Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Általános társalgó - Page 26 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Általános társalgó - Page 26 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Általános társalgó - Page 26 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Általános társalgó - Page 26 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Általános társalgó - Page 26 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Általános társalgó - Page 26 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Általános társalgó - Page 26 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Általános társalgó - Page 26 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 26 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 26 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Általános társalgó

+50
Yeggdra’sil
Dean Backett
Parancsnok
Joe Comform
Sasszem
Heca'thei
Wargor
Bar'kha
Könyörtelen Bélrágó
Vash
Natasha Eicca
R'ka N'ritja
Antal Nimród
Steg-'in
Anita Cuccsy
George Crysmann
Daedric
Árny
Nat'ka'pu.
Akira Kazama
Riak'ja
Kínzó
Draquo
Bishop
Gaun'di
Péter Ezredes
Rey'derwa
Basil'isk
Nyikolaj Kerenszkij
Andrew Fox
George
Tövis
Than-guan
Zúzó
Éjlopó
Préda
Halál
Flexys
Riddler
Rémálom
Csonkító
Malakh'aij
Jehdin'nagara
Gyilkos
darakon
Koncoló
Thomas Martinez
avpwar
La'yyk
W.B.
54 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next

Go down  Üzenet [26 / 34 oldal]

751Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 1:22 pm

avpwar

avpwar
Admin

Patkó alakú űrhajó az a pilóta űrhajó, mi köré a Gyarmatügy egy kutatólabort épít.

https://avpwar.hungarianforum.com

752Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 1:38 pm

Basil'isk

Basil'isk

Hát a Nyolcadik utasban U alakú képződménynek volt írva.

Hát mondjuk az Aliens versus Predator 1999 (Classic 2000, Gold Edition) című játékban már tényleg egy bázis van épitve az idegen hajó köré, mely mellé egy kisebb kolónia is épült. Majd ha lehet, az új tengerészgyalogos nagy kalandban az lesz az új helyszín. Mivel az idegenek ismét elszabadulnak.

Ez csak egy ötlet, nem kell komolyan venni.

Az Acheroni CMC bázissal megszakadt a kapcsolat, valószínűleg néhány idegen elszabadult és uralma alá hajtotta a bázis különböző pontjait. Oda küldenek egy CMC osztagot kideríteni, mi történhetett a bázison. Találnak is egy túlélőt, egy tengerészt, aki el tudta magát barikádozni egy szobában, ahol nem volt összeköttetés a szellőző rendszerrel.

753Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 1:41 pm

avpwar

avpwar
Admin

Te most miről beszélsz?

https://avpwar.hungarianforum.com

754Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 2:04 pm

Basil'isk

Basil'isk

Semmiről, csak ez egy ötlet volt.
Amúgy több ötletem is van az oldal fejlesztéséhez. Amúgy helyszínbeli ötletek. Mint például az általam kitalált John Dale kolónia (Amúgy Crysmann nevű karakteremmel írtam ki az előtörténethez és amúgyis az Aliens: Halálos rakomány című egyik könyvemnek az egyik helyszíne, főhelyszíne az Aurora.

Tehát a helyszínek:

1. John Dale (Kolónia) Aliens: Halálos rakomány
2. LV-2000 (Kolónia - Északi Szövetség) Aliens: Pilóták bolygója
3. Alkatras (Dzsungeles börtönbolygó - Katonai fegyenctelep - bánya)
4. Hillius (Lakható hold - bánya - Északi Szövetség) Aliens: Pilóták bolygója
5. Nermon (Lakható hold - helyőrség - Északi Szövetség) Aliens: Pilóták bolygója
6. Kolnonus (Lakható hold - börtön - Északi Szövetség) Aliens: Pilóták bolygója

Északi SzövetségAz LV-2000-ren létrejött szövetség, melyhez a három holdat is csatolták. Mivel a Külső gyűrű északi részén található, diktatúra van mind a négy világán. A nem ,,Északi" jelzésű hajókat azonnal visszavonulásra kényszerítik, mivel igen erős az ottani védelmi rendszer. A fő bolygón található két város erősen védve van, nehogy az idegenek bejussanak oda.
A szövetséget Andrew Bows irányítja.

755Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 2:29 pm

avpwar

avpwar
Admin

Nem lesz több szakadár érdek szféra az oldalon.

Továbbá szép lassan le kell majd cserélned az alá írásod. Predator új szabályzat már ki van téve.

https://avpwar.hungarianforum.com

756Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 2:47 pm

Basil'isk

Basil'isk

Rendben. Pedig mennyire akartam volna, hogy az én helyszíneim is bekerüljenek. Mármint az egyéb helszínekhez.

Hát ez van, nem fognak bekerülni.

757Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 4:10 pm

Bar'kha

Bar'kha

Végre itt vagy Basil'isk, kezdtünk hiányolni.

http://www.aludus.qwqw.hu

758Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 4:36 pm

Basil'isk

Basil'isk

Nyugi, már írtam Perzselő vadászatra.

759Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 4:56 pm

avpwar

avpwar
Admin

Drága Basil'isk! Mi nem érthető a szabályzatból? Mert az aláírás hibás az hét szentség.

Továbbá jó lenne ha áttekinthetőbb lenne az adatlapod a sablon szerint.

https://avpwar.hungarianforum.com

760Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 6:04 pm

Basil'isk

Basil'isk

DIKK! ,,Már a fejelgeti az asztalt" Meg fogom csinálni. De ha megnéznéd az adatlapomat, a karfegyverekhez meg van alapból a második szint (Távharci karfegyverek). Az elsőt pedig a múltkori kaland pontjaiból vettem meg, nehogy azt higgye az ember, alapból kettes szintű távharci karfegyverekkel nyomulok.

De meg fogom csinálni.

761Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 6:09 pm

avpwar

avpwar
Admin

Nem lehet meg neked a második szint az első nélkül. Most már mindegy, de az aláírásod akkor is még mindig rossz.

https://avpwar.hungarianforum.com

762Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 6:44 pm

Basil'isk

Basil'isk

Olvasd el az előtörténetemet. Az alapján megkaptam. XD

763Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 6:53 pm

Halál

Halál

Az lehet, hogy megkaptad, de ha a 2-es meg van, akkor az egyes is, te észlény! Javítsd ki!

764Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 7:30 pm

avpwar

avpwar
Admin

Basil'isk írta:Olvasd el az előtörténetemet. Az alapján megkaptam. XD


De nem kaphatod meg, ha nincs meg az első és akkor is fizetni kell érte! Továbbá olyan ember értékelte ki azóta nem staff, így az ő könnyelműségére ne hivatkoz!
Aláírásod mikor javítod már végre ki?

https://avpwar.hungarianforum.com

765Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 8:15 pm

Basil'isk

Basil'isk

holnap, legkésőbb holnap után.

766Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 8:22 pm

Steg-'in

Steg-'in

Mi tart addig? 2 perc alatt megvan.

767Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 8:45 pm

avpwar

avpwar
Admin

Steg-'in írta:Mi tart addig? 2 perc alatt megvan.
Egy nyavajás képet nem tud ki venni, meg már így is voltak/vannak vele gondok. Érik az eltanácsolása.

https://avpwar.hungarianforum.com

768Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 8:57 pm

Halál

Halál

HOLNAP?! EMBER! FÉL PERC SEM!!!!! Isteneeem... -.- Ez... Fhúúú... mind1.. én már nem szólok ez ügyben semmit! -.-

769Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 9:02 pm

Steg-'in

Steg-'in

Amúgy ha nem tudod, hogy mi a gond, akkor ezt: https://avpwar.hungarianforum.com/t437-elotortenet-karakterlap-kommunikator-naplo-es-a-profil. olvasd el (aláírások rész képek fölötti 2sor).

770Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 09, 2012 9:03 am

Basil'isk

Basil'isk

Na jó, azért az iskolai gép már nem egy szuper computer, de most kezdem megcsinálni a cuccot.

771Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 09, 2012 10:49 am

Halál

Halál

EMBER!!! HA LENÉL SZÍVES MÁR NORMÁLISAN MEGCSINÁLNI AZOKAT A TETŰ KÉPEKET, AZT MEGKÖSZÖNNÉM!!
NE KÉPLINKEKET ÍRJ BE, HANEM HANGULATJELEKET!
EZT EGYEDÜL CSAK TE NEM TUDOD FELFOGNI? AZ AGYAMRA MÉSZ!

Steg, ha megkérhetlek, akkor igazítsd középre a skilljeidet, köszi!

772Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 09, 2012 11:31 am

Basil'isk

Basil'isk

Nyugi, megcsinálom.

773Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 09, 2012 12:56 pm

Basil'isk

Basil'isk

Javítva! Most már hangulat jeleket használtam.

774Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 09, 2012 2:42 pm

Steg-'in

Steg-'in

Elvileg megvan. Elnézést, hogy eddig nem tettem meg, de akárhányszor betettem a képek elé egy rakás szóközt, a profil mentése után mindig kiszedte őket. Most jöttem rá, hogy hogy is kell csinálni.

775Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 09, 2012 8:19 pm

W.B.

W.B.

Steg-'in írta:Elvileg megvan. Elnézést, hogy eddig nem tettem meg, de akárhányszor betettem a képek elé egy rakás szóközt, a profil mentése után mindig kiszedte őket. Most jöttem rá, hogy hogy is kell csinálni.

Őrző fogja átvenni a kalandod, hogy folyjon rendesen tovább. Így jó az aláírásod.

776Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 09, 2012 9:37 pm

Steg-'in

Steg-'in

Ha nem gond, akkor inkább megvárnám R'ka N'ritja-t. Ha az gond, akkor rendben.

777Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 09, 2012 11:15 pm

avpwar

avpwar
Admin

Megvárnád? Akkor szolok neki, hogy téves riasztás.

https://avpwar.hungarianforum.com

778Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Okt. 11, 2012 8:07 am

Koncoló

Koncoló

Mostanában eléggé le van fagyva mint Koncoló, mint Basil'isk kalandja. Crysmannel még nem írtam vissza. Mivel most igen rácuppantam a The Lord of the Rings Onlinera, hogy már 15 EUROT kellett összegyűjtenem.

http://dragonlord.hungarianforum.com

779Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Okt. 11, 2012 2:26 pm

Halál

Halál

Kész! Na most lett elegem! Megmondtuk, hogy normálisan játsszál! Nem tetted, hát viseld a következményeket! Bannolunk és bekerülsz a fagyasztóba! Örvendtem! Na jó... még sem örvendtem!

780Általános társalgó - Page 26 Empty Re: Általános társalgó Pént. Okt. 12, 2012 11:07 am

W.B.

W.B.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [26 / 34 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next

Similar topics

-

» Inaktív
» Általános társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.