Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Esőerdő            - Page 5 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Esőerdő            - Page 5 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Esőerdő            - Page 5 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Esőerdő            - Page 5 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Esőerdő            - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Esőerdő            - Page 5 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Esőerdő            - Page 5 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Esőerdő            - Page 5 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Esőerdő            - Page 5 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Esőerdő            - Page 5 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Esőerdő

4 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down  Üzenet [5 / 5 oldal]

121Esőerdő            - Page 5 Empty Re: Esőerdő Vas. Aug. 31, 2014 6:13 pm

Ger'dar

Ger'dar

Balszerencsémre elfogyott minden a medikus csomagból. Ez kemény menet lesz, hisz csak szikém és csipeszem van. Nagyon fájdalmas volt, nagy erő kellet hozzá, hogy ne ordítsak fel.Szerencsére ezekkel is sikerült elállítanom a vérzést. Miután végeztem észre vettem, hogy három puha húsú futott el a kereszteződésben. Remélem nem vettek észre. Gyorsan bekapcsolom az álcázó berendezésemet, és elindulok abba az irányba amerre a humanoidok futottak. Az ikerpengéimet készenlétben tartom, és várom a találkozást. Remélem gyorsan tudok végezni velük......

122Esőerdő            - Page 5 Empty Re: Esőerdő Szer. Szept. 03, 2014 9:42 pm

W.B.

W.B.

Hiába minden sietség, a bakancsok dobbanásai és nyikorgásai egyre jobban halkultak. Végül nyomok eltűntek, csak a távoli alattomos léptek maradtak. Szétroncsolódott hajó labirintusában vajon most ki a minotaurus? Bár yautja nem igazán ismerheti eme ősi emberi regét.
Lövés dördült, a golyó pedig gellert kapva pattogott. Lövés honnan jött? Ezek szerint a minotaurus most teljes mértékben ember és nem félig bika. Gellert kapott lövedék tovapattogott egy folyóson, míg a tulajdonosa sehol sincs. Ezúttal az ember a vadász, nagyon úgy tűnik. A romos űrhajó kongó folyosóinak bika réme.

// Kwei jó lenne, ha betartanád a 3 nap limitet, mert így ki fogsz purcanni. //

123Esőerdő            - Page 5 Empty Re: Esőerdő Pént. Szept. 05, 2014 12:42 pm

Ger'dar

Ger'dar

Nem látok sehol senkit, és a hangok is tompulnak. A puha húsúaknak nyoma veszett. Egyszer csak egy lövést halottam, a golyó pattogását az hajó folyosó falán. De vajon kitől jött a lövés? Nem látok senkit sehol. Most szépen lassan elindulok, és kiderítem merről jöt a lövés és, kitől. Ha sikerül megtalálom, megpróbálom gyorsan mögé lopakodni és, levadászni. Nem hibázhatok hisz egy kis hiba és, eljön értem a fekete vadász....

124Esőerdő            - Page 5 Empty Re: Esőerdő Pént. Szept. 05, 2014 9:35 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Mivel, még nem másztam be az ablakon, és halottam, hogy jönnek a puhahúsuak, akkor inkább lebújok az ablak alá, és elkúszok, egy kissé erdősek, bokrosabb helyre, ahol rendesen takarásba leszek. Várok egy picit, amíg nem hallom, hogy elmennek. Mivel ott azon a helyen, nem-igen tudnák bemenni, ezért valami új helyet keresek.

// Bocsi, csak tudod... Suli :/ //

125Esőerdő            - Page 5 Empty Re: Esőerdő Szomb. Szept. 06, 2014 11:58 pm

W.B.

W.B.

Ger’dar
Újabb lövés dördült ezzel pedig fájdalom nyílalt bal vádlidba. Másik lövés a jobb térdhajlatot érte, ezzel térdre rogytál akaratod ellenére. Viszont ezzel a következő két lövés nem talált. Az ember úgy tűnik nem számolt a térdre rogyással és az előre eltervezett lövéseit ez megszakította. Újabb lövés a jobb lapockát érte és a csontban állt meg a golyó. Fájdalmas minden mozdulat a jobb karral, ám a fájdalom dühöt szül, a düh pedig erőt.
Hátad mögül valami halk fémes kattanás érte füleid. Tárat cserél, most vette ki a tárat a fegyverből.

Kwei

Emberi kiáltások töltötték meg a levegőt, távolabbról pedig lövések dördültek. Falról eléd pattant egy kissé ovális tárgy, min egy kék világító gomb fénylik. Következő pillanatban villámok csaptak ki belőle miknek nagy része rajtad futott át. Teljes energia készleted elszállt. Izmaid görcsbe rándultak az elektromosságtól.
Három ember pedig a menekülési utakat állta el. Fegyvert persze mind a három csakis rád szegezte.

// Már megint milyen ablak? Azt írtam, hogy sikerült bejutni valahova ablak helyet, erre leírod, hogy nem sikerült ablakon. Milyen erdősebb. Milyen bokrosabb? Ez egy űrhajó! Katonai ráadásul… //

126Esőerdő            - Page 5 Empty Re: Esőerdő Vas. Szept. 07, 2014 11:02 pm

Ger'dar

Ger'dar

Még egy lövés dörrent ezúttal el is talált a jobb vádlimon, és a térdemen. A földre rogytan most szerencsémre. Hallom a a humanoid tárat cserél, cselekednem kell gyorsan. A diszkem elhajítja felé, a testére célzom. Remélem ez sikerül mert ha nem akkor végem...

127Esőerdő            - Page 5 Empty Re: Esőerdő Hétf. Szept. 08, 2014 8:54 pm

W.B.

W.B.

Az ember pont bekattintotta az új tárat mikor a diszk beleállt a fegyverébe. Fegyver nekicsapódott az ember mellkasának, a lendülettél hátraesett. Háton fekve reflexből megpróbált lőni előre vízszintesen, ám a fegyver kattant és ennyi. Feltehetően szitokszavak hagyták el a száját mikor a fegyvert elhajította. Ennyivel nem fogja annyiban hagyni. Van még trükk a tarsolyában, más nem is akkor gránát vagy pisztoly.

// Most elnézem, de legközelebb le kellene írnod, hogy felállsz, vagy csak megfordulsz és azután lősz/dobod a diszket. Mivel vádlid, lapockád és térdhajlatod talált el. Ezek pedig hátulról lehet eltalálni. //

128Esőerdő            - Page 5 Empty Re: Esőerdő Vas. Szept. 14, 2014 11:53 am

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Le sokkoltak... a francba! Megpróbálok mozogni, de hiába.. le vagyok sokkolva, ez is csak felesleges erőfeszítés volt. Megvárom, amíg elmúlik, és megvárom, hogy nekem a lehető legkedvezőbb pózícióba álljanak az emberek, majd egy hirtelen mozdulattal előveszem a lándzsámat,  távolabbi katonának a fejébe dobom, majd előveszem a tőrömet, és a közelebbi katonának elvágom a nyakát, a harmadik katona remélhetőleg lesokkol, de ha nem a kezembe lévő tőrrel megpróbálok halálos sebet okozni neki.. Remélem sikerülni fog.

129Esőerdő            - Page 5 Empty Re: Esőerdő Vas. Szept. 14, 2014 3:06 pm

W.B.

W.B.

Egyik katona felkiáltott mikor megmoccantál. Mind a három vállához kapta a fegyvert. Felkiáltó nyakát döfte át az eldobott lándzsa. Nyakából vér spriccel, gurgulázva nyakához kap, de a lándzsát nem tudja kihúzni. Vérzést se tudja elállítani. Pár másodperc és eszméletét veszti.
Izmok még görcsben voltak, így minden mozdulat fájdalmas. Második katona is spriccelő nyakához kapott, próbálta elszorítani az ereket, hátha kibírja az orvosig. Hát nem fogja. Harmadik katona viszont esélyes, hogy kihúzza addig. Puskatussal a tört kiütötte a kezedből, majd ugyan azzal a mozdulattal felfele suhintott. Erőteljesen álba vert. Következő csapással maszk közepébe csapott mitől megtántorodtál. Ezt kihasználva talppal ellökött magától és leadott egy sorozatot. Mind az öt lövés talált. Kettőt a könnyű páncél kivédett, de a többi a fedetlen mellkasba csapódott. Ez nem volt még elég a fegyveresnek. Fegyver másodfunkcióját vetette be. Lángszóró. Nem célzott különösebben. Több méteres területet borított tűzbe, persze ez azt jelentette, hogy a közepén vagy.
Tüzet kihasználva sarkon fordult és elrohant ordítva a kommunikátorába.

130Esőerdő            - Page 5 Empty Re: Esőerdő Vas. Szept. 14, 2014 11:50 pm

Ger'dar

Ger'dar

A diszkem igaz eltalálta a célt, de nem hozta azt a sikert amire én gondoltam, de legalább ez is több mint a semmi. De legalább hatástalanította a fegyverét. Gyorsan kell cselekednem, futva elindulok felé és az ikerpengéimet megpróbálom a puha husába szúrni. A gyomrát veszem célba.

131Esőerdő            - Page 5 Empty Re: Esőerdő Csüt. Szept. 18, 2014 8:48 pm

W.B.

W.B.

Minden lépés égető fájdalmat okozott. Kapkodva pedig még fájdalmasabbak a golyók az izmokba és csontokba fúródva. Ennek ellenére az ember még a ravaszt sem tudta meghúzni. Páncélján áthatoltak a pengék könnyedén, viszont a kibelezést megakadályozta. Ettől még a beleket át lettek vágva.
Fájdalomtól elejtette a pisztolyt, ám pár pillanat múlva valamit leakasztott az övéről. Kis hengeres tárgyat felmutatta, elvigyorodott. Lepattintotta a kupakot, majd rányomott a gombra. Kis henger elkezdett pityegni.

132Esőerdő            - Page 5 Empty Re: Esőerdő Csüt. Okt. 23, 2014 9:25 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

-A fenébe! Mondtam magamban.
Körülöttem csak tüzet láttam. Vesztemet éreztem. -Órdit egy nagyot- De a remény hal meg utoljára.
Kivánszorgok a tűzből, majd "elállítom" a tűzet, avagy eloltóm magamon. Mihelyst eloltódót, megpróbálom kiszedni a golyókat, vagy legalábbis ellátni a sebeket.
Persze a tűz eloltása után menedékbe vonulok. A katona már elment.
Megpróbálom előkeresni a tört, és kivenni az ember nyakából a lándzsát. De csak óvatosan! Hátha azt hiszik, hogy meghaltam. Biztosan riasztani fognak.

133Esőerdő            - Page 5 Empty Re: Esőerdő Szer. Jan. 28, 2015 4:17 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet írta:-A fenébe! Mondtam magamban.
Körülöttem csak tüzet láttam. Vesztemet éreztem. -Órdit egy nagyot- De a remény hal meg utoljára.
Kivánszorgok a tűzből, majd "elállítom" a tűzet, avagy eloltóm magamon. Ezt úgy teszem meg, hogy a földön "gurgulászok". Mihelyst eloltódót, megpróbálom kiszedni a golyókat, vagy legalábbis ellátni a sebeket.
Persze a tűz eloltása után menedékbe vonulok. A katona már elment.
Megpróbálom előkeresni a tört, és kivenni az ember nyakából a lándzsát. De csak óvatosan! Hátha azt hiszik, hogy meghaltam. Biztosan riasztani fognak.

134Esőerdő            - Page 5 Empty Re: Esőerdő Szomb. Feb. 07, 2015 10:26 pm

W.B.

W.B.

Medikus csomag nélkül esélytelen. Karmokkal kivájni a golyókat, pedig rossz ötlet, mivel még nagyobb seb maradna utána. Fegyverzet még használható. Ám esélyek egyre jobban csökkennek.
Hajó alsóbb szintjéről bakancsok dörömbölése hallatszik. Meg jött az erősítés. Majd az emberek pont yautja technológiát fognak hátra hagyni… lehet halottnak hisznek, de a technológia az kell.

135Esőerdő            - Page 5 Empty Re: Esőerdő Vas. Jún. 07, 2015 3:52 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Felkaptam a cuccaimat, és igyekeztem minél gyorsabban eliszkolni a helyszínről. A katona meghalt, de amit megnyomod és pityegni kezdett, az talán egy időzített bomba volt. Közben figyelmesen néztem körbe, nehogy meglepjenek. Ki vonszoltam magam az hajóból, majd egyenesen a legközelebbi erdő felé vettem az irányt. Minden mozzanat fájdalommal járt, ám de inkább most fájjon, mint, hogy itt meghalljak. Küzdeni mindig is tudtam. Az a kis valami még mindig pityeg, a felszerelésem nálam. Még mindig figyelmesen kémlelem a kőrnyéket, remélem nem jön senki/semmi, ami megakadályozna a tovább menésbe, viszont ha egy ember jön, akkor lehasalok a földre, vagy ha olyan helyen vagyok, azonnal elbújok, de ha akadály nélkül bejutok az erdőbe, akkor leülök egy fa törzséhez, és a tőröm segítségével kipiszkálom a golyót. Fájdalmas eljárás lesz, de fájdalmasabb ha bent marad.

136Esőerdő            - Page 5 Empty Re: Esőerdő Csüt. Jún. 18, 2015 10:22 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Kwei'Rjet épségben kijut a lezuhant űrhajból. Alig tesz meg pár lépést, máris megtapasztalhatja az M83 SADAR AMAG lövedékeit. A tankok páncélzatát játszi könnyedséggel átütő rakéták átszakítják az ifjú yautja testét és felrobbannak. Így végezte a vadász, első éles küldetése lett a veszte, cafatokban levő darabkáit soha senki nem tudja összekapirgálni, csupán a több liter foszforos vér mutatja hogy valaha élt. Kwei'Rjet neve a homályba vész, dicstelen vég egy jobb sorsra hivatott predatornak, ám újabb strigula az emberek javára. Ám ki volt ez a személy aki így megölte? Egy fizetett szabadúszó akinek teste egyik fele mű, a másik igazi, aki most néhány társával elindul egy másik bolygóra, a Bliorra. Mindeközben a dzsungel mohón szívja fel a predator vérét, a dögevők pár nap alatt azt a pár cafatot jóízűen felzabálják.

Ger'dar számára is bukott ez a küldetés, az embernél lévő gránát nagy kárt okozott a zárt térben. A yautja nagy szerencséjére a végtagjai még megmaradtak de páncélzata és sisakja tönkrement, ahogy a bal szeme is egy repesz következtében. Félholtan kaparják ki a vadász testét a roncsból, csak egyetlen ember tudja hová kerül a yautja teste, egy biztos, nem egy kellemes helyre.

//kaland sikertelen, Kweit meghalt mert befejezte a játékot, Ger'dar él, ha újra visszatér akkor folytathatja karakterét mindenféle büntetés nélkül//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [5 / 5 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Similar topics

-

» Esőerdő

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.