Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Alien -és- Predátor játékok !

+8
Basil'isk
Préda
avpwar
W.B.
Csonkító
Gyilkos
Koncoló
Jehdin'nagara
12 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

31Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 Empty Re: Alien -és- Predátor játékok ! Csüt. Márc. 08, 2012 1:38 pm

Árny

Árny

Szerény véleményem szerint egyik AVP játék sem volt kiemelkedő alkotás, még a maga nemében sem, így összesen pár órányi szenvedés után mindegyik az uninstall kegyetlen sorsára jutott. (Jó a Primal Hunttal multiztunk koliba kemény egy délután folyamán de csak mert nem volt net a wowhoz).

Ellenben a Colonial Marines-t alig várom hogy játszhassam.

32Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 Empty Re: Alien -és- Predátor játékok ! Csüt. Márc. 08, 2012 3:22 pm

Basil'isk

Basil'isk

Én is várom a Colonial Marinest. Akinek van Steamje, az keressen rá az alábbi csoportra (US Gyarmati Tengerészgyalogság)

33Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 Empty Re: Alien -és- Predátor játékok ! Pént. Márc. 09, 2012 6:11 pm

Halál

Halál

Árny írta:Szerény véleményem szerint egyik AVP játék sem volt kiemelkedő alkotás, még a maga nemében sem, így összesen pár órányi szenvedés után mindegyik az uninstall kegyetlen sorsára jutott. (Jó a Primal Hunttal multiztunk koliba kemény egy délután folyamán de csak mert nem volt net a wowhoz).

Ellenben a Colonial Marines-t alig várom hogy játszhassam.

Mondd csak...má' nem azért... de neked semmi sem tetszik? o.O

34Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 Empty Re: Alien -és- Predátor játékok ! Pént. Márc. 09, 2012 6:21 pm

Árny

Árny

Én kérek elnézést hogy igényeket támasztok fel bizonyos dolgokkal szemben. A dolog nagyon egyszerű, én az ALIEN filmeken nőttem fel, mindent imádok ami a franchise-al kapcsolatos IGÉNYES anyag, és bármelyik a témában készített játékot betöltöttem, mindig csak a rosszat voltam képes látni benne. Azon túl hogy értelmetlen húzások tömkelegével és a logikátlanság magasfokával találtam szembe magam az AVP játékokban, a szellemi recskázás netovábbjának tartom hogy mindezt az ALIEN franchise jegyében képesek voltak elkövetni.

(mellesleg a Colonial Marines tetszik.)

35Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 Empty Re: Alien -és- Predátor játékok ! Szomb. Márc. 10, 2012 10:32 am

Basil'isk

Basil'isk

DIKK!

A Colonial Marines lehet, hogy még tavasszal ki fog jönni. De ha tévedtem, akkor ezen a nyáron várható.
Ha a Steamen meg lehet venni előrendeléssel, akkor legalább a megjelenés előtt le tudod szedni és tudsz vele játszani.

36Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 Empty Re: Alien -és- Predátor játékok ! Szomb. Márc. 10, 2012 5:08 pm

Árny

Árny

Nem bonyolítom, a demo elég.

37Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 Empty Re: Alien -és- Predátor játékok ! Vas. Márc. 11, 2012 12:13 pm

Basil'isk

Basil'isk

Kb. 10-25.000 forintba kerül a játék.

38Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 Empty Re: Alien -és- Predátor játékok ! Vas. Márc. 11, 2012 12:25 pm

W.B.

W.B.

MEnnyi? 20 ropi a Risen2 gyűjtői változata amiben zászló, rumos hordó, figura stb van. Ez kamúúúúúúúúú

39Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 Empty Re: Alien -és- Predátor játékok ! Vas. Márc. 11, 2012 2:31 pm

Halál

Halál

Biztos, hogy nem lesz annyi. kb olyan 10-re saccolom az elején, aztán lemegy 5-8 k körülire.

40Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 Empty Re: Alien -és- Predátor játékok ! Hétf. Márc. 12, 2012 5:25 pm

Basil'isk

Basil'isk

Hát az egyik Steames haverom, aki szlovák //és még itt is fel van regelve, de a karakterét nem használja// azt mondta, hogy a sima verzió 9-10 ezer körül lesz és a deluxe verzió pedig 24-25 ezer körül.

41Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 Empty Re: Alien -és- Predátor játékok ! Kedd Márc. 13, 2012 12:39 pm

Árny

Árny

minden új mainstream játék 10k-nál kezdődik aztán szépen lejjebb megy. Steamen meg rohadt drága minden játék.

42Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 Empty Re: Alien -és- Predátor játékok ! Pént. Nov. 23, 2012 1:19 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

Emberek ezúton szeretném megérdeklődni, hogy az oldalon regisztrált tagok közül ki tolja az AvP 3- al NETEN? Wargor szerintem te tutira vagy ha csak nincs még egy hun Wargor...
Én személy szerint a keleti névvel futtatom a karimat. Még valaki???

43Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 Empty Re: Alien -és- Predátor játékok ! Szomb. Feb. 01, 2014 6:33 pm

Thla'loc

Thla'loc

Nem tudom, hogy már valaki írt-e róla de készülőben van egy új az Alien világára épülő játék, név szerint az Alien Isolation. A játék egy belső nézetes túlélő horror lesz az első Alien film mintájára építve. Tehát nem tökig felfegyverzett és harcedzett katonák leszünk hanem egyszerű fegyvertelen civilek akikre egyetlen idegen(valószínűleg ennyi is lesz összesen) is halálos veszélyt jelent majd. Érdekesség hogy a játék főszereplője Ripley lánya lesz aki anyja eltűnésének körülményeit akarja kideríteni. Én személy szerint jobban várom mit a mint a Colonial Marines-t vártam mert imádom az igazi túlélő horror játékokat mint az Amnesia ős az Outlast. További szószaporítás helyett itt van a hivatalos honlap és a Game Star által készített leírás:
http://www.alienisolation.com/en_us/
http://www.gamestar.hu/playstation4/alien-isolation-elozetes-az-alien-jatek-amire-mindig-is-vagytal.html

44Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 Empty Re: Alien -és- Predátor játékok ! Szomb. Feb. 01, 2014 8:35 pm

Gyilkos

Gyilkos

Szerintem izgi játék lesz, de azért lett volna pár tanácsom a készítőknek!
Kevésnek tartom azt az egy xenót! Lehetett volna benne kb. 5-6 darab. Párat pedig ki lehetne nyírni, összetákolt fegyverekkel és csapdákkal! Úgy izgisebb lett volna! Very Happy

http://kacsa91.deviantart.com/

45Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 Empty Re: Alien -és- Predátor játékok ! Szomb. Feb. 01, 2014 9:54 pm

Thla'loc

Thla'loc

Még korántsem biztos hogy csak egy lesz.

46Alien -és- Predátor játékok ! - Page 2 Empty Re: Alien -és- Predátor játékok ! Szomb. Feb. 01, 2014 10:49 pm

Gyilkos

Gyilkos

Én viszont sajna úgy értesültem, hogy sajna csak egy lesz... Sad

http://kacsa91.deviantart.com/

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.