Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Kérdések, ötletek - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Kérdések, ötletek - Page 4 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Kérdések, ötletek - Page 4 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Kérdések, ötletek - Page 4 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Kérdések, ötletek - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Kérdések, ötletek - Page 4 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Kérdések, ötletek - Page 4 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Kérdések, ötletek - Page 4 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Kérdések, ötletek - Page 4 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Kérdések, ötletek - Page 4 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Kérdések, ötletek

+24
B.J. Wolf
Gyilkos
Heca'thei
Ineen
Dean Backett
Ju'dha
Éjlopó
Kínzó
Sasszem
Thla'loc
Andrew Fox
Steg-'in
Préda
Árny
George Crysmann
Basil'isk
La'yyk
Koncoló
Jehdin'nagara
Halál
W.B.
Yeggdra’sil
Flexys
avpwar
28 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Üzenet [4 / 7 oldal]

91Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Okt. 08, 2012 1:54 pm

Basil'isk

Basil'isk

Nekem is vannak saját helyszíneim, ezek közül csak párat említek meg.

1. John Dale (Kolónia): ,,Crysmann nevű humanoid karakterem kalandjának kiinduló pontja" Igen sziklás bolygó. A hegyek közötti kanyonok mélysége néhol meghaladja az 500-1000 méteres mélységet is. A kolónián számtalan kísérletet végeznek, melynek meg is volt a következménye (Első csata a kolóniáért). A bolygón néhol különös építményekre lehet bukkanni, nem tudni ki építette. De annyi biztos, hogy az idegenek fészkeket létesítettek bennük.

2. LV-2000 (Kolónia): Még nincs saját neve, jelenleg csak ez alatt a kódjelzés alatt működik. Felszíne valamelyest hasonlít a Proteuséhoz, a hegyekben idegen fészkek ezrei találhatóak. Viszont a hegységtől 200 mérföldnyire egy kisebb hegylánc húzódik, mely egyébként egy pilóta épület.
A bolygón két város található: Goldcity és Neostoville.
Három holdja van: Hillius, Nermon, Kolnonus
A bolygó és holdjai az ott létrejött Északi Szövetség kezében van.

92Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Vas. Nov. 04, 2012 6:45 pm

Thla'loc

Thla'loc

Nem rég volt egy kis agymenésem, aminek folytán most van egy pár predi skill ötletem. Gondoltam megosztom veletek hátha megtetszik az adminoknak:

Általános skill-ek:

Nyomolvasás I.

Minden fiatal yautja-nak megtanítják a nyomolvasás alapjait, de ezzel a skill-el a karakter a mesterévé válhat. Képes lesz rossz körülmények között is nagy biztonsággal követni továbbá a nyomaik alapján beazonosítani az élőlényt ami hagyta feltéve ha ismeri az adott fajt.

Nyomolvasás II.

Ami hagy bárminemű nyomot maga után azt a karakter képes lesz követni. A nyomolvasás ilyen szintű mesterei már nem csak az egyes fajokat, de akár a faj egyes egyedeit is képes lehet megkülönböztetni egymástól pusztán a nyomaik alapján.

Mentális skill-ek:

Vadászösztön

A yautja-k élete nem könnyű, örökké pengeélen táncolnak élet és halál között. Az ilyen lét megtanít egyes vadászokat, hogy feltétlenül bízzanak meg a megérzéseikben, tudat alattijuk képessé válik felfigyelni a veszély olyan apró jeleire is amiket egy tudatos lény elméje fel sem képes fogni. Ezzel a képességgel észrevehetnek egy ellenséget vagy egy csapdát úgy is hogy szinte semmi sem utalt a jelenlétükre. Persze ez nem látnoki képesség egyszerűen csak sokkal jobban képes figyelni az érzékeire.

93Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Vas. Nov. 04, 2012 8:18 pm

W.B.

W.B.

Nyomolvasást szerintem nehéz kijátszani, a vadászösztön viszont egy mentális ranghoz kötött skill lehetne, abban látok némi fantáziát.

94Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 05, 2012 10:31 am

Halál

Halál

A nyom olvasásban is van. Elvégre... Egy olyan pred kasztot is lehetne csinálni, amelyik a követésre specializálódik.. lehet, hogy mondtam ezt már... :/

95Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Nov. 06, 2012 6:37 pm

Sasszem

Sasszem

Nem tud valaki valamit Vash-ról? Meg fogom nyúzni -.-"

96Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Nov. 06, 2012 9:37 pm

Halál

Halál

Ezt miért ide írod? Semmi köze a topikhoz! -.-

97Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Nov. 06, 2012 9:59 pm

Yeggdra’sil

Yeggdra’sil

Kép:

A fenti, spoilerben elhelyezett képre rákérdezve, lehetséges-e, hogy yautja a pokol kutyán kívül xeno-t is háziasítson, vagy lesz-e ilyen? Vagy ez csak egy jól megcsinált fantasy kép?

98Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Nov. 06, 2012 10:22 pm

W.B.

W.B.

Yeggdra’sil írta:
Kép:

A fenti, spoilerben elhelyezett képre rákérdezve, lehetséges-e, hogy yautja a pokol kutyán kívül xeno-t is háziasítson, vagy lesz-e ilyen? Vagy ez csak egy jól megcsinált fantasy kép?

Ha adatbázisban utána néznél tudnád mért hülyeség. Nem poénból szenvedtem hónapokat tán már éveket az adatbázissal. HASZNÁLJÁTOK MÁR VÉGRE!
És akkor itt a link rögtön, ami megmagyarázza mért hülyeség, amit írtál: http://avpwarfrpg.wikia.com/wiki/Kl%C3%A1nok

1, Hivatalos mű
2, Rossz vér predek
3, Idegent nem lehet kontrollálni, csak ha "befenyítik" a királynőt. (Aliens: Lidérces utazás) És az idegenek nem is bratyiznak le senkivel, csak pár kivétel, tehát ölebei a predeknek önszántukból nem lesznek.
4, AvP könyv trilógia folytatása ez a képregény

99Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Nov. 06, 2012 10:25 pm

Yeggdra’sil

Yeggdra’sil

Jó, a könyvek kimaradtak, és nem maradt ki az adatbázis sem, elhiheted, de nyilván elvileg erre van a staff. Mindegy, nem akarok én vitát szítani, köszi.

100Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Nov. 06, 2012 10:30 pm

W.B.

W.B.

Yeggdra’sil írta:Jó, a könyvek kimaradtak, és nem maradt ki az adatbázis sem, elhiheted, de nyilván elvileg erre van a staff. Mindegy, nem akarok én vitát szítani, köszi.

Ha sértő volt, akkor bocsánat. De most írtad, hogy az adatbázis nem maradt ki. Ez e kép is ott van a leírásnál. Meg aztán ez egy olyan kérdés volt, hogy ott van a szövegben a válasz.

101Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Nov. 06, 2012 11:19 pm

Yeggdra’sil

Yeggdra’sil

Nem szeretném tele offolni a témát, ez az utolsó postom ide ezzel kapcsolatban: nem maradt ki az adatbázis, de nem tudom és nem is fogom szóról szóra megjegyezni Very Happy

102Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Kedd Nov. 06, 2012 11:22 pm

W.B.

W.B.

Yeggdra’sil írta:Nem szeretném tele offolni a témát, ez az utolsó postom ide ezzel kapcsolatban: nem maradt ki az adatbázis, de nem tudom és nem is fogom szóról szóra megjegyezni Very Happy

Má' pedig holnap témazáró dolgozat lesz belőle :bball:

103Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Szer. Nov. 07, 2012 1:59 pm

Kínzó

Kínzó

Bocsi az üzenetet is későn olvastam még 1x bocs...

104Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Szer. Nov. 07, 2012 2:12 pm

W.B.

W.B.

Szerintem jó volt az a csillámalien :p

105Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Szer. Nov. 07, 2012 2:42 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

Vash ha ma nem ír tovább halad njk-ként, aztán majd csatlakozik.

106Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Szer. Nov. 07, 2012 3:55 pm

Halál

Halál

DE EZT MIÉRT IDE ÍROD?! O.O
Semmi köze a témához!

107Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Szer. Nov. 07, 2012 4:00 pm

W.B.

W.B.

Andrew Fox írta:Vash ha ma nem ír tovább halad njk-ként, aztán majd csatlakozik.

Szabályzatot nézd már át a skillek miatt, mert nem jó az aláírás meg kresz skill már nincs.

108Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Szer. Nov. 07, 2012 5:37 pm

Halál

Halál

MÉG MINDIG NEM JÓ!

109Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Csüt. Nov. 08, 2012 3:07 am

Éjlopó

Éjlopó

Ha megvan a Köpés I. skill, és megvásárolom a Köppés II.-t, akkor úgymond felülírják egymást, vagy képes lesz az idegen nyálkát is, és savat is köpni, és ő dönti el, hogy mikor melyiket alkalmazza?

110Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Csüt. Nov. 08, 2012 7:37 am

W.B.

W.B.

Éjlopó írta:Ha megvan a Köpés I. skill, és megvásárolom a Köppés II.-t, akkor úgymond felülírják egymást, vagy képes lesz az idegen nyálkát is, és savat is köpni, és ő dönti el, hogy mikor melyiket alkalmazza?

Ja és aláírásba csak a második képét kell kitenni.

111Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Csüt. Nov. 08, 2012 9:48 am

Halál

Halál

Éjlopó írta:Ha megvan a Köpés I. skill, és megvásárolom a Köppés II.-t, akkor úgymond felülírják egymást, vagy képes lesz az idegen nyálkát is, és savat is köpni, és ő dönti el, hogy mikor melyiket alkalmazza?

Igen, saját maga dönti el. Ha meg van valamiből a kettes szint, természetes, hogy az egyes is megvan.

SZÓVAL, HA VALAKINEK A KETTES SZINT MEGVAN VALAMIBŐL, AKKOR AZT A KÉPET KÉRJÜK BETENNI, AZ EGYEST PEDIG TESSÉK KIVENNI!

112Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 9:11 am

Éjlopó

Éjlopó

Lehet, hogy hülye kérdés, és mielőtt feltettem, átnéztem az Alien-ekre vonatkozó részt. Szóval a kérdés, hogy JK alkothat-e saját fészket, vagy mindenki csak Praetorian szintig fejlődhet?

113Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 12:21 pm

Halál

Halál

Hmm.. ez jó kérdés! De ha valaki eljutna addig a szintig, majd akkor foglalkozunk vele! Wink
Szerintem...
Még felesleges ezen agyalni Smile

114Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 12:32 pm

Éjlopó

Éjlopó

Csak gondoltam megkérdezem, hogy érdemes-e ilyesféle tendenciákat mutatni, van-e értelme ebben gondolkozni. Very Happy De látom, akkor megfogtalak Very Happy

Ezt abból vezettem le egyébként, hogy az embereknél lehet csapatot(?), a yautja-knál pedig lehet klánokat alapítani. Ez az alien-eknél is megoldható lenne fészkekkel...mondjuk...

115Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 12:39 pm

Halál

Halál

Alieneknél pedig lehet falkát alapítani! ^^

116Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 12:46 pm

Éjlopó

Éjlopó

De az nem teljesen ugyanaz Wink A prediknél például lehet a JK Klánvezér, ami nagyobb rang, mint alien-ekre lefordítva egy falka vezér. A falka vezére attól még lehet a Királynő szolgálatában. Én most konkrétan saját fészekre gondoltam Very Happy

117Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 12:54 pm

Halál

Halál

Csak azért tűnik másnak, mert a predeket nem egy központi hatalom irányítja! Smile
Bár tény és való, hogy Érdekes elgondolás az egész... De szerintem Királynők maradjanak mesélők... ^^
JK királynővé válás... Ha valaki királynő, az nem igazán tud már játszani... És az már stratégiai jelegű játék lenne már. :S

118Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 1:11 pm

Éjlopó

Éjlopó

Ebben lehet valami, de akkor ilyen szempontból a Praetorian is hasonló, mert elveszti a falmászás képességét, és így kissé másképpen kell elérni a célját (leszámítva, hogy lesz nyilván kismillió más lehetősége/képessége, amivel elérheti a célját.)

119Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 1:17 pm

Halál

Halál

Praetorián képessé válhat még falmászásra, ha megveszi a falmászás skill 2-t.
A királynő viszont már csak a tojásokat tudja lerakni. Kóborló királynőt még nem igazán láttam. Max, ha nagyon mennie kellett. xD

120Kérdések, ötletek - Page 4 Empty Re: Kérdések, ötletek Hétf. Nov. 12, 2012 1:59 pm

W.B.

W.B.

Éjlopó írta:Ebben lehet valami, de akkor ilyen szempontból a Praetorian is hasonló, mert elveszti a falmászás képességét, és így kissé másképpen kell elérni a célját (leszámítva, hogy lesz nyilván kismillió más lehetősége/képessége, amivel elérheti a célját.)

1, Praetorin is tud falra mászni.
2, Alien JK is alkothat falkát (más JK-kal)
3, Ha lehetne királynővé fejlődni, az le lenne írva. De mivel nincs, akkor minek agyalsz? Kis kaput akarsz keresni? Kiskapuzásért halál jár. (NEM TE!)

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [4 / 7 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Similar topics

-

» Kérdések és válaszok

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.