Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
serpent előtörténete EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
serpent előtörténete EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
serpent előtörténete EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
serpent előtörténete EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
serpent előtörténete EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
serpent előtörténete EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
serpent előtörténete EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
serpent előtörténete EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
serpent előtörténete EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
serpent előtörténete EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

serpent előtörténete

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1serpent előtörténete Empty serpent előtörténete Vas. Nov. 02, 2014 12:15 pm

Serpent

Serpent

Név: Serpent

Becenév: -

Rang: dolgozó

Variáns: dron

Születési hely: Ismeretlen bolygó

Születési idő:ismeretlen

Egy szűkös helyen voltam, meleg és nedves helyen. Csak a gazdatestem felgyorsult zihálását, és szívdobogását lehetett hallani. Mikor eléggé erősnek éreztem magamat, elkezdtem rágni az előttem lévő akadályt. A szívverés felgyorsult, egyre több fényt láttam magam körül, és egyre jobban hallottam a külvilág zajait. Már csak egy harapás, és kint voltam, hallottam az utolsó halálhörgését a gazdatestemnek. Amikor elhalgatott, ettem a teteméből, hogy erőt gyűjtsek. Körbenéztem. Bal oldalamon egy sűrű, és párás dzsungelt láttam, előttem pedig valami furcsa járművet, amivel talán a gazdatestem is jött erre a helyre. Elhatároztam, hogy keresek egy sötét, rejtett helyet, ahol kifejlődhetek. Pár óra múlva visszatértem, immáron teljes, kifejlett alakban. Hirtelen mozgolódást láttam az erdő felől. Egy csapat fegyeres ember lépett ki a fák közül, maguk előtt egy csapat fegyertelen civilt kísérve. Nem volt más választásom, el kellet rejtőznöm. Egy cserje mögül figyeltem az eseményeket. Tudtam, hogy ez az egyetlen esélyem a kiútra, ezért megvártam még bekísérik a járműre az utasokat. Amint ezzel végeztek, odalopakodtam a legközelebbi őrhöz, óvatosan két lábra álltam, és átszúrtam a farkammal a mellkasát. Visszahúztam a rejtekembe, odacsalogattam a következőt, és megcsináltam ugyanezt. Tudtam, hogy a jármű utasai elmennek, ezért sietnem kellet.  Akkor elkövettem egy hibát, amit azóta sosem. Figyelmen kívül hagytam a harmadik, és egyben utolsó őrt, aki ezt egy sorozattal nyugtázta a fegyveréből. A lövedékek lekaszálták a jobb tenyerem egy ujját, és behatoltak a testembe, de létfontosságú szervet nem értek. Gyorsam kitértem egy újabb sorozat elől, odaugrottam a katona elé, fölemeltem, és átszakítottam a koponyáját a nyelvem segítségével. Szerencsére a jármű utasai nem hallottak semmit a gépek zajai miatt. Nem láttam senkit, ezért gyorsan befutottam a raktérbe, mielőtt becsukták a kapukat. Elrejtőztem a rakományok, és egy bonyolult csőrendszer mögött. Felszálltunk, és elhagytuk a bolygót. Mikor elhalattunk a holdja mellett elatároztam, hogy az út többi részében itt maradok. Egy hatalmas rázkódás keltett fel álmomból. Nekiütközhettünk valaminek, mert ezek a furcsa humanoidok le akartak szállni egy előttünk lévő tavakkal, településekkel tarkított, erdős bolygóra, amit Új japánnak nevezetek. Mikor megérkeztünk, a távolban egy hegyet vettem észre, minek a tövében lévő barlang bejáratát egy sötét, gyanta szérű anyag borította. Tudtam, hogy a fajtársaim a közelben vannak. Itt az ideje, hogy csatlakozzak a fészek úrnőjéhez. Gyorsan kijöttem a rejtekemből, és az 5 utas mögé lopakodtam. Ők is észrevették amit én, mert elkezdtek tanakodni, és pár perc múlva mindegyikük egy lángszóróval tért vissza. Nem sokkal később két hozzám hasonló felderítő jött ki a kaptárból, hatalmas riadalmat okozva az utasoknak. Az egyik ember felperzselte az egyik fajtársamat, aki a fájdalomtól felrikoltott. A lángok elemésztették testét, a hatalmas hőmérséklet, és nyomás különbség szétvetette azt, savpermettel beterítve gyilkosát és rajta kívül két embert, akik szinte azonnal meghaltak. A fegyverük tartálya berobbant, hátralökve engem, az életben maradt felderítőt, az egyik túlélő embert, és megölte a másikat. Mikor talpra álltunk, a túlélő megpróbált elmenekülni. Gondoltam rá hogy megölöm, de inkább jobb lenne elvinni a fészekbe, ezért ledöntöttem a földre, és elkábítottam a farokpengém mérgével. Így legalább lesz ajándékom az úrnőnek. Üzent nekem, és a felderítőnek, hogy már vár minket, csatlakozhatok hozzájuk és vigyem a színe elé az embert. Órák múlva, mikor vissza mentünk a fészekhez, a királynő elé, új taggal bővült a fészek, az ajándékomnak hála, ezzel jelezve egy új dolog kezdetét. Így kerültem egy az emberek által lakott bolygóra, ahol jelenleg is harcolunk velük, Új japánra. Vége.



A hozzászólást serpent összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 04, 2014 4:20 pm-kor.

2serpent előtörténete Empty Re: serpent előtörténete Vas. Nov. 02, 2014 2:53 pm

W.B.

W.B.

Üdvözlet!
Előtörténeted nem tudom még elfogadni két dolog miatt. Bár ebből egy nem lenne gond. A lényeg, hogy alien játékosok jelenleg Új Japán nevű bolygón vannak, ha aktívak lennének. Így legalább te lehetsz ki elfoglalja a bolygót, mint JK.
Tehát az űrhajónak Új Japánra kellene valahogy megérkeznie, ahol a Tengerészgyalogság és helyi védelmi szervek már harcolnak az idegenekkel. (Kényszerleszállást itt hajtják végre).
A másik kisebb gond, az pedig, hogy van pár helyesírási hiba. Mint pl. „Felszálltunk és elhagytuk a bolygót mikor elhalattunk a holdja mellett elatároztam, hogy az út többi részében itt maradok.”

Új Japánról infó:
http://avpwarfrpg.wikia.com/wiki/%C3%9Aj_Jap%C3%A1n
http://avpwarfrpg.wikia.com/wiki/J%C3%A1t%C3%A9kosok_cselekedetei/kalandok#.C3.9Aj_Jap.C3.A1n

Ha javítottad a két problémát szólj. Ha segítség kell, akkor azt is adunk.

3serpent előtörténete Empty Re: serpent előtörténete Vas. Nov. 02, 2014 5:36 pm

Serpent

Serpent

A helyesírás hibákból kijavítottam amit találtam, új japánra kerüléshez valamit kitalálok jövő héten, még lehet hogy holnap. És lenne egy kérdésem. Az mindegy, hogy pontosan hol kezdek majd új japánon belül ?

4serpent előtörténete Empty Re: serpent előtörténete Vas. Nov. 02, 2014 9:24 pm

W.B.

W.B.

Másik jelenlegi jk-nak ha engedem, hogy legyen alien karija akkor ketten lesztek. Új Japán esetén akkor kettőtöknek kell megbeszélni, mi legyen elfoglalva és arra lesz kaland megalkotva.
https://avpwar.hungarianforum.com/t560-uj-japan-terkep
Új Japán esetén célszerű fészekbe eljutni.

5serpent előtörténete Empty Re: serpent előtörténete Hétf. Nov. 03, 2014 4:46 pm

Serpent

Serpent

Úgy jó lesz az új japánra kerülés, hogy átírom az előtörténetem végét?

6serpent előtörténete Empty Re: serpent előtörténete Hétf. Nov. 03, 2014 9:40 pm

W.B.

W.B.

Igen. Nem a oda kerülsz mint most, hanem Új Japánra.

7serpent előtörténete Empty Re: serpent előtörténete Kedd Nov. 04, 2014 4:21 pm

Serpent

Serpent

Átírtam Új japánra.

8serpent előtörténete Empty Re: serpent előtörténete Kedd Nov. 04, 2014 9:37 pm

W.B.

W.B.

Előtörténetet elfogadom!
Dolgozó rangot és 20 skillpontot tudok rá adni, mivel pár sorral rövidebb a minimunál. Arra még megkérnélek, hogy karaktered nevét nagy betűvel kezd, révén név. Esetleg avatárod még megváltoztathatod, ha gondolod.
Most engedélyezem Stalkernek is a játékot. Mivel Új japán jelenleg területfoglalósdi és a játékosok döntik el mely területet kívánják meglepni, így majd vele eldöntitek merre legyen kaland és ő majd be is tud vezetni az oldalba. (segíteni)

Jó játékot!

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.