Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Neonopolis EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Neonopolis EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Neonopolis EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Neonopolis EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Neonopolis EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Neonopolis EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Neonopolis EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Neonopolis EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Neonopolis EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Neonopolis EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

 » Helyszínek » Föld » Neonopolis

Neonopolis

2 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Go down  Üzenet [1 / 3 oldal]

1Neonopolis Empty Neonopolis Szomb. Ápr. 01, 2017 10:06 pm

W.B.

W.B.

New Way City 1930-as romba dőlése után, a Borgia család építi újra a várost Neonopolis néven. Bár a család tagjai 2030-ban meghaltak, cégük pedig a Weyland Yutanihoz került, a város tovább élt… az idegenekig.
Most pedig a Capells roncsai hullanak a városra...
Neonopolis Neonpo11

2Neonopolis Empty Re: Neonopolis Szomb. Ápr. 01, 2017 10:09 pm

W.B.

W.B.

Kaland folytatás: Űr -> Capells

B.J. Wolf lüktető fájdalomra ébredt, szomjúságra és éhségre. Egy romos bérház ágyán fekszik. Falon vér, véres tenyér nyomok és hatalmas karmolás nyomok. Bokszer és ing az őszruházat, mit magán talál. Sebei be vannak kötve, ágy melletti éjjeliszekrényen egy palack víz bontatlanul és néhány gyógyszer, kötszer, gélek. Kitört ablakon hajnali nap fénye szűrődik be. Szomszédos szobából beszélgetés fülelhető ki.
- Pár sarokra innen van egy régi TV állomás. Onnan tudnánk segítséget kérni. – Férfi hang.
- Akik itt voltak túlélők, szerinted nem próbálták? – Női hang.
- Város másik felén voltak. Az empress fészke pont az egykori űrkikötő és a TV állomás közt van. Nem merhettek addig elmenni. Van egyáltalán más ötleted? – Férfi hang.

3Neonopolis Empty Re: Neonopolis Vas. Ápr. 02, 2017 2:20 am

B.J. Wolf

B.J. Wolf

De ennék valamit, ez volt az első gondolatom, utána meg az, hogy ezt le kellene öblíteni valamivel. Csupán pillanatokkal később tudatosult bennem, hogy élek, bár ki tudja, a túlvilágon az ember éhezhet. Aztán kinyitom a szemem és ledöbbenek, a fal ronda, mármint a vér és karmolás nyom nem éppen tipikus fali mintázat. Bakker, a pokolra kerültem? A rohadt életbe, csak meg kellett volna adnom Gordonnak a tartozásomat, most 5 $ miatt a pokol bugyraiban fog égni a lelkem.

Aztán kicsit kitisztul a fejem, jobban körülnézek és látom, hogy sebeim be vannak kötve, de ugyanakkor alaposan levetkőztetve vagyok, a felszerelésem sehol. Egy másik szobából beszélgetést hallok, TV állomás, túlélők, űrkikötő? Felkelek és kisétálok az ablakhoz, ekkor tisztul le, hogy én nem a túlvilágon vagyok. A lelkem nem fog a pokolban égni, nem mintha lenne, mármint lelkem, a pokolban nem vagyok biztos. A másik dolog meg, hogy a pokol jobb helynek tűnik, mint ez a hely, mert 110%, hogy a Földön vagyok. Végtére is "csak" kismillió fanatikus tanyázik világszerte, meg "pár" milliárd gyilkos alien.

Óvatosan átmegyek a másik szobába, kopogok, ha máshol nem, akkor a falnak. - Ami azt illeti, nekem van jobb ötletem, visszaadják a felszerelésemet és én garantáltan utat vágok... lövök maguknak az állomásig. Ha kis szerencsénk van, az adást fogni fogja az a CMC-s űrhajó, amin szolgáltam. - Kissé feszengek így egyenruha nélkül, pláne alsóban, de ha Ryushin anno így öltem Joe barátommal a dögöket, akkor két ember csak nem okoz gondot. - Elnézést, még be sem mutatkoztam, B.J. Wolf tengerészgyalogos tizedes. Köszönöm, amiért istápoltak, a tudósok élnek még, vagy egyedüli túlélő vagyok... megint?

4Neonopolis Empty Re: Neonopolis Vas. Ápr. 02, 2017 9:42 pm

W.B.

W.B.

Két ember egymásra nézett. Férfi szólalt meg.
- Látása nem jött rendbe, úgy látom. Azért még látszik a fehér köpeny, meg a WY kitűző. Igazis, ez már minek. – Ezzel lecsatolta és zsebre dugta, a már inkább szürke köpenybe, mi tele van különböző színű foltokkal.
- Ilyen állapotban kétlem, hogy oda jutnánk. Már alig van pár A-szériás idegen, igaz az empress fészek felbolydult. Annak is örülhetünk, hogy még nem találtak meg minket. Tény, hogy másfél nap eltelt, mióta lezuhantunk. – Nő közömbösen mondja maga elé, majd feláll a vihar verte fotelből.
- Engem az érdekelne inkább, hogy ha felsült az A-széria, akkor mégis mért vannak még mindig. Lehet meg tudták ölni az empresst. De azzal se megyünk sokra, mert az anyakirálynő itt van a Földön, és biztos nem kezdik egymást ölni a királynők, hogy empressek legyenek. – Férfi tudós szét tárt karokkal mondja, maga elé, majd a tudós társ nőjére néz.

5Neonopolis Empty Re: Neonopolis Kedd Ápr. 04, 2017 12:56 am

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Szóval ennyien maradtak fehér köpenyesék. Okolhatják magukat a hülyeségük miatt, én mindenesetre őket okolom, amiért jó pár katona meghalt. Talán nem kellene baszkurálni a xeno kísérleteket, amik nem új fegyverek létrehozására irányulnak. A-szériás xenok, komolyan? Alienek alienek ellen, amiket szintúgy nem lehet irányítani, mintha erdőtüzet úgy akarnánk megfékezni, hogy még nagyobb tüzet rakunk.

Ahogy elmondják, már másfél napja dekkolunk itt, meg van a közelben egy császárnő fészek és pár A-szériás. Ami igazán meglepett, hogy az anyakirálynő a Földön van. Ezek szerint Ripleyék valóban megcsinálták, nem hazudtak. Hogyan is volt, az atombombák fél év után robbannak, vagyis... ebben a hónapban. Szép is lesz, a xenok kihalnak, de kb. minden más is.

- Nézzék, bizonyára lebecsülnek engem, hiszen csak egyetlen bokorugró vagyok, de én ott voltam a Ryushi hadjáratban első naptól az utolsóig, legalább száz döggel végeztem, nem beszélve az A-szériás csótányokról a Capellsen. Csupán mondják el mit tegyek, adjanak egy csúzlit és garantáltan mindent megteszek a sikerért.

6Neonopolis Empty Re: Neonopolis Kedd Ápr. 04, 2017 9:32 pm

W.B.

W.B.

A tudósok elgondolkodtak. Egymásra néztek, majd a férfi szólalt meg.
- Nem tudunk adni fegyvert. Amit nem vitt le magáról a vákuum, az most a lezuhant egységben van. Oda pedig nem mehetünk vissza. Túl közel van a fészekhez.
- Van egy katonai jeep az utcán a TV állomás fele. Ha kinéz az ablakon látja. – Nő oda böki.
Ablakon kinézve valóban ott van, egy lámpaoszloppal van közelebbi ismeretsége. Innen is látszik mi történhetett. Egy vagy több idegen ugort a hummerre, sofőr megpróbálta lerázni, de neki ment az oszlopnak. Majd az idegenek bejutottak és megöltek bent mindenkit. Ígéretes, ám egy runner futott el a jeep mellett.

7Neonopolis Empty Re: Neonopolis Szer. Ápr. 05, 2017 4:24 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Lehangoló, hogy nincsenek nálam a csúzlik, vagy az űrben, vagy a roncsban vannak. Ha felakarom magam fegyverezni, akkor ki kell mennem egy lámpaoszlopnak kenődött humveehoz, hogy kirámoljam. A gond az, hogy egy szép runner tűnt ott fel, tehát vele számolnom kell. Paradox helyzet, kell a fegyver a lények leöléséhez, de nincs fegyver, hogy a fegyvereket őrző lényeket leöljem. Vagy talán mégis van remény?

- Volt kér rejtett pengém, azok mindenképpen itt kell, hogy legyenek, mert a karomra voltak erősítve, azok nem repülhettek ki az űrbe, mert a karjaim még megvannak, a hajón sem maradhattak, mert mint mondtam, a karjaimra voltak erősítve. Illetve kellene a ruhám és a páncélzat, hogy elintézzem a feladatom.

8Neonopolis Empty Re: Neonopolis Pént. Ápr. 07, 2017 7:25 pm

W.B.

W.B.

- Ezelőtt egy utcával voltunk a beljebb városban. De túl közel járkáltak a dolgozók. Ezért jöttünk el. – Felelte a férfi. – Páncélzat maradéka ott maradt.
Tudósnő egy fiókos szekrényhez ment, egy fiókot kihúzott. Matatatott benne egy sort, végül egy papírtérképet vett ki. Asztalhoz ment, szétnyitotta, az asztalról is lelógott így a térkép.
- Ezért szeretem a számítógépeket. – Jegyezte meg a férfi.
- Jó, és most hogy működtetnéd? – Szúrta oda a nőt. Térképen elkezdett köröket rajzolni, ikszelni. Végül rád nézett és megszólalt. – Itt vagyunk most, itt voltunk eredetileg, itt zuhantunk le, az ikszek ahova a hajó elemei lezuhantak úgy körülbelül mikről tudunk, ez itt a fészek, ez pedig a TV állomás. Ha nagyon ki akar menni…
Előző bújó hely úgy 250-300 méterre van, a városközpont fele. TV állomás úgy fél kilométere.

9Neonopolis Empty Re: Neonopolis Vas. Ápr. 09, 2017 2:10 am

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Aha, szóval ez a helyzet. Nem vagyok fehér köpenyes, de azért biztosra veszem, hogy lőfegyvert nem hagynék hátra egy olyan bolygón, ahol "csak" pár milliárd alien hemzseg.Végtére is, csodálkozok ezen? A tudósok arra valók, hogy böszme nagy idegeneket kreáljanak, az én dolgom meg ezeket leölni. Lőfegyverek nélkül semmire sem megyek, először a humvee-t kell kirámolnom, inkább egy runnerrel megyek box harcba, mint hogy 250 métert menjek védtelenül.

- Rendben, most kimegyek megöletni magam, hogy fegyvert szerezzek. Ha elérem a TV állomást, majd mit csináljak? Mert gondolom önök nem tartanak velem, bár nagyobb biztonságban lennének velem, mint hogy a halál itt érje önöket. - Persze gondolatban hozzáteszem, hogy ha ők is velem jönnek, akkor nem csak engem támadnának a dögök. Kegyetlen volnék? Lehet, de nem én voltam az, aki hülye gyerek módjára minden lőfegyvert hátrahagyott.

A cél a humvee, ha találok valamit, amit fegyverként használhatok, mondjuk egy rozsdás vascsövet, azt magamhoz veszem, sokra nem megyek vele, de jobb mint a semmi.

//A rejtett pengéim nálam vannak? Mert sanszosan csak nem szedték azt le rólam, leszámítva, ha tényleg ennyire halálvágya volt a két emberkének//

10Neonopolis Empty Re: Neonopolis Vas. Ápr. 09, 2017 6:13 pm

W.B.

W.B.

- Be tudná indítani a rádiót? Úgy hogy nincs áram? Kétlem. Muszáj mennünk nekünk is. Előbb-utóbb, úgy is megtalálnak minket itt. – Mondja a nő, majd kitárja az ajtót. - Ne a lépcsőházban menjen. Ott tojások vannak. Balra folyosó végén lévő tűzlétrát használja.
Lent a hummer fele tiszta a terep, csak a megdőlt lámpaoszlop tartogat egy kellemetlen meglepetést. A runner ott ül rajta, mint valami macska. Még oldalra is dönti a fejét. Nem újszülött példány. Koponyáján látszódnak karmolás nyomok, elmúlt pár napban szerezhette.

11Neonopolis Empty Re: Neonopolis Vas. Ápr. 09, 2017 11:37 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Hárman indulunk neki, persze amint lesz fegyverem. A lépcsőházat bizonyos okokból nem vettük használatba, ám a tűzlétra így is megteszi. Persze a humvee közelében egy lámpaoszlopon ott leskelődik a runner. Nagyszerű, puszta kézzel nem tudnám megölni, maximum elterelni. A fején lévő karmolásnyomok érdekesek, talán az érzékszervei sérültek? Talán emiatt nem rohant még le engem? Lehetséges, keresek valami keményet, mondjuk egy fél téglát, vagy hasonlót és óvatosan indulok el a jármű felé.

12Neonopolis Empty Re: Neonopolis Hétf. Ápr. 10, 2017 4:17 pm

W.B.

W.B.

Runner fejével követte a haladásod, majd leugrott a lámpaoszlopról és egy másikra szökkent át. Nem maradt sokáig rajta. Valamit megérzett és vonyítva vetődött be egy ház betört ajtaján. A hangja mellet egy másik idegen is hallatszik. Összekaptak. Persze a jeep ajtaja zárva, páncélüveg meg eme szent esettben kibírta az idő vasfogát.

13Neonopolis Empty Re: Neonopolis Szer. Ápr. 12, 2017 12:06 am

B.J. Wolf

B.J. Wolf

A runner nem bántott, a hangokból ítélve egy másik xenoval kapott össze. Legalább van valami jó hír is, az idegenek nem ölnek meg... legalábbis most. Azonban a hummer nem akar kinyílni. Megnézem a tetejét, hátha van ott bejárat, már ha van rajta egyáltalán búvónyílás a lövésznek. Ha meg nincs, keresek valami tárgyat, amivel gettó stílusban betörhetem az ajtónak az üvegét. Mennyire kár, hogy nincs itt Joe, hiszen ő fekete, ő értene ehhez. Vagy mekkora kár, hogy nem egy gettóban vagyok, igaz, akkor a hummernek már a kerekei sem lennének meg....

14Neonopolis Empty Re: Neonopolis Szer. Ápr. 12, 2017 9:05 am

W.B.

W.B.

Fél tégla, nem nyert. Feszítő vas, talán fél nap alatt sikerülne átlukasztani. Vagy az a kis karcolás már ott volt? Felfeszíteni… ugyan, gondoskodtak erről a jármű tervezésénél. Beton darab a járdából, ugyan az a hatás, mint a tégla. Tűzoltó fejsze, ugyan az, mint a feszítő vas. Bár felvet egy kérdést, hogy a jeeptől pár méterre mit keres feszítő vas, fejsze és egy kalapács.
Az egyik idegen végül nyert. Ház ablakán mászik elő a runner, friss sebeivel. Felmászik egy szomszédos lámpaoszlopra, úgy helyezkedik, hogy sebeiből csöpögő sav, ne marja szét a trónusát. Tovább figyel.

15Neonopolis Empty Re: Neonopolis Szer. Ápr. 12, 2017 3:43 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Hát, most sajnálom, hogy nem gettóban születtem. A tégla betondarab, nem használ, a feszítővas, fejsze és kalapács szintén nem. Ki a fene hagyta ezeket itt? Vagy nem ez tényleg egy gettó és mások is próbálták megfújni az autót. VAGY egy Obis teherautó száguldozott a közelben. Legalább van közelharci fegyverem. Az idegenek valahogy bejutottak, ám az ajtók zárva, fent nincs lyuk, tehát akkor alulról mehettek be. Ha egy kifejlett xeno befért oda, akkor nekem is kell, hogy menjen.

16Neonopolis Empty Re: Neonopolis Szomb. Ápr. 15, 2017 11:01 pm

W.B.

W.B.

Jármű alá férkőzve probléma az út és járda szint különbsége. Út felől próbálkozva meg lett a jeep széttépett hasa. Valóban be lehet mászni. Bent pedig nincsenek már testek, csak megszáradt vér. Egy M4C1 van az anyósülésen. Ülések mögötti muníciós ládából két tár kerül elő hozzá, három M40-es gránát és egy VP70 három tárral. Még két vörös jelzőfáklya. Jelenlegi helyzetben ez epic loot. Helyzetben, mikor valami ráugrott a jeepre. Nem nehéz kitalálni mi lehet.

// Amúgy a terv az volt, hogy a runner által széttépet A-szériás savával marod át az ajtót. //

17Neonopolis Empty Re: Neonopolis Kedd Ápr. 18, 2017 3:42 am

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Hát, csak meglett a bejárat. Szép kis arzenál gyűlt össze, bár ha inkább maradtam volna tovább próbáltam volna az ajtót feltörni, előbb-utóbb találtam volna egy tankelhárítót is. Nézzük csak, egy M4C1-es gépkarabély, szép példány, 50 darab 10 milist tud kiokádni, meg egy M40-es gránátot a cső alatti gránátvetőből. Szép, majd meg kell néznem, hogy mennyi van a tárban és a gránát be van-e töltve. Hátulról még lootoltam magamnak két tárat, három M40-est, egy VP70-est pár tárral, meg két jelzőfáklyát. Mindent elteszek, most már jöhetnek a banánfejűek!

Mintha ez egy varázsgondolat lett volna, a runner a jeep tetejére ugrott. Nemhogy megvárta volna, hogy kiszálljak. Anno volt már hasonló helyzet, a Ryushin, csak ott egy APC-ből szálltam ki. Sanszosan a dög nem megy el magától, meg gondolom addig vár, amíg ki nem jövök. Nos, megpróbálom kinyitni az ajtókat, hiszen már bent vagyok és kiszállok. Ha mázlim van, nem fog letámadni, vagy ha igen, akkor nem az ölés a célja, hiszen könnyen elkaphat. Szépen óvatosan távozok a hummertől, nem tüntetem fel magamat veszélyesnek. Csupán akkor lövök a modern M4-gyel, ha a dög támadni akar. A cél visszajutni a vízfejekhez.

18Neonopolis Empty Re: Neonopolis Kedd Ápr. 18, 2017 11:15 pm

W.B.

W.B.

Runner végig tartott 5-10 méteres távolságot. Követett a tűzlétráig, szomszédos ház falán mászva követett. Nem volt gond az ajtóig. Tudósok is beengedtek. Félelmet a tudományos kíváncsiság váltotta fel. Férfi ajtóban állva habozott, visszalépni és becsukni az ajtót, annyira lenyűgözte, hogy a runner nem támad. Csak ott ül a folyosó végén. Végül vissza hátrált a lakásba és becsukta az ajtót.
- Ha megölnek minden A-szériást, akkor fog támadni. – Mondja a férfi az ajtóban állva. – Volt már ilyenre példa. Sőt állandó példa. Nem véletlenül irtják ki előbb a kolonistákat, mint a haszonállatokat. Akkor azok a veszélyesebbek, most az A-széria. Ez siker. Ha el tudnánk érni, hogy az A-széria ne támadjon emberre. Még módosításokkal, esetleg agyi-implantátummal. Akkor míg a harc folyik, a két faj közt, az embereket szinte zavartalanul lehetne menteni.
- Magunkat mentsük jelenleg! – Szól rá a nő. Majd feléd néz. – Kérdezném, hogy rendben ment-e minden, de láttuk az ablakból. Így már mehetünk az állomásra?

19Neonopolis Empty Re: Neonopolis Csüt. Ápr. 20, 2017 8:29 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

A runner nem támadott, sőt, követett, mint a hűséges kutya. Elég groteszk kutya lenne, de hé, nem eszik, nem piszkít be, csak nyáladzik és a postást öli, meg kb. minden mást. A vízfejek is csodálkoztak a kutyám láttán, ők mondják el, hogy mi is a helyzet, miért nem öl engem. Azért sértő, hogy az A-szériás xenok nagyobb veszélyt jelentenek mint én.

- Igen, mehetünk, de először a felszereléseimet kell újra meglelnem. Van még ott bőven skuló, ami hármunknak elég lesz. Mellesleg nem szívesen haladok tovább a "kutyámmal", szóval ha megengedik, akkor lelőném. Nem szeretnék egy ellenséget a hátam mögött tudni.

Ideje visszakapnom a pengéimet, amit egy uzsorás kovácsolt. Nagyon nem akarok megint egy kisebb vagyont költeni ezekre.

20Neonopolis Empty Re: Neonopolis Vas. Ápr. 23, 2017 11:05 pm

W.B.

W.B.

- Lelőni, lelőheti. De kétlem, hogy olyan sok felszerelése meg lenne. Fegyverek a modulban maradtak és már biztos megsemmisültek. Ha a pengékre gondol… igen ott lehetnek. Ha más nem járt arra. – Férfi szavai biztatóak, ha más nem járt ott.
A runner, eltűnt egy lakásban, mikor emelted a fegyvert. A tudósok is követnek, ők sem maradnának itt, főleg, hogy már az idegenek is tudják hol vannak. Az utcán két hatlábú runner tűnt fel, miután hátad mögött hagytad a tűzlétrát.

21Neonopolis Empty Re: Neonopolis Csüt. Ápr. 27, 2017 12:14 am

B.J. Wolf

B.J. Wolf

A szent pengék talán még megvannak... bár egy barkácsboltra elég szerszámom van. A pisztolyomat odaadom az egyik vízfejnek és mivel úgy sem tudják hogyan kell használni (sanszosan azt sem tudják mi a különbség egy automata és egy félautomata, vagy öntöltős fegyver között), ezért ledarálom nekik a tudnivalókat.

Az utcán régi barátaim a soklábú rusnyaságok fogadnak, ha már a runner elfutott előlem. Talán nem bántanak, mindenesetre még nem lépek fel veszélyesen. Ha mázlim van, a runner előkerül és lerendezik az egészet maguk között, ha meg nem, akkor a 10 milis skulók tesznek pontot az ügy végére.

22Neonopolis Empty Re: Neonopolis Hétf. Május 01, 2017 9:28 pm

W.B.

W.B.

Runner előkerült az épületből, kivetődött egy betört ablakon, neki az egyik hatlábúnak. A másik hatlábú felsikítással konstatálta a történést, ellenben feléd kezdett el rohanni. Közben a sima runner és az A-szériás egymás gyepálása közben eltűnt egy sikátorban.
- Lőjön már! Ezek nem úgy viselkednek, mint a normál idegenek! – Ordít rád a tudós, majd ő kezd el tüzelni. Igen. Gyatra célzó, ám megtöri a hatlábú rohamát és kitér, ezzel időt nyerve neked a feleszmélésre.

23Neonopolis Empty Re: Neonopolis Kedd Május 02, 2017 9:58 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Számításom bevált, a runner előjött és harcolni kezdett, csakhogy egyetlen lényt foglalt le. Miközben ők egy sikátorban tűnnek el, addig az egyik hatlábú nekünk támad. Az egyik vízfej lő először, ez meglepő, de legalább van időm célra tartani és lőni. Az elsütőmechanizmust meghúzva a csőből útjára indítok pár halálos lövedéket, amik a lény banánforma fejét fogja telibe kapni.

Ezentúl minden A szériás ellenség. Majd csak a sikátorba kell betekinteni, hogy mi lett a párharc vége, akárki is győzött, mindenképpen lőfegyver általi halált kapnak.

24Neonopolis Empty Re: Neonopolis Kedd Május 02, 2017 10:43 pm

W.B.

W.B.

A-szériás kiterült, fejének egy része már csak múlt idő. Vonyítások tompultak a sikátorból Odaérve egyik lény sincs ott. Sav nyomok alapján egyik bemászott az egyik épületbe, és a másik követhette, ott bent folyik a harc.
- Haladjunk már! Több tíz ezer van a városban! Mit tököl kettővel?! – Ordít neked a tudós.

25Neonopolis Empty Re: Neonopolis Szer. Május 03, 2017 11:09 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

A pillanat, mikor az ember alkotta fém találkozik egy idegen lény fejével leírhatatlanul csodás. A találkozásból a lövedékek jönnek ki győztesen és zúgnak tova, míg a sav el nem emészti őket. A xeno elterül, újabb strigula nekem. A sikátori bunyót meg nem láthatom, a lények elmentek máshol lerendezni a faji vitát.

- Rendben, induljunk tovább Mr. és Mrs. khmmm...

26Neonopolis Empty Re: Neonopolis Vas. Május 07, 2017 11:08 pm

W.B.

W.B.

Helyszínig vezető út eseménymentes volt. Leszámítva egymás tépő idegenek hangját. Meg azt, hogy olykor feltűnt egy-két idegen a háztetőkön. Lezuhant modul két lakóházat is földdel tett egyenlővé. Környékén halott idegenek hevernek. A-szériások és normál idegenek. A rejtekhely nem nagy szám, egy egykori bolt hátsó hűtőhelysége volt. Boltot kifosztották még jó régen, hátul lévő raktár rakodó ajtaját törmelék torlaszolja el, ahogy a szomszédos épült összerogyott, és törmeléke ellepte a sikátort. A pengék és alig használható páncélzat meg van. Ám más nincs.
Nehéz léptek szakítják meg a nézelődést. Valami nagy őgyeleg a környéken.

27Neonopolis Empty Re: Neonopolis Csüt. Május 11, 2017 11:39 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Hála a faji konfliktusnak, a xenok nem foglalkoztak velünk, elég különös így járkálni. A modul szép rombolást okozott, két lakóháznak vége, remélhetőleg eme lakóház bérlői drogosok, meg egyéb erkölcstelen hulladék volt, így nem kár az épületekért. A xeno tetemek mindenütt ott vannak, ez jó, az már kevésbé, hogy az egykori kisboltnál csak a pengéim vannak, meg a viharvert páncélzat. Miközben felcsatolom a pengéket, hallom, hogy valami böszmeség van a közelben.

Sanszosan egy A-szeriás titán lesz, ami mindenképpen megtámad, jobb esetben "csak" egy praetorian, ami elől elmehetnénk. Jó lenne, ha a boltban kerenénk menedéket, a nagy dög nem férhetne be, de mi tűz alatt tudnánk tartani.

28Neonopolis Empty Re: Neonopolis Vas. Május 14, 2017 9:39 pm

W.B.

W.B.

Természetes, hogy egy A-szériás óriás praetorian volt. Ez a nap már csak ilyen. Lassan lépdel, egy karja hiányzik, sav már nem csöpög belőle, nem mostanában tépték vagy vágták le róla. Teste is tele van sérülésekkel. Vagy nem vett észre titeket, vagy nem kíván vesződni veletek, úgysem férne át a kirakaton.

29Neonopolis Empty Re: Neonopolis Csüt. Május 18, 2017 12:14 am

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Tudtam, tudtam, hogy valami bengaságnak jönnie kell. Nem lenne gond, ha mondjuk tankelhárító egységgel járkálnék, de így? Öröm az ürömben, hogy némileg le van amortizálva, illetve nem támad ránk. Az biztos, hogy amíg kint van, én ki nem megyek. Mennyire jó lenne, ha ez a bolt bírna rombolópuskákkal, meg lőszerrel.

- Valami ötlet? Gyenge pontok, kiskapu, bármi? Elvben maguk készítették és tudniuk kellene mi a gyengéje.

Közben körülnézek a boltban, hátha van valami használható dolog, még ha sanszosan semmit sem hagytak itt.

30Neonopolis Empty Re: Neonopolis Szomb. Május 20, 2017 2:48 pm

W.B.

W.B.

- Nincs kimondott gyenge pontja. Hajlatoknál nem olyan vastag a bőre és a szája sincs páncélozva. – Férfi tudós ennyit mond, mikor rálépsz egy halom törött üvegre.
Valamikor italos üveg volt, ám valami miatt szilánkosra tört. Boltban a raktár is üres. Szó szerint semmi nincs. Leszámítva nagy penész halmokat. Valamikor étel lehetett. Még a tűzoltópalackoknak is lábakelt. Ha már láb, a nagy lény léptei távolodnak. Férfi kinézett az útcára.
- Elmegy. Még keresgélünk, vagy megyünk?

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 » Helyszínek » Föld » Neonopolis

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.