Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Általános társalgó - Page 7 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Általános társalgó - Page 7 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Általános társalgó - Page 7 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Általános társalgó - Page 7 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Általános társalgó - Page 7 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Általános társalgó - Page 7 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Általános társalgó - Page 7 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Általános társalgó - Page 7 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 7 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 7 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Általános társalgó

+50
Yeggdra’sil
Dean Backett
Parancsnok
Joe Comform
Sasszem
Heca'thei
Wargor
Bar'kha
Könyörtelen Bélrágó
Vash
Natasha Eicca
R'ka N'ritja
Antal Nimród
Steg-'in
Anita Cuccsy
George Crysmann
Daedric
Árny
Nat'ka'pu.
Akira Kazama
Riak'ja
Kínzó
Draquo
Bishop
Gaun'di
Péter Ezredes
Rey'derwa
Basil'isk
Nyikolaj Kerenszkij
Andrew Fox
George
Tövis
Than-guan
Zúzó
Éjlopó
Préda
Halál
Flexys
Riddler
Rémálom
Csonkító
Malakh'aij
Jehdin'nagara
Gyilkos
darakon
Koncoló
Thomas Martinez
avpwar
La'yyk
W.B.
54 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next

Go down  Üzenet [7 / 34 oldal]

181Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Pént. Dec. 09, 2011 8:58 pm

George

George

Már több mint 1000 hsz van a fórumon Very Happy

182Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Pént. Dec. 09, 2011 10:32 pm

W.B.

W.B.

Nagyon kevés az ember JK... Aki tud reklámozzon. Ha tud valaki banner cserét intézni, akkor Halálnak vagy nekem szóljon.

183Általános társalgó - Page 7 Empty PRéDA Szomb. Dec. 10, 2011 6:31 pm

Préda

Préda

Hé testvéreim miért nem írtok?
Am Halál ki az a Sikoly?

184Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 10, 2011 6:54 pm

Éjlopó

Éjlopó

Szerintem én akartam lenni Very Happy

185Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 10, 2011 7:01 pm

Halál

Halál

Bocsi, am tényleg te akartál lenni. xDD Valamiért Ati ex karija jutott eszembe Smile

186Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Dec. 10, 2011 7:14 pm

La'yyk

La'yyk

Miért lenne ex kari? Csak még nem tettem fel ide. Razz

187Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Vas. Dec. 11, 2011 5:02 pm

Halál

Halál

osborne-t látva...megint lesz egy rakás kihasználatlan karid? Mert játszani nem hiszem, hogy fogsz velük :S

188Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Vas. Dec. 11, 2011 5:14 pm

La'yyk

La'yyk

Szerintem ezt én is el tudom dönteni...
Edit: Egyébként Osborn a neve.
Csak én figyelek a nevekre? Glah' dort sem írták le soha rendesen....

189Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Vas. Dec. 11, 2011 9:24 pm

Halál

Halál

Jaaajj, ne akadjál már ki ennyire... véletlenül elírtam...szokásom, ha gyorsan írok. xD
Nem kell mindenen megsértődni! Very Happy

190Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Vas. Dec. 11, 2011 9:34 pm

La'yyk

La'yyk

Nem megsértődök, hanem nevelek. Ha már fórum, akkor úgy is viselkedjünk! Ez nem msn vagy facebook. Például a neveket is illik nagybetűvel írni. Vagy tán Nemecseknek tartjuk egymást, hogy csupa kisbetűvel?

191Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Vas. Dec. 11, 2011 10:11 pm

W.B.

W.B.

Staff ne csépelje egymást! És befejezni! Oldalt reklámozni, nem hírnevet rontani!


U.I.: SÜTIT SÜTNI!

192Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Vas. Dec. 11, 2011 10:27 pm

Halál

Halál

Süssünk alien formájú mézeskalácsot!! xDD

193Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Vas. Dec. 11, 2011 10:36 pm

W.B.

W.B.

Támogatom!

194Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Vas. Dec. 11, 2011 10:45 pm

Halál

Halál

Csak formákat kéne csinálni! xDD Ötlet? Very Happy

195Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Vas. Dec. 11, 2011 11:15 pm

W.B.

W.B.

Neadj Isten, lenne majd AvP tábor valahogyan. Egy napi program lehetne ez :p

196Általános társalgó - Page 7 Empty PRéDA Hétf. Dec. 12, 2011 6:45 am

Préda

Préda

Jó ötlet de az egy nap rizikós főleg aki távol lakik, mert lehet neki az utolsó haza induló busz, vonat nem engedne annyi időt. Sajna ez van de ha összetudnánk hozni és nem hónap végén mikor a lóvé is fogyóban akkor tuti a buli:)

197Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Dec. 12, 2011 3:18 pm

W.B.

W.B.

Természetesen ha lenne valahogyan, akkor nem egy napos lenne. Este meg lehetne AvP-s történetet mesélni a tábor tűznél :p

198Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Dec. 12, 2011 3:24 pm

Halál

Halál

Nyáron kéne, mondjuk a Balatonnál! Very Happy Ne mindig Pest, mert az csak az ott lakóknak közeli. Nekik is kelljen valahová menni! Very Happy

199Általános társalgó - Page 7 Empty PRéDA Hétf. Dec. 12, 2011 4:03 pm

Préda

Préda

Na jó, hogy ne legyen balhé a hely miatt tartsuk meg külföldön:) de ez a balcsi kira ötlet valakinek ott valahol nyaraló?Very Happy

200Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Dec. 12, 2011 4:47 pm

Halál

Halál

nekem sajna nincs :S
...jelenleg! xDD

201Általános társalgó - Page 7 Empty PRéDA Hétf. Dec. 12, 2011 6:11 pm

Préda

Préda

Hát ha nyernél addig a lottón:)
Am ajánlom minden tagnak a Singularity gémet nagyon nagyon király játék...

202Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Dec. 12, 2011 9:56 pm

W.B.

W.B.

Préda, leendő KM karidra néz át.



AvP "nyaralás" terén: Balcsinál néztem régebben a parthoz közel egy szép zöldes kempinget. Nem faház, nem kell sátor, JURTA van. Majd kiderül, hogy alakulnak a dolgok, de nekem pl. ez az ötletem. Csak újra meg kéne keresni neten.

203Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Dec. 12, 2011 11:47 pm

Éjlopó

Éjlopó

A jurta király Very Happy én támogatom az ötletet Wink

204Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Kedd Dec. 13, 2011 7:53 pm

W.B.

W.B.

http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2011/12/13/kesz_az_uj_alien-film_space_jockey-szeke/

Lehet mégse kúrják el annyira az új AvP filmet :p Bár a pilóta csinálta az embert az túlzás

205Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Dec. 15, 2011 5:10 pm

W.B.

W.B.

Én MOST csináltam tele a gatyámat. http://www.weyland-yutani.hu/

Ez valami rossz vicc? Ugye?

206Általános társalgó - Page 7 Empty Andrew Fox Csüt. Dec. 15, 2011 5:25 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

Ezek szerint a jövőt játszuk?Very Happy

207Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Dec. 15, 2011 5:28 pm

Nyikolaj Kerenszkij

Nyikolaj Kerenszkij

Ez a film az eddigi képek alapján a Aliens - Apokalipszis képregényre hajaz. Ez csupán vélemény, de komoly hasonlóságok vannak.

208Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Dec. 15, 2011 5:47 pm

George

George

W.B. írta:Én MOST csináltam tele a gatyámat.

Érdekes névválasztás Very Happy

209Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Dec. 15, 2011 5:59 pm

Koncoló

Koncoló

Nekem tetszik, hogy egy kitalált vállalat nevét viseli.

http://dragonlord.hungarianforum.com

210Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Dec. 15, 2011 6:11 pm

W.B.

W.B.

A film rövid története amit eddig tudunk:

Földi ásatások folyamán találnak bizonyítékokat hogy mi mesterségesen létezünk. Később a WY egy kutató csoportja megtalálja a pilóták eme romját. Aztán magukat a pilótákat. a Pilóták büszkék, hogy teremntményeik ilyen sikeresek. Sok tudást megosztanak velük, de az egyik ember ellopja a terraformálás titkát. Boszúbúl az idegeneket uszítják rájuk.



Az Aliens: Apokalipszis története:

Föld bukása előtt játszódik pár évvel. Egy kis ámde becsületes cég elküld egy nőt egy csapattal egy elveszetnek hitt régészük után. A régész ausztráliai ásatások folyamán alien fossziliákat talál mik ha jól emlékszem 3 milliárd évesek. (igazából max 9000-10 000 évesek lehettek) Útra kellt a galaxisban, ekkor veszett nyoma.
A nő és csapata is útnak ered, először egy pilóta hajó roncsot vizsgálnak meg, már itt balhé volt. Aztán meg találják a régészt ki teljesen becsavarodott. Csinált valami szérumot mi hatására az idegenek nem látják őket zsákmánynak. Továbbá már ez előtt is a WY próbálta őket szabotálni. A nő hajóján egy ládában tojások vannak, ő erről nem tudott. A lényeg, hogy a régész egy pilóta városra talált. (pilóta faj adatbázisában van kép róla) és találtak egy élő pilótát... mit megfertőztek... és elszabadult a pokol.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [7 / 34 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next

Similar topics

-

» Inaktív
» Általános társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.