Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Kérdések, ötletek - Page 3 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Kérdések, ötletek - Page 3 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Kérdések, ötletek - Page 3 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Kérdések, ötletek - Page 3 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Kérdések, ötletek - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Kérdések, ötletek - Page 3 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Kérdések, ötletek - Page 3 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Kérdések, ötletek - Page 3 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Kérdések, ötletek - Page 3 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Kérdések, ötletek - Page 3 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Kérdések, ötletek

+24
B.J. Wolf
Gyilkos
Heca'thei
Ineen
Dean Backett
Ju'dha
Éjlopó
Kínzó
Sasszem
Thla'loc
Andrew Fox
Steg-'in
Préda
Árny
George Crysmann
Basil'isk
La'yyk
Koncoló
Jehdin'nagara
Halál
W.B.
Yeggdra’sil
Flexys
avpwar
28 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Üzenet [3 / 7 oldal]

61Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Ápr. 09, 2012 5:20 pm

Steg-'in

Steg-'in

Jó hírnek mondanám, hogy az alien és a predator könyvek nagy részét megkaptam húsvétra drága muteromtól. Elég lassan olvasok, de ha kiolvastam őket, akkor segítek a wikipédiában. Amit a "két oldalas lelki fröccs"-ben írtál ("Meg kérném, a játékosokat, hogy térjenek vissza és páran jelentkezzenek mesélőnek, ha lehet") azt én sajnos nem tudom elfogadni, mivel csak nemrég regiztem és mint mondottam volt a tudásom is elég kicsi ( mondjuk tisztában vagyok vele, hogy első sorban nem rám gondoltál )

62Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Ápr. 09, 2012 5:34 pm

Steg-'in

Steg-'in

Ja! Az előző hsz-hoz hozzá tenném, hogy ncore-on találtam a rakat képregényt ( 20-30 db-ot).

63Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Ápr. 09, 2012 5:39 pm

W.B.

W.B.

Figy a konnonikusakat megcsinálon. A többi helyszín pedig önihlet. aki vállalja az a saját képzeletét is belegyúrhatja.

64Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Ápr. 09, 2012 7:33 pm

Steg-'in

Steg-'in

Ha neked úgy megfelel, akkor a ryushit és a proteust bevállalom jelenlegi tudásomal és ha valami hülyeséet írok, vagy kiolvasom a hozzájuk kapcsolódó könyveket (az alien trilogiára és a képregényekre gondolok) , akkor át lesz írva.

65Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Ápr. 09, 2012 7:37 pm

Halál

Halál

Ötletnek felvetnék egy versenyt.
ugyebár raktam fel flash játékokat...illetve linkeltem... és lehetne csinálni egy " ki tud nagyobb pontszámot elérni" versenyt Smile
Vélemények?

66Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Ápr. 09, 2012 7:42 pm

W.B.

W.B.

Steg-'in írta:Ha neked úgy megfelel, akkor a ryushit és a proteust bevállalom jelenlegi tudásomal és ha valami hülyeséet írok, vagy kiolvasom a hozzájuk kapcsolódó könyveket (az alien trilogiára és a képregényekre gondolok) , akkor át lesz írva.

Ryushi már kész. A Proteushoz meg pl. kell az AvP2 játék.

Azért mondtam, hogy a kanonikus bolygókat megcsinálom.

Ott van kitin, cerebus, tartarus, hilo, új éden stb. mik nem kanononikusak. Így azokba saját ötlet bőven mehet.

67Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Ápr. 09, 2012 8:06 pm

La'yyk

La'yyk

Halál, jó ötlet a verseny. Leszek a bíró, mert eggyel játszottam, de gyalázatos pontszámot értem csak el. XD

68Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Ápr. 09, 2012 8:22 pm

Halál

Halál

Jó, de egy hétvégén legyen, vagy legyen inkább egy határidő? Smile
És mi lehetne a nyeremény? SP-k?

69Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Ápr. 09, 2012 8:39 pm

Steg-'in

Steg-'in

Szerintem is jó ötlet a verseny. WB! Az avp2 játékkal és a primal hunttal+ az avp2010-zel játszottam. Láttam az avp1-2-t, az alien filmeket és a predátor filmket, illetve olvastam az avp trilógiát. Persze szívesen megcsinálom azokat a bolygókat, amit írtál, csak adj egy pár soros. támpontot.

70Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Ápr. 09, 2012 8:49 pm

W.B.

W.B.

A mostani oldalon a támpont.
Kb. ugyan azok a bolygók lesznek, csak bővíteni kell.

71Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Ápr. 09, 2012 9:59 pm

Steg-'in

Steg-'in

Oké! Holnap sajnos nem tudom, mert suli, kondi, vívás, úszás, egy kis esti futás és kb kilencre érek haza. Utána fél tízig fürdök, megeszem az ebédem és elmegyek aludni, mert hulla leszek. Ebből következik, hogy holnap után tudok csak nekiállni.

72Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Pént. Ápr. 13, 2012 6:59 am

Steg-'in

Steg-'in

A Kitint megcsináltam, holnap felrakom wikire!

73Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Pént. Ápr. 13, 2012 4:02 pm

W.B.

W.B.

Nem tudsz engedély nélkül feltenni. Vagy tudja a halál, majd kiderül.

74Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Pént. Ápr. 13, 2012 8:30 pm

Steg-'in

Steg-'in

Akkor elküldöm neked pü-ben, mert úgyis meg kéne nézned, hogy jó e.

75Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Pént. Ápr. 13, 2012 8:55 pm

W.B.

W.B.

Rendben.

Ma azon gondolkodtam, hogy kicsit vissza kéne vonni az élőbolygók számát. De mikor a könyvekben írtakra vissza gondoltam... rájöttem, hogy szinte Star Wars szintű az élőbolygók mennyisége. (az intelligens fajok száma viszont elenyésző)

76Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Szomb. Ápr. 14, 2012 10:16 am

Steg-'in

Steg-'in

Ami meg nem élőbolygó, azt megváltoztatják. (terraformálás, atmoszféra processzor)

77Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Szomb. Ápr. 14, 2012 7:30 pm

W.B.

W.B.

De nem mindet lehet. Vagy nem éri meg.

78Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Ápr. 16, 2012 5:41 pm

Steg-'in

Steg-'in

Ötletnek felvetném (mivel predmániás vagyok, ezért természetesen predeknek szól), hogy nekik is lehetne munka pl:

tisztogató (Avp 2): az(ok), aki(k) elmennek egy bolygóra megállítani az idegen fertőzést.

Beavatási segéd: Azok a beavatottak, akik a vezérrel vannak beavatáson, és segítenek neki az ifjak tanításában, irányításában.

Technikus (nem az, aki otthon marad és kutat): Ugyan úgy jár vadászni, csak a többieknél jobban ért a technológiához (mondjuk simán megszereli a hajóját, stb.)

Elfogó: Értelemszerűen legtöbbször a királynő elfogásokban/bizonyos célpontok elfogásában vesz részt.

Medikus: Ugyan úgy mint a technikus, csak ő a gyógyszerekhez és az anatómiához ért jobban.

Bocs, csak fáradt vok, ezért nevet nem találtam ki : Nagy részben emberekre vadászik.

79Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Ápr. 17, 2012 7:05 am

W.B.

W.B.

Ezek mik akarnak lenni?

80Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Ápr. 17, 2012 3:32 pm

Halál

Halál

Nekem kasztoknak tűnik, amik nem is rossz ötletek. Very Happy
De valahogy ki kéne dolgozni, hogy melyiknek mik lennének az előnyeik és a hátrányaik.

81Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Ápr. 17, 2012 4:31 pm

W.B.

W.B.

Az a baj, hogy fegyverzetet kéne hozzájuk kikötni, mit nem szeretnék. Vaaagy, a kasztok bónuszt adnának x-y fegyverre, eszközre, vagy skillre.

82Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Ápr. 17, 2012 4:40 pm

La'yyk

La'yyk

Mi lenne, ha csak speciális képességek lennének? A játékos erre is költhetné az sp-t és akkor lehetne "specialitása."

83Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Ápr. 17, 2012 5:01 pm

Steg-'in

Steg-'in

Ja, a kaszt jobb szó rá. Bocs a hibás fogalmazásért, de tegnap PK-ztam haveromék házán és eléggé lefáradtam.

84Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Ápr. 17, 2012 5:28 pm

W.B.

W.B.

Amondó vagyok, hogy a Wiki oldalt fejezzük be (Predator rész teljesen hiányzik még és ember részt kell befoltozni, a bolygók ráérnek) és akkor skill-rang-kaszt reform lesz.

Pl. az egyik ötletem, hogy a skilleknek legyenek kis ikonjaik (valamelyik sarokban számmal) és eme kis képeket minden jk kirakja aláírásába, így rögtön tisztában leszünk képzettségével.

85Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Ápr. 17, 2012 5:49 pm

Steg-'in

Steg-'in

Nekem teszik a ikonos ötlet! Légyszi mondj egy bolygót, amit nekiállhatok kidolgozni!



A hozzászólást Steg-'in összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 17, 2012 5:52 pm-kor.

86Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Ápr. 17, 2012 5:51 pm

Steg-'in

Steg-'in

Bár ha eléggé megbízol bennem , akkor predeknél is csinálhatok valamit.

87Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Ápr. 17, 2012 6:16 pm

W.B.

W.B.

Bolygót csinálj inkább.
Byal
Rumford (vedd, úgy hogy nincs természetes élet rajta)
Cyclone
Ajax
stb.

lényeg hogy ne legyen kannonikus, azokat kidolgozom. (utána olvasok stb.)

88Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Ápr. 17, 2012 7:46 pm

Steg-'in

Steg-'in

Szerintem a Rumfordot fogom csinálni, de még nem biztos.

89Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Ápr. 17, 2012 8:20 pm

W.B.

W.B.

Ryushi: AvP: Préda, AvP: Duel, AvP: Three world war
Anchorpoint: Aliens: Őrjöngő halál
Minor Algora: La'yyk kreálmánya
Gimeno: Aliens: Mondo
Acheron: Alien1-2, AvP1 játék
Thedus: Alien1-ben említik
Arcturus: alien2-ben említik.
Fiorina: Alien3
Bunda Survey: AvP: Háború
Proteus: AvP 2 játék, Aliens: Idegenek a Földön, Ripley háborúja, Királynő nevében.
Blior: AvP: Vadászok bolygója
Orbolab: Aliens: Halálcsapda
Innominata: Aliens: Labirintus
Bracken’s World: Aliens: Colonial Marines
Tartarus: AvP: Prédában említi
Új Japán: AvP: Háborúban említik illetve egy jelenet játszódik ott
Delta Hydrae IX: AvP: Kelepce
Yautja Őshaza : AvP2 film
Starpath: ez az én (W.B.) kreálmánya.
Tirgu Mires: Aliens: Kísértet

Ezek azok mik canonikusak vagy, más asztala a kidolgozása.

90Kérdések, ötletek - Page 3 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Május 01, 2012 3:45 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

Íme a C-3 L/M: W.B.-nek ha gondolod egészítsd ki ennyit tudtam csak összeszedni a bolygóról remélem jó lesz és, h segítettem. Mondom szektort sem tok ill. élőlényeket de sztem az nem is kell:)
C-3 L/M:
A sokáig felfedezetlen bolygó felszínét kezdetben a vad szelek és a csapadék koptatta meg és formálta. A táj nagyjából mindenhol ugyan olyan. Vagy a sziklás kopárság vagy a löszhöz hasonló finom talaj jellemző a felszínre. Az ilyen löszös helyeken a víz menedéket talált a felszínen néhol, és mocsarak is kialakultak. Ám ezen kívül csak a talaj alatt található víz a nagy barlangrendszerekben és földalatti víznyelőkben illetve forrásokban. Néhány bányát vízelvezető központnak formáltak át a készletek biztosítása miatt. A színekben nem túl gazdag bolygót elsődlegesen a bányász lehetőségek miatt kezdték kolonizálni. Sokáig nem is szereztek tudomást a bolygóról vagy csak fantáziát nem láttak benne kivéve a Planetus. A cég a legnagyobb tőkéit a bolygó kolonizálásába ölte és mindenét egy lapra az az erre a bolygóra tette. A Planetus kezdett terjeszkedni sok lehetőséget látva a bolygón, de pénzforrásai korlátozottak voltak így csak a bolygó felét tudhatták magukénak. Az általuk uralt bolygórészt szép lassan kezdte benőni az élet. Az emberi élet szükségleteit azonban az előre gyártott eszközök segítették mint például egy családi ház, ami szinte egy ,,dobozhoz" hasonlít, az ételek ami szinte csak proteinekből állt, de biztosítva voltak. Viszont a bolygónak köszönhetően sok mindent feltudtak használni leginkább az atmoszféra processzor állomásokkal kellett munkálkodniuk a bányászat mellett. A levegő belélegezhető volt ám igen ritkás, de ezt idővel a processzorok segítségével kiküszöbölték, legalábbis így gondolták. A nagy munkálatokkal és fejlesztésekkel foglalkozó Planetus mire feleszmélhetett volna a W-Y már lecsapott a megmaradt másik félre és gyors tempóban terjeszkedett. Több kisebb állomást is létrehozott mind két fél és a rivalizálás már itt érezhető volt. A Planetus nem engedhetett meg magának annyi mindent mint a W-Y és csak egyetlen nagy űrkikötő található a bolygón, amin a két cégnek osztoznia kellett, úgy mint magán a bolygón. Mathew Darby volt a vezető képviselője a Planetus cégnek aki az etika szabályait mindig szem előtt tartotta és e szerint is cselekedett. A feszültség korán érezhető volt a két rivális cég között, és az egymás utáni kémkedés hamar kibontakozott főleg miután a Planetus megtudta, hogy a W-Y a határaik közelében létesített egy külső állomást, ahol egy újfajta atmoszféra processzorral ,,dolgoztak". Elviekben sokkal stabilabb és gyorsabb terraformálást lehetett vele elérni. Darby aszisztenseivel a bekebelezéstől tartottak. A Planetus diszkréten kezelte az ügyet kezdetben, mindaddig míg műszereik jelzése aggodalomra intette őket. Hivatalos úton is szerettek volna betekintést nyerni az állomásra, de a W-Y megbízott tárgyalója Charles Braley mindig lerázta a Planetus küldöttségét, a W-Y hivatalos dolgaira hivatkozva. Majd később a Planetusnak sikerült elérnie a független bíróság előtt, hogy a W-Y C-3 L/M bolygó határ részén húzódó állomáson ,,figyelemmel kísérhessék" a kutatásokat. Ezt a próbálkozást is sikertelenség koronázta mert Braley balesetre hivatkozva és annak kivizsgálásának idejére bezárta a kapukat és csak a video felvételeket küldte el a Planetusnak. Ezen állítólagos idegen támadás nyomai fedezhetőek fel amire a Planetus egy harminc éve, de az ő szolgálatukban állományozó szakértőt ébreszt fel a kriói álomból. Andres Kramm nyomozót. A hosszúra nyúló nyomozás alatt persze a W-Y szabotázsa a felszínre kerül, de túlzottan nem törődik vele csak azzal, hogy elhalgattassa azokat akiket kell. Idegeneket használtak fel céljaik eléréséhez és így a C-3 L/M határon lévő bázisát nem idegenek támadták meg csak úgy lett beállítva. Kramm a tett helyszínén bizonyítékot is talál amit csinos segédjével Frances Stauff-al fel is göngyölnek. A végére már nem emléxem mi lett, de asszem befulladtak az ottani munkálatok.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [3 / 7 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Similar topics

-

» Kérdések és válaszok

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.