Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Általános társalgó - Page 20 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Általános társalgó - Page 20 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Általános társalgó - Page 20 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Általános társalgó - Page 20 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Általános társalgó - Page 20 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Általános társalgó - Page 20 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Általános társalgó - Page 20 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Általános társalgó - Page 20 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 20 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 20 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Általános társalgó

+50
Yeggdra’sil
Dean Backett
Parancsnok
Joe Comform
Sasszem
Heca'thei
Wargor
Bar'kha
Könyörtelen Bélrágó
Vash
Natasha Eicca
R'ka N'ritja
Antal Nimród
Steg-'in
Anita Cuccsy
George Crysmann
Daedric
Árny
Nat'ka'pu.
Akira Kazama
Riak'ja
Kínzó
Draquo
Bishop
Gaun'di
Péter Ezredes
Rey'derwa
Basil'isk
Nyikolaj Kerenszkij
Andrew Fox
George
Tövis
Than-guan
Zúzó
Éjlopó
Préda
Halál
Flexys
Riddler
Rémálom
Csonkító
Malakh'aij
Jehdin'nagara
Gyilkos
darakon
Koncoló
Thomas Martinez
avpwar
La'yyk
W.B.
54 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next

Go down  Üzenet [20 / 34 oldal]

571Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Pént. Aug. 03, 2012 10:58 pm

La'yyk

La'yyk

http://avpfrpg.nightforum.com/t1-altalanos-szabalyok

Ez itt milyen oldal, és ki meri bitorolni a nevemet? Shocked
Ti tudtok erről valamit?

572Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Aug. 04, 2012 9:19 am

W.B.

W.B.

Két dolog:

1, Mért nem reagálsz már több mint egy hónapja? Bármit írunk, semmit reakció.


2, a Link:
Szar. Beveszi a yautja szót. De a könyvek eseményeit magasból leszarja. Ja és igen, ismételten az AvP:War szellemi termékeit lopta és változtatta meg. De azt is olyan gányául... M78... se kép, se leírás. A JK honnan tudja, hogy az mi? Arról nem is beszélve, hogy a képregényben bár szerepel, nincs neve sem leírása. Így azt is én írtam anno.
Úgy bírom... Valaki/k csinálnak valami jót, valami "nagyot". Erre sok észlény úgy gondolja, hogy ők is megcsinálják a sajátjukat. Csak éppen tudás és tapasztalat nélkül marad a másolás -> lopás.

573Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Aug. 04, 2012 11:38 am

La'yyk

La'yyk

Hát ez édes. Még jó, hogy nem lett túl forgalmas. Very Happy

Há' viszem a rám bízott kalandokat (most éppen egyet), vagy hol kerestek? MSN-ről már váltottam skypera, ha van neked is, akkor PÜ-ben elküldöm a címet.

574Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Aug. 04, 2012 11:49 am

W.B.

W.B.

Facebook.... több mint egy hónapja próbállak elérni.

575Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Aug. 04, 2012 8:50 pm

La'yyk

La'yyk

Ha esetleg másnak sem válaszoltam facebookon, akkor azoktól elnézést kérek! Valamiért mostanában nem szeret engem. Szóval azt utáljátok, ne engem. Wink

576Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Vas. Aug. 05, 2012 10:08 pm

Halál

Halál

Trollkodjunk a másik oldallal? Very Happy
Am üdv, Ati, jó, hogy vagy végre. Már azt hittem, hogy valami bajod van velem. :/

577Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Aug. 06, 2012 11:46 am

Natasha Eicca

Natasha Eicca

Üdvözletem!
Ha valamelyik mesélő esetleg ráér, kérem nézzen be a PVP-ekhez, mert várunk! Többen is kipróbálnánk ott magunkat!

578Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Aug. 06, 2012 12:59 pm

La'yyk

La'yyk

Egyet, de csakis egyet bevállalok, ha van ellenfeled. (Ha nincs, akkor viszont az ellenfelet vállalom a játékos karimmal Wink )

579Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Aug. 06, 2012 1:09 pm

Natasha Eicca

Natasha Eicca

Rajtam kívül Basil'isk várakozik, szerintem benne lenne.

580Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Aug. 06, 2012 2:17 pm

La'yyk

La'yyk

Rendben, akkor még Basil'isk beleegyezését megvárom, aztán mehet a menet.

581Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Aug. 06, 2012 3:03 pm

La'yyk

La'yyk

Trollkodjunk a másik oldallal?

Még jóhogy. Blaornak írja a Bliort, ami arra utal, hogy könyvet sem sűrűn olvasott, de még adatbázits sem.

582Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Aug. 06, 2012 4:00 pm

W.B.

W.B.

Plusz szerinte Blior aliasz Blaor predator bolygó, mi nagy hülyeség.... azt se tudja, hogy mért vannak ott predek.

Volt már ilyen anno régebben is. A muki telepakolta őslényekkel, de nem tudta mért vannak ott. Meg a bolygó történetét se XD

583Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Aug. 06, 2012 6:02 pm

Halál

Halál

Regelünk? Razz

584Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Kedd Aug. 07, 2012 6:38 pm

Basil'isk

Basil'isk

Okés, mehet

585Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Kedd Aug. 07, 2012 6:45 pm

Basil'isk

Basil'isk

Valaki szűrje és bannolja ki azokat a trollokat, akik a google nevében kukkolnak mindenkit, aki éppen ír az oldalra.

586Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Kedd Aug. 07, 2012 7:19 pm

W.B.

W.B.

Az a Google kereső. E miatt találod meg az oldalt a googlén.

587Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Kedd Aug. 07, 2012 9:23 pm

Basil'isk

Basil'isk

Azt én értem. Csak azt nem, hogy ha írt valaki, akkor miért jön be abban a pillanatban

588Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Kedd Aug. 07, 2012 9:24 pm

W.B.

W.B.

Mert a google feljegyzi a változást, hogy arra is rá lehet keresni

589Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Kedd Aug. 07, 2012 9:25 pm

Basil'isk

Basil'isk

Ok, értem már.

590Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Kedd Aug. 07, 2012 9:38 pm

Basil'isk

Basil'isk

Szerintem el lehet indítani a PvP-t. Mivel most én vagyok fent, hát én írok elsőnek (Felszerelésem)
Ja és az ellenfél trófeáját megtartom magamnak, ha vége a meccsnek. Csinálok majd a karakteremnek egy külön stócot a PvP győzelmi trófeáimnak.

591Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Szer. Aug. 08, 2012 1:11 am

La'yyk

La'yyk

A harc elkezdődött, győzzön a jobbik!

592Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Vas. Aug. 12, 2012 10:50 am

Basil'isk

Basil'isk

Lehet, hogy szeptemberig korlátozott lesz a kapcsolatom. Mostanában, augusztus 1-jétől nagyon sokat pihenek. Most meg a netem ki-be kapcsolódik folyamatosan.

593Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Aug. 13, 2012 9:00 am

Halál

Halál

Nem vagy egyedül... Én is nekiálltam dolgozni. Ezenn a héten pl csak 4 órát tudok csak a gépnél tölteni... Alig van valamire időm. :S

594Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Szer. Aug. 15, 2012 1:30 pm

Basil'isk

Basil'isk

A netet sikerült megcsinálni Smile De sajna ezen a héten nem tudok írni még.

595Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Aug. 23, 2012 8:09 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

Csumi mindenkinek! Megvettem eredetibe az AvP 3-at. Ki tolja multiba? Aki nyomja az lécce világosítson már fel ezzel a nyomorult steam-al kapcsban. Annyit vágok, hogy a játék installálása előtt kell fiókot létre hozni, de aki többet tud írja már le pls... Nagyba akarom tolni xD thx előre is píszes...

596Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Aug. 25, 2012 8:03 pm

Rey'derwa



Legyen szép estétek, hogy mennek a dolgok?

597Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Aug. 27, 2012 9:06 am

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Üdv Mindenkinek!

Elnézést, hogy eddig nem voltam, de volt egy kis dolgom. Van egy olyan érzésem, hogy sajnos újra abba kell hagyjam egy kis időre a játékot, hogy megszokjam új iskolám és azt, hogy mennyit kell tanuljak. (Két tannyelvű vegyész : ) )

A másik, hogy megnéztem ezt a másik AvP oldalt és ami egy kiscit kiakasztott, hogy az én nevemet is ellopta valaki, mert én 100%, hogy nem regisztráltam. Még csak nem is láttam ezt az oldalt előtte. Az első és egyben egyetlen AvP oldal amin játszom.

Brigi

U.I.: Riak'ja és Parancsnok is AFK lesz.

598Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Aug. 27, 2012 9:31 am

Halál

Halál

Hát igen.. lassan mindenkinek lesz valami dolga. :/
Nem lenne jó, ha elmennél. ^^

Viszont a másik oldalt illetően.. Kéne valamilyen lépéseket tenni, nem gondoljátok?
Ötletek?

599Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Aug. 27, 2012 11:52 am

W.B.

W.B.

Másik oldal halott ahogy nézem.
Továbbá új szabályzatból részlet:

Lopás
Az oldalról és az adatbázisáról engedély nélkül másolni TILOS!
Régebbi még látogatható AvP oldalakon fellelhető előtörténetek másolása is tilos, révén nem saját szellemi termék. (Igen ezért is járhat törlés.)


Megkérdem ismerősöm, hogy lenne-e kedve Hackerkedni, ha lopás történik.

600Általános társalgó - Page 20 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Aug. 27, 2012 1:29 pm

Basil'isk

Basil'isk

[quote="Andrew Fox"]Csumi mindenkinek! Megvettem eredetibe az AvP 3-at. Ki tolja multiba? Aki nyomja az lécce világosítson már fel ezzel a nyomorult steam-al kapcsban. Annyit vágok, hogy a játék installálása előtt kell fiókot létre hozni, de aki többet tud írja már le pls... Nagyba akarom tolni xD thx előre is píszes...[/quote]

Megcsinálod a steam-profilodat a regisztráció után (Avatár: gépről vagy steamről, Információk: Születési hely, dátum, neved. Egyéb: magyar nyelvre állítsd be a steamet! Ekkor újraindul a progra, de nem vesznek el az eddig letöltött dolgaid. Beállítod, hogy mindenki lásson vagy privátban leszel. AvP install előtt beírod a kódot - Pl. 123456789-abcdefgj-00000-333 - és elfogadod a szerzői jogi feltételeket valamint az előfizetői szerződést. Telepíted a játékot. Ha van pénzed akkor letöltöd a DLC-ket is hozzá.)

De ha velem többet is akarsz játszani, akkor töltsd le a Lord of the Rings Online játékot és ahhoz a Steam Starter Pack-et. Honlap: www.lotro.com
Hamarosan Aliens CM játék! Már WII-re kijött Aliens Fertőzés címen.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [20 / 34 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next

Similar topics

-

» Inaktív
» Általános társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.