Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Általános társalgó - Page 25 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Általános társalgó - Page 25 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Általános társalgó - Page 25 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Általános társalgó - Page 25 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Általános társalgó - Page 25 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Általános társalgó - Page 25 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Általános társalgó - Page 25 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Általános társalgó - Page 25 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 25 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 25 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Általános társalgó

+50
Yeggdra’sil
Dean Backett
Parancsnok
Joe Comform
Sasszem
Heca'thei
Wargor
Bar'kha
Könyörtelen Bélrágó
Vash
Natasha Eicca
R'ka N'ritja
Antal Nimród
Steg-'in
Anita Cuccsy
George Crysmann
Daedric
Árny
Nat'ka'pu.
Akira Kazama
Riak'ja
Kínzó
Draquo
Bishop
Gaun'di
Péter Ezredes
Rey'derwa
Basil'isk
Nyikolaj Kerenszkij
Andrew Fox
George
Tövis
Than-guan
Zúzó
Éjlopó
Préda
Halál
Flexys
Riddler
Rémálom
Csonkító
Malakh'aij
Jehdin'nagara
Gyilkos
darakon
Koncoló
Thomas Martinez
avpwar
La'yyk
W.B.
54 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next

Go down  Üzenet [25 / 34 oldal]

721Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 01, 2012 5:43 pm

W.B.

W.B.

Basil'isk írta:W.B. Írtam Crysmannel az Aurorára, kérlek írj vissza, hogy gyorsan végezzek az ő kalandjával is.

Péter Ezredes veszi át a kalandod. Elvben írt neked privátban ama karidra.
U.I.: Aláírásod még mindig póni... Csúnya beszédet meg nem kéne. Szabályzat...

722Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 01, 2012 6:29 pm

Steg-'in

Steg-'in

pred képek hogy állnak?

723Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 01, 2012 6:41 pm

W.B.

W.B.

Steg-'in írta:pred képek hogy állnak?

Skill képek? Lassan de határozottan készülnek.

U.I.: R’ka N’ritja veszi át a kalandod és szerdán fog majd írni.

724Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 01, 2012 7:12 pm

Steg-'in

Steg-'in

Ok köszi

725Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 01, 2012 7:22 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

A Perzselő vadászatban már két hely betelt. Még legalább egy JK predet várunk maximum kettőt, de ha szerdáig semmi, folytatom tovább a kalandot 2 ismétlem 2 JK ra szabva. Még semmi sincs veszve, aki játszana Smile

726Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Okt. 04, 2012 10:49 am

Koncoló

Koncoló

Mint azt láthatjátok, mostanában igen aktív vagyok. Ez a Számítógépes adatrögzítő szakmának köszönhető, ami leginkább csak a számítógépen kockulunk (játszunk vagy videót nézünk).
Ennek köszönhetően otthon nyugodtan tudok online játszani a Gyűrűk Urával (Még a Köd-hegység hiányzik, hogy az Angmar küldetésekhez meg legyen a prémium, melyet mini küldetésekkel tudok lehozni. 5, 10, 15, 20 pontokat tudok kapni egy helyszíni prémium küldetés sorozat alatt.)
Valamint több időm is marad olvasni, könyvet írni.

http://dragonlord.hungarianforum.com

727Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Okt. 04, 2012 10:55 am

Koncoló

Koncoló

Péter Ezredes veszi át a kalandod. Elvben írt neked privátban ama karidra.
U.I.: Aláírásod még mindig póni... Csúnya beszédet meg nem kéne. Szabályzat...
Otthon ránézek

http://dragonlord.hungarianforum.com

728Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Okt. 04, 2012 11:17 am

W.B.

W.B.

Koncoló írta:
Péter Ezredes veszi át a kalandod. Elvben írt neked privátban ama karidra.
U.I.: Aláírásod még mindig póni... Csúnya beszédet meg nem kéne. Szabályzat...
Otthon ránézek

Aláírásodban még mindig Ponies van...

729Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Okt. 04, 2012 11:23 am

Koncoló

Koncoló

Jó, kiveszem

http://dragonlord.hungarianforum.com

730Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Okt. 04, 2012 2:04 pm

W.B.

W.B.

Általános társalgó - Page 25 23799701
Kaptok új hangulatjelet :p

731Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Okt. 04, 2012 7:56 pm

Préda

Préda

Hogy lehet berakni a szkill képeket? Mert az aláírásos résznél proffon belül csak két xeno kép van és annyi vagy utána?:S

732Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Okt. 04, 2012 7:57 pm

Préda

Préda

ok megvan és bocs, h ennyit posztoltam

733Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Okt. 04, 2012 8:02 pm

W.B.

W.B.

Nem egymás alá. Szabályzatban van hogy kell. Egymás mellé és csak a képeket középre igazítva.

734Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Okt. 06, 2012 11:17 am

Steg-'in

Steg-'in

W.B. A predek mennyire látnak a sötétben? (alap látásmódban)

735Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Okt. 06, 2012 11:54 am

W.B.

W.B.

Alap, szóval szabad szemmel? Fogalmam sincs. Szerintem úgy mint nappal, vagy jobban. Halvány lila dunsztom sincs...

736Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Okt. 06, 2012 5:32 pm

avpwar

avpwar
Admin

Steg-'in írta:W.B. A predek mennyire látnak a sötétben? (alap látásmódban)

Alap látás mód? Ha szabad szemmel, akkor jó elvben valamivel jobban mint az ember.

Vagy ha maszk, akkor AvP 1-2-3 játék. Látásmódtól függően van egy táv mit nappal és este is jól belátni, azon túl pedig csak a látás mód specifikus objektumok kivehetőek.

Gyors példa:

https://avpwar.hungarianforum.com

737Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Vas. Okt. 07, 2012 8:29 pm

Préda

Préda

Hali! Kérdés, hogy a pempő és düh pontokat ha kaland után adják akkor melyikből mennyit?

738Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Vas. Okt. 07, 2012 9:14 pm

Steg-'in

Steg-'in

Lenne két kérdésem:
Akkor, ha szeretnék egy hajót, akkor ahoz szügséges az eszközkezelés skill?
A klánhajó az lehet egy hadihajó?

739Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Vas. Okt. 07, 2012 9:31 pm

avpwar

avpwar
Admin

Steg-'in:
Még nincs kész az adatbázis teljesen, de ha végig elolvasnád mit el kéne, akkor nem tennéd fel eme kérdéseket. Mert ezekre a kérdésekre benne van a válasz.

Préda:
Düh még nincs bevezetve, sem a pempő. Alien szabályzat még nincs készen. Ott lesz majd leírva.

https://avpwar.hungarianforum.com

740Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Vas. Okt. 07, 2012 9:37 pm

Steg-'in

Steg-'in

hát én csak az elsőre láttam a választ, a másodikra nem.

741Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Vas. Okt. 07, 2012 9:42 pm

avpwar

avpwar
Admin

Steg-'in írta:hát én csak az elsőre láttam a választ, a másodikra nem.

Megbecsülés résznél van a hajós dolog.... benne van.

https://avpwar.hungarianforum.com

742Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Vas. Okt. 07, 2012 10:11 pm

Steg-'in

Steg-'in

Erre gondoltál?
egyszemélyes hajó: 900 m.
max 3 személyes: 1000 m.
hunter: 1300 m.
kis klán hajó: 2000 m.

743Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Vas. Okt. 07, 2012 10:30 pm

avpwar

avpwar
Admin

Választható hajókat kérdezted nem?

https://avpwar.hungarianforum.com

744Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 6:08 am

Steg-'in

Steg-'in

jah

745Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 11:16 am

Koncoló

Koncoló

Egy valamit nem értek.

Az új Aliens: Colonial Marines ugyebár Ripley halála után 66 hónappal és 4 nappal játszódik. Erre meg a fejlesztők azzal jöttek, hogy a Sulaco visszatér az LV-426 (Acheronra), de már néhány tengerészgyalogos is volt rajta. Lehet, hogy a Föld felé tartó hajót megtalálták, de a tojásokat nem. Az is feltételezhető, hogy a hajóra út közben feltévedt néhány idegen is (a tojásokkal együtt a hajó megindult a Föld felé, de a Gateway Állomáson nem vizsgálták át a hajót és gyorsan visszaküldték az LV-426-ra néhány tengerésszel, de közben néhányat megtámadnak az arctámadók, miközben le voltak hibernálva.) Szerintem ez a verzió így legalább érthetővé teszi a történetet, de az már kicsit túlzás, hogy Ripley halála után 1 évvel vagyunk, de a játék szerint még mindig 2179-et írunk.

Ez szerintem kicsit rontja a történetet.

De legalább az tetszett még a játék történetében, hogy mikor a Sulaco visszatér az LV-426-ra, de már az ottani tengerészek nagy része meghal vagy megsebesül. Ekkor küldik oda a Sephora nevű katonai űrhajót és legénységét, hogy kiderítse, mi történt a Sulacon.
Egy Weaver nevű tengerészgyalogos megment egy tisztet az idegenek fészkében. Bár nem tudja, hogy a tiszt meg van fertőzve. Ám amikor ki akarnak jutni a hajóból, a tisztből kitör egy mellkasroppantó, de a tiszt felrobbantja magát. Egy tengerészt kiszippant a vákuum az űrbe, Weaver és egy elit tengerészgyalogos megússza, majd a hangárban mennek, hogy egy leszállóhajóval át tudjanak menni a Sephorára. De ez meghiúsul és az idegenek csapdájába esnek. Eközben valahogy, megmagyarázhatatlan körülmények között a két hajó súlyosan megsérül és becsapódik valahol a Hadley's Hope kolónia romjaitól nem messze. Az életben maradt tengerészek segítséget kérnek egy közeli űrhajótól, a segítség néhány óra múlva megérkezik. A tengerészek addig megküzdenek az idegenek hordáival, valamint megtalálják az idegenek űrhajóját ahol egy másfajta idegennel kell megküzdeniük, majd a hajót fel kell robbantaniuk.

http://dragonlord.hungarianforum.com

746Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 11:53 am

Halál

Halál

Ez a sztori infó, neked honnan jött? Mert én még semmi ilyenről nem tudok...

747Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 11:58 am

avpwar

avpwar
Admin

Idegenek űrhajóját, ahol másfajta idegennel kell megküzdeni? Az alieneknek nincs űrhajója.
Vagy ha a prometheus féle kopasz óriások lesznek akkor fogok minden prometheus hivatkozást törölni az adatbázisból.

https://avpwar.hungarianforum.com

748Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 12:46 pm

Halál

Halál

Semmi ilyesmi nem lesz a játékban, sem pilóták, sem kopasz jetik, sem xenók, amik hajókat vezetnek. Koncoló barátunk nem tudom, honnan találta ki ezeket a fake híreket... De nem igazak. -.-
Vagy valamit brutálisan félreértett, -olvasott!

749Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 1:04 pm

avpwar

avpwar
Admin

Prometheusféle űrember = kopasz yeti?
Érdekes koncepció.

https://avpwar.hungarianforum.com

750Általános társalgó - Page 25 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Okt. 08, 2012 1:12 pm

Basil'isk

Basil'isk

Amúgy az első két pályának a sztoriát akartam összefoglalni, de lehet, hogy lesz, lehet, hogy nem lesz. De az első két pályának a sztorija teljesen egyezik az írásommal. Lehet, kicsit túlírtam, de a második pályán, a hangáros-királynős harc előtt mond valami olyasmit a csávó, hogy nemsokára itt van a mentőhajó. Én így vettem ki.

Ja, ba...us! Nem Weaver a főhős neve, hanem Winter. Az első pályán még csak a Sulacot kell megtisztítani, majd később kerülünk tényleg csak összetűzésbe az idegenekkel. De ha a teljes játékhoz kijönne egy olyan DLC, mely még néhány pályát hozzáad az egy és többszemélyes hadijárathoz (Pl. Idegen űrhajó: Az első filmben látott U formájú űrhajó. Mentőhajó: Hogy legyen egy kis extra meglepetés a játék végén. Kiképzőbázis.)

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [25 / 34 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next

Similar topics

-

» Inaktív
» Általános társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.