Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Általános társalgó - Page 15 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Általános társalgó - Page 15 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Általános társalgó - Page 15 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Általános társalgó - Page 15 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Általános társalgó - Page 15 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Általános társalgó - Page 15 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Általános társalgó - Page 15 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Általános társalgó - Page 15 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 15 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 15 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Általános társalgó

+50
Yeggdra’sil
Dean Backett
Parancsnok
Joe Comform
Sasszem
Heca'thei
Wargor
Bar'kha
Könyörtelen Bélrágó
Vash
Natasha Eicca
R'ka N'ritja
Antal Nimród
Steg-'in
Anita Cuccsy
George Crysmann
Daedric
Árny
Nat'ka'pu.
Akira Kazama
Riak'ja
Kínzó
Draquo
Bishop
Gaun'di
Péter Ezredes
Rey'derwa
Basil'isk
Nyikolaj Kerenszkij
Andrew Fox
George
Tövis
Than-guan
Zúzó
Éjlopó
Préda
Halál
Flexys
Riddler
Rémálom
Csonkító
Malakh'aij
Jehdin'nagara
Gyilkos
darakon
Koncoló
Thomas Martinez
avpwar
La'yyk
W.B.
54 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Next

Go down  Üzenet [15 / 34 oldal]

421Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 11, 2012 12:17 pm

Basil'isk

Basil'isk

Kéne egy kis segítség!
Szeretnék egy jó képet az ALIEN szinkronparódiámhoz. Aki tud csinálni egy jó képet, az küldje be nekem és az AvP 2010-hez megkapja az előfizetős karaktereket, melyeket nyereményjátékon nyertem, de nem tudtam őket aktiválni, mivel nem volt meg nekem a kellő program.

422Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 14, 2012 1:02 pm

George Crysmann

George Crysmann

Kedves Michigani GOOGLE barátunk ismét feljött, hogy lopjon adatokat a hülyeségeihez...

423Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 14, 2012 4:51 pm

W.B.

W.B.

Készül már az AvP: War FRPG Wiki oldala:p

424Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 14, 2012 6:17 pm

Basil'isk

Basil'isk

Az jó Very Happy

425Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 14, 2012 6:29 pm

Daedric

Daedric

Srácok..... Elveszett a mesélőnk. :O

426Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 14, 2012 6:45 pm

W.B.

W.B.

Mi? mért?

427Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 14, 2012 6:55 pm

Daedric

Daedric

Jah most nézem hétfőn írt. Kicsit én vagyok a türelmetlen akkor Very Happy Soorryyy.

428Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 14, 2012 8:47 pm

W.B.

W.B.

Há' na. Lehet.
Én még az oldal mellet még iskolába is járok. XD

429Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 14, 2012 9:59 pm

George Crysmann

George Crysmann

Az oldal wikije mikor lesz kész? Már alig várom, hogy megnézzem.

430Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 14, 2012 10:06 pm

W.B.

W.B.

Jelenleg az a helyzet, hogy majdnem a jelenlegi adatbázis lesz oda áttéve. De nem ezzel akarunk nyitni. Ez ki lesz még egészítve. Ez pedig idő.

Szünetben be szeretném fejezni a szakmai beadandó dogát. Mellette pedig foglalkozok a wikivel.
Viszont unszóljátok a többi staff tagot is. Eddig én csináltam azt ami van XD

431Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 14, 2012 10:29 pm

George Crysmann

George Crysmann

Most nem baj, hogy bővítésként írtam egy kis szócsatát a történetbe? Mint tudod, én és a másodtiszt beszélgetése.

432Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 18, 2012 10:53 am

Basil'isk

Basil'isk

Egyébként a Colonial Marines egyik képén az van, hogy te egy rakodógépben vagy és a királynő ellen mész.
Tehát, hogy ne egyből GAME OVER legyen, be kell szállnod az egyik rakodóba. Ezt sajnos nem tették bele a demoba, hanem azt, hogy a katonád meghal.

433Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 18, 2012 1:59 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

Mi van az alien JK-kal miért nem írtok akinek kell így sosem fejezzük be... +Aki menne a kalanddal most már az sem tud mivel szeretném összeszedni a csapatot...

434Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 18, 2012 7:20 pm

Árny

Árny

mondjuk... mert reagra várok? én írtam utoljára.

435Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 18, 2012 7:27 pm

W.B.

W.B.

pf.... Nincs sorrend! Írt a KM, utána pedig írnak a JK-k. Nincs sorrend, csak ha a mesélő nem akarja.

436Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 18, 2012 7:31 pm

George Crysmann

George Crysmann

Bocsi, hogy ennyit késtem és csak a társalgóba írtam a karaktereimmel. Volt némi munkám, meg persze 15-én nem is voltam gépközelben, mivel el kellett mennünk a Várba.

437Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 18, 2012 7:44 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

Így van Árny mivel nem 1x-re csatlakoztak a JK-k így még csapatokban nyomulnak. Pl. Árnyak várnia kell még Parancsnokra és Éjlopónak várnia kell Zúzót... Ezért akarom már összehúzni a csapatot és aki nem fog írni njk lesz. Szóval ezért nem halad túl jól a KALAND. Ja és csak így és jobban tovább minden xenonak:)

438Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 18, 2012 8:01 pm

George Crysmann

George Crysmann

W.B. Nem baj, ha azt írtam be, hogy az az egyedül idejött idegen királynővé vedlette ki magát és hogy el kell hagyni a hajót......................................

Arról viszont neked kell döntened most, hogy a C-fedélzeten lévő tengerészekkel és velem mi legyen: Vagy lemegyünk és elintézzük a királynőt ami szerintem több arctámadó támadással jár vagy pedig elhagyjuk a hajót és felrobbantjuk azt.

439Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 18, 2012 8:22 pm

W.B.

W.B.

Éppenséggel nagyon túl mesélted. Nem tudom elfogadni.
Ez a túl mesélés kitűnő példája.
Én groteszkebb dolgot szánok királynőnél. Szóval a királynős dolgot szed ki. Jelezd ha meg van és folytatom a mesélést.

440Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 18, 2012 8:28 pm

Basil'isk

Basil'isk

Akkor majd Crysmannal kijavítom. Előre is elnézést a túlmesélésért. Az ALIEN KM előtörténetem meg szépen halad. Most ott tartok, hogy mészárlást rendez egy raktárépületben.

441Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 18, 2012 8:31 pm

George Crysmann

George Crysmann

Most volt időm kivágni a túlmesélt szálat Smile
Most már tényleg dönteni kell az ügyben, hogy most mi legyen a hajóval, amit már elfoglalt egyetlen idegen.

Pl.
1. lemegyünk a gépházba és ott elintézzük (Hátrány: A hajó léket kap)
2. Egy embert fel kell áldozni úgy, hogy az a raktérbe fut és utána megy az idegen. Lezárni a rakteret és kinyitni a zsilipet.
3. Elhagyni a hajót és felrobbantani azt (Hátrány: Fizethetek a nyugdíjig XD)

Nekem ezek az elképzeléseim vannak...



A hozzászólást George Crysmann összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 18, 2012 8:37 pm-kor.

442Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 18, 2012 8:32 pm

W.B.

W.B.

Szerintem lassíthatnál... Mit is írtál. Ki vagy? Zarquin vagy mi volt a karakter neve?

443Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Vas. Márc. 18, 2012 8:40 pm

George Crysmann

George Crysmann

Bocsi.
Karaktereim: Crysmann, Bazil'isk, Koncoló (Játszó Karakterek)
Hamarosan: Metszőfog (Xenomorph KM, ha beküldöm a pályázatot)

A KM karaktert pedig be tudom illeszteni az el nem fogadott régi predim, Zaraquinn felhasználójába. Mivel tudod, nem lehetett egyszerre két ragadozóm.

444Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Kedd Márc. 20, 2012 6:30 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

Nos xenok mostantól a 3 napos ultimátumot fogom alkalmazni, hogy a kaland is haladjon. Remélem nem gond én napi 11 óra után és az itthoni háztartási melók után is legalább 1x felnézek. Szerintem senkinek sem jelentene gondot az az napi tíz tízen öt perc. Vagyis ha valaki nem ír njk ként fog tovább menni és ha becsatlakozik akkor olvassa vissza a lemaradását, hogy tudja folytatni. Jah 1ébként a skilljeitek fogják bánni... Respect a kivételnek és a holnapi naptól kezdem. BÉKE...

445Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Kedd Márc. 20, 2012 6:58 pm

George Crysmann

George Crysmann

W.B. írtam kalandba! Remélem jó lesz ez a post.

446Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Kedd Márc. 20, 2012 8:01 pm

W.B.

W.B.

Annyit megjegyeznék, hogy ne kapkodj a KM-i előtörivel. Mivel van egy kis priuszod már legalább öt éve gyüll. Ha sikerül minőségi kalandot lemesélnem neked, minimális hibával és más KMek is rábólintanak, akkor KM lehetsz.

447Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 21, 2012 5:12 pm

Basil'isk

Basil'isk

Rendben, rendben. Már készül az előtöri, de azért ezt megvárom, hogy beleegyezzen az adminisztrátori csapat. Mindenesetre megírom a füzetembe és a hibákat még az itteni beíráskor javítani tudom.

448Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Szer. Márc. 21, 2012 5:46 pm

La'yyk

La'yyk

Én felajánlok egy olyat, hogy nyugodtan konzultálhatunk PM-ben, ha kérdésed, vagy kétséged van valamivel kapcsolatba. Smile

449Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Márc. 22, 2012 4:34 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Kedves Játékos Társaim, Tisztelt Adminok, Moderátorok, Mesélők!

Mivel a számítógépem haldoklik, ezért nem tudok aktív lenni. Ami azért rossz, mert így a kalandjaimban sem tudok elég aktívan részt venni. Szóval elnézést szeretnék kérni, azért, hogy ha későn válaszolok/reagálok és sokat kell rám várni. Amit bár nem szeretnék, mégis ezt látom jó megoldásnak, valahogy intézzétek úgy, hogy a karaktereim (Anita, Riak'ja és Parancsnok) kikerüljenek a kalandból.
Elnézést még egyszer:
Brigi

450Általános társalgó - Page 15 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Márc. 22, 2012 4:40 pm

W.B.

W.B.

Társalgóban van inaktív topik, oda kellet volna. De mindegy.
Anita karaktered kalandja jegelve akkor, mivel az amolyan privát kaland. A többi karakteredről annak mesélők döntenek.
Köszönjük, hogy szóltál.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [15 / 34 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Next

Similar topics

-

» Inaktív
» Általános társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.