Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Capells - Page 2 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Capells - Page 2 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Capells - Page 2 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Capells - Page 2 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Capells - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Capells - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Capells - Page 2 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Capells - Page 2 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Capells - Page 2 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Capells - Page 2 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

 » Helyszínek » Űr » Capells

Capells

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Üzenet [2 / 3 oldal]

31Capells - Page 2 Empty Re: Capells Vas. Ápr. 12, 2015 1:55 am

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Most jön a nagy semmi, ahogy szokták mondani. Kinyitom az egyes számú ajtót, arra készültem hogy egy sötét szobát találok ahol egy arctámadó rejtőzik. Szerencsére nem ez fogadott, szerencse nekem, a megdöglött embereknek nem. Nos, az jó számunkra hogy megvan az előrehaladás útja, még most sem hiszek benne hogy ezt élve túlélem, bár azért akadt pár eset mikor a halálcsapdából szabadultam ki, mint például Ryushin mikor engem és Joe közlegényt elfogtak az idegenek és vittek volna a fészekbe, csak hát két vadászgép közbeszólt. Ám itt nincs menekvés, hacsak el nem érjük a mentőkabinokat, kérdéses hogy hol találhatóak.

A feldúlt folyosó kísértetiessé teszi a helyet, mióta itt vagyok ez a jellemző, nagy csend és csak utána valami gigászi tűzharc. Minden esetre örülök a nyuginak, van idő gondolkodni a történteken. Szerintem már nincsenek túlélők, ezek a dögök nem képesek szaporodni ami azt jelenti hogy nem kellenek emberek gazdatestnek, akit elkapnak azt meg is ölnek. Talán a kutatási anyagot meg tudnám szerezni, ha tudnám mit és hol keressem, de ha választanom kell akkor inkább a menekülésemet választanám.

A kettes számú ajtó mögött nem kívánt személy van, jobb ha nem is zavaruk. Intek Ghotnak hogy kövessen az egyes számú ajtó mögötti folyosóra (az ajtót aztán lezárjuk, nehogy hátba támadjanak váratlanul).
- Jó ha vigyázunk az esetleges szellőzőkre, potenciális támadási területek lehetnek. Szerintem nézzünk be minden egyes zugba, túlélők után kutakodni, még ha biztos is hogy mindenki halott rajtunk kívül. Remélem találunk egy embert aki él, legalábbis addig amíg útbaigazítást ad merre is lehetnek a mentőkapszulák. - Egy cinikus hang a fejemben gúnyosan meg is jegyzi hogy mi van ha nincsenek is mentőkapszulák és tényleg mi ketten vagyunk az egyedüli élők ezen a halálhajón.

32Capells - Page 2 Empty Re: Capells Kedd Ápr. 14, 2015 10:45 pm

W.B.

W.B.

Terv működhetett volna, hogy az ajtó lezárása után, az idegennek plusz idő, míg azt is áttöri. A probléma ott kezdődött, hogy ugyan azon ívelt folyosóra nyílik a raktár két ajtaja. A remek tervezésnek hála az idegennek elég volt csak balra fordulnia és pár lépést tennie, hogy feltűnhessen a két katonának a folyosón. Természetesen nem komótos léptekkel teszi ezt, hanem sikoltva, rohanva, mindent félre rúgva mi a lábai elé kerül. Legyen az virágcserép, vagy szikékkel teli nyitott doboz. Azok a szikék így bizony messze el tudnak repülni.

33Capells - Page 2 Empty Re: Capells Kedd Ápr. 14, 2015 11:01 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

A franc tervezte ezt a hajót! Állítom a tervezők tudták hogy két baka erre fog majd caplatni és belesétálnak ebbe az alien csapdába. Egyetlen xeno van kettőnk ellen, most először vagyunk mi túlerőben. Nem válok elbizakodottá, attól hogy már körülbelül 100 dögöt öltem meg, ez nem jelenti azt hogy nem ölhetne meg a 101. ellenfél.
- Én balról, te jobbról lövöd, a kereszttűz elől nem menekülhet. Ez bevált már Ryushin is, abban a különös álmomban.

Az M40 előrelendül, elkezdve köpködni a halált osztó lövedékeket.

34Capells - Page 2 Empty Re: Capells Szomb. Ápr. 18, 2015 8:19 pm

W.B.

W.B.

Idegen hamar elvágódott, miután nem mozdult többet. Viszont az egyik általa felrúgott szikes edénykéből kirepülő szikék egyik nem a nagyvilágba repült. Wolf ball térde fölött pár centivel ért húst. Ennyi erővel pizsamát is fel lehetett volna venni.
Egy idegent persze még több követ. Szélrózsa minden irányából sikolyok csattantak fel, egyszerre.

35Capells - Page 2 Empty Re: Capells Vas. Ápr. 19, 2015 12:53 am

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Egy féreggel kevesebb, maradt ezer. Hazudnék ha nem számítottam arra hogy eltalál egy éles tárgy. És éreztem ahogy belém áll, és pont nincs nálam medikai felszerelés, némi kellemetlen visszaemlékezés társul ehhez a szikéhez. Ryushin két borda állt belém, akkor kihúztam a tárgyakat a testemből, majdnem meg is haltam emiatt.

Nagy dilemma, bennhagyjam vagy kivegyem? Ha kiveszem akkor lehet hogy megint ömölni fog a vér amit nem tudok elállítani de ha benne hagyom akkor a szike nagyon is éles pengéje nagyobb kár okozhat, nem beszélve hogy akadályozhat a mozgásban. Inkább úgy döntök hogy kiveszem. A folyosó másik végébe próbálok eljutni.

36Capells - Page 2 Empty Re: Capells Szomb. Ápr. 25, 2015 12:11 am

W.B.

W.B.

Nem sok vér buggyant ki a szike kihúzása után. Nem ért nagyobb eret. Folyosó végére nem lehet eljutni, mivel egy idegen szinte kirobbant a mennyezeti szellőzőből. Hat lábával könnyen vágtat feléd a plafonon. Hátad mögött is hangos robaj korbácsolja fel a kedélyeket, két visító patkány személyében. Ghost nevéhez hűen sehol.
Hatlábú mögött a szellőzőből egy végtagok nélküli idegen csúszik ki. A két patkány félelmében bárhol menedéket próbál keresni. Legyen az akár egy baka gatyája…

37Capells - Page 2 Empty Re: Capells Szomb. Ápr. 25, 2015 1:18 am

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Szike kihúzva, egy gonddal kevesebb. Irány az általam kijelölt úti cél, de nem... mert Mr. hat láb tiszteletét teszi, tönkreverve a mennyezeti szellőzőből. De tudtam hogy a szellőzők potenciális támadási terület lehet, hiába, aki tud az tud. A nyakigláb ellen nem lehet bevetni az ellövöm a lábát és fejen lövöm taktikát alkalmazni, itt egyenest a fejbe kell lőni.

Mögöttem másféle potyautasok jelennek meg, két patkány képében. Ezek honnan jöttek, mióta vannak itt, az rejtély is marad. Furcsa mód ezek az első földi állatok amiket oly régóta látok. Eközben a szellőzőből egy minden bizonyára kígyótestű alien bújik ki, vagy egy nagyra nőtt mellkasrobbantó, már ha Godzillából tört ki. Muszáj hátrálva lőnöm az M47-tel nehogy túl közel kerüljenek a dögök hozzám. Próbálok fejre célozni, ha kell egy EMP gránátot is dobok hogy kis időre megálljanak. A patkányok meg... kit érdekel mit csinálnak, most lőnöm kell a nagyobb galaktikus potyautasokat.

38Capells - Page 2 Empty Re: Capells Csüt. Jún. 11, 2015 9:13 pm

W.B.

W.B.

Elsőnek a hatlábú idegen fogott padlót, majd még egyet, és még egyet. Másodjára a végtagok nélkülit könnyű volt megölni. A sav marta lyuk túl széles volt, hogy a fal mellet könnyedén átcsusszanhasson. Így volt idő az égi fészekbe küldeni.
Patkányok sokkal materalista világhoz ragadottabb helyet kerestek. Szag nem érdekelte őket. Csak sötét és meleg legyen. Wolf gatyájában megtalálták eme helyet.

39Capells - Page 2 Empty Re: Capells Csüt. Jún. 11, 2015 9:27 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

A golyók elkaszálták a féltucat lábú dögöt, morbid látni ahogy elvágódik az biztos, legalább ilyet is sikerült ölnöm. A kígyótestű haverja is követte őt a túlvilágra, ilyet se lőttem még le, bár most besegített az előző dög marta sav is. Persze a patkányok sem tétlenkednek, ha nem velem történne meg ilyen akkor röhögnék az egészen hogy valaki gatyájába másznak. A fertőzést hordozó dögök ki tudja milyen helyen jártak? Ideje levetni a kincstári nadrágot és a pengékkel agyonszúrni őket, rohadt patkányok. Amekkora mázlim van biztos is hogy időközben még több allien jön erre - éppen ezért amennyire gyorsan csak tudom végrehajtom a procedúrát - , vagy ne agy isten a túlélő emberek látnak meg.

40Capells - Page 2 Empty Re: Capells Vas. Júl. 05, 2015 4:41 pm

W.B.

W.B.

Egyik patkány leszúrásával nem volt gond. Ám társa ellentámadás gyanánt a kést tartó kézfej mutató ujjába mart. Vér kibuggyant, véres pofával elugrott és hamar eltűnt a kaotikus folyosón. Motoszkálásánál hangosabb zaj is előkerült. Egy újabb idegen. Folyosókon nem látni. Vagyis a szellőzőkben lehet. Cserkészik.

41Capells - Page 2 Empty Re: Capells Vas. Júl. 05, 2015 5:37 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

A penge érezhetően belehatolt valami puhába, a patkány még pillanatokig mocorgott de aztán kimúlt, átadva helyét a kifolyó vörös vérnek ami átáztatja nadrágomat. Nem csak hogy nagyon rossz érzés, ráadásul úgy is néz ki mintha összehugyoztam volna magam, vérrel. A másik dög leölése nem volt ilyen sima, kicsúszott és meg is harapta az ujjamat, most én kezdek el vérezni de legalább ő most már elmenekült. Vajon ezért jár a Bíborszív?

Aztán visszazuhanok a valóságba, még mindig egy alienek fertőzte hajón vagyok, egyedül és nincs esély a túlélésre. A nesz szellőzőből jöhet, magyarán nehezíti a dolgom, hogy lelőjem. Ha ezek a falak nem elég vastagak akkor meglehet hogy azt át fogja törni, tehát elvben mind a négy irányból támadást kaphatok. Jobb ha mozgásban maradok és a folyosó közepén haladok, figyelve a szellő kijárataira.

42Capells - Page 2 Empty Re: Capells Csüt. Júl. 23, 2015 8:49 pm

W.B.

W.B.

Idegen csak nem mutatkozik. Mért is mutatkozna? Ellenben karantén ajtó nyitva. Normál esetben mindig nyitva az ilyen, ha el kell zárni egy területet, csak akkor záródik. Ám most pont olyan helyzet van, hogy zárva kellene inkább lennie. Ajtó mindkét oldalán a falon van egy-egy monitor, mik felvillantat egy szem szerencsétlen baka közeledtére. Ismét a tudós tűnt fel.
- Ha kérhetném a helyzettől függetlenül a karantén ajtót lezárná? A gond csak az, hogy mindkét oldalról hiányzik a kar, mivel manuálisan lehetne hermetikusan zárni. A karantén zónának, csak azaz egyetlen nyitott ajtaja. Mi is a zónán belül vagyunk. Meg valahol pár idegen. Egyik kollégánknak kellet volna lezárnia, de bekattant leszerelte őket és elrohant. Kamerák alapján az étkezőben ölték meg. – Kutató eltűnt a képről és az emelet térképe villant fel. Úgy 100 méter innen pár kanyar árán az étkező, a zónán kívül.

43Capells - Page 2 Empty Re: Capells Pént. Júl. 24, 2015 9:44 am

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Nem jön elő, ugyan mindegy hogy most rohan le, vagy mondjuk pár másodperccel később. A karantén ajtót elérve azt nyitva találom. Mintha ez megállította volna azt a kis ezernyi dögöt. Végre jut egy kis jó dolog is, a tudós személyében, tehát még él.

El is küld engem valami karokért, az étkezőbe. Miért is gondoltam hogy egyszerű lesz a dolgom? Ha ezt megcsinálom akkor növelhetem a túlélési esélyeimet, 5 percről 10 percre. Próbálok minél kevesebb időt tölteni itt, 100 m az nem sok, a kiképzéshez ez semmi még teljes felszerelésben is. Tehát most elfutok az étkezőbe, megkeresem a hullát és elveszem az objektumokat és futva jövök ide vissza. Biztos is hogy valami komplikáció majd fel fog merülni egy-egy alien képébe. De jó lenne most egy M314 Mozgásérzékelő!

44Capells - Page 2 Empty Re: Capells Pént. Aug. 21, 2015 4:10 pm

W.B.

W.B.

Étkező meg is lett hamar, ám ösztönösen megálljt parancsoltak a lábak. Ajtón túlról lakomázás hangok szűrődnek ki. Persze nem túlélő emberek csaptak zabálást az biztos. Legalább két eltérő típusú idegen van bent a hangok alapján és esznek valamit, ami kizárásos alapon csakis emberi tetem lehet. Vagy nem vették észre a lakoma elrontóját, vagy tudnak róla, csak éppen nem tartják komoly veszélyforrásnak. Tisztán hallani mikor tépnek húst és mikor csontot.

45Capells - Page 2 Empty Re: Capells Pént. Aug. 21, 2015 10:56 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Még egy forduló és már ott is vagyok a jobb napokat látott közös étkezőben. Vajon az okostojások milyen minőségű ételt ehetnek? Jellegzetes hang csapja meg füleimet, mintha valami belecsapna valami trutymós anyagba. Nem nehéz rájönni hogy nem valami hanyag etikájú emberrel, hanem egy, illetve kettő idegenről akik éppen lakomáznak. Vajon ezek tudnak üríteni? Talán egyszer ezt is megfejtik, bár valami azt súgja hogy ezek nem csinálnak ilyet.

Fasza, a koma aki bekattant most kaja lett, valahol átvérezve ott van a célobjektum ami nekem kell. Ehhez megint harcolnom kell. nos, mérjük fel az ellenséget, mert nem mindegy hogy mikkel állok szemben. Amint ez megvan, zajt csapva magamra vonom a figyelmet, hiszen nem lenne jó ha a sav szétszedné a kart is. A gépfegyverrel bizonyára sikerül az egyiket gyorsan lekaszálnom, a másik már nehezebb lesz, hiszen nem fog egy helyben maradni. Neki próbálom majd ellőni a térdét és utána egy jól irányzott lövéssel bezúzni a fejét.

46Capells - Page 2 Empty Re: Capells Szomb. Szept. 12, 2015 12:07 pm

W.B.

W.B.

Könnyű dolog lenne, ha az étkező megmaradt fényforrásai nem ott lennének, ahova az árnyékoknak kellene esniük jó esetben. Mert így bizony be kell lépni a terembe, az árnyékok meglesésért. Viszont ez akkor már felesleges, mivel így már az idegeneket is meg lehet nézni.
Nincs sok választás, be kell kukkantani. A térdes tervet el lehet felejteni. Egy négykézláb idegen is simán rohan három lábba, tudja a franc mégis mért van az, hogy egy ellőt lábbal is a földön kúsznak. Ezt biztos nem játszák meg a hatlábúak. No meg széjjel is rebbent a két idegen a kukucskálás miatt. Egyik a konyhába, a másik az illem helyiségbe. A szellőzőkben motoszkáló pedig most gondolta meg magát, hogy a folyosón elő mászón egy öt méterrel hát mögött lévő szellőzőből.
Ez az illet nem plasztik kaja, ha nem csapda.

47Capells - Page 2 Empty Re: Capells Szomb. Szept. 12, 2015 2:06 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Ha lenne nálam egy M42C, aminek a távcsövén keresztül kimutatja mi van a fal mögött, most előnyösebb helyzetben lennék, bár az M59/B Smarti sem lenne rossz de azt nem tudnám kezelni. Marad a szabad szemmel való kockázatos vizsgálódás.

A lények mint valami bogarak tűnnek el. Az egyik repetázni, a másik pedig félelmében összecsinálta magát. Bár így lenne, de nem. Nem félelemből futottak meg, hanem a jobb pozíció miatt. A harmadik delikvens is úgy dönt, hogy megmutatja magát. Tehát előre nem mehetek, mert akkor két oldalból is elkaphatnak, nem beszélve, hogy ez is üldözne. Inkább szellőzős dögöt iktatom ki, ezzel lenne egy menekülési útvonal, ha a másik kettő felém jönne.

Tipikus térdbe és utána fejbe lövést kell végrehajtanom. Ha ez sikerül és a célpont meg is hal, feléé kellene hátrálnom, kiküszöbölvén, hogy az ebédlőből támadást kapjak.

48Capells - Page 2 Empty Re: Capells Kedd Okt. 06, 2015 8:48 pm

W.B.

W.B.

Térd ellövését a külső váz reccsenése és az idegen sikítása hitelesítette. Ellenben megtörtént az, ami sosem szokott. Három lábbon kezdett rohanni. Ügyetlennek ügyetlen, ám azt a pár métert gyorsan áthidalta és az eredetileg fejre leadott lövések csak bal vállát érték. Meg bicsaklott a nagy kapkodásban ám szempillantás sem kell, hogy újra talpon legyen. Álla a csizma elejéhez koppant. A két éttermi vendég is persze most indul haragos fújtatással.

49Capells - Page 2 Empty Re: Capells Csüt. Okt. 08, 2015 12:11 am

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Célzás, lövés találat. Ha ekkora távból mellélőnék akár főbe is lőhetném magam, vagy beadhatják nekem az Utolsó Álom szérumot, hisz rajlövész lennék vagy mi a szösz. Normál helyzetben a normál dögöknél ez egyenlő lenne egy fél győzelemmel. De nem egy soklábú xenoval, tehát ja, bizonyosságot nyert tézisem, hogy ezért hozhatták őket így létre, a Wey-Yu élőerő ellen is bevethette volna ezeket.

A következő lövedék célt tévesztve a vállba megy. Sajnos ez nem halálos, meg sem szeppent csak elesik. A bicebóca most kaphat némi ólmot a banánfejébe. Ha ez megvan, irány a kantinnal ellentétes irány, hogy elég nagy távolságban legyek a másik két ellenféltől, hogy aztán lőhessek a fejre.

50Capells - Page 2 Empty Re: Capells Vas. Okt. 25, 2015 9:01 pm

W.B.

W.B.

Kifröccsenő sav megkapta a jobb bakancsot, ám nem marta át. Még egy fél csepp és a padlóig rágta volna magát. Ellentétes irány, az a fránya ellentétes irány. Álmennyezetet fogaival széttépve pottyant az útba egy kígyótestű kartalan, lábtalan idegen. Nyálat nem sajnálva gyors iramban kúszik a baka felé. Étkező, mint elégedetlen vendégek sipákolva hagyják el a hatlábúak. Két tűz közé kerülve.

51Capells - Page 2 Empty Re: Capells Kedd Okt. 27, 2015 10:01 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Szabvány katonai surranómat az a pár milligramm sav szépen megkárosította. Elég ideje vagyok katona, hogy tudjam, mit is tud a több sav, bár cirka 100 kifejlett alien leölése után még nem álltam ilyen közel a savhoz. Mindeközben egy újabb kígyótestű kerül elém, elállva - lábak nélkül - menekülési utamat. Mögöttem pedig aktivizálták magukat az éttermi bogarak, se előre, se hátra nincs menekvés.

Első gondolatom, hogy ezt nem úszom meg, de aztán eszembe jutott Ryushi, ha azt a hadjáratot túléltem, akkor nem hagyhatom, hogy a jövő mintakatonája meghaljon ezektől. Eddig mindig mázlim volt, talán most fogytam ki belőle, ha ezeket le is tudnám ölni, még mindig egyedül vagyok több száz kísérleti idegenre.

A kígyótestű szemben van velem, a karabélyból leadott lövések bizonyára szét fogják szedni, de nem állhatok itt, mert hátulról megölhetnek. Rohannom kell a kígyóhoz, hogy némi távolságot nyerjek a hatlábúakkal szemben. Ha Wágner főhadnagy tervét jól értelmeztem a Ryushi kampányban, akkor a kígyótestűnek meg kell majd lepődni, hogy felé rohanok. Amint vele végzek, egy EMP gránátot gurítok a hatlábúakhoz, képtelenek lesznek gyorsan megállni, mindenképpen belesétálnak és lebénulnak, ülőkacsává válva a gyilkos fegyverem számára.

52Capells - Page 2 Empty Re: Capells Csüt. Nov. 12, 2015 8:31 pm

W.B.

W.B.

A kígyótestű xenomorph nem jelentett komolyabb problémát. Olyan, mint egy túlméretezett mellkasrobbantó, így gyenge a páncélja. Ellenben össze-vissza vonaglása miatt értékes másodpercek vesztek el. Szétfröcskölt savról nem is beszélve. A két runner közül egyik hátra ugrott a gránáttól, így az csak az egyiket tudta lebénítani. Kis cseles pedig visszarohant a menzára.
Jobb talpadba fájdalom majd égető érzés hasít. Fájdalom egészen térdig felkúszik, majd a lábfejnél elhal, de az agy emlékeik, hogy nincs minden rendben.

53Capells - Page 2 Empty Re: Capells Csüt. Nov. 12, 2015 9:20 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Az impulzus lövedékek átszakították ellenfelem fejét. Célpont likvidálva, az ellenség 33%-a kiiktatva. Még az ókori Kínában élt egy nagyon híres hadvezér, kinek tanítása, a Háború Művésete ma is megállja a helyét. Egyik idézete jut az eszembe: "ha ismerjük az ellenséget és ismerjük magunkat is, akkor száz csatában sem jutunk veszedelembe". Milyen igaz, én ismerem a képességeimet és ismerem a xenok képességeit is, talán ezért élek még?

Az EMP nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, csak 50%-os eredményt ért el, a másik célpont meghátrált és elbújt a zabáldában. A jobb lábam fájni kezdett, hát persze! A sav! Köszönöm katonai surranó, hogy most hagysz cserben, a kincstári zokninak is oda, illetve majd biceghetek egy ideig, tényleg megérdemelném a Bíborszívet, de még az Ezüst Csillagot is!

Nem veszthetek időt, a célpont kábulata nem tarthat sokáig, én meg nem vacakolhatok a lábammal. Futás ki a savból és közben húzni a ravaszt, a hüvely nélküli lövedékek had tépjék csak széjjel.

54Capells - Page 2 Empty Re: Capells Kedd Nov. 17, 2015 8:40 pm

W.B.

W.B.

Minden lépés fájdalmas. Olyannyira, hogy kitartás, szívósság mit sem ér, falnak vágódsz. Az illetékes végtag nem óhajt tovább együttműködni. Esés közben is ravaszt szorító ujjnak hála a jó pár lámpa kiengedte a fényét, mint a tár az utolsó lövedéket. Lebénult idegen az utolsókat rúgja, céltudatosan feléd. Kérdés, hogy az előtt távozik a lelke, ha van neki, mielőtt elérne téged, vagy azután hogy végzett veled. Bár másik hatlábú mindenféleképpen gyorsabb. Most használja ki a helyzetet. Mintha kirobbant volna a menzáról, úgy vetődött a falnak min őrült módon iramodik feléd.

55Capells - Page 2 Empty Re: Capells Szer. Nov. 18, 2015 9:20 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Ó, hogy szakadna beléd! Rohadna meg az egész Cég a francos kísérleteivel! Mert luxus egy Berserker egységet idehívni, helyette küldjük be a darálóba a bakákat! Falnak dőlök, a tárat akaratlanul is kiürítem, a lámpák egy része kimegy, ez a kis kár amúgy is mindegy ennek a szeméthalomnak. A két célpont felém közelít, újratárazásra nem lehet elég idő, időt kellene nyernem.

Kezem megáll az utolsó EMP-n. Gurítani kezdem a falon rohanó felé, így talán nem tud időben lefékezni. Eközben újratárazás és mehet a fejlövés a dögökbe, pusztuljanak már el végre.

56Capells - Page 2 Empty Re: Capells Csüt. Nov. 26, 2015 8:26 pm

W.B.

W.B.

Idegen ismét felismerte gránátot. Hangos sikítás keretében levegőben megpördülve iramodott volna hátra, ellenben a lendület vitte tovább. Bár sikerült vissza nyernie az uralmát teste felett, az EMP hatósugarából nem sikerült kiérnie. Lebénult, mint a kúszó társa. Neked pedig, az égnek álló hajon felül nincs más baj. A lábat leszámítva. Mert az nagyon fáj. Mire feleszmélt volna a két idegen, már nem fognak tudni soha feleszmélni.

57Capells - Page 2 Empty Re: Capells Szomb. Nov. 28, 2015 11:49 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Célpontok likvidálva, eléggé sokáig bajlódtam velük, de legalább meghaltak. Remélhetőleg most már nem lesz előttem akadály és felszedhetem azt a bizonyos objektumot, amiért ideküldtek. Próbálom sérült lábamat kímélni, de azért sietni is, hogy szódabikarbónával enyhítsem sebemet (lekenni), ha egyáltalán találok.

Amint megvan a kezelés és a tárgy, már sietek is vissza oda, ahová kell vinnem, remélhetőleg ott már nem ér semmi baj. Bár még mindig nem oldódott meg a kivonásom a hajóról.

58Capells - Page 2 Empty Re: Capells Pént. Okt. 14, 2016 8:51 pm

W.B.

W.B.

Talán kezdő szakács kezdeménnyé kellene elő lépni. Valóban, szódabikarbóna van szinte minden konyhában, de a lisztet se kenjük. Kis víz megoldja a poros problémát. Fények villódznak és mintha egy pillanatra minden könnyebb lenne, ám azonnal ismét minden visszanyeri eredeti súlyát. Zsilip kar megkerült. Most már vissza lehetne bicegni a zsiliphez, ha szárnycsapkodások nem zavarnák meg a hajó kellemesen hátborzongató háttér muzsikáját. Fenét kellemes.

59Capells - Page 2 Empty Re: Capells Szomb. Okt. 15, 2016 2:18 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

A sebre rákerül a csináld magad gyógyír. Ha Ryushin nem vonták volna be a szanitéc jártasságom, most lenne nálam egy rakat eü-s cucc. A gravitáció mintha változott volna, de vissza is tért a normális szintre. Ha figyelembe vesszük, hogy a fények is villódznak, nem nehéz kideríteni, hogy ez a hajó az utolsókat rúgja, ha a gravitáció kimegy, akkor az gondot jelent, lévén 0 G-ben küzdeni necces megfelelő ruházat nélkül.

Irány vissza a karanténajtóhoz, hogy lezárjam a zónát. Szárnycsapkodások zaja üti meg a fülem. Megint a szárnyas arctámadók azok? Vagy egy röpképes idegen? Nem lenne jó, ha újabb sebet kapnák az arcom másik felére. Karabélyomat tűzkész állapotban fogom, úgy kezdek el indulni, miközben figyelek a neszekre, hátha elárulják az ellenség(ek) helyzetét.

60Capells - Page 2 Empty Re: Capells Kedd Okt. 18, 2016 8:43 pm

W.B.

W.B.

Minden lépés fájdalmas. Szerencse, hogy a sav csak ennyit mart le, és csak ott. Szárnyas idegenek sehol. Mondhatni tiszta az út a karantén zóna zsilipjéig. Kar bele illik a foglalatba, zsilipajtó sérült, aki bezárná az is. Nem csak a csikorgó ajtó keltheti fel a közeli idegenek figyelmét, hanem az ember szenvedése is, miközben feladatára próbálja bírni az ajtót. Ami nem sikerül. Első ránézésre ajtó a helyére került. Viszont se felgyulladó led, se zár kattanása nem jelzi, hogy záródott volna. Becsukni sikerült, de bezárni? Ember ezt puszta kézzel ki nem nyitja. Ember nem, vajon egy módosított idegen igen?

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 » Helyszínek » Űr » Capells

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.