Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Kérdések, ötletek - Page 5 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Kérdések, ötletek - Page 5 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Kérdések, ötletek - Page 5 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Kérdések, ötletek - Page 5 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Kérdések, ötletek - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Kérdések, ötletek - Page 5 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Kérdések, ötletek - Page 5 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Kérdések, ötletek - Page 5 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Kérdések, ötletek - Page 5 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Kérdések, ötletek - Page 5 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Kérdések, ötletek

+24
B.J. Wolf
Gyilkos
Heca'thei
Ineen
Dean Backett
Ju'dha
Éjlopó
Kínzó
Sasszem
Thla'loc
Andrew Fox
Steg-'in
Préda
Árny
George Crysmann
Basil'isk
La'yyk
Koncoló
Jehdin'nagara
Halál
W.B.
Yeggdra’sil
Flexys
avpwar
28 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Üzenet [5 / 7 oldal]

121Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 2:04 pm

Halál

Halál

A fene, pedig azt hittem, hogy én! xD

122Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 4:06 pm

Éjlopó

Éjlopó

Nem vagyok az a kiskapuzós fajta, de megértettem.

"Ha lehetne királynővé fejlődni, az le lenne írva." - ja mert mindentudók vagytok, és semmi nem maradhat ki véletlenül. Nem vettem sértésnek csak ezek nekem olyan furán jönnek át ilyenkor. Előfordulhat, hogy valami kimarad esetleg, nem ez lenne az első eset, és máshol sem dőlt össze a világ érte.

123Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 4:29 pm

Halál

Halál

Ne magadat okold, Éjlopó! W.B. volt bunkó, de ő ilyen... ktyából nem lesz szalonna! xD
Na de őt így szeressük... Razz
Vagy nem. Wink

124Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 5:36 pm

Éjlopó

Éjlopó

Én nem állítok ilyesmit, hogy bunkó volt. Csak valamilyen szinten ez úgy jön át, hogy én vagyok a tudatlan játékos, aki gyökér kérdésekkel bombázza feleslegesen a staffot. Ja, szimpla játékos vagyok, ez így van, de ahogy szokták volt mondani: hülye kérdés nincs, csak hülye ember. Én ezzel itt le is zárnám a dolgot, mert a végén még közellenséggé növöm ki magam Very Happy

125Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 6:41 pm

Halál

Halál

Na ezért mondom, hogy W.B. bunkó volt. Mindig azt hiszi, hogy mindenki, mindig, mindent bemagol szóról szóra.
Ezért van ez a topik is, Ha valaki van tudna valamit, vagy ötlete van, azt ide kell írni. És nem pedig a JK-kra kenni, hogy hülye vagy, mert nem tudsz semmit!
Ez nem így van. Senki sem hülye, csak mert azért, mert van kérdése és ötlete. Ismétlem. Senki sem tanul meg 500 oldalt. És én nem is várom el.
Egyébként amúgy sincs igaza a "Ha lehetne, le lenne írva" dologban. Nincs leírva, ezért lehet kérdezni.
Szóval ne rendülj meg! Nem vagy sem hibás, sem hülye, sem, semmi más!
Wb volt tökfej! ^^

126Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 7:23 pm

W.B.

W.B.

Halál írta:Na ezért mondom, hogy W.B. bunkó volt. Mindig azt hiszi, hogy mindenki, mindig, mindent bemagol szóról szóra.
Ezért van ez a topik is, Ha valaki van tudna valamit, vagy ötlete van, azt ide kell írni. És nem pedig a JK-kra kenni, hogy hülye vagy, mert nem tudsz semmit!
Ez nem így van. Senki sem hülye, csak mert azért, mert van kérdése és ötlete. Ismétlem. Senki sem tanul meg 500 oldalt. És én nem is várom el.
Egyébként amúgy sincs igaza a "Ha lehetne, le lenne írva" dologban. Nincs leírva, ezért lehet kérdezni.
Szóval ne rendülj meg! Nem vagy sem hibás, sem hülye, sem, semmi más!
WB volt tökfej! ^^

Szóval mivel nincs leírva, ezért predator JK létesíthet nemi kapcsolatot a "Halál" nevű alien királynővel?
Nem bunkó vagyok, csak van egy irritáló stílusom, ami az emberek miatt jött létre. Irritálja az embereket, mert magukat fedezik fel ebben. Nem segítenek, lenézik a kisebbeket stb. FRPG és MMO játékokkal is van tapasztalatom, nomeg a nagy betűs élet. Azt kellet észrevennem, hogy ha segítőkész vagy, akkor ki akarnak használni. Volt olyan JK (Rémálom - Niki) ki azt várta el tőlem, hogy mindent én mondjak el, mert kibaszottul nem volt hajlandó még a szabályzatot sem elolvasni. Sőt én voltam a semmire kellő, mert nem úgy meséltem mint amit ő óhajtott. (Konkrétan az összes civilt ő akarta megölni és sérelmezte, hogy másik JK is ölt.)
Szóval, ott van, hogy jk lehet királynő? Nem. Ott van, hogy JK lehet ravager? Nem. akkor lehet olyat csinálni? Nem.

Van egy stílusom ami a miatt van, mert pl. már ezen az oldalon nem egy JK akarta kihasználni, hogy jószívű vagyok. Akkor Gonosz leszek és kész. Rá adásul eme kérdésre nem az adatbázisban, hanem a szabályzatban lenne a válasz.


Éjlopó neked csak annyit, hogy be leszel sorozva erőszakkal kalandmesélőnek azt jóvan :p

127Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 8:48 pm

Éjlopó

Éjlopó

Én értelek W.B., mostmár legalábbis, valamilyen szempontból, és nekem is vannak ilyen személyek, akik alapból bökik a csőröm. De azzal, aki normálisan áll a dologhoz, miért kell olyan stílusban beszélni, mint azzal, akit legszívesebben egy kanál vízbe fojtanál? Aki felb@ssza az agyad, azzal beszélj úgy, de én nem hiszem, hogy kiérdemeltem volna ezt a stílust, ha pedig mégis, akkor kérlek oszd meg velem ennek az okát, mert én nem tudom hol volt és mikor, és szeretném tudni, valamint akkor változtatni rajta.

U.I.: Nem tudok jól mesélni, itt már bukott a dolog Razz

128Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 9:41 pm

W.B.

W.B.

Nekem az a fő bajom, most pl. a te eseteddel, hogy az alien szabályzat kimondottan rövid a másik két fajhoz képest. Hamar át lehet olvasni.
Túl nagy az adatbázis és ezért inkább kérdez az ember... Egy komolyabb iskolában vagy munkahelyen az ilyen hozzáállásért az embert büntetik/kihajítják. (Pl. Mikor a tanár egyest ad azért a kérdésért mit már két hete kéne tudni. Diák hisztizik, mert ő nem tudta ezért kérdezett. Ám már két hete meg kellet volna tanulni. Ez a diák hibája. [betegség miatti hiányzás stb ugye mentesítő tényező lehet])

Továbbá eme oldalon minimum HSZ 3 sor. Nekem pedig nagyon úgy tűnik, hogy már nem csak a HSZ hossza, hanem nyelvhelyesség is csökken. Vagyis kezd igénytelenedni a játék, ehhez még az is hozzá járul, hogy az adatbázisra magasról tesznek. (ugye még az oldal indulása idején, a gépágyúszintű vállöveget akart a pred JK stb.) Most, mivel lehet emelni a színvonalat? Nem a lágyszívűséggel.

Tehát így vissza nézve, ez a nagyon agresszívan reagáló stílusom, azért van, mert csomóan csak bele ülni szeretnek a jóba, tenni érte semmit.
Az előző AvP oldalon, predator kaland végén a játékosok közös erővel megölhetnek egy T-recet, mi lett belőle? Mindegyik egyedül akar egyet. Ez totális képtelenség. Ez a vérPisti hozzáállás az egyik jele a szinvonal csökkenésnek.

Játékos mért lehetne királynő? Hogy 2000 alient irányítson? Neki mi abban a jó? Ám tény hogy predeknél a klánvezér rang is ilyen. Majd ki kell javítani.

129Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 9:48 pm

Halál

Halál

Szóval nézzétek el W.B.-nek a mogorvaságát! Ő ilyen, nem kell vele törődni! Razz xD
Én sem veszem magamra, amit mond... Az a szerencséje, különben már kitekertem volna a nyakát! Very Happy
Vagy csomót kötöttem volna a pöcsére! xD

130Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 10:00 pm

W.B.

W.B.

Halál írta:Szóval nézzétek el W.B.-nek a mogorvaságát! Ő ilyen, nem kell vele törődni! Razz xD
Én sem veszem magamra, amit mond... Az a szerencséje, különben már kitekertem volna a nyakát! Very Happy
Vagy csomót kötöttem volna a pöcsére! xD

Homár XD

131Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 10:10 pm

Éjlopó

Éjlopó

Ez az utolsó postom ide, és nem igazán akarok itt komoly vitába szállni:

1.: az iskolás példa sok szempontból teljesen helytelen és felesleges. Mégis ha úgy vesszük, és párhuzamot akarunk vonni, a tanár akkor is "köteles" (igen fontos az idézőjel!) segítséget nyújtani, hisz ezért tanár. Az admin ezért admin. Vannak ilyen gyökerek, mint én, akik inkább kérdeznek, mert így biztos a dolog.

2.: Adatbázis és Szabályzat: Fentebb írtam, hogy simán kimaradhat belőle, elveszhet a fejedben sok másik info mellett, előfordul, gondolom emberből vagy, nem egy - Aliens-es példával élve - szintetikus.

3.: Még mindig fenn tartom az álláspontom, hogyha én normálisan közelítek, akkor hasonló viszonzást várok el. Nem magyarázat számomra, hogy "azért mert sokan túllőttek a célon és VP-zni akartak, vagy VP-ztek". Elhiszem, idegesítő, bosszantó, tudom milyen ez a téma, de nem megoldás az, amit emiatt felvettél.

4.: Gondolom ezek a játékosok már törölve lettek, illetve itthagyták az oldalt, ennyi megoldódott a probléma, nem értem a továbbiakat. Mint látható, sajnos nem az a típus vagyok, aki csak úgy beletörődik az ilyesmibe, és ha jogtalannak érzem - már pedig ez az volt - tetszik vagy sem, az illető képébe mondom. Ez van, lehet érte szeretni, lehet érte utálni.

5.: Senki nem mondhatja magát jó írónak. Mindenkinek vannak hibái, nekem is, nektek is. De nem hiszem, hogy áthágtam volna bármilyen postolásra vonatkozó szabályt az oldalon - de bárhol máshol sem - és próbálok legjobb tudásom és lehetőségeim szerint, plusz Chrome és Word jelzik a hibákat, különböző aláhúzásokkal és jelölésekkel, valamint sokat kell olvasni. Ennyi a nyitja.

Na de komolyan lezárnám ezt a témát: nem lehet, kész megkaptam a választ, cipzár a számra, és lassan megyek postolni a Kristálybarlangba.

132Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Nov. 13, 2012 12:37 am

W.B.

W.B.

Posztom jó részét félre értetted. Én azt írtam le, hogy mért vagyok ennyire "agresszív". Nem neked róttam fel azt hogy nem tudsz írni vagy hasonló. Én azt írtam, hogy ezt érzékelem, és a hócipőm már tele van. (lásd, facebookon olyat is kiírtam, hogy közeleg az a pont, hogy mikor ha olyan élőtörténetet adnak be, ahol vesző és mondat végi írásjel után sosincs szóköz, azt fogom és törlöm. Volt már ilyen és az egyén sokadik figyelmeztetésre sem tudott szóközt tenni. Engem az ilyenek fárasztanak le.)

Nem kell kívülről fújni a dolgokat, ám utána lehet(kell) nézni. Azért van, hogy ne kelljen kérdezni-válaszolni.

A tanáros példára visszatérve: Csak a lényeg fölött siklottál el. Azt már két hete meg kellet volna tanulni. Nincs kifogás, hogy nem érti, azt akkor kellet volna megkérdezni, nem később mikor már tudni kellene. Ez a tipikus diák kifogás. Két hete már tudni kéne. Két hete már tudnod kéne, hogy kezeld a gyártósort, mért most kérdezed, hogy mire való a piros gomb? Ilyennek a munkáltatók nagyon nem örülnek.


Amúgy minek írtunk ennyit? Mikor a válasz ennyi lett volna:
"Nem lehet, mert túl imba lenne."

133Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Nov. 13, 2012 11:42 am

Halál

Halál

Na jó! Ezt itt most lezárjuk!
Éjlopó, veled nincs gond! Lehet kérdezni!
WB! A szigor néha jó, de sokszor elveted a sulykot! Kezded figyelmen kívül hagyni, hogy mi a staff dolga és hogy mi a célunk!
Nem az, hogy beleverjük a tudást mások fejébe, hanem az, hogy játéklehetőséget teremtsünk!
A játék azért játék, hogy szórakozzunk! Nem azért, hogy szigorral és fegyelemmel tanítsunk.
Jó, nem azt mondom, hogy mindenkit engedjünk be, szó nélkül. Meg kell szabni egy bizonyos határt!
De azt úgy kell elérni, hogy a felhasználók szórakozzanak és ne érezzék azt, hogy ha véletlenül megszegnek valamit, vagy nem tudnak valamit, akkor Halál fiai.
Ez nem iskola és jó lenne az iskolás példákat hanyagolni.

Szórakoztatni és nem fegyelmezni!

És nem másokra kivetni, a mások által okozott problémákat.
Elhiszem, hogy eleged van a tudatlanokból és a helytelenül írókból. De te is az vagy. Neked is diszleksziád van, ha jól tudom, szóval főleg te érthetnél meg másokat.
Természetesen igaz, hogy lehet word-be írni, ami jelzi a hibákat, úgy mint a Chrome is.
De ezeket el lehet normálisan is mondani!

Szóval csak ennyit akartam mondani! Téma lezárva!
További szép napot!

134Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Nov. 13, 2012 1:15 pm

W.B.

W.B.

Diszlexia és diszgráfia ide vagy oda, vannak hibák miket ezzel nem lehet indokolni. Az általam sokat emlegetett szóköz hiány pl. ezzel nem indokolható. És azért kapálózok annyit ezzel, mert van olyan előtörténet, ahol még le is írtam, hogy hiba és javítsa.
https://avpwar.hungarianforum.com/t330-john-smithvasokol - pl. ez. És nem ez az egyetlen. Az hogy neked nem kellet ilyen előtörivel foglalkoznod, mázli. Mikor már a sokadik játékosnál van ez, akkor azért az idegszanatóriumi bérlet kezd érlelődni az embernél. És az a sajnálatos, hogy a feszültség végül nem azon csattan akin kéne.

135Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Nov. 13, 2012 1:24 pm

Halál

Halál

Jó, tény, hogy el lehet mondani az illető/illetőknek, hogy mit javítson. Van aki megteszi és van aki eltűnik úgy, mint "Kovács János" barátunk, akit linkeltél. Ő nem foglalkozik vele és látszik, hogy magasról tesz az egészre.
De mi vagyunk a Staff és ezt el kell viselnünk. Én is elvisellek téged! ;D
Te is próbáld meg elviselni, hogy nem mindenki olyan "tökéletes", mint te. Ebbe bele kell nyugodni.

Viselkedni, tűrni, magyarázni. 100-szor, 200-szor, vagy ha kell milliószor. Ez a dolgunk! Smile

136Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Nov. 13, 2012 3:10 pm

W.B.

W.B.

Halál írta:Jó, tény, hogy el lehet mondani az illető/illetőknek, hogy mit javítson. Van aki megteszi és van aki eltűnik úgy, mint "Kovács János" barátunk, akit linkeltél. Ő nem foglalkozik vele és látszik, hogy magasról tesz az egészre.
De mi vagyunk a Staff és ezt el kell viselnünk. Én is elvisellek téged! ;D
Te is próbáld meg elviselni, hogy nem mindenki olyan "tökéletes", mint te. Ebbe bele kell nyugodni.

Viselkedni, tűrni, magyarázni. 100-szor, 200-szor, vagy ha kell milliószor. Ez a dolgunk! Smile

Spoiler:

137Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Dec. 10, 2012 9:45 pm

Ju'dha

Ju'dha

kérdés. Anno volt egy elképzelésem h a jk-k íráskézségét hogy lehetne fejleszeni. legyen egy történetíró verseny, amit esetleg lehetne jutalmazni.
nemtom kivitelezhető e itt, csak egy felvetés:-)

138Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Dec. 11, 2012 12:04 am

W.B.

W.B.

Ju'dha írta:kérdés. Anno volt egy elképzelésem h a jk-k íráskézségét hogy lehetne fejleszeni. legyen egy történetíró verseny, amit esetleg lehetne jutalmazni.
nemtom kivitelezhető e itt, csak egy felvetés:-)


Úgy hívjuk ezt, hogy előtörténet. (Kedden értékelem a tied.) Az hogy a játékosok nem ismerik a párbeszéd helyes mivoltát, vagy más stilisztikai dolgokat... általános iskola alsó tagozat. Nem verseny kell ide szerintem. Szerintem. De ha van már egy kész ötlet, azt megnézném.

139Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Dec. 11, 2012 7:08 am

Dean Backett

Dean Backett

en egy nagyobb kqliberu dologra gondoltam. 3-4-5 oldalas dologra. es akie nagyon jo az mondjuk skill pontokat v mas ertekes jutalmakat kap. na de minegy csa egy otlet volt :-)

140Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Dec. 11, 2012 11:08 am

W.B.

W.B.

Dean Backett írta:en egy nagyobb kqliberu dologra gondoltam. 3-4-5 oldalas dologra. es akie nagyon jo az mondjuk skill pontokat v mas ertekes jutalmakat kap. na de minegy csa egy otlet volt :-)

Mondatot nagybetűvel kezdünk. Nem játék hsz, de nem is chat.
Igen, az ekkora előtörténetér jár maximális jutalom.

141Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Dec. 11, 2012 11:15 am

Dean Backett

Dean Backett

Telefonrol irok. Tisztaban vagyok vele h mondatot nagybetuvel kezdunk de nem mindig jon ossze ;-)

142Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Dec. 11, 2012 11:19 am

Dean Backett

Dean Backett

Amugy meg ezzel kilehetne szűrni az aktív JK-kat és lekötné őket egy időre amíg nincs kalandjuk.

143Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Dec. 11, 2012 12:08 pm

W.B.

W.B.

Alternatív kalandok. Hiszti van, hogy nem megy a kaland, meg nem elég szabad a játék. De, amikor van rá lehetőség nem élnek vele. Ámmeg egy történet írás lehet jó lenne. Megbeszélem Ádámmal.

Mobilról vagy... hála égnek nincs még ilyen mobilom.

144Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Vas. Dec. 23, 2012 10:43 pm

Ineen



hello..!

ezen az oldalon nem lehet leszedni , ill. letölteni a játékot? mert a régi oldalon se találom..

145Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Vas. Dec. 23, 2012 10:51 pm

Dean Backett

Dean Backett

Ez egy fórum alapú szerepjáték, nem fps, számítógépes játék. :-)

146Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Vas. Dec. 23, 2012 10:54 pm

W.B.

W.B.

Fórum alapú RPG.
Hasonló mint a történet mesélés, csak itt van egy kis rendszer. Mesélő vázolja fel a történetet, játékosnak helyt kell állni.

147Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Pént. Jan. 04, 2013 8:13 pm

Heca'thei

Heca'thei

Egy gyors kérdés. Sajnos ünnepek alatt nem volt időm foglalkozni vele de most szeretném javítani. valamint ha bárki hibát észlel a kalandlapomon, akkor azt is.

Szóval látom hogy változtak a skill pontok 10-es rendszer lett. A kérdésem az lenne hogy akik már megkapták meg már aktívan játszanak azoknak az eddigi is megváltozik. Vagy akkor most skill megvonás lesz? Vagy majd a kaland lezárásával lép érvénybe hogy az új skilleket menyiért vesszük meg?

Mi módosult még?

Kösz. Pusz.

148Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Pént. Jan. 04, 2013 8:42 pm

W.B.

W.B.

Meglévő skillpontjaid is tízzel szorzódnak. Ennyi.

149Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Szomb. Jan. 05, 2013 12:16 pm

Halál

Halál

Nem lesz semmilyen megvonás. Mindenkinek a skillpontja egy nullával nőtt. Szóval akinek 2 sp-je volt a karilapja szerint, Annak át kell írnia 20-ra. Szóval mindenki egy nullát biggyeszt a skillpont mennyisége után.

150Kérdések, ötletek - Page 5 Empty Re: Kérdések, ötletek Pént. Jan. 31, 2014 11:08 am

Thla'loc

Thla'loc

Lehet hogy most hülyeséget fogok kérdezni de azért felteszem. A yautják saját fajtársaik koponyáit is gyűjtik trófeának? Azt vágom hogy normál esetben nem vadásznak egymásra, de vannak rossz vérek és a Sötét klán akiket ők már nemigen tekintenek yautjának. Erre utal az is az első avp regényben, hogy amikor Törött Agyar felkel a kómából és végez az egyik beavatatlannal akkor a lándzsájával szétveri a fejét hogy ne lehessen trófea belőle, ezzel megszégyenítve.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [5 / 7 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Similar topics

-

» Kérdések és válaszok

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.