicsit tovább ment, egy fordulóban el is tűnt, de semmi gyanús zaj.
- Meg van a vérre, valamerre erre mehetett. Valahol itt kellene lennie. Nah, jobb vagy bal oldalt választod? – Derryl kérdőn tekintet vissza rád. – Nem soká vége. Csak meg kell még találni.

144Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Szer. Ápr. 17, 2013 3:01 pm

Dean Backett

Dean Backett

Derryl-el kinyitottunk egy pár palackot, amiből a klórgáz kiáramlott, és látványosan beterítette az földet, majd szépen kúszott az ég felé. Szerencsém hogy van ez a ruha. Nélküle már a földön feküdnék ájultan, vagy holtan.
- Meg van a vérre, valamerre erre mehetett. Valahol itt kellene lennie. Nah, jobb vagy bal oldalt választod? – Derryl kérdőn tekintet vissza rám. – Nem soká vége. Csak meg kell még találni.
- Legyen a jobb. Nyomás! - Mondtam, majd lassú léptekkel, célra tartva megindultam jobb kéz felé. A konténerek tetejét is figyeltem a sarkokkal együtt. - Kékek! Láttok mozgást?

145Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Szer. Ápr. 17, 2013 5:09 pm

W.B.

W.B.

- Kékek nem a mi sávunkon vannak, de ha magadra akarod vonni a szörny figyelmét, akkor folytasd csak hangosabban. – Hallatszott Derryl hangja a headsetben. – Öm. Zsákutca. Egy konténerre vezet a zöld vér csík. Pf. Bele léptem.
- Derryl hallod?
- Te kocogtatod a konténer oldalát?
- Jah. Itt ment be a rengetegbe.
- Dean. A zöld vérű cicus csíkját te követed éppen.
Valóban. Egyik konténer mögött egy nagyobb vértócsa is van. Ám nyomok tovább vezetnek onnan. Tovább követed a vérnyomokat, mindaddig, míg egy újabb nagyobb tócsáig nem érsz. Mennyi vére van ennek? Ám ami a legfontosabb, mért hasonlít ez a tócsa és minden itt, ugyan úgy mint az előbbi tócsára?
Körbe mentél, ám nincs kivezető vérnyom, nem láttál ilyet, ami azt jelenti, hogy ez most egy pokoli keringő játék…

146Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Szer. Ápr. 17, 2013 6:40 pm

Dean Backett

Dean Backett

A lábaim előtt egy méretes foszforeszkáló vértócsa hevert.
- Jó sok vért veszíthetett ez a rohadék! - Törtem meg az ideiglenes csendet, majd követtem tovább a nyomokat, mígnem egy újabb nagy vértócsához érkeztem.
~ Annyira ismerős! Ja, megvan...~ Gondoltam magamban.
- Itt kell lennie valahol! Tettem egy kisebb kört a vértócsák nyomában! A tetőkön nézzétek! - Szóltam, majd szemeimet a konténerek felső részére vetettem, és jobban koncentráltam mint valaha. Közben éreztem, hogy valami a mellkasomon folyik lefelé.
~ Ebben a ruhában úgy izzadok mint a ló! Nem értem hogy viselhették emberek napi szinten! ~ Gondoltam magamban, majd megdörzsöltem az izzadtságfolt helyén a ruhát, ezzel is enyhítve a kellemetlen érzést, majd megint a konténerekre összpontosítottam.

147Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Csüt. Ápr. 18, 2013 1:51 pm

W.B.

W.B.

Néma csend ült le. Éj hűvöse nem érződik a vegyvédelmi ruházat alatt. Pedig lehet úgy kellemesebb lenne. Konténer halmok tetején sincs mozgás. Éj néma csendjét apránként erősödő óvatos léptek törik meg. Majd egy tompa reccsenés és hördülés, ezt pedig egy puffanás követi. Ismét csend.

148Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Csüt. Ápr. 18, 2013 2:43 pm

Dean Backett

Dean Backett

A tetők tiszták, semmi mozgás, viszont valami felkelti a figyelmem. Léptek. Halk, amik egyre erősödtek, lépésről lépésre.
- Srácok, azthisz... - Kezdtem mondani a rádióba, amikor hirtelen egy reccsenés és hördülés szakította meg a mondatomat. Majd egy puffanás. - Derryl? Derryl? Derryl!! - Szóltam halkan, de feszülten a rádióba. - Őrvezető! Szerintem elkapta Derrylt!
Szívem lüktetése majdnem átszakította a mellkasomat, pulzusom szerintem verhette a 100-at is. De nem voltam ideges. Az adrenalin dolgozott bennem, koncentrálási képességem pedig a maximumon ólálkodott. Gyors, határozott mozgásaim voltak, viszont lassan mozogtam. Súlypontom alacsonyan, hogy könnyen tudjak irányt váltani, vagy bármilyen hirtelen mozdulatot csinálni. Mozogtam és figyeltem.

149Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Pént. Ápr. 19, 2013 8:10 pm

W.B.

W.B.

Visszaértél abba a kereszteződésbe ahonnan jöttél. Palackok csak pár méterre vannak. Ám útközben Derrylnek nyoma sem volt. Nem is változott.
- DERRYL! JELENTKEZ! – Séverin ordítozott, ellenben nem érkezett válasz.
A T alakú kereszteződésben amerre Derryl ment, onnan halk lihegés hallatszik. De ez nem emberi.

150Ipartelep - Page 5 Empty Re: Ipartelep Hétf. Ápr. 22, 2013 2:26 pm

Dean Backett

Dean Backett

Derryl nem válaszol. A néma csöndet egy halk lihegés töri meg, ami minden, csak nem emberi.
- Közel van! Hallom! - suttogtam a rádióba, és megindultam az egyik palack felé. Gyors, de halk léptekkel mentem, súlypontom még mindig alacsonyan, közben néztem minden fele. A konténerek tetejét is néztem, mivel a szemetek embereket lógatnak le fentről, megnyúzva. Gondolom egy konténerre felmászni sem nagy megerőltetés neki. Visszanéztem, és megpróbáltam behatárolni hogy merre vannak a cuccaim, amiket nem tudtam magammal hozni, Séverinékkel együtt.
Ujjam lassan a ravaszra csúszott, izzadtság cseppek folytak végig a hátamon, egy pillanatra kirázott a hideg. A klór gáz jól láthatóan kúszott a földön, amivel egy gond van. Valószínűleg nem a lába sérült meg.
~ Francba, hogy a klórgáz sűrűsége nagyobb, mint a levegőé! ~ Mérgelődtem magamban.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [5 / 6 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 » Helyszínek » Mars » Mars city » Ipartelep

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.