Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Alien Vs Predar játékok [játékokról] EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Alien Vs Predar játékok [játékokról] EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Alien Vs Predar játékok [játékokról] EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Alien Vs Predar játékok [játékokról] EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Alien Vs Predar játékok [játékokról] EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Alien Vs Predar játékok [játékokról] EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Alien Vs Predar játékok [játékokról] EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Alien Vs Predar játékok [játékokról] EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Alien Vs Predar játékok [játékokról] EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Alien Vs Predar játékok [játékokról] EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Alien Vs Predar játékok [játékokról]

5 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Alien Vs Predar játékok [játékokról] Empty Alien Vs Predar játékok [játékokról] Vas. Márc. 16, 2014 7:05 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Ebben a topicban az Alien Vs Predator játékokkal fogunk foglalkozni.
[Pll.: Alien vs Predator 2, Alien vs Predator 3, Alien Vs Predator Evolution, Predator- Concrete Jungle, Alien: Colonial Marines, Alien:Isolation....Stb Very Happy ]

2Alien Vs Predar játékok [játékokról] Empty Re: Alien Vs Predar játékok [játékokról] Vas. Márc. 16, 2014 7:08 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Véleményetek szerint. Melyiktől lehet jobban parázni???

Alien Vs Predator 2 - Alien Vs Predator 3

3Alien Vs Predar játékok [játékokról] Empty Re: Alien Vs Predar játékok [játékokról] Vas. Márc. 16, 2014 7:10 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Avp 2
A 2010-ben nem csinálták annyira félelmetesre az ember kampányt, a predator pedig egyáltalán nem az.
Viszont ha a félelemfaktort nem számítjuk bele (és a hosszt) akkor szerintem a 2010 jobb.



A hozzászólást Gordon Rogers összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 16, 2014 7:16 pm-kor.

4Alien Vs Predar játékok [játékokról] Empty Re: Alien Vs Predar játékok [játékokról] Vas. Márc. 16, 2014 7:23 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Igazad van. Az én véleményem is ez. A játék végigjátszási hossza valami szörnyű 8-9 óta alatt ki lehet játszani.
De a játékélménye sokkal jobb Very Happy , de viszont egyátalán nem félelmetes.
Szóval ugyanaz a véleményünk Very Happy
Én Pl.: végigröhögtem az egészet Very Happy le van videózva, fent van Youtubeon Very Happy
Ha gondolod elküldöm Razz

5Alien Vs Predar játékok [játékokról] Empty Re: Alien Vs Predar játékok [játékokról] Hétf. Márc. 17, 2014 3:22 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Én véleményem: AvP 210 jobban tetszik mert emlékeztet az AvP 1 filmre és Aliens filmre. Leginkább az tetszik hogy több tucat tengerészgyalogos szerepel benne akik hullanak is rendesen. AvP -ben kb 40 CMC-s volt és nem nagyon láttam hogy harcolnak. AvP 2010-ben legalább a látszat megvan hogy más is csinál valamit, kifejezetten tetszik hogy ott több alkalommal lehet más katonákkal közösen harcolni (amíg meg nem halnak).

Tetszik benne hogy új fegyverek vannak benne és nem azok amiket régóta ismerünk. A 2010 az első olyan AvP ahol végre jobban kinéző játékmenet van (grafika). Sajnos maga a játék rövid, de a legnagyobb baj vele hogy a hozzá kiadott könyv szerint a játék 2209-ben zajlik (ez nem is lenne baj) De!! a könyv szerint a xeno főhős tojása a Xenomorph Primeről van, aminek a játék végén szerzi meg a W-Y a koordinátáit. Esetleg egy másik bolygót hisznek Xenomorph Primenek de az én teóriám szerint: W-Y Thanatos teherhajója megtalálta a bolygót, megszerezte a xeo főhős tojását, Anyakirálynőt (időrendileg Ripleyék elvitték az 1., W-Y a 2.-at, de eközben a Vörös xenok is terjeszkednek habár egyenlőre békésen). A Thanatoson tartják az anyakirálynőt míg a tojást egy kisebb hajóval elviszik BG-386-ra. A Thanatoson a xenok elterjednek ami végül a hajó felrobbanásához vezet és a koordináták elvesztéséhez. Az Anyakirálynő is meghal így egy újabb fejlődhet ki a Xenomorph Primeon. Ez az én spekulációm amit valószínűnek tartok.

Számomra a legjobb félelmetes Aliens játék az az Aliens: A Comic Book Adventure. Leginkább keresgélős logikai játék ami a Labirintus könyv/képregény fojtatása.

6Alien Vs Predar játékok [játékokról] Empty Re: Alien Vs Predar játékok [játékokról] Hétf. Márc. 17, 2014 3:24 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

A videót szívesen megnézném.

7Alien Vs Predar játékok [játékokról] Empty Re: Alien Vs Predar játékok [játékokról] Hétf. Márc. 17, 2014 6:19 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Ezzel is okosabbak lettünk Very Happy

És itt a videó :https://www.youtube.com/watch?v=AOsuXE2K7_4
[Kamerával vettük... elég szar lett szóval, ne cikizz Very Happy

8Alien Vs Predar játékok [játékokról] Empty Re: Alien Vs Predar játékok [játékokról] Pént. Aug. 08, 2014 5:17 pm

Serpent

Serpent

Szerintem az avp 2 lett a legjobb játék.A pályák változatosak,igaz,hogy a grafika nem a legjobb de a játékmenet kárpótol.

9Alien Vs Predar játékok [játékokról] Empty Re: Alien Vs Predar játékok [játékokról] Pént. Aug. 08, 2014 9:06 pm

Basil'isk

Basil'isk

Naná, hogy az AvP2 és annak kiegészítője, a Primal Hunt a legparáztatósabb. Meg ott van a Classic 2000 (AvP 1, AvP 1999 v. AvP: Gold Edition), melynek eléggé sötét hangulata van és az ember kampányt alig mertem lejátszani.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.