Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Birtok - Page 2 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Birtok - Page 2 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Birtok - Page 2 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Birtok - Page 2 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Birtok - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Birtok - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Birtok - Page 2 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Birtok - Page 2 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Birtok - Page 2 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Birtok - Page 2 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Birtok

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Üzenet [2 / 3 oldal]

31Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Csüt. Dec. 15, 2011 7:26 pm

Thomas Martinez



A ládák átnézése közben, észre veszek egy érintőképes ládát, amin egy zöld gomb volt. Hezitálás nélkül megnyomom, majd fel villan a képernyő amin egy üzenet van amin az áll, hogy három kérdésre kell válaszolnom. ~Még, hogy Igazi Messiás, inkább a Sátán Messiása.~ Mondtam magamban, majd beírom, hogy az Igazi Messiás az idegenek. A második válasznál a D, űrt választom, a harmadiknál válasznál meg a B, Egyesülés Istennőnkkel.

32Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Pént. Dec. 16, 2011 6:30 pm

W.B.

W.B.

Egy vagy több válasz helytelen! Kérjük maradjon a helyén, a megsemmisítő egységek aktiválódtak.

U.I.: Halál a hitetlenekre!



Hangos kattogások, nyikorgás és valamiféle gurgulázó hang keveredik statikus zörejbe. Két korhadt fa szekrény el kezd mocorogni, dörömbölés hallatszik, majd egyszerre törik ki az ajtajuk. Két 2 méter magas kissé rozsdás barnás terepszínű harcidroid lép elő. Ball vállukon olvasható: „BIO-NATIONAL INTERNATIONAL” Régi BioTech-es droidok. Szemszerű szenzoraik vörösen felvillannak, recsegő gurgulázó hangon egyszerre kiáltanak fel, ill. adják ki a hangszórón:
- Célpont észlelve, elsődleges protokoll! – A háromujjú kezükben az AK-P78 karabélyt vállukhoz emelik és rád szegezik.



// Ja igen! Két válasz jó volt. Az élethordó = arctámadó. Az idegeneknek nem kell levegő, így neki sem. Űrben képes haladni, csak, hogy mit termékenyít meg az necces. //

33Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Pént. Dec. 16, 2011 9:03 pm

Thomas Martinez



Nagyon meg lepődtem azon, hogy a képernyőn megjelent a megsemmisítő egységek aktiválódtak felírat. ~Istenem mit tettem!~ Mondtam magamban, magamhoz vesszem a fegyveremet arra nézek, ahonnan a zörejek jöttek. -Ducke készülj fel társaságot kapunk.- Szóltam neki gyorsan. Néhány pillanat múlva a faszekrényekből két darab droid tör ki, és hamarosan becéloznak. Gyorsan oldalra vettem magamat, hogy kikerüljem a lövéseiket, ha ez sikerül utána megpróbálok gyorsan fel állni és az egyik droid fegyverére lőni.

34Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Pént. Dec. 16, 2011 11:08 pm

W.B.

W.B.

Záporoztak utánad a plazmalövések, de időben reagáltál így sikeresen menedéket találtál egy faládákból álló kupac mögött. Egy gyors sorozattal eltaláltad az egyik droid bal kézfejét, ott ahol a karhoz csatlakozik. Lebénult. Sorozat több lövése a plazma karabélyt találta el. Több helyen is megrongálva azt. Droid ránézet, majd elengedte a fegyvert:
- Harmadlagos protokoll aktiválva! – Ezzel elővette az oldalán csüngő lézer pisztolyt.
Duke erre ért ide és hozta a formáját:
- BAZD! Csörömpölők! – Azonnal egy fémes szekrény oldalának vetette a hátát. – Martin! EZ! Vagy mi! – Felmutat egy kék hengeres gránátot, majd gyors katonai jelbeszéddel elmutogatta, hogy eldobja, robbanás után pedig össztűz.
- Előre nyomulás! – hangzott az egyik droid parancsa a másiknak.
- Vettem! – válaszolta a másik ugyanolyan recsegő gurgulázó hangon.
Ducke lepattintottak a gránát kupakját. Lenyomta a gombot, majd a droidok alád dobta. Azok azonnal felismerték mi az.
- EMP! Vissza vooooonnnzzzzzzz…. – az elektromágneses gránát felrobbant és kicsit megakasztotta őket, de nem eléggé…

35Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Szomb. Dec. 17, 2011 10:52 am

Thomas Martinez



Sikeresen elugrottam a lövések elől, és sikeresen elintézem az egyik droid plazma fegyverét, de nem mentem sokra vele, mert egyből elő kapott egy lézer pisztolyt, ekkor gyorsan vissza bújtam a fedezékembe. Ducke is gyorsan fedezékbe búj és elővett egy gránátot és katonai jelbeszéddel elmutogatta, hogy eldobja és a robbanás után össztűz. Erre én bólintottam, a fedezék mögül vártam a robbanást. Ahogy robbant egyből fel állok és elkezdek sorozni a droidokra. -Pusztuljatok!- Kiáltottam sorozás közben.

36Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Szomb. Dec. 17, 2011 2:43 pm

W.B.

W.B.

A golyóálló borítás bírta volna, csak éppen mivel a rozsda már alaposan lakmározott belőle, így nem volt képes célját beteljesíteni. Az így is lebénult gépekből a golyók nagy darabokat szakítottak ki. Hangos csörömpölés kíséretében hulltak a földre.
Ducke belerugdosott a fémtömegekbe. Ezeknek annyi, nem mozdulnak többet.

A láda némán áll a helyén. Ducke megpróbál engedelmességet kihozni belőle. De csak ennyi olvasható a kijelzőn:

Zárolva
Ezzel nem mentek sokra.
- Folytatom a bütykölést a rádióval, te addig óvatosabban folytasd a körbenézést. – mondta végül.
Kísértetiesen csendes minden.
- Lent minden rendben – szolt feléd Ducke.

37Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Vas. Dec. 18, 2011 11:08 am

Thomas Martinez



Sikerült elintéznünk a konzerv dobozokat, ezután Ducke vissza megy a rádióhoz. Én addig vissza megyek ládához. ~Biztos valami fontos dolog lehet benne, ha már két robot védte.~ Gondoltam magamban, kis idő után Ducke Hozzám szól, hogy minden rendben van-e. -Igen minden rendben van!- Szóltam vissza neki, majd oda fordulok a ládához meg emelem a impulzus puskámat és bele sorozok a láda szélébe, hát ha annyira szét szedi, hogy kilehessen nyitni a ládát.

38Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Vas. Dec. 18, 2011 12:27 pm

W.B.

W.B.

Nem golyóálló fémből készült a láda. Kis fém cafatok hulltak a földre. Láda nem moccan. Fel hajtva a láda tetejét szemed elé tárul az ami benne van.
Akták. BioNat-os akták. Ducke a lövésekre azonnal oda rohan.
- Mit művelsz?! – majd szeme megakad a dokumentumokon. Egyiket kiveszi, fellapozza majd elfüttyenti magát. – Ezek azok a dokumentumok mit Salvaje kilépése előtt elvitt a cégtől. Ez jó kis fogás! Zárjuk valahogy vissza. Amint minden rendeződött, ezért prémiumot fogunk kapni.

39Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Vas. Dec. 18, 2011 1:51 pm

Thomas Martinez



A golyók könnyedén szétszedik a ládát, amikor felhajtóm a ládát látom, hogy BioNat-os akták vannak benne. Ekkor érkezik meg Ducke, biztosan a lövöldözés miatt, mikor meglátja a láda tartalmát oda megy és kiveszi az egyik mappát, majd bele lapozz. Majd közli velem, hogy ezek nagyon fontos mappák és vissza kéne zárni őket a ládába. -Nem hiszem, hogy vissza tudjuk zárni eléggé szét ment a láda. De szerintem magunkkal kéne vinni a ládát, mert lehetnek itt még fanatikusok- tartok egy kis szünetet, majd újból megszólalok. -Jutottál valamire a rádióval?- Kérdeztem Ducke-tól, közben tárat cserélek.

40Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Vas. Dec. 18, 2011 2:40 pm

W.B.

W.B.

- Magunkkal vinni? Hát… - kezébe vette az össze iratot – ez úgy tíz kilónyi cucc. Hm, tegyél a táskádba három kilónyit – átadott három mappát – Én viszek hetet, majd lent Wágnerrel felezek.
Oda ment a rádió állomáshoz, majd mondta:
- Hát, félórája törölték a számítógépek memóriáját. Egy biztos; nagyon drága kellékek ezek. Ha a szektások ilyet használnak, akkor az nekünk rég rossz.

- Szellemekre nem pulzárral kell lőni! – Kiálltok fel. – Már az emeletet nézem át.
- Remek, ő neki bezzeg nem volt problémája lent. Nézelődünk itt még, vagy lejjebb megyünk? – kérdezte Ducke.

41Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Hétf. Dec. 19, 2011 9:18 pm

Thomas Martinez



-Rendben viszem ezt a hármat.- Mondtam Ducke-nak, közben elveszem a három aktát és a táskámba teszem. Ducke oda megy a rádió állomáshoz és közli, hogy már félórája törölték a memóriáját és azt is, hogy nem túl jó, hogy a szektások ilyeneket használnak. Közben lentről felkiált Wágner, úgy látszik neki nem voltak gondjai. -Szerintem menjünk le ot nézzünk körül itt már nincs semmi szerintem.- Mondtam, majd elindultam a lefelé vezető úton, közben fegyveremet tüzelésre készen tartottam, hogy ha valami, gond adódna.

42Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Hétf. Dec. 19, 2011 10:24 pm

W.B.

W.B.

Fegyelmezett katonaként mindenre ügyelve haladsz le a lépcsőkön. Lépcsőn leérve viszont Wágner áll előtted, azaz én. (Vagy ne turkáljak az elmédben?)
- Te mi a frászt művelsz? Ill. mit lődöztetek fent? – kérdezem kicsit unottan, mint apa ki sokadjára írja alá az újabbnál újabb osztályfőnöki figyelmeztetőket a gyereke ellenőrzőjében.
- Konzervek. – mondta Ducke miközben lecaplatott a lépcsőn.
- Aha. Tudtátok, hogy ez a kulcs amit Tollas talált egy fenti ládához kell? Az a ritka érintő képernyős láda. – Teszem fel a kérdést.
- Mi…a… - Ducke lefagy. – Neee. NEEEE! Pf…
- Na jó. A tényállás: Van itt egy BugMan. Alien ember hibrid. Sajnos ember szintű valami, és az idegenek fajtársként érzékelik őket. No, jelenleg elvileg több helyen is randalíroznak az űrben. A Marson ami itt van azaz egyetlen. Lent a pincében egy bunker hálózat van szektásokkal, idegennek és konzervekkel. – Mondtam az infókat.
- Jó és drága vérmes leánykád hova tűnt?
- Ő a pincében lévő fémkaput készül berobbantani nekünk. Mást nem találtam. Leszámítva négy doboz Sopronit. Itt vannak a tatyómban.
- Akkor itt van négy kiló dokumentum, azok közül amit Salvaje Ellopott a BioNat-tól annak idején. – ezzel Ducke átnyújtottam nekem a dokumentumokat.
- Jó menjünk le a pincébe. – megindulok le a lépcsőn, közben a lépcső melletti korláton Tollas mint egy dedós lesiklott. – Amúgy ki ötlete volt, az hogy szétlője a ládát?

43Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Szer. Dec. 21, 2011 2:11 pm

Thomas Martinez



Amikor leérek a lépcsőn ott már vár ránk Wágner. Megkérdezi, hogy mire lövöldöztem, de Ducke megelőzött a válasz adásban, és én inkább csöndben maradtam és csak hallgattam a beszélgetést és a tényállást. Miután befejezték elindulunk a pincébe, menet közben Wágner megkérdezi, hogy kinek az ötlete volt a láda szétlövése. -Enyém volt az ötlet.- Mondtam röviden Wágnernek, majd ezután gyorsan keresztet vetek, még mielőtt leérnénk a lépcsőn.

44Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Szer. Dec. 21, 2011 4:38 pm

W.B.

W.B.

- Legközelebb gondolkodj, csak aztán cselekedj. Ez nem vonatkozik arra az esetre mikor az embert épp megölni akarják. – mondtam Martineznek – Ja és még ha liberális keresztény ellenes hülye prédikálja a szennyet, akkor is előbb az ujj mozduljon a ravaszon.
Pince, nem egészen pince. Kicsit már ütött-kopott beton gerendák tartják a vasbeton burkolatot. Inkább egy katonai bunkerre emlékeztet. No meg a nagy tömör acél kapu. Az főleg nem egy elegáns bírtok kelléke.
Ám van valami a kapun. Kis karmos korong szerűségek. A pengés karom bele mélyed a vasba. Tulajdonosa is feltűnik, először át villan az agyadon, hogy predator. De nem olyan magas mint te és… nő. Hamar rá jössz, hogy egy nő. (ember)
- Ez ki? – teszi fel a kérdést, rád mutatva. A halovány fényben látszik mélybarna szeme és barna befont haja és a homlokán lévő heg.
- Beugró gyerek. Mondtam, hogy ez az egész milyen jól meg van szervezve.
- Csapda volt. Csak épp a viszályukra fordult.
- Csinálhatnánk valamit beszélgetésen kívül?
- Igen, berobbantom a kaput, és téged szitává ló az automata löveg. Na? Jó lesz?
Ducke csak morog. Fülemet a fémkapura teszem.
- Jah, egy őrfegyver. Van ezeknek a szektásoknak cuccuk. – mondom, ahogy meghallom a jellegzetes hangját. – Mindenki menjen fedezékbe. Láda, betonoszlop, mindegy.

Miután berobbantottuk a dobóbombák a kaput vad golyózáport zúdított ki két szektás. Észre vették, hogy az őrfegyver nem lő, ők se láttak célpontot. Így óvatosan elkezdtek előre masírozni. Látszott, hogy nem katonák. Ügyetlenek és ostobák. Meg se fordult a fejükben, hogy a katonák fedezékben vannak…

45Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Csüt. Dec. 22, 2011 11:45 pm

Thomas Martinez



Gyorsan fedezékbe vonultam egy oszlop mögé, hogy ott kivárjam a robbanást. Mikor felrobbant a kapu a szektások elkezdtek lőni, de senkit se találtak el. Majd halottam a lépteiket ép erre közelítenek. ~Kezdők, itt az ideje a pokolra küldeni őket.~ Meg fogtam egy gránátot és ki hajítom a szektások felé, de a fedezékben maradok.

46Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Pént. Dec. 23, 2011 3:08 pm

W.B.

W.B.

- GRÁNÁT! – ordítja az egyik és azonnal fedezékbe rohan. Társa nem ilyen szerencsés. Őt a gránát ízekre tépte. Bár az a szektás ki időben kapcsolt és fedezékbe rohant, az már egy foglalt fedezékhez rohant. Egy jó erős ütés a puskatussal a gyomrába, majd ugyan azzal a lendülettel lentről fölfele az állába. Állcsont hangosan reccsen, hátra esik a fanatikus. Mire észhez térne, azonnal egy lövést eresztek a koponyájába.
Ducke egy EMP gránátot hajít a folyosóba. A az elektromágneses gránát robbanás után kicsapta a löveg áramköreit.
A folyosó kettéágazik. Mind kettő épp, hogy ki van világítva. Nincs mozgás, csupán csak hideg fuvallat áramlik ki a folyosóról.
- Ugyan abba a terembe érkezik a két járat.
- Martin! – Szólok és átnyújtom neki a két gránátot – Itt van két EMP gránát. Ha lennének még droidok és sok, akkor használd.
- Jó, én megyek Martinezzel, - mondta Ducke. – Menjünk jobbra.

A folyosó beton fala ütött-kopott. Egy idő után viszont valami olyasmi jelenik meg a falakon ami bárcsak ne lenne ott. Úgy tűnik az idegenek szeretik otthonosan berendezni a szállásukat. Hamarosan már nem látszódik a beton csak a nyálkás sötét színű fészekfal. Ducke megy elől. Te mögötte, így a plafonról felé nyúló sötét kezet hamar megpillantod…

47Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Pént. Dec. 23, 2011 4:36 pm

Thomas Martinez



Miután elintéztük a két szektást és a löveget, észre vesszük, hogy kettéágazik a folyosó. Még mielőtt szétváltunk volna kaptam két EMP gránátot Wágner-től, ezután Ducke-kal elindultam jobb oldali úton. Ducke megy elől én hátul, egy idő után a falon megjelenik az idegenek fészekfala. Amikor egyre beljebb megyünk már nem is látszik a beton fal. ~Ez nekem nagyon nem tetszik.~ Mondtam, magamban, néhány pillanat múlva észre vesszem, hogy egy kar nyúl a plafonról Ducke felé. Gyorsan meg emelem a fegyveremet és oda sorozok ahonnan a kar jön. -Vigyáz Ducke feletetted!- Kiáltottam lövés közben.

48Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Pént. Dec. 23, 2011 6:36 pm

W.B.

W.B.

Ducke előre vetődött. A lövések széttépték a lény vállát és fejét. Holtan zuhant a padlóra. Ducke nem úszta meg szárazon. Kapálózva próbálja letépni magáról a mellvértet. Végül sikerül neki és teljes erővel a falhoz vágja.
- ANNYIT szenvedtem a díszítésével! – Szitkozódik miközben végig nézte, ahogy a sav felfalja a vértet. – Maradok az előre gyártott festéseknél. Kösz, hogy megmentetted az irhám. – köszönte végül meg. – Amúgy furcsa, hogy csak egy idegen volt itt. He. Kezdenek elfogyni akkor.

Ezután felkapta a földről fegyverét és tovább indult a sötétségbe. Két perces út után elértetek a teremhez. Rémisztő látvány volt. Egy nagy idegen magzati pózban ült az egyik sarokban. Nem volt akkora, mint egy királynő, csak majdnem. Két idegen volt mellette. Amint észrevettek titeket, azonnal a fiatal királynő elé futottak, hogy azt védjék. Túl ismerős hang érkezik felétek.
- Szóval a pletykák nem alaptalanok. Tényleg elit katonák szolgálnak a Nautiluson.– A két királynőt védő idegen közt feltűnik a tiszt a bevetés legeslegelejéről. – De ennek itt vége.
- Nana! Energia pajzsos droid jó dolog energia fegyverek ellen, csak nálam pulzár van. – Vágok azonnal vissza, ahogy a másik alagútból megérkezem. – A szektás pályafutásának itt és most annyi.
- Mi a… AZ egész csapda volt!? – Ordít fel Ducke.
- Csapda? Dehogy. Egy nagyszerű terv része. Végre eljön az igazság! AZOKKÁ VÁLHATUNK AKIKKÉ AKARUNK! – Ordítja magasztos hangvétellel.
- Nagyszerűt terv a fenéket. Ezzel nem csak az emberi faj fog kihalni, de az összes nagy termetű létforma a galaxisban. – Immáron maszk van a nőn és mind két karján lévő pengéket kipattintotta. – A Gyarmatügy galaxis szerte csapást mér a maguk ki…
- Emberi faj felemelkedése itt áll maguk előtt hitetlenek! – két másik idegen társaságában előtűnt „valami”. Emberszerű, de olyan torz feje van, amit leírni nem lehet. Vér erei az idegenekéhez hasonló. Valamiféle katonai tiszti ruhában van, de nem gyarmatiban. Az idegen és ember furcsa torz egyvelege. – Esélyük sincs! Tegyék le a fegyvert és kegyes haláluk lesz!
- Egy védtelen átalakulóban lévő fiatal királynő, négy dolgozó, egy töketlen áruló tiszt és egy korcs. Szerintem mi már most győztünk az erőviszonyokat figyelembe véve.
- TI?! – Csattan fel az árul tiszt. – Három katona, egy emberre vadászó gyíkok közt élő ringyó és egy pulyka?!
- Nincs esélyetek! Adjátok fel!
- Ti sem tanultattok történelmet. Akkor tudnátok, hogy aki már 198 éves az nem azért ennyi, mert betobzódott egy számítógép elé. Fingotok sincs az életről. Arról sem, hogy egy kib*sz*t szánalmas csapdával nem öltök meg. Én voltam a célpont mi?
- Nofene, igaz lenne? Akkor gondolom Xerxes pletyka is igaz mi?
- Xerxes magasról tesz a dolgokra. Én nem, ezért jelentek a kis terveitekre veszélyt mi? Tudjátok mit? Nem is kell információ! Inkább DÖGÖLJETEK MEG! – Felemeltem a puskát és a ravaszt meghúztam. Végig soroztam a királynő előtt álló két idegent és a tisztet. – DUCKE, MARTIN! KAPJÁTOK EL AZT A CSÓTÁNYFAZONT! A TÖBBIT ELINTÉZZÜK.

A bugman azonnal a terem hátulsó részében lévő alagút fele kezdett rohanni. A kifejletlen királynő széttépte a burkát és azonnal becsatlakozott a harcba. Őrültek háza, kész rémálom ami eztán fog következni…


// BugMan leírás, és kép itt: https://avpwar.hungarianforum.com/t12-egyebek //

49Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Vas. Dec. 25, 2011 4:36 am

Thomas Martinez



Sikerült megmentenem Ducke-ot a haláltól, de a páncélját szétszedte a lény savas vére. Ezután tovább mentünk és elértünk egy teremhez,itt meg látunk egy fiatal királynőt és még találkozunk a az áruló tisztel még a küldetés elejéről, de hamar meg érkezik Wágner a másik járatból. Elkezdődik egy beszélgetés, de én inkább néma maradok és csak figyelem, közben a fegyveremmel célzok. Amint kapom a parancsot, hogy intézzük el a bugman-t egyből elkezdek sorozni, hogy elintézzem, de ha nem sikerül akkor megpróbálok utána futni.

50Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Vas. Dec. 25, 2011 9:12 pm

W.B.

W.B.

A sorozat elé ugrott az egyik idegen, így élete árán megmentve a bogárember korcsot. Kénytelen voltál utána eredni az alagútban. Közben hallod a dulakodást hátulról. De jelenleg egy cél van : Természet ellenes korcs áruló elkapása.
Látszik, hogy nem ember. Elvben gyorsabb, mint te, de valami még is erőt ad a lábaidnak, hogy utol érd.
Útközben az idegen fészeknyálka eltűnt, ismét sima betonfalak váltották fel. Az üldözött még gyakori kanyarokkal sem tudott lerázni. Hamarosan utoléred, már csak másodpercek kérdése…

51Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Kedd Dec. 27, 2011 1:56 pm

Thomas Martinez



Egy idegen a sorozatom elé ugrott így nem tudtam elintézni a bogárembert, de egyből utána eredtem. Menet közben észre veszem, hogy eltűnik a fészeknyálka ez azt jelenti, hogy már elhagytuk a fészket. Már majdnem útól értem a bogárembert, már csak egy kis távolság választott el a kellő közelségről. ~Most nem menekülsz te féreg!~ Mondtam magamban, majd a következő kanyarban megpróbálom hátba sorozni a bogárembert, de ha nem sikerül tovább folytatom az üldözést.

52Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Kedd Dec. 27, 2011 5:56 pm

W.B.

W.B.

Futásközben nehéz célozni, no meg le is maradsz. Impulzus karabély torkolat tüze még jobban bevilágítja a helységet miben rálősz a torzkreatúrára. Valamiféle raktár, bár a raktárakban nincs csatorna, no meg dokk motorcsónakkal.
Pár lövés eltalálta a lényt. Ami eleset. Ruháját és hátát feltépte az a három találat. Sziszegve felállt, és neked ugrott.
- Hogy merészeled te mocsok?! – ordítja feléd vetődve.
Könnyedén kiütötte a kezedből a fegyvert, majd másik karjának suhintásával egy javító felszerelésekkel teli polcsornak lök.
- Mégis ki lehet olyan bolond, hogy az igazság útjába lépjen, hanem egy keresztény barom?! Hol a messiásod hogy megvédjen? Elárulom: SOHA NEM LÉTEZETT! – Összerezzen a förtelmes pofájú örült torz lény egy sikoltásra. Meghalt a királynő. Szeme kikerekednek. Úgy tűnik nem éri ez túl kellemesen, de épp eléggé elvonja a figyelmét annyi időre, hogy válaszlépést eszközöljél…

53Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Kedd Dec. 27, 2011 8:07 pm

Thomas Martinez



Sikerül eltalálnom a bogárember, és ettől el is esik, de hamar fel áll és nekem ugrik. Az első csapásával kiüti a kezemből a fegyveremet, majd a másik karjával egy teli polcsornak lök, majd elkezd szövegelni arról, hogy nem létezett a messiásom, de nem hittem neki. Már azt hittem, hogy végem van, amikor a torz lény összerezzen a királynő sikoltásara. Ez épp elég időt adott arra, hogy elővegyem a pisztolyomat. Gyorsan be is célzom és elkezdek lőni rá. -Pusztulj Démon!- Kiáltok fel lövés közben.

54Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Kedd Dec. 27, 2011 8:57 pm

W.B.

W.B.

Elég köze volt ahhoz, hogy a sebtéből leadott lövések mind találjanak. Első találat után a hibrid azonnal rád nézet. Nem mondott semmit, csak hörgött. Megpróbált korcs kezével feléd kapni, de a lövések mind-mind nagyobb erővel lökték hátra. Tár kiürültével hátra dőlt a szemközti falnak. Majd eldőlt. Sárgásvöröses vérét felfestve a beton falra. Még négykézlábra próbált állni. Köhögött, vérszerű folyadék ömlött ki a szájába. Feléd nézett, szemei elhomályosodta. Elvágódott a padlón. Jobb karját feléd emelte, mutatóujját rád szegezte, majd teljesen elernyedt a teste. Vége, korcs testéből elszállt sátáni lelke.
Csend. Előbbi harc zajok is elültek. Csak a víz hullámzásának zaja ami megtöri a csendet.

55Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Kedd Dec. 27, 2011 9:12 pm

Thomas Martinez



Szerencsémre meghalt a bogárember egy egész tár pisztoly tölténytő, de nem lehetek biztos benne. Miután kidőlt a lény, fel állok és felveszem a puskámat a puskámat a földről, majd a bogárember holt testéhez fordulok, majd megemelem a fegyverem, hogy bele sorozok a testbe, hogy biztos legyek a dolgomban. Ha ez meg van vissza indulok a többiekhez. ~Remélem még életben van mindenki.~ Mondtam magamban menet közben.

56Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Kedd Dec. 27, 2011 9:45 pm

W.B.

W.B.

Nem történt semmi a lövések hatására. Leszámítva, hogy több lyuk van már a hátán. Vére enyhén savasnak tűnik. Kb. annyira, mint egy szénsavas üdítő.
Merre is jöttél? Jó kérdés. Megannyi folyosó van itt. De a csizmatalpra még a fészek kezdeményben tapadsz nyálka a futás közben lejött. Ez végül is jó „cérna”.
Útközben gyors csizmadobogást hallasz, előtted van a hang forrása. Gyenge fényben feltűnik az eszméletlen gyorsasággal feléd rohanó alak. Szénfekete csupasz sisak, fekete csizmáig érő fekete bőrkabát mi az eszméletlen sebességgel való futás révén öv alatti rész leng a levegőben. Sisak alól két kéken fénylő valami villan fel.
Fegyvert felemelni sincs időd. Az illető úgy került ki téged, hogy a falnak ugrott és míg a lendülete vitte és a gravitációt le tudta győzni azon rohant majd ismét a padlón folytatta. Ilyet eddig csak filmben láttál. Nem állt meg. Tovább futott.

57Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Szer. Dec. 28, 2011 10:18 am

Thomas Martinez



A vissza felé vezető úton, csizma dobogást hallok, hamarosan meglátok valakit előttem, aki egy fekete sisakban és egy csizmáig érő fekete bőrkabát hordott. Valami kéken fénylő dolgok villantak fel, már emeltem volna a fegyveremet, hogy megállítsam, amikor a falnak ugrott és felettem elfutott, majd a padlón folytatta a futást. -Ez meg mi a fene volt?- Kérdeztem magamtól, de inkább nem törődtem vele, inkább folytattam az utamat, hogy visszatérjek a többiekhez.

58Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Szer. Dec. 28, 2011 2:36 pm

W.B.

W.B.

Útközben már megtalálod a többieket. Bár a nő már nincs a csapatban.
- Mi megöltünk mindent… mindenkit.
- Gondolom azt a valamit nem sikerült elkapnod. Ugye? Vagy legalább nem élve. – Kérdem. – Nyugalom harmadik fő nem halt meg, csak elment.
- Azt a fekete ruhás alakot láttad?
- Nem kell félni, láttunk már ilyet. Szerintem a szomszédos bírtok tulaja küldte, hogy megnézze mi volt ez. – Mondom. – Mostanra elég időnek el kellet telnie, hogy segítség jöjjön. Ajánlom, hogy menjünk fel.
- Egy tojás se volt itt. Furcsa. Leszámítva az üreseket. Hat volt. De mi több idegent öltünk meg. – Mondta Ducke.

59Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Szer. Dec. 28, 2011 11:26 pm

Thomas Martinez



Végre össze találkozok, a többiekkel, de a nő már nincs velük, lehet, hogy ő más merre ment. Gyorsan válaszolok Wágner kérdésére.-Megöltem azt torz lényt, de majdnem végzet velem!- Mondtam neki, ezután már válaszolók Ducke kérdésére. -Igen láttam azt az alakot és meglepet azzal amit csinált.- Fejeztem be a mondandóm, majd a továbbiakban csak hallgattam a beszélgetést és várom, hogy mikor indulunk. Közben betározom a pisztolyomat szükség esetére.

60Birtok - Page 2 Empty Re: Birtok Szer. Dec. 28, 2011 11:48 pm

W.B.

W.B.

Felszínre vezető már ismert úton haladtunk fel.
- Fiatal volt a királynő. – közben mutatok a fej nélküli tetemére miközben elhaladunk mellette – Ilyenkor képes szájon át embriókat juttatni a gazdatestbe. Ezért volt ennyi idegen itt.
Királynő teteme mellet itt volt még az áruló teste kettévágva és a négy idegen teteme is. A katakombákból kiérve a pincébe halovány fény derengett lefele. Földszintre felérve immáron látszódott mért. Hajnalodik. Minden sötétség egyszer véget ér. Ismerős zúgás tölti meg az eget. Egy UD4-es repül el a bírtok ház fölött. A chrysalis teteme ill. cafatkái ugyan ott. Talán a rémálomnak vége?
- Hamarosan itt lesz az erősítés, megkésve. – Mondja halkan Ducke. – De, biztos hogy jó az nekünk?
- Azért kérded, mert szabotálták az akciót? Szóval pár szektás átverte a sereget, és kitudja, hogy az értelmi szerző még ott van. Vagyis minket állíthatnak be mint ellenség?
- Valami ilyesmi.
- Pár perc és itt lesznek, addig találjátok ki, hogy mit akartok. - mondom a többieknek.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» Amadeus Osborn birtoka

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.