Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Általános társalgó - Page 9 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Általános társalgó - Page 9 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Általános társalgó - Page 9 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Általános társalgó - Page 9 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Általános társalgó - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Általános társalgó - Page 9 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Általános társalgó - Page 9 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Általános társalgó - Page 9 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 9 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 9 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Általános társalgó

+50
Yeggdra’sil
Dean Backett
Parancsnok
Joe Comform
Sasszem
Heca'thei
Wargor
Bar'kha
Könyörtelen Bélrágó
Vash
Natasha Eicca
R'ka N'ritja
Antal Nimród
Steg-'in
Anita Cuccsy
George Crysmann
Daedric
Árny
Nat'ka'pu.
Akira Kazama
Riak'ja
Kínzó
Draquo
Bishop
Gaun'di
Péter Ezredes
Rey'derwa
Basil'isk
Nyikolaj Kerenszkij
Andrew Fox
George
Tövis
Than-guan
Zúzó
Éjlopó
Préda
Halál
Flexys
Riddler
Rémálom
Csonkító
Malakh'aij
Jehdin'nagara
Gyilkos
darakon
Koncoló
Thomas Martinez
avpwar
La'yyk
W.B.
54 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next

Go down  Üzenet [9 / 34 oldal]

241Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Pént. Dec. 23, 2011 3:53 pm

Koncoló

Koncoló

Jehdin'nagara írta:Tső!

Kinek van meg az AVP 2010 ,vagy a Left 4 DeaD 2 ..mertakkor tolhatnánk valamelyiken..:-)

Steam ID: specimenx

Avp 2010 nekem meg van. 18-as szintű vagyok.

http://dragonlord.hungarianforum.com

242Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Pént. Dec. 23, 2011 8:22 pm

Halál

Halál

Egy kis zene a népnek, így karácsony táján! Very Happy



Én el tudnám képzelni, hogy az alienek hó tojást csinálnak, a predek hóanygalt, az emberek meg mit ad isten, hógolyóval sorozzák egymást. xDD
vagy pedig az egész banda hógolyócsatát vív.
Esetleg a karácsonyi kaland alkalmából, a télapót harjkurásszák és ez a zene szólna a háttérben. xD

243Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 24, 2011 12:51 am

La'yyk

La'yyk

Boldog és békés karácsonyt kívánok minden kedves játékosnak! Smile

Általános társalgó - Page 9 Predatorsanta65260

Sok ajándékot, trófeát és gazdatestet a fa alá! Smile

244Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 24, 2011 10:58 am

Koncoló

Koncoló

Boldog karácsonyt!

Sajna a karácsonyi AvP 3 buli elmarad december 25-re, mert ma más programom van a tesómmal. Most is az ő gépéről írok.

http://dragonlord.hungarianforum.com

245Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 24, 2011 11:46 am

W.B.

W.B.

Boldog Karácsonyt! (vagy eredeti nevén Kerecseny, de ez másmilyen ünnep volt)

Általános társalgó - Page 9 407698_313786608653639_100000669064532_1023377_749228292_n
Aztán csak óvatosan a WC-re való kijárkálással!

246Általános társalgó - Page 9 Empty Andrew Fox Szomb. Dec. 24, 2011 12:15 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

Kellemes karácsonyi ünnepet mindenkinek...

247Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 24, 2011 1:04 pm

Halál

Halál

Általános társalgó - Page 9 889471a456625x10001

Alien vs. Predatorban gazdak, Békés Boldog Karácsonyt Mindenkinek! Very Happy

248Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 24, 2011 1:07 pm

Koncoló

Koncoló

Csokimikulás XD

http://dragonlord.hungarianforum.com

249Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 24, 2011 1:40 pm

Éjlopó

Éjlopó

Halál, egy olyan észrevételem lenne a postodban, hogy Zúzó ment volna a zsilipekhez. Persze maradhat így, ha direkt írtad ebben a formában. Ha Zúzó mégis szeretne inkább a zsilipekhez menni, akkor átadom neki a helyemet. De erről nyilatkozzon ő is, addig sajnos nem szeretnék írni, míg ez nem tisztázódott.

250Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 24, 2011 1:43 pm

Koncoló

Koncoló

Halál, légy szíves írj vissza a kalandomra?

http://dragonlord.hungarianforum.com

251Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Vas. Dec. 25, 2011 10:44 pm

Koncoló

Koncoló

Írtam a Játékon kívűli kalandra! Very Happy Lehet, kicsit parancsolgatósan írtam, de legalább én vagyok az első alien, aki a többi tesó előtt írt.

http://dragonlord.hungarianforum.com

252Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Dec. 26, 2011 12:29 am

Basil'isk

Basil'isk

Valaki írjon már nekem és Koncolónak?

Engem a Városbeli lesszállóhelyen talál az, aki vállalja, hogy mesél nekem.

253Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Dec. 26, 2011 1:13 am

Koncoló

Koncoló

Írnátok már nekem kalandra?!

Basil'isk nevű karakterem is KM-et keres, senki sem válaszolt neki.

http://dragonlord.hungarianforum.com

254Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Dec. 26, 2011 1:30 am

Éjlopó

Éjlopó

Koncoló nyugodj már meg. Karácsony van, mindenki családozik meg ilyenek. Majd ha lesz idejük írnak. Yeggdra'sil-al Bishopra, Éjlopóval meg Halálra várok, mert volt némi félre értés. Nem rinyálok, hogy írjatok már, írjatok már. Nem tudom miért kell állandóan zaklatni őket. Ők is emberek, akik nem ülnek 0-24-ben a gép előtt, mert van életük. Nyugodjál le, majd ha lesz idejük írnak.

255Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Dec. 26, 2011 1:37 am

La'yyk

La'yyk

Pontosan!
Megjegyzem kalandigénylésre van külön topic is!

256Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Dec. 26, 2011 7:58 am

Péter Ezredes

Péter Ezredes

Én szívesen vállalnám a kalandodat, de nem tudom, hogy átvehetem-e?

257Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Dec. 26, 2011 10:58 am

Koncoló

Koncoló

Felőlem...

Jó bocs, csak egy kicsit ideges voltam egész nap, ezért rinyáltam annyit.

http://dragonlord.hungarianforum.com

258Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Dec. 26, 2011 11:31 am

W.B.

W.B.

Péter Ezredes írta:Én szívesen vállalnám a kalandodat, de nem tudom, hogy átvehetem-e?

Predator karakterének mesélhetsz. (PM-ben egyeztessük, hogy mit hogy)

259Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Kedd Dec. 27, 2011 4:43 pm

Halál

Halál

Éjlopó írta:Halál, egy olyan észrevételem lenne a postodban, hogy Zúzó ment volna a zsilipekhez. Persze maradhat így, ha direkt írtad ebben a formában. Ha Zúzó mégis szeretne inkább a zsilipekhez menni, akkor átadom neki a helyemet. De erről nyilatkozzon ő is, addig sajnos nem szeretnék írni, míg ez nem tisztázódott.

Igaz, elnézést! Akkor átírom a neveket és kész is! Máskor ne akadjon fenn a kaland ilyeneken, előfordul a névtévesztés Smile Bocsi!

260Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szer. Dec. 28, 2011 2:14 am

La'yyk

La'yyk

261Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Szer. Dec. 28, 2011 3:35 pm

Halál

Halál

Tetszetős ki filmecske...láttam már Very Happy

262Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Dec. 29, 2011 6:07 pm

W.B.

W.B.

http://sideshowcollectors.com/forums/showthread.php?t=103212&page=21
Úgy tűnik az új film el van már most kurva.
https://2img.net/h/i532.photobucket.com/albums/ee323/andyarneriise/Pro-1.jpg
A pilóta székhez képest azaz ember ottan TÚL NAGY. Egyesek szerint az egy PILÓTA. De könyörgöm. A pilóták nem így néznek ki... ha az tényleg pilóta akkor a film nagyon felejtős...

263Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Pént. Dec. 30, 2011 5:22 pm

Halál

Halál

Esetleg lehetséges, hogy az egész pilóta dolgot rosszul értelmeztük. A könyvekben sem igen lehet bízni, hiszen azt találnak ki az írók, amit csak akarnak... A képen láthatjátok, hogy a pilóta még nincs a székben, plusz, egy felnyitott sisakot is észrevehettek, ha ránagyítotok. Egyébként így már értelmet nyerne az emberi arc a tojáskamrában.
A kinézetüket meg csak eddig egyetlen filmbe láthattuk, szóval innen is felejtős a dolog.
W.B., kérlek ezután ne gyere a képregényekkel is, mert ott is azt találnak ki, amit akarnak. Amennyi író, annyi fajta elképzelés... Jóformán szinte össze egyeztetetlenek az alkotások.

264Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Pént. Dec. 30, 2011 5:32 pm

Halál

Halál

Lessétek meg akár ezeket a képeket, és egyeztessétek össze azzal, amit WB linkelt... Nem elképzelhetetlen a dolog. Smile

http://www.martinocatalano.com/Space-Jockey.html

kicsit tisztábban:

Általános társalgó - Page 9 Prometheus-Space-Jockey-close-up.

265Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Pént. Dec. 30, 2011 6:01 pm

W.B.

W.B.

Akkor ennyi erővel fogjuk, törüljük az adatbázisból 90 oldalt, ami nem kompatibilis a filmekkel (momentán csak az alien4-el nem kompatibilis). Tegyük be az alien4-et, mert az A film. És rá fogunk jönni mennyire is ROSSZ az egész, ha mindig csak az újat istenítjük, a régit meg megsemmisítjük.

Nem tehetsz be egy elkurt pilóta változatot, mikor az oldal ALAP PILLÉRE az Aliens könyv trilógiában konkrétan le van írva, hogy néz ki egy pilóta. És ha megfigyeled mindegyik képregényben alapjaiban megegyezik a pilóta kinézete. Csak az izomzat, szín és pofaszőr ami eltér. (Igazából a könyvtrilógia pilótája és az apokalipszis képregény pilótája lehet, hogy ugyan olyan. Mivel az Idegenek a Földön könyvben szkafander van rajta és nem látható túl jól a pofája)

Már ki van dolgozva kik és mik a pilóták. Már HIVATALOS könyvben is ott van. Erre azt látom, hogy minden őrült a saját feje után megy. A könyvek és képregények NAGYRÉSZT kapcsolódnak egymáshoz! Ez rossz kifogás.


A másik, az adatbázisból bemásolok egy dolgot akkor:

Történeti szál tisztázás:


Az Aliens: Bolygó neve halál film után készült el az Aliens könyv trilógia (Idegenek a Földön, Lidérces utazás, Ripley háborúja) Eme könyvek megalapozták az AvP univerzum igazi hangulatát.
Majd az Alien3 filmben meghalt az összes szereplő kik az Aliens könyv trilógiában szerepeltek. Szóval az írok át írták az egészet az Alien3 film alapján. (szóval ez után játszódik) Eme három alapműre jött még öt alapmű. Az AvP könyv trilógia (Préda, Háború, Vadászok bolygója) Aliens: Őrjöngő halál és Királynő nevében. Ezek lényegében felvázolták a történési sorrendet.

Ez volt 1997 előtt. Az AvP univerzum szerelmesei számára a könyvek és képregények világa egy nagyon összetett és komplex világot tártak eléjük, melyet élvezett volt olvasni. Majd az egészre magasról téve jött az Alien4 film, amivel az egészet elontották. Eme film történése szerint, az idegeneket a közember soha nem ismerte meg sőt az Alien3 filmben pusztultak ki az idegenek… Közben könyvek alapján az emberiség majdnem kihalt az idegenek miatt. Vagyis egy nagyon jó történetet felváltottak egy vérszegényesre.

Az „eredet történet vonal” az első 3 Alien film és a fent említett könyvek és ezekhez kapcsolódó többi könyv és képregény. (és játékok) Még ide lehet tenni a három predátor és a két AvP filmet.

A legcukibb pedig, hogy ha az Alien4-et vesszük, akkor ehhez kapcsolódik a négy alien film és hoppá! Logikailag a predátor és AvP filmek nem illenek ide. Ugyanis az Aliens: Feltámad a halál alapján, mint említve volt az Idegenek a harmadik filmben kipusztultak.
Viszont a második Predátor filmben ott volt egy alien koponya a falon. AvP filmekből kiderül, hogy a predátorok bizony rendelkeznek idegenekkel, nem is kevéssel.
Az AvP 1 rendezője elmondta, hogy az AvP könyv trilógia volt az egyik alap a filmhez. (sajnos az alien 4 miatt a könyveket nem filmesíthette meg) Viszont nagyon szépen utalt Bishop személyével az Aliens: Ripley háborúja könyv Ripley-ének miben létére. Vagyis történetileg egy tökéletes előzményt csinált az Aliens könyv trilógiának. Tehát az Alien4 után filmek terén van visszakacsintás az eredeti vonalhoz.

Még ki kell emelni két predátor könyvet (Hús és vér, Mindörökké éjfél). Ebben Hish predátorok vannak. Röviden tömören: Az író bevallotta, hogy csak a filmeket látta és más könyvet nem olvasott el. Ezért van, hogy a predek nemüket váltják, és más idővonalbeli hibák is vannak.


Szóval 3 történet variáció van:

1, Alien 1-2-3-4, Predator 1-2-3 (harmadik rész a Predators) és AvP 1-2.
Nagyon lapos, ezeknek így a története. És az AvP 1 rendező kis cselszövésének hála ellentmondásos az egész. Nem arról van szó, hogy az Alien 4 rossz film. Csupán csak helyette az Aliens könyv trilógiát kellet volna megfilmesíteni.
Aliens: Eredendőbűn – Az Alien4 film könyv folytatása.
(az oldal adatbázisában az Alien4-ből az újszülött idegent átvettük, de mást nem)

2, Predator: Hús és vér, Mindörökké éjfél kb. csak a Predator filmekkel kompatibilisek.
Mivel az alap műveket (mik az oldal gerincét alkotják) ismerete nélkül íródtak és nagyban eltérnek tőle, ezért az oldalon nem vesszük figyelembe eme

3, Ez a variáció a leggazdagabb és a legtöbb játék időben és környezetben ezt követi. Azaz alábbiakra épül:
Alien 1-2-3, Predator 1-2-3 (harmadik rész a Predators) és AvP 1-2. Könyvek és képregények terén szinte mondhatni hogy eme műveknek a 80-90%-a ide tartozik.
Mondanom sem kell, hogy erre épül az oldal. Eme összeállításban a legszövevényesebb és legösszetettebb az AvP univerzuma.
Könyveket az Alexandra boltokban lehet találni, de jó pár már csak antikváriumokban lelhető fel. Akinek nincs ilyesmire pénze, de érdeki eme világ annak az oldalon itt van a több mint 100 oldalas adatbázis.


Magyarán, ha te a az óriás emberes pilóta dolgot akarod betenni az oldalba, akkor van egy rossz hírem: AZ ÖSSZES KÖNYVET, KÉPREGÉNYT kidobhatod az ablakon. Mért is? Mert ha a pilóta tényleg óriás űrember akkor sajnos az egyes történeti variáció lép életbe. Ami nagyon szegényes. Vagyis:
Nem volt Machiko Noguchi, nem halt ki az emberiség több mint a fele az idegenek miatt, nem volt MAX, nem volt Bracken's World, nem volt Blior, nem volt Herk Mondo, nem volt Z1-es Razzia, nem volt Picúrka, Bakuub, Törött agyar, nem volt több száz évet megélő emberek akik predatorokra vadásztak volna, nem voltak újra klónozott dínók, nem volt bugman (najó, az újszülött talán annak nevezhető) nem volt se anyakirálynő, sem empress, nem volt se praetoria, se ravager, se carrier idegen ÉS rengetek fegyver, Jármű, bolygó állat és személy sem létezett. Lapos az egész.

Ha a pilóta egy óriás űrember akkor a film nem lesz adobtálva az oldalba, mint az alien4 sem. Mert ha megtennénk, akkor a 100-120 oldalas adatbázisból marad maximálisan 10-15 oldal. Mert nem kompatibilisek. Egyes könyvek ellent mondását is nehéz kiküszöbölni, egy ilyen szintűt lehetetlen!



Szóval, köszönjük FOX, és köszönjük rendező bácsi. De a csúcson kellet volna abba hagyni az Alien filmeket, vagy könyveket megfilmesíteni. Ez így már baromság amit csinálnak.



Sárgával, hogy látszódjon. Alien4 jó film, de sajnos történetileg nem jó. Ez is lehet, hogy jó film lesz, de történetileg nem lesz jó. Feltéve, ha az ott igazából nem pilóta. Lehet, hogy egy ember az ott, és csak valamiért nem jók az arányok. Ebben reménykedem, így még nincsen veszve.


U.I.: És akkor most mesélhetek eme eszmefuttatás után a játékosoknak. Hely de jó.

266Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Pént. Dec. 30, 2011 7:48 pm

Halál

Halál

Tudtam, hogy a kombinációiddal jössz elő...de nekem 8 Szerintem akkor is jó film lesz...és semmi nem ronthatja el. A pilótákról meg annyit, hogy mindenki arra támaszkodott, amit az Alien1-ben láttak...vagy látni véltek. Ennyi!

267Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Pént. Dec. 30, 2011 7:52 pm

W.B.

W.B.

Ennyi meg egy bambi. Ha a következő Alien filmben nyalókával hadakoznak majd az alieneket akkor neke ugyan olyan szintű lesz mint a többi film? néző pontod alapján igen.

268Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Pént. Dec. 30, 2011 7:57 pm

La'yyk

La'yyk

Minden ember azt tart elfogadhatónak, amit annak vél. A Star Warsban is vannak ellentmondások, meg "hülyeségek", amik nem passzolnak a filmekhez. A fórum esetében ezért tanácsos rögzíteni, hogy mi számít elfogadhatónak, és mi nem. Ezen a fórumon megtörtént a források egyértelmű tisztázása (ahogy sok más filmen alapuló oldalon is egyébként), így aki itt játszik, azokat el kell fogadnia, még ha nem is ért egyet velük. Szerintem. Very Happy Én sem értek mindennel egyet, de hát ez van, a fő, hogy maga a játék izgalmas legyen, nem?

269Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Pént. Dec. 30, 2011 8:07 pm

W.B.

W.B.

Rákba már... írhatom újra.

Nos. Nekem a fülemen jön ki, hogy az embereket idegenek csinálták... ez az én véleményem de:


Prométheuszról olyat is olvastam, hogy nem alienek lesznek benne, hanem az ELŐDEIK. Ergó a film során válnak alienné. (az előtt nem voltak alienek) Ha ez igaz, akkor ez törli a Predator 2 és a két AvP film létét.
Plusz pilóta kinézete: AvP2 filmben is van pilóta koponya. Ami a könyvek és képregények pilótája egy az egyben. Nem ilyen óriás ember.


Amúgy meg:
Nézzük meg a filmet. Jó film lesz, mivel a rendező érti a dolgát. Maximum nem lesz a film az AvP világ része. Ennyi. Majd akkor ha láttuk kitárgyaljuk.

270Általános társalgó - Page 9 Empty Re: Általános társalgó Pént. Dec. 30, 2011 10:13 pm

Gaun'di

Gaun'di

Nekem az alakról a képen a dead space jut eszembe Very Happy hasonló a páncél, amit hordanak, főleg az a csík a hátukon

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [9 / 34 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next

Similar topics

-

» Inaktív
» Általános társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.