Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Latest topics
» Kérdések, ötletek
Hétf. Ápr. 16, 2018 5:07 pm by George Crysmann

» Aurora
Vas. Feb. 04, 2018 3:05 pm by W.B.

» USS Firenze
Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am by Johny Borgia

» Víztisztító telep
Hétf. Szept. 25, 2017 12:09 am by Johny Borgia

» U.P.19-3 as
Szomb. Szept. 09, 2017 10:49 pm by Johny Borgia

» Karakterlap sablon, aláírás sablon
Kedd Aug. 01, 2017 5:30 pm by W.B.

» W.B.
Kedd Aug. 01, 2017 4:01 pm by W.B.

» Neonopolis
Hétf. Júl. 31, 2017 11:07 pm by B.J. Wolf

» Ember kaland – Kapcsolatok második felvonás
Szomb. Júl. 22, 2017 1:26 pm by B.J. Wolf

» Csatornák
Kedd Júl. 11, 2017 5:50 pm by Johny Borgia

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]

A legtöbb felhasználó (15 fő) Szer. Nov. 07, 2012 5:45 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum

You are not connected. Please login or register

» Helyszínek » Űr » Aurora

Aurora

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Go down  Üzenet [3 / 3 oldal]

61 Re: Aurora on Vas. Okt. 01, 2017 11:10 am

Négy lövésből, három találat. Negyedik idegen gyorsan váltott irányt, így elkerülve a lövést. Ezzel viszont métereket vesztett Hicksszel szemben. Észlelte, hogy egy idegen életben maradt, ám azt is hogy lemaradt tőle kissé. Megpördült és néhány precíz lövéssel leterítette.

Fegyverhasználat IITankelhárító és teleNehézfegyverekEnergiafegyverekGránát használatMesterlövészetKétkezes harc IIKözelharci fegyverekKözelharc3NehézpáncélPajzsSzanitécLovaglás Solymászat
Mentális staff:
Tollas:
Alapvető utasításokAlien érzékelésBomba felhelyezésNyomkövetésHarcikutya
Felhasználó profiljának megtekintése

62 Re: Aurora on Szomb. Okt. 07, 2017 7:42 pm

Eldőlt, hogy ki csalja el a dögöket a hajóról: Hicks. Wolf célba veszi a dögöket, Hicks köveket dob feléjük, hogy rá figyeljenek. Ez sikerült is és a négy idegen megindul Hicks felé.
Négy idegenből három megdöglött, de az egyik épp irányt változtatott, lehet hogy el akart menekülni? Hicks nem tétovázott, a negyedik idegent leterítette.
Az út immár tiszta volt a hajóhoz, már csak be kell menni a szerzett iratokkal és elhúzni erről a bolygóról...

63 Re: Aurora on Csüt. Okt. 12, 2017 10:57 pm

Három strigulát húzhatok be magamnak, imádom távolról kilőni a bogarakat. Közelharcban nincs ellenfelük, milyen kár, hogy ahhoz, hogy engem megtámadjanak, el kellene hozzám jutni élve. Hicks elintézte a negyedik csótányt, így az Aurora csak ránk vár.

- Crysman, szerintem azonnal szálljunk fel és húzzunk innen, nem lenne jó, ha új vendégek érkeznének. Persze gondolom ezt nem kellett mondanom, elég triviális feladat az egész. Remélem megérte a bőrünket kockáztatni a ... akármit is szereztünk meg.

64 Re: Aurora on Szer. Okt. 18, 2017 4:41 pm

- Rendben! - válaszolom Wolfnak és felszólok, hogy idekint minden rendben, nyissák ki a zsilipet. Miután a zsilip kinyílt, bementem rajta és egyből a híd felé vettem az irányt.
Amikor elértem a hídra, leültem a helyemre, lezártam a zsilipet és szóltam mindenkinek, hogy kössék be magukat. Ezután kezdetét vette a felszállás...

//Mostanában nincs sok ötletem, hogy mit írjak, meg sok lett a munkám is. Ezért nem írok olyan gyakran az oldalra.//

65 Re: Aurora on Szomb. Dec. 16, 2017 5:58 pm

George nem törődött szinte semmivel. El akart innen húzni, messzire. Egy szárnyas xenomorph nem így gondolta, magasból az egyre gyorsabban emelkedő hajó hídablakának repült. Azzal nem számolt, hogy a gyorsuló hajón megmozdulni sem fog tudni.
- Csak gyorsíts! Míg nem izzik a hajó! Égjen porrá! – Hicks üvölti, majd megelégelve az amúgy szabálytalanul gyors felszállást, kicsatolja magát és amiben lehet abban megkapaszkodva melléd ér. Karjaid közt átnyúlva még ráad egy kis kakaót. A bogár tényleg szénné éget a nagy súrlódástól. A páncélüveget érte némi sav, így a kilátás most már ocsmány, de talán a szokásos űrbéli ártalmaktól még véd. – Most pedig keres mondjuk egy meteort és menj az ellentétes oldalára, takarjon minket a bolygóval. Ha jönne onnan valaki. Valami. Wolf. Hajót át ellenőrizni!

Fegyverhasználat IITankelhárító és teleNehézfegyverekEnergiafegyverekGránát használatMesterlövészetKétkezes harc IIKözelharci fegyverekKözelharc3NehézpáncélPajzsSzanitécLovaglás Solymászat
Mentális staff:
Tollas:

66 Re: Aurora on Hétf. Dec. 25, 2017 11:29 pm

A gépünk kezdett emelkedni a talajtól, a szélvédőnkre egy ocsmány fekete bogár röppent, ami szépen elég az űrbe való utunk során. Kapitányunk végzi a dolgát, valami égitest takarásába igyekszik bújni, nehogy meglássanak minket. Én addig is mehetek a hajót ellenőrizni, nehogy pár csótány köztünk legyen.

A kommunikátorokkal mindenit felhívok, megbizonyosodva arról, hogy nincs-e semmi baj.
- Vannak itt kamerák, ha igen működnek is? - kérdezem.

67 Re: Aurora on Pént. Jan. 05, 2018 6:02 pm

~ Ne törődj semmivel, csak húzz el innen, mielőtt a dögök kinyírnának! Ne törődj... ~ folyamatosan ez a mondat ismétlődött a fejemben, amikor felfelé kezdtem kormányozni a hajót. Pár pillanat múlva egy szárnyas dög nekirepült az üvegnek és megpróbált betörni.
Hicks üvölteni kezdi, hogy gyorsítsak, míg a hajó el nem kezd izzani. Azzal feláll a helyéről és a karomon átnyúlva egyre előrébb kezdi húzni a gyorsítókart, míg az üveg széle narancssárgán nem kezdett izzani. Tudtam, hogy bármelyik pillanatban szénné fog égi ez a rohadék. Még pár másodperc múlva már nem volt sehol sem a dög, ami azt jelentette, hogy szénné égve zuhan vissza a földre. Szerencsére az üveget nem érte sav, ekkor Hicks mondani kezdi, hogy keressek egy meteort (vagy további tárgyakat) és menjek az ellentétes oldalára, hogy takarásban legyünk, ha a bolygóról jönne valaki.
~ Miért jönne bárki is onnan, az a sárgolyó már úgyis kihalt. Maximum ezek a rohadékok jöhetnek, ha meg tudnak lenni levegő nélkül is. ~
Wolf megkérdezi tőlem, hogy vannak e kamerák a hajón.
- Igen, vannak. De lehet, hogy egy pár nem működik mióta kipucolták az egész hajót. - válaszolom Wolfnak - Rá tudok csatlakozni a kamerákra. - azzal megnyomok néhány gombot és a monitoron elkezdtek megjelenni a kamerák képei.

//Már azt hittem, hogy végleg behalt az oldal...//

68 Re: Aurora on Vas. Feb. 04, 2018 3:05 pm

Hajó érzékelői befogtak valamit, ami a bolygóról érkezik. Megállapítani nem lehetett, hogy mi az révén egy jókora bolygó körül keringő meteor takarásába sikerült húzódni.
- Kapcsolj le mindent! Gravitációt, létfenntartást, minden. – Hicks adja az utasítást. Ha nincs áram alatt a hajó, akkor kisebb rá az esély, hogy észreveszik. – Többek meg kapcsoljanak le minden mást, ami nincs hajó rendszerére kötve! Indulás!

Mentális staff:
Tollas:

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [3 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

» Helyszínek » Űr » Aurora