Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Szállások          EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Szállások          EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Szállások          EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Szállások          EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Szállások          EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Szállások          EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Szállások          EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Szállások          EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Szállások          EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Szállások          EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

 » Helyszínek » Űr » Nautilus » Szállások

Szállások

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Szállások          Empty Szállások Vas. Aug. 14, 2011 8:56 pm

W.B.

W.B.

Csak a tiszteknek jár külön szoba, fürdő és WC. Amúgy minden közös a közkatonáknak. Még külön nő és férfi WC sincs úgy, mint zuhanyzó.

2Szállások          Empty Re: Szállások Csüt. Dec. 08, 2011 9:49 pm

George

George

//Előzmény: Híd//

Jól esett végre a zuhany, amivel végre lemoshattam a lény vérének maradékát. Ideiglenesen új ruhát is kaptam, amíg az enyém ki nem lesz tisztítva. Ezután elmentem egy kis kajáért a menzára, onnan pedig az orvosiba mentem. Dave-nek odaadtam a részét, aztán ettünk, és beszélgettünk, kiadtuk a felgyülemlett feszültséget. Utána pedig elmentem a szállásokhoz és lefeküdtem. Már csak attól tartottam, hogy vajon mit hoz a holnap?

3Szállások          Empty Re: Szállások Pént. Dec. 09, 2011 8:29 pm

W.B.

W.B.

Mit hoz a holnap? „Kellemes” ébresztést.
- Nem elég, hogy maga miatt kellet felvennem azt az átkozott teknőspáncélt, még az ÁGYAMAT IS ELFOGLALJA?! – kicsit ismerős hang. Pattson ordított rád. Szabadidős ruhában elég morcosan tekint rád, ahogy az ágyában fekszel. Most látod először sisak nélkül. Feketehajú komor barnaszemű ember. – Ébresztő ágyfoglaló!
Négy másik katona röhög a másik szobából, úgy tűnik élvezik a műsort.

4Szállások          Empty Re: Szállások Pént. Dec. 09, 2011 8:53 pm

George

George

Felültem. Magamban mérgelődtem, hogy ki ordibál ilyenkor, amikor megláttam régi jó ”barátomat” Pattson-t.
- Á jó reggelt. - mondtam neki széles mosollyal. – Bocsásson meg de engem valaki rossz helyre irányított. Hisz tudja milyen könnyű a civileket irányítani. – Mondtam szemtelen komolysággal, a tegnapi beszélgetésünkre célozva. Ha a szemei ölni tudtak volna már valószínűleg rég a pokol ajtaja előtt várnám, hogy beengedjenek. A másik szobában a katonák amennyire én hallottam visszafojtott lélegzettel várták a folytatást. De úgy gondolom jobb, ha az ember tudja, mikor kell visszavonulót fújni. Ezért kimásztam az ágyból és elindultam kifelé. De nem bírtam ki.
- Ja és további jó estét… vagy napot vagy, mi van most. Remélem az ágyát sikerült kellően felmelegítenem. – Ezután megfordultam és vigyorogva elindultam a menza felé.

5Szállások          Empty Re: Szállások Szomb. Dec. 10, 2011 2:13 pm

W.B.

W.B.

- Jó estét… Szétrohadtam abban a páncélban. Van róla fogalmad, hogy milyen nehéz az? ÉS KÉNYELMETLEN!? Most meg fogod magad és elsé – mondandóját az arcába csapódó párna miatt nem tudta befejezni. Hát, ilyen lenne a tengerész lét? Párnacsata? Visszanézve látod, ahogy az öt baka elkezdi egymáson szétverni a párnákat. Vagy hülyék és szétmentek az idegeik, vagy szimplán normális ez a hajón.

Menzába beérve elámulsz a modern menzán. No meg a katonai hajóhoz képest a választékon. Csak két katona eszik éppen egy asztalnál. Rád néznek, majd folytatják az evést. Végül az egyik agyában bekattan, hogy nem a legénységhez tartozol:
- Na várjon meg a gyászmenet! Maga miatt volt riadóban a hajó 9 órája! Most meg idejön? Mit keres még itt? – Csattan fel.


//Menzán folytasd//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

 » Helyszínek » Űr » Nautilus » Szállások

Similar topics

-

» Szállások
» Szállások helyei

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.