Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Gordon Rogers vs Kwei'Rjet EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Gordon Rogers vs Kwei'Rjet EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Gordon Rogers vs Kwei'Rjet EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Gordon Rogers vs Kwei'Rjet EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Gordon Rogers vs Kwei'Rjet EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Gordon Rogers vs Kwei'Rjet EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Gordon Rogers vs Kwei'Rjet EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Gordon Rogers vs Kwei'Rjet EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Gordon Rogers vs Kwei'Rjet EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Gordon Rogers vs Kwei'Rjet EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Gordon Rogers vs Kwei'Rjet

3 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Go down  Üzenet [1 / 2 oldal]

1Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Szomb. Ápr. 26, 2014 1:38 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Gordon Rogers vs Kwei'Rjet 2yyw76c

A számok olyan kamrákat jelölnek ahol lehet fegyver, lőszer vagy csapda is. Gordon a csillag. A helyszín egy Predator beavatási templom ami bizonyos időnként változik.

Írjátok le mivel indultok.

//Gordon az ötágú csillag//



A hozzászólást Johny Borgia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 26, 2014 9:36 pm-kor.

2Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Szomb. Ápr. 26, 2014 3:05 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Felszerelés:
– 1 M4A3 – 3 tár alap golyókkal 2 pedig AP-vel
– 1 M37A2 – 3 sima tárral, 1 tárnyi acéldárdával és 4+4 repeszgránáttal
– PrM2 mellvért
– M10 sisak

Kiküldtek egy kis csapattal valamilyen, számomra ismeretlen bolygóra. Egy dzsungelben voltunk amikor egy társamat holtan találtuk. Kettő egymás mellett lévő sérülés volt rajta, ami valószínűleg két tőrtől származott. Elkezdtük a keresgélést. Egyszer csak kettő társunk eltűnt. Később egy fáról lelógva, megnyúzva találtuk meg őket. Az őrmesterünk már hívott volna erősítést amikor egy dárda átszúrta a mellkasát. A másik és egyben utolsó társam elfutott, de egy plazmalövedék cafatokra tépte. Mivel láttam, honnan jött a lövés, a pisztolyommal odalőttem és tulajdonképpen a levegő elkezdett zölden vérezni. Még egyet próbáltam odalőni ahol folyt a vér, de nem találtam el semmit. Felvettem az őrmester headsetét, de amikor beleszóltam volna egy hüllőszerű kezet éreztem a tarkómon és elájultam. Amikor felébredtem egy épületben találtam magamat a fegyvereimmel együtt. Az épületben maszkot viselő idegeneket ábrázoló szobrok vannak, de van egy szobor ami ugyanolyan lényt ábrázol maszk nélkül. Befont haja van, négy agyara valamilyen bőrlebennyel csatlakozva az archoz, szájában felül kettő nagyobb fog alul pedig négy kisebb van, mindez hüllőszerű, furcsa formájú fejjel párosítva. Először a tőlem balra levő szobát kutatom át, majd a kezdőpozíciómtól jobbra lévő szobába megyek. Először mindkét szobába éppen csak benézek. Nem akarok azért meghalni mert óvatlanul berohantam, egy ilyen számomra egyébként is teljesen ismeretlen épület egy szobájába.

3Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Vas. Ápr. 27, 2014 6:46 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

boxer, csukló penge, váll löveg, ceremóniás kés. -



Kiküldtek a bolygónk esőerdejére egy istenverte katona csoportot. Mi hároman voltunk. Oda mentem az utolsó katonához, és a késemmel elküldtem a másvilágra. Amíg én azzal az egy katonával elszórakoztam, a társaim elhurcolták, megölték, lenyúzták a követező kettő katonát, majd felakasztották egy fára a holttesteket. Ezt észre vették, hogy eltűntek. Az egyik katona segítséget kért. De én ott voltam, és át döftem a lándzsámmal a mellhasát. A másik elfutott, szerencsére nem menekült, az egyik társam cafatokra lőtte a plazmaágyúval. Még egy ember maradt, elég derék katonának tűnt. Ő látta honnan jött a  lövés. Elkezdet veszettül arra az irányba lődözni, néhány golyó el is találta a társamat, vérzett is rendesen. A túlélő felvett a egy  headsetet, gondolom segítséget akart kérni. Én messze voltam tőle, de egy másik pred ott volt mögötte, és egy bénító fogással "elaltatta".  Elvittük egy beavatási templomba, a templom időnként változott. Megbecsültük, hiszen ő élte túl egyedül.  Rendes harcot akartunk. De végül is 3 kontra 1? Nem-nem. Valahogyan, én sem tudom hogyan, én kerültem ki arra a feladatra, hogy harcoljak vele. Lerakták egy helyre, a majd elmentek. Nem tudtam hova rakták, de én bementem az elején az ajtón. Szerencsére valahogy ismerem ezt a helyet, de csak halvány "emlékdarabkák" amire emlékszem. Bekapcsolom az álcázó berendezésem, kinyitom az alkari pengém, és elindulok a keresésére. Elmegyek a folyosóig, ott egyenesen megyek tovább, amíg nem tudok balra elfordulni. Elfordulók balra és ott benézek, hátha ott van. Ha nincs, szép óvatosan sétálva, vissza megyek a folyosóig, és a legközelebbi lehetőségnél balra.

4Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Vas. Ápr. 27, 2014 8:46 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Gordon: Jobbra egy nagy kamrát találsz. Semmi figyelmeztetés nincs rajta de ki tudod nyitni az ajtaját. (1-es pont)

Kwei'Rjet
Te is egy kamrát találsz, de vajon mi lehet benne? (3-as pont)

5Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Vas. Ápr. 27, 2014 9:14 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Találtam a jobbra lévő szobában egy furcsa kamrát. Először egy kicsit megvizsgálom; megkocogtatom és megnézem részletesen a külsejét hátha van valami nem odaillő rajta. Ha nem találok semmi érdemlegeset akkor kinyitom az ajtaját. Ha valamilyen tárgy akkor megvizsgálom, hogy használható-e a számomra. Ezután átmegyek a szemben lévő szobába.

6Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Kedd Ápr. 29, 2014 2:36 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Jól átnézem a kamrát. Átnézek rajta, a hőérzékelő kamerámmal, hátha fegyver, vagy lőszer, esetleg állat van benne. Ha találok emberi fegyvert benne, kinyitom és megsemmisítem, ha predátor fegyvereket, akkor kiveszem és használom, de ha esetleg olyan dolog van benne amivel árammal tudnám ellátni magamat. Akkor azt meghagyom későbbre. De ha nincs benne ilyen, vagy hasonló dolog, akkor tovább álok. Vissza megyek a folyosóra, és a következő lehetőségnél jobbra.

7Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Kedd Ápr. 29, 2014 9:11 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Gordon: Találsz egy M41A Pulse Riflet 2 tárral. Mikor elveszed valami hangosan kattan,aztán később hallasz egy távoli kattanást. Valaki van itt rajtad kívül. A szemközti szobában is találsz egy kamrát de jóval kisebb mint az előző.

Kwei'Rjet:
Nem tudsz átnézni rajta. Bent egy díszes lándzsát találsz ott. Egy távoli kattanást hallasz,ezek szerint a préda is kinyitotta az egyik kamrát. Amint elveszed a fegyver kattan valami. Most már az ellenfeled is tudja hogy nincs egyedül. A következő kamra amit találsz kisebb az előzőnél.

8Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Szer. Ápr. 30, 2014 1:24 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Kiveszem a lándzsát a kamrából, bekapcsolom az álcázómat. Elindulok a kattanás irányába, de csak szépen óvatosan, nem tudhatom mi volt a kamrába, nehogy elvegye az életemet egy közönséges katona. Kézbe fogom a lándzsámat, átkapcsolom hő látásra. És ha meglátóm a célpontot, elhajítom felé a lándzsámat.
// Péntekig nem tudok majd írni. [ mostantól. ] //

9Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Csüt. Május 01, 2014 6:24 am

Gordon Rogers

Gordon Rogers

A kamrában találtam egy M41A pulse rifle-t és két tárat is hozzá, de ahogy elvettem egy hangos kattanást hallatott a kamra. Pár másodperc múlva jött még egy kattanás, messzebbről. Ezek szerint az a lény is itt van. Az a dolog vadászott ránk, hát vadásszon most is. Lefekszek az egyes kamra hátsó sarkánál úgy, hogy pont rálássak a folyosóra és így enyém lehessen a kezdeményezés. Ha vadászni jött akkor majd ő megkeres engem, de felkészülten. Remélem nem természetüknél fogva láthatatlanok mint a bolygón. Megpróbálok elég erősen figyelni a levegő esetleges fodrozódására, bár nem a legkönnyebb így, hogy közben az idegességtől már izzadságtócsában fekszek. Ha a legkisebb mozgást érzékelem akkor az M41A-val odalövök egy gránátot majd egy sima, rövid sorozatot. Ha esetleg a lény lőne előbb akkor oldalra gurulok a kamra mögé és megpróbálom oldalba támadni.

10Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Csüt. Május 01, 2014 1:11 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

2 dolog is történt: a falak megváltoztak, néhány eltűnt, néhány pedig felemelkedett. Amit ti még nem tudtok hogy 12 Drone is felkerült hozzátok, most szétváltak préda után kutatni. Az egyik Idegen a falon mászik, Gordon felett van. A katona érzi hogy valami rá csepeg. A Yautja pedig hallja hog valamik közelednek felé.
Gordon Rogers vs Kwei'Rjet 29mrwgj

(Gordon a sárga)

11Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Csüt. Május 01, 2014 8:46 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

A falak felemelkedtek, leereszkedtek a plafonról, becsúsztak a padlóba, máshonnan pedig feljöttek, így teljesen máshol találtam magamat. Egyszer csak elkezdett valami csöpögni a plafonról. Nyál. Xenomorph nyál, futott át az agyamon. Hogyan került ide egy xenomorph? Nem számít. Már csak egy dolog számít; kikerülni erről az átkozott helyről. Gyorsan oldalra gurulok és az M41A-val rálövök az idegenre egy sorozatot, majd felkelek és belelövök még párat, ha esetleg még nem halt volna meg. Ezután óvatosan guggolva előrelopakodok és megnézem a balra lévő folyosót. Ha nincs ott semmi akkor odamegyek a másik folyosóhoz a fegyveremet magam előtt tartva, felkészülve, hogy ha egy alient veszek észre akkor az impulzus fegyver sima lövésével szét lőjem, ha pedig a láthatatlan lény körvonalait látom meg akkor egy repeszgránátot lövök az M41A-val rá.

12Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Pént. Május 02, 2014 2:28 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

A hely megváltozott, hol felemelkedtek, hol le sülyedtek falak. Erre persze én számítottam, csak az a baj, hogy mindig máshogy emelkednek fel a falak. Hallok egy Xeno hangot. Elindulok a hang irányába, a lándzsámmal a kezembe, bekapcsolom a xeno látásomat, és megkeresem. Ha megvan hozzá vágom a lándzsámat, ha az nem találja el, a csukló pengémet ki engedem, és nekirontok. Elsőnek nekifutok, egy jó időben mögé fordulok, fejbe szúrom, majd levágom a farkát és a lábát, felveszem a lándzsámat, és beleszúrom a hátába. Ha megöltem, óvatosan és álcázva legúgolok a sarokban, átrakom hő érzékelősre a sisakomat. A lándzsámat előveszem, és várom a prédát.

13Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Pént. Május 02, 2014 4:29 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Gordon: Az Idegent lelövöd. Ezzel elárultad helyzeted. Lefelé haladsz a folyosón (4 és 5-ös kamrákkal függőleges folyosón). Egy halott Alient látsz ott, az ellenfeled a közelben van.

Kwei'Rjet: A lényt átszúrtad lándzsával. Felveszed a fegyveredet és ahogy írtad úgy guggolsz lesben. Léptek hangját hallod. Ha felbukkanna a célpontod 12 métert kellene dobnod a lándzsával.

Közös: Újabb Idegenek közelednek gyorsan felétek.

14Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Szomb. Május 03, 2014 6:29 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Lelőttem az idegent és elindultam a folyosón ahol találtam egy másik halott alient is. Remélem miközben harcolt nem hallotta meg, hogy hol vagyok, bár ez most a kisebb problémám mivel már jön a többi xenomorph. Szépen halkan hátrálok pár lépést a kereszteződéstől és várom az idegeneket. Ha jön valami akkor beleeresztek egy sorozatot. Előbb kinyírom a xenomorphokat és csak utána haladok tovább. Ha már nem jön xeno akkor odamegyek a kereszteződéshez és éppen csak behajolok és ha meglátok egy xenót akkor belelövök párat, de ha a láthatatlan lénynek a körvonalait látom meg akkor gránátvetővel lövök rá. Ha minden tiszta akkor bemegyek a szobába óvatosan.

15Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Szer. Május 07, 2014 2:18 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Ki futtok, megölöm és segítek az idegenek ki irtásában, minél gyorsabban, minél halálosabb csapást mérek a dögökre. Majd ha megöltük őket, megfordulok és a lándzsámmal a kezembe közelebb megyek, és rá nézek a humanoid. Ordítok egy hatalmasat. Ettől remélhetőleg ledermed. Gyorsan megpróbálok a szívébe és a gyomrába szűrni, felrántom a lándzsát, és a fejét próbálom megsebezni.

16Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Szer. Május 07, 2014 3:54 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Gordon: 2 Idegen rohant feléd. 2 pedig bement a Yautja vélt helyére. Szépen elintézed a 2 lényt, a sav szépen égette a helyet, nincs időd megnézni mi van alattatok. Egy magas lény sziluettjét látod ahogy a falnak csapódik előtted 3-4 méterre. Jó lenne őt kilőni de a másik 2 Idegen is előjön. Az egyik a Ragadozóra, a másik viszont rád pályázik. Komoly döntés: rálőhetsz a Ragadozóra de nem nyújt tiszta célpontot és még láthatatlan is, eltalálnád ugyan de ki tudja hol? Eközben persze a rád pályázó lény is elérne téged. De ha a xenot szeded le akkor viszont a Yautja utat nyer.

Kwei: A 2 rád támadó Idegent nem tudtad időben észrevenni, hőlátásmód nem igazán jó ha Idegenek támadnak rád. Az egyik a farkával megsebzi a bal karod. Nem súlyos de azért fáj. Aztán egy hatalmas ütéstől már repültél is a folyosó felé ahol az ember van. Nekiütődsz egy falnak, a fegyvereid még megvannak, álcázás még mindig bekapcsolva. Az ember tőled 3-4 méterre van, viszont a 2 Idegen feléd jön. Az egyik a katonára megy, a másik viszont hozzád közelít.

17Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Vas. Május 11, 2014 12:28 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Át kapcsolom alien "látásmódra". A lándzsámat hozzá vágom a hozzám közeledő döghöz. Mivel az nagyobb veszélyt jelent. Egyenesen a dög gyomrára célzok. Ha eltaláltam, neki rontok az embernek. Azonban ha nem talált találtam el, a karpengémmel neki támadok, a fejére ütök egyet, majd hátra ugrok, mögé kerülök, levágom a farkát és hátulról át szúrom a hátát. Majd a ceremóniás késemet hozzá vágom a humanoidhoz.

18Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Szomb. Május 17, 2014 12:14 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Kettő idegen elintézve, a majdnem teljesen láthatatlan lény pedig kirepült a szobából pár másodperccel azután, hogy másik két idegen bement. Érdekesen néz ki ahogy a „levegő vérzik”. Ahonnan jön a vér, valószínűsíthető, hogy a bal oldala sérült meg vagy esetleg a karja. Utána előjött a szobából két idegen. Az egyik felé a másik felém indult meg. Mivel nem érek semmit azzal, ha mindketten meghalunk, inkább elkezdek közepes gyorsasággal hátrálni afelé a szoba felé ahonnan jöttem és közben megsorozom az idegent amelyik felém jön. Ezután addig várok amíg kiderül, melyik ellenségem van fölényben ha még harcolnak és azt kezdem el lőni, várakozás közben pedig megtöltöm az M41A-t gránátokkal. Ha abbahagyták a harcot akkor, ha az idegen győzött rálövök egy sorozatot, ha pedig a másik lény akkor egy gránáttal intézem el.

19Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Szomb. Május 17, 2014 5:22 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Közös: Az Idegenek mind meghaltak, már csak ti ketten vagytok, legalábbis egyenlőre. Gordon felé elrepült egy kés, majdnem talált de a majdnem az nem találat. Mintha a Yautja rosszul látna, talán még nem váltott át ember látásmódra. Gordon viszont tüzelésre kész de neki az a problémája hogy az ellenfél részben láthatatlan.

20Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Szer. Jún. 04, 2014 3:34 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Átkapcsolok hő látás módra, és szép lassan felállok, megkerülöm az embert. Hiszen tudom, hogy úgysem lát, és azt is, hogy még ha láthatatlan is vagyok, ha gyorsan mozgok, észre lehet venni. Hátrálok, még nem támadok rá. Valami helyet keresek ahol meglapulnék, lehetőleg a magasban. Esetleg egy kisebb - nagyobb rés, ahová beférnék. Jó messze van már az ellenfél.

21Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Vas. Jún. 08, 2014 2:41 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Az alieneknek végük, de a magas lény túlélte. Felém dobott egy furcsa kést, de nem talált el, pedig ilyen távolságból és egy ilyen nem túlságosan tágas folyosón el kellett volna. El kellett volna. Mintha meg akarnék halni.
– Azért nem sokon múlt. – elkezdek lőni széltében az egész folyosón, hogy biztos eltaláljam és, ha esetleg akármi utalna rá, hogy túlélte akkor elkezdek hátra-hátra pillantva visszafelé haladni a fegyveremet készenlétben tartva. Valószínűleg nem érti, de azért megkérdezem:
– Mit akarsz tőlem? Erre az egyre válaszolj! Ha érted egyáltalán amit mondok. – ki tudja milyen technológiával rendelkezik ez a faj, hátha megérti.



A hozzászólást Gordon Rogers összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 11, 2014 3:51 pm-kor.

22Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Vas. Jún. 08, 2014 5:08 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Kwei eltudott hátrálni de pár golyó eltalálta. Nem súlyos de a zöld vér most már el fog árulni. Mindketten távolodtok egymástól, vajon ki fog győzni? A helységet hangos pittyegés rázza meg, valami beindult. A földből járatok nyílnak meg amik egy kör alakú arénába vezetnek. Középen van egy Praetorian (csillag). Mindkettőtök számára nyilvánvaló hogy az önmegsemmisítő beindult és az egyedüli út a hajó.
Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Jkx4rr

(A kockák oszlopokat jelölnek amik 3 métere magasak, Kwei fel tud rá ugorni, lesből történő lecsapásokra jó míg Gordon a nyílt terepen jó. Nem csak a másikra kell ügyelni hanem a Praetorianra is,

//a bal oldalt van a hajó, ha eléritek az életben marad. A Praetorian legyőzésében akár össze is foghattok. A robbanás 4 kör múlva következik be. Válasszátok ki melyik pont akar lenni.//

23Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Szer. Jún. 11, 2014 4:07 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Párszor eltaláltam, de nem halt bele, viszont most már a láthatatlansága nem használ mert a fura, foszforeszkáló vére elárulja, hol van. A következő pillanatban megint elkezdett változni a hely és valami pittyegni kezdett. Ellenfelemet eltakarta egy felemelkedő oszlop, ráadásul egy praetorian is bekerült a terembe amit ugyancsak eltakart egy oszlop. A tőlem jobbra lévő oszlop legközelebbi oldalához lapulok és szép lassan elkezdek lépkedni a sarka felé. Ha meglátom eddigi ellenfelemet akkor az oszlop túloldala felé biccentek, jelezve, hogy mindketten jobban járunk, ha elintézzük a praetoriant és maximum utána törődünk egymással, de azért hátul maradok amíg ő előre megy. Egyrészt mert távolról jobban tudok segíteni, másrészről pedig nem akarom, hogy hátba szúrjon amikor másfele nézek, bár bízom benne, hogy nem olyan aljas mint egy idegen. Ha nem látom meg akkor az oszlop sarkáig lopakodok és kilesek megnézni, hogy elmozdult-e a praetorian, ha pedig látom akkor a sörétesemből rálövök annyi gránátot amennyitől már valószínűleg meghal, majd továbblopakodok a mentőhajó felé, figyelve az apróbb neszekre.

// Ahogy olvastam a praetorianról nekem is az jutott eszembe, hogy össze lehetne fogni ellene, és Kwei! Ha úgyis összefogunk akkor csináljunk egy különleges pvp-t és ne öljük meg egymást! Biztos érdekes lenne... Smile//

24Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Szer. Jún. 11, 2014 8:51 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

A Pretaorian látótávban van, talán ő is érzékel engem. Meglátom a katonát, ami jelez, hogy fogjunk össze. Egyetértően jelzek, bólintok neki, hogy igen, fogjunk össze. Mutatom neki valamit, majd ki futok a preatorian elé, hogy eltereljem a figyelmét, amíg remélhetőleg erre fog nézni. Remélem megbízhatok ebben az emberben. Remélem értette , hogy mi a célom, és elkezdi lőni hátulról, és ha utána fordul ha utána fordul, akkor ráugrok a hátára levágom a farkát, majd a pengéimet a beleszúróm, és az egész hátát kettéhasítom.
// Nekem is az jutott eszembe Smile és miért is ne fognánk össze Smile akkor mehet Very Happy //

25Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Szer. Jún. 11, 2014 9:09 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

A Praetoriannak esélye nem volt, szerencsétekre ez csak egy szobor volt! Talán jobban meg kellett volna nézni ezt a műalkotást és nem egyből ellenségnek nézni. Az ellenségekre visszatérve, most egymás előtt vagytok. Ki fogja túlélni?

26Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Pént. Jún. 13, 2014 11:05 am

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Szobor praetorian? Ez egy kicsit morbid. Akkor már valószínűleg csak az számít, hogy ki ér a hajóhoz először. Az M41A-val elkezdek rálőni két rövidebb sorozatot a lényre és elkezdek közben lassan, (hogy pontosan tudjak lőni) hátrálni a hajó felé ami remélhetőleg kivisz. Ha el találtam és nagy eséllyel sikerült létfontosságú részt meglőni akkor elkezdek rohanni a hajó felé. Ha nem akkor továbbra is lassan hátrálva lövöm az ellenséget és felkészülök a tár kicserélésére, ha pedig nem sikerülne nagyon eltalálni sok lőszerrel sem, akkor a sörétes előhúzását sem felejtem el.

27Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Hétf. Jún. 30, 2014 10:25 am

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Egy szobor preatorian? Ez egy picit fel idegesített. Az emberi lény, hátrált, és elkezdett lőni engem, csak, hogy ezt én nem hagytam. Mivel nem messze álltam még a mögöttem lévő oszloptól, taktikázva, nehogy eltaláljon elfutok mögé, ha még vérzek elállítom a vérzésem, és bekapcsolom a "láthatatlanná tévő kütyümet", felugrok az oszlop tetejére. Onnan becélzom a katonát, és hozzá dobom a késemet, ha eltalálom, remélhetőleg legalább akadályozni fogja a mozgásba, de ha nem találom el, akkor remélem legalább megijed, és keresni kezd engem. Átmegyek a melledtem lévő oszlopra, majd leugrok, és valahogyan mögé kerülök. Fejbe vágom. Megkeressem a késemet, majd felveszem, és ismételten neki rontok. Elsőnek a fejére, majd gyomrom akarom szúrni.

28Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Hétf. Jún. 30, 2014 9:06 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Gordon örülhetett magának mert számos golyó eltalálta a lényt. De hogy mennyire súlyos sebeket okoztál nem tudod mert a lény elugrott. Boldogan futhatnál a hajó felé de valami miatt elesel, bizony egy kés talált téged el lábon. Nem halálos seb de futni már nem tudsz. Fél perccel később valami döbben a közeledben, érzed hogy a lény valahol itt van, hallod hogy elindult de vajon melyik irányból?

Kweit sok találat érte, néhány még átütötte a tested is, létfontosságú szerveket is ért így kínzó fájdalmaid vannak. Egy biztos: ha nem jutsz gyorsan megfelelő kezeléshez pár órán belül a Sötét Harcos visz magával az örök vadászmezőkre, előtte jó lenne még ezt az embert is megölni. Vérzésedet nem tudtad elállítani mert nincs mivel, szerencséd viszont hogy az ember lábába dobtad a kést amivel megfosztottad a futástól. Leugrasz és támadásba indulsz hogy elintézd prédádat, láthatatlan vagy de a vér azért csöpög belőled. Vajon megéri most egy minden eldöntő rohamra menni? Az idő is sürget mert hamarosan robban a hely, te már úgy is halott vagy ha a hajón nincs ellátás, fontolóra is vehetnéd hogy felrobbantsd magad de ha ezt teszed 1 körbe tart neked.

29Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Pént. Júl. 04, 2014 11:52 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Több lövéssel is sikerült eltalálnom a lényt. Végre előnyben vagyok, bár nem sokáig. A lövések után elugrott, így szem elől tévesztettem. Pár pillanattal később eltalálta a lábamat egy késsel.
– Argh! Rohadj meg! Grr... Mit akarsz tőlem? – kiáltom az árnyékokba – Mindketten meghalunk, ha tovább harcolunk! – eközben megpróbálok tovább sántikálni a mentőhajó felé, figyelek, hogy van-e a közelben árulkodó, foszforeszkáló vér, és kicserélem az impulzuskarabélyt a sörétesemre – Ha elmegyünk a hajóhoz, akkor mindketten túlélhetjük! – ha észreveszek egy kis vért, vagy magát a lényt, akkor félig-meddig felemelem a fegyveremet és figyelek, hogy kinyilvánít-e bármilyen támadószándékot és ha igen akkor kilövök rá egy gránátot, feltéve, hogy elég messze van, egyébként sima söréttel, vagy acéldárdákkal lövök.

30Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Empty Re: Gordon Rogers vs Kwei'Rjet Vas. Júl. 13, 2014 9:50 am

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Eltaláltak. Néhány létfontosságú szerveket is eltalált, de vigasztaljon az, hogy megfosztottam a futástól. Én még mindig elvagyok "bújva". Az álcázómat kikapcsolom. Megpróbálok "elosonni" a lehető legközelebb, de csak úgy, hogy biztosan ne vegyen észre, majd a előveszem a lándzsámat, célzok, egyenesen a hátába, pontosabban a gerincébe célzok, majd dobok.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-

» Gordon Rogers
» Gordon Rogers
» Gordon Rogers

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.