Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
ALIENS és más történetek EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
ALIENS és más történetek EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
ALIENS és más történetek EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
ALIENS és más történetek EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
ALIENS és más történetek EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
ALIENS és más történetek EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
ALIENS és más történetek EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
ALIENS és más történetek EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
ALIENS és más történetek EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
ALIENS és más történetek EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

ALIENS és más történetek

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1ALIENS és más történetek Empty ALIENS és más történetek Szer. Szept. 19, 2012 11:29 am

Könyörtelen Bélrágó

Könyörtelen Bélrágó

MEGJEGYZÉS: Ebbe a topikba csak az általam létrehozott karakterek írhatnak: Könyörtelen Bélrágó, Koncoló, Basil'isk és George Crysmann. Itt az általam kitalált ALIENS és nem ALIENS művek kapnak helyet!


1. Könyv: ALIENS Végzetes küldetés

1.
Egy ember ült a kameraszobának nevezett kis helyiségben és a monitort nézte. ,,Tök unalmas ezt a monitort néznem a nap huszonnégy órájában. Úgysem történik semmi." mondta magában.
Fölállt a székből és elment kávéért.
Mikor visszaért, leült a helyére és fél percenként kortyolt egyet a kávéból.
A monitoron a kép megváltozott.
Az előbbi felvétel, melyen egy park volt, eltűnt, s egy lángokban álló álló termet mutatott. A terem tele volt emberek testeivel, némelyik egészen fiatal volt. Ekkor megjelent egy sötét, banánszerű fej és a felvétel hirtelen szétesett. Az épületen kívüli kamera még remekül futott és felvette, hogy egy sebesült civil, egy fiatal nő jön ki az épületből.
A férfi visszatekerte a felvételt a banánformához és megállította azt.
- Ez meg mi a tököm volt? - szólalt meg - Ez meg mi a tököm volt?
Miután egy kicsit lenyugodott ezt mondta - Azonnal értesítenem kell a tábornokot! - felvette a telefont és beírta a tábornok telefonszámát.
A telefonban megszólalt egy hang - Mit akar?
- Tábornok úr - kezdett bele a férfi - Azonnal jöjjön a 12-es megfigyelőállomásra! Találtam valamit, ami érdekelhetné önt.
- Azonnal jövök!

John Freeman tábornok, aki az első tengerészgyalogos hadsereg parancsnoka volt, a telefonhívás után már úton volt a 12-es megfigyelőállomáshoz.
Amikor odaért, kiszállt a kocsijából és felment a kameraszobába. Az ott dolgozó férfi felállt a székéből, vigyázzba vágta magát és tisztelgett a tábornoknak.
A tábornok viszonozta a mozdulatot.
- Pihenj! - adta ki a parancsot. A férfi engedelmeskedett.
- Uram - szólalt meg a férfi - találtam valamit, ami érdekelhetné önt.
- Mutassa!
A férfi elővett egy lemezt a Nem hétköznapi esetek címmel ellátott dobozból, a lemezt betette a lejátszóba és elindította a felvételt.
Az első két felvétel (Három testet emelnek ki a vízből és egy csendes park) után a harmadik felvételen már látható volt a lángokban álló terem a testekkel és a hatalmas, banánformával.
- Állj!
A férfi megállította a felvételt.
- Közelítsen rá és csináljon képet!
A férfi gyorsan megcsinálta a képet és kinyomtatta azt, majd újra elindította az anyagot. Itt, a negyedik felvételen már a fiatal nő volt látható. A tábornok itt is azt mondta a férfinak, hogy állítsa meg a felvétel és csináljon képet róla. A férfi ezt is megcsinálta. A kép elkészítése és kinyomtatása után odaadta az anyagot a tábornoknak.

2.
Két rendőr járőrözött amikor jött egy rádióüzenet a kapitányságról, hogy menyjenek és nézzenek egy házat, mivel betörést észleltek ott. Amikor odaértek, látták, hogy egykét ablak be van törve.
Bemetek a házba.
Odabent minden romokban hevert: széttépett kanapék, törött székek. De a felső szinten már egészen mást találtak, az összes ajtó betörve, némelyiket kerettel együtt kitépték.
- Ezt meg mi a fészkes fene csinálhatta? - - kérdezte a fiatal rendőr idős társától.
- Nem tudom. - felelte az idősebbik.
Ekkor valami sziszegni kezdett.
- Mi volt ez? - kérdezte ismét a fiatalabbik, majd megfordult. Nem volt ott semmi. Visszafordult. Ekkor megjelent mögötte egy hatalmas, fekete test.
- Mi a... Mö... Mö... Mögötted!
A fiatal rendőr ismét megfordult és felordított. Társa látta, hogy kollégája fejéből kiáll egy csápszerű nyúlvány. Az idősebbik rendőr csupa vér lett, megfordult, hogy elmeneküljön. Ekkor megjelent mögötte egy másik idegen, de ő nem tudott róla. Hirtelen elsötétült előtte a világ és ájultan esett össze. A két idegen a zsákmánnyal együtt eltűnt a helyszínről.

Az eligazító tele volt katonákkal. Egyszer csak belépett Freeman tábornok, mindenki abbahagyta a beszélgetést és őrá figyelt.
- Jó reggelt katonák! - kezdte - Sajnálom, hogy már kora reggel itt kellett lenniük... - Ekkor megszólalt az egyik katona - Uram!
- Mit akar Keegan?
- Frost, uram. Ő Keegan. - itt a mellette ülő, fiatal katonára biccentett.
- Mit akar?
- Szemtől szembeli harc lesz uram, vagy rovarirtás?
- Nos? Nem tudom.
- Nem tudja? - kérdezte Harrison, ő régen a légierőnél volt, de átvezényelték a második tengerészgyalogos hadsereg 125-ös páncélos ezredéhez. Mióta ott szolgált, rengeteg kitüntetést is kapott. Persze, mivel ezredes volt.
- Hát ezredes, jelenleg én is annyit tudok, amennyit megtudtam. Nos emberek, a mai napon szereztem egy felvételt, melyen elég furcsa képek voltak. Többek között a legfurcsább.
Megjelent a kép az idegenről.
- Rovarirtás. - mondta Frost. - De mi az isten ez?
- Nem tudom. A küldetésük nem más, mint megkeresik ezt a nőt...
A kép most a lányt mutatta.
- Állítólag ő már látta a lényt.
- De lehet, hogy farkat még nem látott életében? - súgta oda Frost Kevinnek. Kevin is Frost mellett ült, úgy, mint Keegan. Vigyorgott.
- Pofa be tizedes! További feladatuk a lény elpusztítása. Nagy erejű robbanófegyvereket nem vihetnek magukkal!

Az elájult rendőr magához tért, egy nagy teremben volt. Karját és lábát nem tudta mozgatni, mert valami erősen a falhoz szorította.
Szétnézett.
A terem falát valami nyálkás anyag lepte be. Biztos ettől nem tudott mozogni. Maga mellé, balra nézett, egyik kollégáját vette észre. A szerencsétlennek a mellkasán egy hatalmas lyuk tátongott, testét már kezdte ellepni a nyálka.
Jobbra nézett.
Közvetlenül mellette egy fiatal lány volt a falhoz erősítve, arcán valami pók vagy kézszerű lény lüketett. A lány mellett több test is volt, ezeket már egészen belepte a nyálka.
Lenézett.
Előtte egy tojás kezdett kinyílni. De ezt a rendőr még nem tudta, hogy az előtte lévő tárgy egy tojás, melyben maga, a halál van. De ettől eltekintve jól tudta, hogy meg fog halni, lehunyta a szemét, s várni kezdte a halált. A tojás kinyílt és a benne rejtőző lény a rendőr arcára ugrott.

Az eligazítás után a katonák már készen álltak a bevetésre: páncél, sisak, váll lámpa rajtuk. Gépkarabélyok, medikai felszerelések, pisztolyok és lángszóról előkészítve.
- Rendben emberek - kezdte az őrmester - Míg engem láttok, nem kell félnetek. Jöttünk, láttunk és győzni fogunk.
- Ja, persze. - mondta Frost halkan.
- Erősek vagytok?!
- Igen!
- Gonoszak vagytok?!
- Igen!
- Mik vagytok?!
- Katonák!
- Nem hallom! Mik vagytok?!
- Katonák!

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.