Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Folyósok, liftek - Page 2 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Folyósok, liftek - Page 2 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Folyósok, liftek - Page 2 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Folyósok, liftek - Page 2 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Folyósok, liftek - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Folyósok, liftek - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Folyósok, liftek - Page 2 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Folyósok, liftek - Page 2 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Folyósok, liftek - Page 2 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Folyósok, liftek - Page 2 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Folyósok, liftek

2 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

31Folyósok, liftek - Page 2 Empty Re: Folyósok, liftek Szer. Dec. 14, 2011 9:51 pm

W.B.

W.B.

- Ki az a „mester” azt még egy turáni lovagnak sem mondom el. Csak annyit mondhatok, hogy bölcs sokat megélt és jó tanár. – Lépett ki a szobából a lány. – És nem tudod kik azok a vadászok?
Amanda közbe szolt:
- Predator, zöldvérű, foszforvérű, rákpofájú, emberre vadászó, embert lenyúzó és a többi – elegánsan legyint feléd – Nem hallottál pletykákat embernél fejlettebb technológiaszinten lévő fajról mi emberre vadászik? És nem látod, hogy a lányon mi van!? Testháló, páncél, ruha ali…
- Fogd be! – szolt közbe - Nem mindegyik. Ahol én vagyok azok nem.
- Jó azok nem, de attól még nekem is elmondhatnád mi folyik itt.
- Na szóval; Melville, ismerős név?
- Egy Conestoga.
- Nos eme hajó nyomoz olyan idegen támadások után amik célzottan történnek. Legyen elég, hogy vannak ilyen idegen ember hibridek. Ember formájúak, de rengeteg idegen jellegük van. Képesek beszélni, fegyvert használni, de a baj, hogy az alienek fajtásként kezelik őket. És persze hallgatnak rájuk. Legalább is ennyit hallottam a már részegedő vadásztól. Honnan vannak azt nem tudom. – megcsóválta a fejét. Biztos arra gondolt, hogy nem hisztek neki – Az a megérzésem, hogy ezek a valamik célzottan a gyarmatügy normálisabb elemeit bénították meg. A két itt lévő Razziát. Az apádat meg akarták ölni – mutat feléd – mivel ő dolgozta ki a titkos hadmozdulatokat ellenük. Illetve, egy elméleti hadjáratot ha létre jönne alien ember hibrid ami az idegenekkel közösködik. Továbbá, ha van valami csecsebecséd az apádtól, törd szét. Meg lesz benne az elméleti terv. Ezért akartak téged is kinyírni. Balázst meg éppen a Marson csalták csapdába…
- Nem fogják tudni megölni… - szakította félbe a lány mondani valóját Amanda, de a lány visszaszakított.
- Nem hát, de meg próbálják, mivel ha ő ki esik, akkor elvben egy színfalak mögötti személlyel kevesebb. Jelenleg a rájuk a legveszélyesebb elemeket akarják elpusztítani. Ebből eddig egy sikertelen. A másik, nem lehet őt megölni, de forgalomból kivonni azt igen.
- Az APC lehet szabotázs miatt robbant fel?
- Ez a legrosszabb variáció, akkor a seregben is vannak beépített embereik. – Végig nézet rajtatok – Fél órám van, a dokkból akkor tudok kilógni a hajómmal, mikor elmegy a komp. Fontos lenne lejutnom a birtokra.

32Folyósok, liftek - Page 2 Empty Re: Folyósok, liftek Szer. Dec. 14, 2011 10:20 pm

George

George

- Úristen. – Csak ennyit bírtam kinyögni. Nekidőltem a falnak. Ez váratlan volt és sok. – Jól van szóval a vadászok, tényleg léteznek. Félig ember félig alien valamik támadásokat intéznek a gyarmatok ellen. Az apámat meg akarják gyilkolni, mert ellenük szervezkedik és ezzel engem is belekevert. – Próbáltam összefoglalni és felfogni a hallottakat. – Csecsebecse. – Gondolkoztam el. – Csak egy jut eszembe, amit tőle kaptam. Egy díszes kis pisztoly. Nem működik de, még sosem néztem bele azt hittem csak valami faldísz, vagy nem tudom... Az egyetlen gond ezzel csak, az hogy bevágtam a hajómon a szekrényembe és az óta onnan nem vettem ki. Ki kell innen jutnom, ha az a „kulcs”. Le tudnál vinni engem is? – fordultam a hiányos öltözetű nőhöz.

33Folyósok, liftek - Page 2 Empty Re: Folyósok, liftek Szer. Dec. 14, 2011 11:14 pm

W.B.

W.B.

- Leviszlek, csak azt mond, hogy hova. – Mondta a lány.
- Vegyél fel valamit. Melltartó, ágyékkötőszerűség és az a haló akkor is kévés.
- Ti még átkozott nehéz páncélban is féltek az arctalan démonoktól. Én így vívok meg velük. – válaszolta vissza makacsul.
- Tudtommal Magyarországban és más Turáni országban ez enyhén illetlenség, az ilyesmi öltözet.
- És? Rólam emberek közt alig tud valaki, aki látott még akkor lent a Földön az nem szolalt le, mivel nagy eséllyel előtte öltem meg így egy idegent.
- Csak vidd le őt Gyarmati központi bázis kikötőjébe, ott van a hajója.
- HOVA?! Az egy dolog, hogy minden féle ratyi helyőrségi állomáson és űrhajón sz*r radarok vannak és a fél kilométeres vadász hajókat nem veszik észre. De ott még a lepke pukit is kimutatják az ottaniak!
- Követed szorosan az űrkompot álcázva. De nekem mennem kéne, mert ha ezek feltörték a Razziát, akkor jelenleg én vagyok aki talán letudja ismét védeni új kódokkal. Helo! – És ezzel Amanda elviharzott.
- Remek. Lesz ez még rosszabb? – ezzel vissza ment a tiszti kabinba, hallod ahogy matat, majd kérdezi – Fegyvere van? És ha van micsoda? – Majd egy dobozzal a hóna alatt kilépet és bezárta az ajtót a helyes kóddal.

34Folyósok, liftek - Page 2 Empty Re: Folyósok, liftek Csüt. Dec. 15, 2011 3:33 pm

George

George

- Nálam csak ez a két pisztoly van. – Vettem elő a pisztolyokat. – Van még egy M41ACM-em de, azt a szállásoknál hagytam. Elhozzam? – Kérdeztem aztán vártam, hogy mit válaszol, és aszerint cselekedtem. Remélem hasznos lesz az a valami. Dave és Lucy valószínűleg nem is tudják mi a helyzet. Talán jobb lesz nekik, ha most itt maradnak. Ezt most egyedül kell megtennem.

35Folyósok, liftek - Page 2 Empty Re: Folyósok, liftek Csüt. Dec. 15, 2011 6:26 pm

W.B.

W.B.

- Csak siessen, a dokkban leszek. – Ezzel megfordult és az dokk fele vette az irányt.
Szállásokra vissza érve, immáron minden csendes. Alszanak. Egy széken megtalálod a fegyvered. Ragasztószalaggal egy még csomagolásban lévő, vagyis tiszta WC pumpát ragasztottak hozzá, mintha valamiféle bajonett lenne…

// Következő posztodat a Dokkba tedd feltéve, ha oda akarsz menni, mivel elvben fél óra időd van. //

36Folyósok, liftek - Page 2 Empty Re: Folyósok, liftek Pént. Dec. 16, 2011 4:13 pm

George

George

Letépem a fegyverről a WC pumpát. Ez is valami hülye vicc vajon? Aztán elindulok a folyosókon a dokk felé. Talán szólnom kéne Dave-nek. Mindegy fölösleges Lucy-nak megmondtam, hogy vigyázzon rá, amíg vissza nem megyek. Így gondolkodtam, végül elértem a dokkot még van tíz percem. Elkezdtem keresni furcsa nőt, valahol itt kell lennie.

37Folyósok, liftek - Page 2 Empty Re: Folyósok, liftek Pént. Dec. 16, 2011 6:47 pm

W.B.

W.B.

// Írtam feljebb, hogy a Dokkokban folytasd. Én oda posztolok //

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.