Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Általános társalgó - Page 10 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Általános társalgó - Page 10 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Általános társalgó - Page 10 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Általános társalgó - Page 10 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Általános társalgó - Page 10 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Általános társalgó - Page 10 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Általános társalgó - Page 10 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Általános társalgó - Page 10 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 10 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 10 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Általános társalgó

+50
Yeggdra’sil
Dean Backett
Parancsnok
Joe Comform
Sasszem
Heca'thei
Wargor
Bar'kha
Könyörtelen Bélrágó
Vash
Natasha Eicca
R'ka N'ritja
Antal Nimród
Steg-'in
Anita Cuccsy
George Crysmann
Daedric
Árny
Nat'ka'pu.
Akira Kazama
Riak'ja
Kínzó
Draquo
Bishop
Gaun'di
Péter Ezredes
Rey'derwa
Basil'isk
Nyikolaj Kerenszkij
Andrew Fox
George
Tövis
Than-guan
Zúzó
Éjlopó
Préda
Halál
Flexys
Riddler
Rémálom
Csonkító
Malakh'aij
Jehdin'nagara
Gyilkos
darakon
Koncoló
Thomas Martinez
avpwar
La'yyk
W.B.
54 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next

Go down  Üzenet [10 / 34 oldal]

271Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Pént. Dec. 30, 2011 10:14 pm

W.B.

W.B.

Én abban reménykedek, hogy csak megviccelni tették be oda. Vagy az egy ember csak rosszul látjuk az arányokat vagy valami... remélem.

272Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 31, 2011 12:03 pm

Halál

Halál

FIGYELEM!!!

Aki előtörténetet ír és elfogadják neki, az addig lógjon az ellenőrző egyén nyakán, amíg be nem állítja a rangotokat és a besorolást!

273Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 31, 2011 2:08 pm

Halál

Halál

ISTENEM! Miket nem találni, ha valaki avp után turkál az interneten! Very Happy Ez az oldal teljesen kiment a fejemből! xDD

http://avponline.forumotion.com/

274Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 31, 2011 2:51 pm

W.B.

W.B.

Ó...
Ezt még anó kicsinálta?

275Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 31, 2011 2:52 pm

Halál

Halál

A franc tudja már! xDD

276Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 31, 2011 2:53 pm

Halál

Halál

Meg van! Na'mohr. Smile

277Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 31, 2011 3:12 pm

W.B.

W.B.

De furi... AvPvH-t másolja minden avp oldal. Hát igen. az volt az igazi még anno.

Ádám, mivel te ottan admin képződmény vagy, ezért megkérhetlek, hogy írnál az ott regisztráltaknak körlevelet? Hogy van AvP:war

278Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 31, 2011 3:23 pm

Halál

Halál

Tiszta mázli, hogy mindig ugyan azt a jelszót használom! xD Így be tudok lépni Smile
Persze küldök...már Sarak-nak is ment egy xD

279Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 31, 2011 3:26 pm

Koncoló

Koncoló

Írtam kalandra!

http://dragonlord.hungarianforum.com

280Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 31, 2011 3:52 pm

Halál

Halál

,,Itt sem tudok bejutni! Valamit mégis csak ki kell találnom, hogy bejuthassak és tönkre vágjam a rendszert. Ha van valahol egy benzines kanna vagy éppenséggel benzines hordó, akkor azt fel tudnám robbantani, hogy bejuthassak az épületbe." gondoltam magamban, miközben láttam, hogy a tetőn nem tudok bejutni. ,,Lehet, hogy nem tettek ide semmilyen kisebb vagy nagyobb erejű robbanó tárgyat." Lemászok a tetőről és még egyszer körbe járom az épületet, hogy keressek valami szellőző járatot vagy effélét.

Hát ne haragudj, de te sem vagy százas!
1. mégis mit keresne egy benzines kanna a zsiliprendszernél?
2. Hogy akarod felrobbantani? Tudtommal az alienek nem tudnak tüzet csiholni. Vagy én vagyok ennyire lemaradva?
Ajánlom, hogy ne legyél ennyire sügér, és hogy azonnal javítsad ki a hozzászólásodat!!

281Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 31, 2011 4:09 pm

W.B.

W.B.

Halál írta:Tiszta mázli, hogy mindig ugyan azt a jelszót használom! xD Így be tudok lépni Smile
Persze küldök...már Sarak-nak is ment egy xD

HOHÓ! Sarakkal nyerünk egy alien mesélőt!

282Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 31, 2011 7:59 pm

Koncoló

Koncoló

Halál írta:ISTENEM! Miket nem találni, ha valaki avp után turkál az interneten! Very Happy Ez az oldal teljesen kiment a fejemből! xDD

http://avponline.forumotion.com/

Ezt biztosan nem én csináltam, mivel fórum készítés terén a forumotionnal kezdő szinten vagyok. Nem is csoda, mert a reklámozó noobokat én kibannoltam volna.

http://dragonlord.hungarianforum.com

283Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 31, 2011 8:05 pm

Koncoló

Koncoló

Halál írta:
,,Itt sem tudok bejutni! Valamit mégis csak ki kell találnom, hogy bejuthassak és tönkre vágjam a rendszert. Ha van valahol egy benzines kanna vagy éppenséggel benzines hordó, akkor azt fel tudnám robbantani, hogy bejuthassak az épületbe." gondoltam magamban, miközben láttam, hogy a tetőn nem tudok bejutni. ,,Lehet, hogy nem tettek ide semmilyen kisebb vagy nagyobb erejű robbanó tárgyat." Lemászok a tetőről és még egyszer körbe járom az épületet, hogy keressek valami szellőző járatot vagy effélét.

Hát ne haragudj, de te sem vagy százas!
1. mégis mit keresne egy benzines kanna a zsiliprendszernél?
2. Hogy akarod felrobbantani? Tudtommal az alienek nem tudnak tüzet csiholni. Vagy én vagyok ennyire lemaradva?
Ajánlom, hogy ne legyél ennyire sügér, és hogy azonnal javítsad ki a hozzászólásodat!!

Nemsokára kijavítom, mivel azért vagyok most a rokonom lassú gépén.

http://dragonlord.hungarianforum.com

284Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 31, 2011 8:23 pm

Basil'isk

Basil'isk

Unom már a várakozást! Valaki meséljen már nekem végre........

285Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 31, 2011 11:10 pm

Bishop

Bishop

Szevasztok, megjöttem.

Asszem a legtöbben tudják hogy ki vagyok...

(Most pedig megyek Szilveszterezni. BUÉK)

286Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 31, 2011 11:19 pm

W.B.

W.B.

Hello!

Én csak sejtem. Ha te vagy Chaoswarrior akkor tudom ki vagy Smile

287Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 31, 2011 11:56 pm

Basil'isk

Basil'isk

BUÉK minden AvP-s vámpírnak!

288Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 31, 2011 11:58 pm

Jehdin'nagara

Jehdin'nagara

B.U.É.K.! Alienekben-és- Predátorokban gazdag újévet kívánok minden fórumozónak!!!

289Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 01, 2012 12:08 am

W.B.

W.B.

Szeretnék minden játékosnak boldog újévet kívánni. Legyen sikerekben gazdag és eredményes. Jöjjön vissza mi vissza jár! És adja Isten, hogy minden ember békében megértésben élhessen egymás mellet.
Remélem mindenki így vélekedik. Kellemes 2012-t mindenkinek.

290Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 01, 2012 12:19 am

Bishop

Bishop

ChaosWarrior az öcsém,... Bishop --> Dartonita

(Az irl név stimmel csak a nicket kevered.)

291Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 01, 2012 12:34 am

W.B.

W.B.

Bishop írta:ChaosWarrior az öcsém,... Bishop --> Dartonita

(Az irl név stimmel csak a nicket kevered.)

IGEN!

Most szereztél az egész oldalnak BOLDOG ÚJ ÉVET!

Gyerekek! AvP: War fényes jövő elé néz!

Azonnal megelőlegezem neked a kijáró moderátori rangot. Neked NAGYON sokat köszönhet az oldal.

Jó újra itt látni!

292Általános társalgó - Page 10 Empty BUÉK reloaded Vas. Jan. 01, 2012 10:33 am

Draquo

Draquo

Mit szólnál egy még fényesebb jövőhöz Balázs ? Very Happy

Amint megkaptam Bishop (a tesóm) az üzenetet, azonnal élesítettem a fegyvereimet és kikapcsoltam az álcázást...

Ittvagyok énis anno Chaoswarrior most inkább a Draquo néven futok bár azthiszem ezt is használtam anno, már nem emlékszem, WB tudja, ha bármi angol fordítást kell végezni az oldalnak, rám számíthattok. Reméljük, hogy elérjük régi fényünket (és belső viszályoktól mentes lesz az oldal).

Mostanában megint elérhető leszek, az előző pár évben sokminden változott az életemben, így sokmindennel fel kellett hagyjak, de lassan kezdek visszatérni a régi kerékvágásba. Smile

Szóval üdv mindenkinek, Draquo szolgálatra készen, akár KM-ként is de most megyek és csinálok egy dicső yautját... Cool

293Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 01, 2012 10:54 am

W.B.

W.B.

Most fogalom zavarban vagyok.
Gábor az ChaosWarrior
István az Draquo
Vagy nevet cseréltetek?

MSN-re majd kapjatok fel.
w.bali@citromail.hu

Angol fordítás... Igazából elvben mindennel készen vagyunk. Pár fordítást át-át írtam, mert időközben olvastam a könyvet ill. képregényt. Pl. Emberektől vadászgép szállító anyahajó még mindig hiányzik XD (képregényeket újra át kell majd néznem hátha van ilyesmi benne,)

294Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 01, 2012 10:57 am

Draquo

Draquo

Én = István = Chaoswarrior = Draquo
Tesó = Gábor = Bishop = Slade

(mmmkay)

Valamire rosszul emlékszel Smile

295Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 01, 2012 11:02 am

W.B.

W.B.

Jah.
Ámmeg Gábor Bishopját modivá tettem. Neked legyen staffod?

296Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 01, 2012 11:05 am

Draquo

Draquo

Na remélem mostmár érthető Smile

Staff őőő...nemtudom mennyire és milyen mesékre lenne szükség még csak ismerkedem az oldallal, ha bármilyen km-re szükség van én ittvagyok... illetve nem tudom, hogy egy km bármit mesélhet, arra már nem emlékszem mert én szivesen toborzok csapatot és indítok útbnak egy cheyenne-t a földre vagy egy vadászatot ifju beavatottakkal...

Szoval ha szükség van rám km-ként itt vagyok...

297Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 01, 2012 11:26 am

W.B.

W.B.

Kaland mesterként majd jól jönnétek, mihelyst több JK lesz.

Rykov-ról nem tudtok semmit? Ő hiányzik már csak.


https://avpwar.hungarianforum.com/t109-udvozlunk-az-aliens-vs-predator-war-szerepjatek-oldalon
Merészeltem a volt nic neveteket kitenni az oldal készítő listájába, amikor újra csináltuk az oldalt.

298Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 01, 2012 11:33 am

W.B.

W.B.

W.B. írta:Kaland mesterként majd jól jönnétek, mihelyst több JK lesz.

Rykov-ról nem tudtok semmit? Ő hiányzik már csak.


https://avpwar.hungarianforum.com/t109-udvozlunk-az-aliens-vs-predator-war-szerepjatek-oldalon
Merészeltem a volt nic neveteket kitenni az oldal készítő listájába, amikor újra csináltuk az oldalt.


Ja igen. Egyik tag még Iluminatit (vagy hogy írták) hiányolja. Szívesen látná mesélőnek. A régi AvPvH oldalon volt mesélő.

299Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 01, 2012 11:38 am

Draquo

Draquo

Nem tudok semmit róluk sajnos, okés megcsinálom a délelőtt folyamán a JK yautjámat, aztán felmérem a játékosokat és kidolgozok egy kisebb kalandot (valszeg predának mert ők 2-3man is jól elvannak egy töriben).

Jó ittlenni menni fog ez ! Cool

300Általános társalgó - Page 10 Empty Re: Általános társalgó Vas. Jan. 01, 2012 11:41 am

W.B.

W.B.

Draquo írta:Nem tudok semmit róluk sajnos, okés megcsinálom a délelőtt folyamán a JK yautjámat, aztán felmérem a játékosokat és kidolgozok egy kisebb kalandot (valszeg predának mert ők 2-3man is jól elvannak egy töriben).

Jó ittlenni menni fog ez ! Cool

Jelenleg egy JK-nak nincs kalandja. Akkor ezt a felhasználót akarod mesélőnek?

Ámmeg nevesített staffnak, is kellene előtöri. Ami két főnél késik már egy ideje... De olyan személynek ki bent van az adatbázisnak annak nem kell. (pl. Bishop)

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [10 / 34 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next

Similar topics

-

» Inaktív
» Általános társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.