Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Általános társalgó - Page 28 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Általános társalgó - Page 28 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Általános társalgó - Page 28 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Általános társalgó - Page 28 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Általános társalgó - Page 28 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Általános társalgó - Page 28 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Általános társalgó - Page 28 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Általános társalgó - Page 28 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 28 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 28 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Általános társalgó

+50
Yeggdra’sil
Dean Backett
Parancsnok
Joe Comform
Sasszem
Heca'thei
Wargor
Bar'kha
Könyörtelen Bélrágó
Vash
Natasha Eicca
R'ka N'ritja
Antal Nimród
Steg-'in
Anita Cuccsy
George Crysmann
Daedric
Árny
Nat'ka'pu.
Akira Kazama
Riak'ja
Kínzó
Draquo
Bishop
Gaun'di
Péter Ezredes
Rey'derwa
Basil'isk
Nyikolaj Kerenszkij
Andrew Fox
George
Tövis
Than-guan
Zúzó
Éjlopó
Préda
Halál
Flexys
Riddler
Rémálom
Csonkító
Malakh'aij
Jehdin'nagara
Gyilkos
darakon
Koncoló
Thomas Martinez
avpwar
La'yyk
W.B.
54 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next

Go down  Üzenet [28 / 34 oldal]

811Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Okt. 25, 2012 3:33 pm

Heca'thei

Heca'thei

Razz azt úgy nem tudom mert átméretezés stb volt, már elejétől fogva de ha kell akkor képfeltöltésre fel teszem a 2 képet amiből összekonstruáltam.

812Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Okt. 25, 2012 4:38 pm

Halál

Halál

a két kép nem lényeges. Arra lettem volna kíváncsi, hogy az összeillesztésnél milyen. a kép. Rajzolni szoktál?

813Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Pént. Okt. 26, 2012 8:03 am

Heca'thei

Heca'thei

Mostanában nem, régebben fantasy illetve manga stílusban volt hogy rajzolgattam. Mondjuk a végére nekem a 2 között volt egy átmenet. Ilyen fantasy/manga keverék Very Happy Még hasonlítani sem tudom túlságosan mihez.
Tudom hogy sokan utálják de a Warcraftnak lett volna egy ilyen oldalnézetes szerepjátéka Leader of the horde vagy valami hasonló néven , kicsit Disney szerű grafikával meg ezekkel az élénk színekkel.
Valami ahhoz hasonlóra gondolj.

814Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Pént. Okt. 26, 2012 11:07 am

Halál

Halál

Értem én! Nemek is hasonló stílusom van, s szintén mangás vagyok. Smile
Nálam úgy van, hogy egy kicsi ebből, egy kicsi abból. Amolyan valóságosabb manga, nem az a hegyes szemű, csúcsos állú féle, de szerintem te is érted. Wink

http://kacsa91.deviantart.com/

Ez a link a deviantart-os profilom. Nézz körül, bátran! Smile

815Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Pént. Okt. 26, 2012 12:32 pm

Heca'thei

Heca'thei

Nekem ez még mindig mangára üt Very Happy
Mangában amúgy 2 fajta van az egyik az amit leírtál éles vonalak használata. Gonoszabb karaktereknél szeretik alkalmazni. Hegyes áll, vékony élre jövő szemek, vékony testalkat.
A másik ezek a szép nagy kinyílt boci szemű rajzok, ovális alakokra törekednek, O-U formák használata. Animekben is jelen vannak ezek a dolgok. PL DBZ Bulma vagy c18 az pont két külön stílusú. Mondjuk Bulma kialakítása O-U profilú, de egy finomabb változat. Vannak ezek a túlzott mangás dolgok ahol az arc felét esküszöm a szemek töltenek ki, na azok már nagyon kívül esnek a stílusomon.

816Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Pént. Okt. 26, 2012 1:47 pm

Halál

Halál

Fhúúú... azokat mennyire rühellem! xD
Bár a nagy, boci szemek, inkább a gyerekekre vall. A felnőtteknek, s idősebbeknek szűkebb.
Lásd Fairy tail: Wendy és Gray. Wendy nagyon fiatal, azért van nagy szeme. Az szemekkel így hangsúlyozzák a kort.

817Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 29, 2012 5:12 pm

Bar'kha

Bar'kha

Látom a japán kultúrára terelődött a szó. Én inkább animés vagyok, de a Narutón kívül alig nézek. Áttértem a hús-vér karakterekkel benépesített sorozatokra.

http://www.aludus.qwqw.hu

818Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 29, 2012 5:29 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

Még a Perzselő vadászat lemegy, aztán a xeno-k készülhetnek egy igazi megmérettetésre... ÁMEN!
Mellesleg Halál JK kariddal nem szálnál be?

819Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 29, 2012 7:00 pm

Steg-'in

Steg-'in

Bar'kha én Naruto shippuuden-t nézek Smile . A fél osztály hülyének néz miatta, a másik fele meg nézi velem. Azon kívül pedig csak csillagkaput és CSK: Atlantiszt nézek.
Amúgy csak én gondolom úgy, hogy az emberek és a xenók kezdenek kihalni?

820Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 29, 2012 8:16 pm

Halál

Halál

Hát, lassan kezdenek kihalni, valóban! :S
Egyébként pont most néztem CSK1-et! xD Viasat6-on megy hétköznap 19:10-kor, meg szombaton. Razz
Narutot és Fairy tailt nézek mostanában.

Sajnos nincsen kész a JK-mnak az előtörténete... de ha szeretnéd, és WB engedi, akkor... talán csatlakozom. Smile
Vissza kéne hozni a kedvem a játékhoz! Razz

821Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 29, 2012 8:27 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

Minden kép. W.B.-t meg megkenjük:) De komolyan xenok sajna alig vannak, legalább legyünk páran... A Trinity-s karidat beprotezsáljuk!

822Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 29, 2012 8:47 pm

Halál

Halál

Az lesz!
kicsit továbbírom, kiegészítem és azt dobom fel! Egyébként gyertek chet-re! Very Happy

823Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 30, 2012 10:15 am

Bar'kha

Bar'kha

Steg-'in ismerős xD És valóban kihalóban vannak az emberek meg a xenók.
Lehet, hogy csinálni kéne egy ember vagy egy xeno karaktert másodiknak, lehet én megcsinálom...

http://www.aludus.qwqw.hu

824Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 30, 2012 10:44 am

Halál

Halál

Multizás csak akkor lehet, ha megbizonyosodtunk arról, hogy elbírnál 2 karakterrel. nem akarunk megint olyan Usereket látni, akiknek van 3 karakterük és egyikkel sem játszanak!
Részletesebb információ a frissített szabályzatban!
Egyébként kérném, hogy igazítsd középre az aláírásod! Köszönöm! Smile

825Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 30, 2012 4:45 pm

Bar'kha

Bar'kha

Értem. De hogy máshogy bizonyosodtok meg róla, ha nem engedélyezitek a másodikat(csak kíváncsiságból kérdem)?

http://www.aludus.qwqw.hu

826Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 30, 2012 5:28 pm

Halál

Halál

úgy, hogy meg tudjuk nézni az IP címeteket! És összehasonlítjuk őket! Szóval, ha egy helyről több Jk-nak ugyan az a címe, az azt jelenti, hogy valakinek több karaktere van.
A másik, hogy ki KELL írni a másik karakterednek a nevét a karakterlapodba. És ha nem írod be, de kiderül, hogy van.... Hajaaaaj, lesz nemulass! Wink
Szóval akinek több karaktere van, az szóljon most, vagy csúnya következményei lesznek! Akár bann is!
Bujkálni meg nem tudtok, mert hetente ellenőrzöm a címeket. Minél tovább titkolja az illető, annál nagyobb büntetést rovunk ki rá.

827Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 30, 2012 6:21 pm

Sasszem

Sasszem

Értem. Akkor most közlöm hogy Bar'kha is az enyém!!! (ahogy chaten is írtam) Razz

828Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 30, 2012 6:31 pm

Steg-'in

Steg-'in

Hát nekem ott van Sátán és Justin Williams, de csak hirtelen felindulásból csináltam őket és azóta sem léptem be hozzájuk. Justinnak írok előtörit és szeretném majd használni, de mivel csak a buszon csinálom reggel, hogy ne unatkozzak, kb fél év, amíg kész lesz. Karilapba azért nem írtam be őket, mivel egyiket se használom.

829Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 30, 2012 9:37 pm

Halál

Halál

Törölve lesznek az olyan karakterek, akiket egyáltalán nem használnak!
És WB-már írta a szabályzatban!
Kezdetben egy embernek csak egy játékos karaktere lehet. Később igényelhet stafftól még maximum kettőt. Így maximum fajonként egy karaktere lehet a játékosnak. Ám eme lehetőséget a neki mesélők adják meg, ha úgy értékelik, hogy jól játszik és megbízhatóan ír. (Tehát nem kell heteket várni mire ír egy posztot.)

Ez azért van, hogy elkerüljük az olyan eseteket, amikor valakinek 3 karija van és egyikre sem ügyel rendesen. Mindezeknek kapkodás, figyelmetlenség lenne a vége!
Ami pedig csak rontaná a játékélményt.
Csak akkor csinálhattok új karaktert, ha úgy látjuk, képesek vagytok megfelelően Irányítani a többit is. És mindegyikre jut időtök is.

830Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 30, 2012 9:53 pm

Sasszem

Sasszem

Amennyit én Billyével dolgoztam, már csak azért se hanyagolnám el, mert akkor minek küzködtem volna? Meg nem vagyok az a fajta...persze ezt ti nem tudhatjátok, de így van.

831Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 30, 2012 11:12 pm

Halál

Halál

W.B. rádbólintott... meglátjuk! Smile

832Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Szer. Okt. 31, 2012 7:59 am

Sasszem

Sasszem

Nem okozok csalódást Very Happy:D:D

833Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Szer. Okt. 31, 2012 9:10 pm

Wargor

Wargor

íjj nagyon ki vannak "halva" a xenok :/ marha kevés van tényleg..

834Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Nov. 01, 2012 12:16 pm

Préda

Préda

Nos igen sajnos két aktív játékos van szerintem Kínzó és én. Egy ceruzahegynyit lehangol:D mert a JK-k többsége (minden sértést mellőzve) predator. Nincs is ezzel baj, de így egy globális kalandot el sem lehet kezdeni és mivel már vagyunk páran persze predre és emberre gondolok, a mesélők eléggé el lesznek foglalva az ilyen kalandokkal és xeno kalandra már nem jut energia. Jah Parancsnok te következel és majd szeretnék a ranglépésről is beszélni.... Köszöntem.

835Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Nov. 01, 2012 1:36 pm

Joe Comform



Én szívesen inditanék három karit is különböző fajokban csak egy a baj. Nem tudom hogy mit írhatnék egy predi és egy xeno vagy nem tudom milyen fajta alienhez xD.

836Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Nov. 01, 2012 2:14 pm

Préda

Préda

Adatbázis ill. a filmekből amit látsz. Bár a legjobban a könyvek ragadnak magukkal sztem de ez csak az én véleményem...

837Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Nov. 01, 2012 5:06 pm

W.B.

W.B.

AvP trilógia, abban van csak jól a predatorok szemszögéből az élet.

838Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Nov. 01, 2012 8:06 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

W.B. ne csábítsd el a pred oldalra hiszen azokból a jk-ból van a legtöbb. Aliens adatbázis am is egyszerűbben értelmezhetőbb mert nincsenek technikai eszközeik pl.

839Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Pént. Nov. 02, 2012 4:13 pm

Kínzó

Kínzó

Hogy kell normálisan berakni a düh pontokat a megfelelő helyre? mert manuálisan nem tom hova kell másolni:S úgy h jó legyen mert nem a kép alá teszi a dühpont képét.... mert csak a kiírások jelennek meg ami a kép neve nem pedig maga a kép.

840Általános társalgó - Page 28 Empty Re: Általános társalgó Pént. Nov. 02, 2012 4:31 pm

W.B.

W.B.

Kép kóddal együtt kel betenni.
Általános társalgó - Page 28 Kép linkje

Ammeg elég hülyeség düh pontot venni úgy, hogy még használni se tudod. Szóval még bőven felesleges.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [28 / 34 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next

Similar topics

-

» Inaktív
» Általános társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.