Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Folyósok, liftek EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Folyósok, liftek EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Folyósok, liftek EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Folyósok, liftek EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Folyósok, liftek EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Folyósok, liftek EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Folyósok, liftek EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Folyósok, liftek EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Folyósok, liftek EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Folyósok, liftek EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Folyósok, liftek

2 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Go down  Üzenet [1 / 2 oldal]

1Folyósok, liftek Empty Folyósok, liftek Vas. Aug. 14, 2011 8:56 pm

W.B.

W.B.

Hát igen, egy több kilométeres hajóra el kellenek a szállító fülkék mik síneken haladnak. Hálaégnek két pár is van.

2Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Kedd Nov. 29, 2011 10:01 pm

George

George

- Sok szerencsét Pattson, mi megyünk. – Mondtam a katonának. Aztán elindultunk a hűtőrendszer felé. A fegyverünket készenlétben tartva mentünk előre. Mellettem Dave mögöttünk, pedig Lucy. Gyorsan haladtunk.
- Figyelj, nehogy a nyakunkba ugorjon. – Mondtam.
- Jó. – Aztán folytatta. – Te tudod, mi folyik itt. – Kérdőn néztem rá. – Valahogy ez az egész nem stimmel.
- Nem tudom. Előbb utóbb összeáll majd a kép, de most még túl sok darab hiányzik.
- És persze sikeresen belerángattál engem is. Ha tudtam volna, hogy mi lesz ebből nem engedtelek volna be a házamba. – Magamban mosolyogtam. Tudtam, hogy akármi is történik ő mindig mellettem áll.

3Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Szer. Nov. 30, 2011 6:59 pm

W.B.

W.B.

Kicsit ijesztő eme hajó belülről. Így nézne ki egy Razzia. Nem csak kívülről néz ki bogárnak… belülről is. Mindenfele csövek. Hiába van űrhajós tapasztalatod, nem tudsz rá jönni minek ennyi. Legalább világítás van.
„K-k-k-K-k-k-K” – Eme hang hallatán meg fagyhat a vér az emberben, ha nem vegyülne kis lánctalpak zúgásába. Szerencsére, mint kiderült, csak egy lánctalpas droid, mi a csöveket vizsgálja hibák után.

Tíz perc gyaloglás után rájössz, hogy ez a hajó nagyon idegen számodra, főleg azért, mert egy teremtet lelket se láttatok. Leszámítva azt a kis bogarat, ami egy adag zselés valami kertében a válladra „csöppent”.
- Mit is mondtak? Mi is ez, amit keresünk? – Kérdezte Dave mikor meglátta a nyálkás valamit egy bogárral a válladon.
Morgás, sikoltás és a csövek fejetek felett megremegnek a rajtok végig rohanó lénytől. Legalább tudjátok, hogy itt van. A kerregő, rikoltó hangjából pedig, hogy a következő kanyar mögött kell lennie…

4Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Szer. Nov. 30, 2011 7:42 pm

George

George

- Mit is mondtak? Mi is ez, amit keresünk? – Kérdezte Dave. Lesöpörtem a trutyit a vállamról.
- Hát… - Gondolkoztam el. – Fogalmam sincs, de akármi is ez biztos jobb, mint egy xeno. – Ekkor meghallottuk a lény hangját. Felemeltem a fegyvert és a vállamhoz szorítottam. Lassan lépkedtem előre nyomomban a társaimmal, és közben a fegyveremmel pásztáztam a folyosót. Végül elértük a kanyart, ahonnan a hangját hallottuk. Megálltunk a kanyar előtt a falhoz lapulva.
- Háromra kimegyünk. – Suttogtam hátra alig hallhatóan. – 1, 2, - Vettem egy nagy levegőt és elkiáltottam. – HÁROM! – Kiugrottam a kanyarba az ujjamat a ravaszon tartva, hogy azonnal lőhessek amint meglátom.

5Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Szer. Nov. 30, 2011 8:14 pm

W.B.

W.B.

Épp hogy kilendültél, máris egy karmos kéz üti ki a kezedből a fegyvert. Másik kar pedig ökölként csapódik a mellkasodba. Amilyen hírtelen jött a támadás olyan hírtelen váltott négy kézlábas módra a lény. Androidodat fellökte, Davet pedig lábánál fogva neki vágta a falnak. Miután mind a hármatokat leszerelt, feltépet egy szellőző nyílást és próbálta magát betuszkolni, de a hátán lévő képződmények miatt nem tudta. Így inkább elrohant.
Dave beverte a hátát, és a gerincét. Nagy fájdalmak árán tud csak ülőhelyzetbe helyezkedni. Lucy könnyedén állt fel. Neked viszont az ütés helye erőteljesen fáj, és hányinger kerülget.

Távolból lövés sorozat hallatszott, utána valami kiabálás, emberi. Viszont nem értettétek mit kiabált az illető, de úgy tűnik nem sikerült elkapnia…

A lény a jobb oldali (harcos)

6Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Csüt. Dec. 01, 2011 3:18 pm

George

George

Amilyen hirtelen jött olyan hirtelen távozott is a lény. Négykézláb köhögtem, alig kaptam levegőt. Ekkor hallottam a kiáltást, gyorsan összeszedtem magam.
- Dave jól vagy? – Kérdeztem.
- Nem igazán. – Nyögte miközben megpróbált felállni, de nem nagyon sikerült neki.
- Maradj ott. Lucy egyben vagy?
- Sérülés minimális. A küldetés folytatható. – Válaszolta.
- Maradj Dave mellett, én megnézem ki kiáltott és hozok segítséget. – Felvettem a fegyveremet, ellenőriztem hogy nem sérült-e nagyon, de amennyire én láttam rendben volt. Gyorsan elindultam arra amerről a kiabálást hallottam. Forgott a gyomrom és még szédültem, de már legalább tudtam, hogy mit keresek.

7Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Csüt. Dec. 01, 2011 7:41 pm

W.B.

W.B.

Hosszú folyosón balra kanyarodva meglátod, ahogy távolban a kereszteződésben két katona guggol és lő.
- ELFUTOTT! – Kiáltott az egyik.
- Utána! Mozgás! – kiáltott a másik, mire a lény után mentek.
Ismét sortüzeket hallasz. Nem igazán ismered a fegyvereket, így hangról nem tudod mik vannak náluk.
Kinyílik melletted egy ajtó, és a hangárban már megismert doktornő lép ki, kezében egy katonai kétcsövű sörétessel.
- Társai hol vannak, csak nem kirándul egyedül? Mert ha lesérültek… - Ujjával mutat az ajtó fölötti kiírásra: „Orvosi” – Amúgy meg, a lény miatt annyira nem kell aggódni. „Elég okos”, hogy ne kerüljön puskacső elé.

8Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Csüt. Dec. 01, 2011 8:22 pm

George

George

Mikor találkoztam a doktornővel végig se hallgattam a mondandóját, hanem a szavába vágva tájékoztattam a helyzetről.
- Doktornő, de jó hogy pont magával futottam össze. Az egyik társam megsérült nem nagyon tud mozogni. Mellette hagytam a szintetikusomat. Ha visszamegy ezen a folyosón, megtalálja őket. Én megyek a lény után. – Ezt gyorsan elhadartam aztán futottam tovább a katonák után. Remélem Dave-nek és Lucy-nak nem lesz semmi baja. Gondoltam miközben befordultam a folyosón, ahol a katonák továbbmentek. Egyre közelebbről hallottam a fegyverek hangját. Jó úton járok.

9Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Csüt. Dec. 01, 2011 9:25 pm

W.B.

W.B.

A lövések elcsendesedtek. Mire oda értél már nem két, hanem három katona volt ott, ahova a lény bemenekült. A melletted futó csövek alapján már sejtetted, hogy a reaktor hűtőkamrája felé tartasz. Végül mikor megpillantottad a nagy masszív ajtót, eme gondolat megszilárdult elmédben. Igen a lény ide menekült.
Jöttedre, egyik katona hátra perdült és fegyverét rád szegezte. Bár, mikor észrevette, hogy ember vagy leeresztette a fegyvert és kérdezte:
- Maga kicsoda? – jobban végig mért – Maga se nem katona, se nem karbantartó, akkor mégis mi?

Időközben az ajtó túloldaláról morgás és csapkodás hallatszott át.
- Ez a dög, ha szétbarmolja a dolgokat, nekünk annyi! – Szólalt meg az ajtó termináljával babráló katona.
- Csak nyisd ki! – szolt a tásra és hátra nézet és rád förmedt – Ez meg ki a frász?

10Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Csüt. Dec. 01, 2011 9:54 pm

George

George

Odaértem a katonákhoz. Nem tűntek túl boldognak.
- Vendég. – Mondtam a katona kérdésére. – Mi van odabent azon az izén kívül? – Közben felállok az ajtótól kicsit távolabb. Nem szeretnék még egy olyan meglepetést, mint a legutóbbi, és megpróbálok úgy elhelyezkedni, hogyha meglátom akkor rögtön lőhessek, vagy kitérhessek a támadása elől. Ezután már csak hallgatóztam hogy hátha valami zajt csap az ajtó túloldalán amivel be tudom saccolni hogy hol van. Mostmár csak az ajtóra várok, hogy végre kinyírhassam a dögöt.

11Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Szomb. Dec. 03, 2011 12:52 pm

W.B.

W.B.

- Vendég?! Vendégek mióta rohangálnak fegyverrel!? – Horkant fel a katona.
- Talán ő az egyik, akit a kapitány mondott, nem? Amúgy is örülj neki, hogy már négyen vagyunk erre az Arctusi puttang izére!
- Puttang egy teljesen más lény! Ez simán Arcturusi.
- Ezé megy a hűtőrendszerhez, mert ott hideg van. Ezek az izék hidegben élnek.
- Ezt meg honnan tudod?
- Onnan, hogy anno nekem is ki kellet kergetni egy fészket egy leendő bányából ama bolygón.
- Pofázást befogni! Nyitom az ajtót! 3, 2, 1!
Az ajtó könnyedé siklott a falban lévő tokjába. Hideg fuvallat csapott meg titeket. Ajtó túloldalán szétvert számítógépek és széttépet csövek voltak. A falak már kezdenek eljegesedni.
- Visszazárom az ajtót. – mondta ama katona ki kint a terminállal bajlódott. Az pedig összezárult.
Halk morgás és kerreges. A lény valahol itt van. Az ajtó melletti hőmérő mínusz 15 fokot mutat. Mikor leolvastad az értéket, egy méretes jégcsap csapódik bele. Úgy tűnik a lény tudja, hogy a jégcsappal szép sérülést lehet okozni.
- FEDEZÉKBE! – Mire a katona megmozdulna, egy jégcsap fúrja át magát az oldalán. Hát igen, aki nem páncélban próbál űrlényre vadászni az így jár. Földre zuhanva próbálja magát egy számítógépekkel teli asztal mögé húzni. Vérének gőzölgése a fagyos levegőben fehéres felhőket képez, mik egyre magasabbra emelkednek, majd szertefoszlanak.

12Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Szomb. Dec. 03, 2011 3:06 pm

George

George

Az ajtó kinyílt. Bementünk.
- Visszazárom az ajtót. – mondta a katona. Na most megvagy. Gondoltam magamban. A csontig hatoló hideg nem volt túl kellemes a kinti 20-25 fokhoz képest. Ránéztem a hőmérőre és nem tetszett túlságosan amit láttam. Ekkor hirtelen egy jégcsap csapódott bele a gépbe.
- FEDEZÉKBE! – Gyorsan beugrottam egy számítógépasztal mögé. Megláttam a katonát aki az előbb kiáltott, próbált bekúszni az asztal mögé. A bal kezemmel elkaptam az ő kezét és megpróbáltam behúzni magam mellé, közben a jobb kezemmel tartottam a fegyvert hogy valamennyire fedezni tudjam magunkat. Ha sikerült fedezékbe jutni, akkor megpróbálok meggyőződni róla, hogy a többiek rendben vannak-e.
- MEGVAGYTOK MÉG? – kiáltottam el magam. Közben a fegyveremmel pásztázom végig a területet és ha meglátom, hogy egy újabb jégcsap repül akkor leadok egy sorozatot oda ahonnan dobta.

13Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Szomb. Dec. 03, 2011 4:16 pm

W.B.

W.B.

- MÉG élünk! Hol van a dög?
- Élünk, de nem sokáig így!
A sérült katonát sikerre fedezékbe húztad, ki a vállad megmarkolva csak annyit nyögött ki, hogy: „Köszönöm” Eztán eszméletét vesztette.
Csípős hideg, nem ehhez való ruházat van rajtad. Így nem csoda, hogy a fogaid immáron össze-össze koccannak.
Hörgés, majd egy visítás keretében újabb jégcsap repül. Sorozatot adsz le oda ahonnan feltételezed, hogy jött. Másik két katona is ezt teszik. A lény párszor eljátszotta ezt így tárat kellet cserélned.
- NA JÓ! Előre megyek fedezzetek! – ezzel maga elé tartva FAMAS gépfegyverét lassú léptekkel a termet pásztázva előre araszol a katona. Majd megáll egy még működő számítógépnéll. – Valaki jöjjön ide!

14Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Szomb. Dec. 03, 2011 6:30 pm

George

George

Egy darabig elszórakozott velünk a dög. Amikor egy katona megelégelte a játékot.
- NA JÓ! Előre megyek fedezzetek! – előre osont egy számítógéphez. – Valaki jöjjön ide! – Egymásra néztünk a másik katonával.
- Megyek. – mondtam. – De fedezzetek! – Félig guggolva, félig állva osontam oda a katona mellé.
- Mi kéne? – Kérdeztem tőle. Közben folyamatosan a termet figyeltem.

15Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Szomb. Dec. 03, 2011 11:19 pm

W.B.

W.B.

- Csak fedez, míg lezárom a sérült hűtő egységeket! – mondta, amint oda értél. Egy percig ügyködött a gépen, majd az eddigi tompa búgás kissé alább lankadt. – Kész! A dög tudta, hogy ha szétver pár dolgot, akkor hideg lesz annyira, mint amennyire neki kell. Egyet hagytam. Szóval oda húzódik, amint a többi már nem hűt eléggé.
- Itt hátul minden rendben! – hallatszik kiáltás hátulról. – MÉG ÉL!
- Vidd a gyengélkedőre! Mi ketten itt elintézzük a dögöt! – Majd a katona mutatja az irányt. Ő ment elől. Egy hosszúkás szűk folyósón mentetek keresztül. A hideg miatt kicsapódott víz vékonyrétegben fedte a járóburkolatot. Látszottak rajta a lény nyomai. Nem hallani a hangját. Zavaró a csend.
- Ez nem jó, ketté kell válunk, két folyó só visz a sérült hűtő egységhez. Ha külön válunk, mind kettőt le tudjuk zárni a lény elől, de sebezhetőek is leszünk. Nos?

16Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Vas. Dec. 04, 2011 9:19 am

George

George

- Rendben. De ne hagyd, hogy kilyuggasson. – Azzal kettéváltunk. Óvatosan haladtam előre, vártam a hirtelen felém repülő jégcsapot vagy a lényt, ahogy megpróbál nekem ugrani. Egy kicsit talán ”melegebb” lett, de ahogy közeledtem a bekapcsolva maradt hűtő berendezéshez újra hideg lett. Az ujjaim már szinte hozzáfagytak a fegyverhez. Gyerünk. Gyere elő te dög. Fejezzük be. Gondoltam miközben megláttam a folyosó végét és a hűtő egységet.

17Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Vas. Dec. 04, 2011 3:53 pm

W.B.

W.B.

A hűtő egység megnyugtató búgással üzemel. Bár eme búgásba immáron valami féle mocorgás is vegyül. Kis csend, majd karmok kopogása a jeges falakon, és padlózaton. Halk hörgés majd egy reccsenés. Ismét csend.
Egy lépést kell tenned, hogy belépj a berendezés termébe. Falak jegesek, jégcsapok lógnak le a mennyezetről. Nem így kéne kinéznie. Majd meglátod mi is folyik itt.
A berendezésnek a hideg levegőt csöveken keresztül kellene a rektorhoz jutatnia, de a csöveket a lény széttépte.
Halk köhögéssel jelzi a katona, hogy ő is itt van. Tőled öt méterre a másik folyosóban.
- Látod már lényt? - A fagyos terembe a morgás vízhangzik, így rejtve a lényt. De sehol nem látjátok – Lehet, hogy a hűtő egység mögött van. Nos?

18Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Vas. Dec. 04, 2011 5:21 pm

George

George

Elértem a folyosó végét. A lény teljesen szétbarmolta a hűtőt.
- Itt vagy? – kérdeztem. Halk köhögést hallottam.
- Látod már lényt? Lehet, hogy a hűtő egység mögött van. Nos? – A reccsenő jég hangját hallva összerezzentem, de még mindig csak bujkált valahol.
- Menj, nézd meg. Én figyelek, hogy egyik folyosón se tudjon kiszökni. – Ezután beosontam és elbújtam egy nagy vasdoboz mögött úgy hogy mindkét folyosóra rálássak. Mostmár remélhetőleg nem szökik meg.

19Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Vas. Dec. 04, 2011 9:45 pm

W.B.

W.B.

- Itt nincs semmi! Csak pár széttépet hörcsög… azok a kis szörcsimbókok. – mondta a baka. De ideje nem volt visszatérni. Mindenhol szétnézet, de a mennyezeten nem. A lény elengedte a fagyos mennyezetet és a bakára zuhant. Egy határozott mozdulattal fejbe vágta, a katona előtt elsötétült minden…
A lény hangok kerregéssel oldalazva közeledik feléd. Fedezékről fedezékre rohanva. Elég határozott, már amennyire torzult arcáról ezt meglehet állapítani.

20Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Hétf. Dec. 05, 2011 5:44 pm

George

George

A katonát leütötte, és most megpróbál kifelé osonni. Látszólag fogalma sincs, hol vagyok. Én viszont látom őt. A fegyveremmel óvatosan követem a mozgását. Várom a megfelelő pillanatot, amikor a legvédtelenebb. Szinte levegőt sem merek venni, ezt most nem hibázhatom el. Végül hibázott. Az egyik lépését elszámította és megcsúszott egy fél pillanatra. Erre vártam. Egy jó hosszú sorozatot lőttem rá…

21Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Hétf. Dec. 05, 2011 9:02 pm

W.B.

W.B.

Agyafúrtabb lény, mint gondolhattad volna. Egy állandóan fagyban élő lény mért csúszkálna a jégen? Amikor azt hitted, hogy megcsúszik és elveszti egyensúlyát, valóságban csak elég nagy célfelületet akart belőled. Könnyedén rugaszkodott el a fagyott padlótól. Meghúztad a ravaszt. Pulzárfegyver dördülése egybefonódott a lény rikoltásaival.
Nem voltál képes megállítani a lényt. Földre ledöntött. Állkapcsát széttárta, jobb karját magasba emelte, tenyerét kitárta. Bal karjával a nyakadat szorította a hideg padlóhoz. Testhajlataiból kis bogarak kezdtek átmászni rád. Mellkasában sárgás testnedv ömlik ki. Ez lenne a vére? Úgy tűnik. Hideg teremben legalább ez melenget téged, ahogy rád ömlik. Lövéseid úgy tűnik célba találtak, de nem volt elég, hogy megöld a lényt. A sebben látod a golyókat és a még épp ereket, ahogy lüktetnek…
Hangosan felrikolt; lesújtani készül.

22Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Hétf. Dec. 05, 2011 9:26 pm

George

George

Basszus ez nem úgy sikerült, ahogy terveztem. Mégiscsak észrevett és nekem ugrott. Az egész csak egy pillanatig tartott de sokkal többnek tűnt. Láttam, ahogy felemeli a kezét, hogy befejezze, amit a folyosókon még nem tudott. Éreztem, hogy valami meleg csöpög rám, és megláttam hogy szétlőttem a mellkasát. Nem volt időm gondolkodni. Ezért megtettem az első dolgot, ami eszembe jutott és a kezeimet beledöftem a sebbe, talán ezzel nyerek egy kis időt.

23Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Hétf. Dec. 05, 2011 11:01 pm

W.B.

W.B.

„Mint egy tál meleg pite” – Csak éppen nem pite, és nem is étel. Bár, kitudja, a kínaiak összeesznek mindent. Sőt, a különböző bolygók bennszülött fajai közül is sok szolgál immáron ember számára élelemként. Van pár elég bizarr is. De ezt, aki meg kóstolja… az őrült. Továbbá elméletileg egyezmények tiltják. De hát... – Rossz lehet, ha pont ez viharzik végig a fejedben. Miközben belemarkolsz a lény mellkasának belsejébe. A „pite” érzés el is múlik, mikor megérzed a belső szerveket, zsigereket; no meg valami dobogó szervszerűséget.

Hangos ordításban tőr ki a lény, sűrű nyála az arcodon fröccsen. Hírtelen vad ordítás közepette feláll; de dühében nem számolt azzal, hogy marokban fogod jó pár létfontosságú zsigerét. Két lábon állva veszi csak észre, hogy „tenyeredben” marad pár szerve, miket néhány zsiger köt össze testével. Alig látható szemében az élet lángja; kihuny ahogy vére mellet belsőségei is kifolynak mellkasából.
Vége. A lény halott.

24Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Kedd Dec. 06, 2011 8:23 am

George

George

A lénynek vége. Egyenesen rám zuhant, amikor kitéptem a belsőségeit. Gyorsan lerúgtam magamról. Mindenem telement ezzel az undorító nyálkás, büdös… Olyan erős hányinger jött rám, amit már nem bírtam visszatartani. Ezután odamentem a leütött katonához. Megnéztem a pulzusát, él. A feje vérzett az ütés helyén. Gyorsan megfogtam, és óvatosan elkezdtem kifelé vonszolni. Végre elintéztük, remélem a két katona is egyben marad. Mostmár csak két dolog kéne. Egy kis zuhany és egy ágy. Közben elértem a folyosót és elindulok vele az orvosi szoba felé.

25Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Kedd Dec. 06, 2011 8:29 pm

W.B.

W.B.

Orvosi szobából épp kilépet az a katona ki nem sérült meg.
- ÚRISTEN! Mi.. MI történt? – kérdezte hebegve.
Válaszra nem volt idő, a doktornő azonnal egy ágyhoz terelt ahova feltették a sérültet. Szó nélkül neki látott ellátni a katona sebét. Végül az ügyködődés közben megszólalt:
- Másik szobában a gyengélkedőben a barátja. A medencéje megreped. Én egy hónapos fekvőbetegséget javaslok, közlekedéshez maximum tolószék.
Másik szobában először az altatásban lévő jégcsap által megsebesült katonát látod meg. Majd tőle két ágynyira meglátod, ahogy Dave mereven nézi a falat. Lucy mellette áll.



//Nos, az amit csináltál kicsit túl mesélés. De mivel ez volt a célom a katonával, így nincs baj.
Eddigiekért adok egy skill pontot. A történeted persze innen folytatom, csak időközi „jutalom”//

26Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Szer. Dec. 07, 2011 10:44 am

George

George

//Bocsi majd kicsit jobban odafigyelek. Smile Eddig jó a történet és várom a folytatást.//

Elindultam Dave felé, amikor eszembe jutott valami és hátraszóltam a dokinőnek.
- Valaki szerintem, jelentsen a kapitánynak. Elkaptuk a dögöt, a reaktorhűtőben van a maradék. A többit meg rólam lehet majd lekaparni. – Mutattam a ruhámat teljesen eláztató „takonyra”. Ezután odamentem Dave-hez.
- Hello – Köszöntem neki.
- Bűzlesz patkány. – Morogta vissza.
- Ez van, ha az ember idegenek testnedveiben fürdőzik. – Végre kicsit elmosolyodott.
- Szóval elintézted. Azt ugye tudod, hogy nem magától szabadult ki.
- Igen. Eléggé valószínűtlen lenne. Hiszen a ládát, mint azt hallottuk, csak kívülről lehet kinyitni. Ebben az esetben valószínűleg van valaki a hajón, aki vagy minket, vagy csak a hajót akarta szabotálni.
- Egyik se ígér túl sok jót.
- Beszélek a kapitánnyal. – Döntöttem. – Lucy te továbbra is maradj Dave mellett. Ha az a valaki miattunk van itt… - Odarobogtam a dokihoz. – Merre találom a kapitányt? - kérdeztem tőle. Azután elindultam a mondott irányba.

27Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Szer. Dec. 07, 2011 6:21 pm

W.B.

W.B.

// Nincs gond. A Karakterlapodhoz új HSZ-t kezdj és az eddigieket írd le röviden. Napló. //


- A kapitány gondolom a hídon… HéHé máris eltűnik? – mondta miközben kiviharoztál.
Végig siettél a folyóson. Majd még egyen. Majd még egyen. Majd még egyen. Kicsit nagy a hajó.
Végül találtál egy táblát, ami mutatja, hogy merre van a híd.

//Folytatás: Híd//

28Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Szer. Dec. 14, 2011 4:43 pm

George

George

//Előzmény: Menza//

- A fenébe. Tudtam. A katonaságban nem lehet megbízni. A saját csathajójukat sem tudják megvédeni nemhogy bármi mást. – Fakadtam ki. – Mi a fene folyik ezen a hajón!? – Elindultam a híd felé vezető folyosón. – Ez az egész csak egy nagy színjáték. Ha nem történik itt valami, hamarosan eltűnök erről a rohadt űrszemetesből. – Morogtam tovább. Egyre furcsább ez az egész. Remélem Dave és Lucy jól vannak. Egyre rosszabb a helyzet csak úgy meghackelik a katonaság egyik legerősebb csatahajóját. Tuti hogy ugyanazok voltak, akik a lényt is kiengedték. Beszélek a kapitánnyal, ha apa megbízott benne, akkor egyelőre én is.

29Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Szer. Dec. 14, 2011 8:11 pm

W.B.

W.B.

Miközben idegesen mész a híd felé még hallod a párbeszédet:
- Ez meg ki volt?
- Egy teherhajós kapitány, apja tábornok és vele akarták leszállítatni a neki „szánt” arctámadókat.
- Öm… Azt hiszem, tudom kik illetve mik is lehettek.
- Kik?
- Ilyen… „izék”, ilyen alien ember hibridek vagy mik. Egy ilyen van lent a birtokon.
Akaratlanul megtorpantál. Alig, de hallod mit beszélnek.
- Hibridek?
- Kezdenek össze játszani a szektásokkal. És egyre erősebb a gyanúm, hogy régi mesterünk eltűnés is hozzájuk kapcsolható.
- Ezt eddig mért nem mondtad?!– csattant ki Amanda.
- Mivel csak egy kósza pletyka volt a vadászok közt, míg egy nagyobb közös klánhajón nem láttam egy ilyen valaminek a véres hulláját. Ők sem tudták mik ezek!

30Folyósok, liftek Empty Re: Folyósok, liftek Szer. Dec. 14, 2011 9:16 pm

George

George

Hibridek, szektások, mester, vadászok? Megfordultam.
- Mi a francról beszéltek itt!? Miért van az hogy itt én vagyok az egyetlen aki semmiről nem tud semmit? Úgyhogy ha megkérhetnélek titeket, magyarázzátok el, hogy mi a franc folyik itt! Mostmár tényleg kezdem úgy érezni, hogy kicsúszik a kezemből az irányítás. Gondoltam magamban. Már lassan azt se tudom, ki van kivel, vagy hogy egyáltalán ki az ellenség.
- Na jó. Nyugi. – Mondtam csak magamnak. – Szóval akkor ki ez a „mester” és milyen „vadászokról” beszéltetek az előbb? – Kérdeztem szinte parancsoló hangon.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.