Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Aliens vs Predator 2 multi használata EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Aliens vs Predator 2 multi használata EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Aliens vs Predator 2 multi használata EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Aliens vs Predator 2 multi használata EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Aliens vs Predator 2 multi használata EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Aliens vs Predator 2 multi használata EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Aliens vs Predator 2 multi használata EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Aliens vs Predator 2 multi használata EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Aliens vs Predator 2 multi használata EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Aliens vs Predator 2 multi használata EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Aliens vs Predator 2 multi használata

+7
Steg-'in
Heca'thei
Éjlopó
Préda
W.B.
Jehdin'nagara
Halál
11 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Aliens vs Predator 2 multi használata Szer. Nov. 09, 2011 3:43 pm

Halál

Halál

Aliens Vs. Predator 2 multizási "útmutató"

FIGYELEM! A MAGYARÍTÁS KIVÉTELÉVEL AZ ÖSSZES LINK ELAVULT! HAMAROSAN JAVÍTOM ŐKET! HA KÉSZ, MAJD JELZEK.




1. Mivel az eredeti master szervert leállították, csináltak egy másikat. Ezt néha frissíteni is szokták. Most, a szerverek, az 1.5.3-as verziónál tartanak, ami Innen érhető el.
Ha újabb frissítés van, a http://aliensvspredator2.filefront.com című oldalon biztos kirakják. Innen rengetek módosítást, mappackot, skineket lehet letölteni.
Telepítése egyszerű. Csak elindítjátok, és telepíti magát a játék könyvtárába.

2. Ajánlom, hogy a magyarosítást is rakjátok fel. Avp2 teljes magyarosítása letölthető INNEN.
A játék indításakor kattints az "Options"-ra és a Command-Line sorba írd be:

-rez Avp2_hu.rez -rez Fontfix.rez

Ha állandóan használni akarod ezt a módosítást, akkor ugyanitt X-eld be:
'Always specify these command-line parameters'

3. A többjátékos módhoz kód is kell. Lépjetek be a játékba, Kattintsatob a Többjátékos-interneten gombra, ott pedig a cd-kód frissítésére. Ha beírtátok a kódot, akkor bejön egy kis ablak. Lényegében felajánlja, hogy keres egy frissítést. Itt választok a mégsem-et, mivel nincs új frissítés....és nem is lesz már.


4. Ha ez is meg volt, akkor lépjetek be a "host internetes jatek"-ba. Ott válasszátok ki a "Jatekos" fület, majd írjátok be a játékos neveteket és válasszatok fajt magatoknak. lépjetek ki, és most kattintsatok az "Internetes játékok keresése" gombra. Ekkor a szervereket be kellene hoznia.

_______________________________________________________________________

Egyéb módok:

1. AJL R2 mod
LETÖLTÉS




2. Under the Hunter's Moon
LETÖLTÉS
Ez a mód egy egyjátékos mód, ami a 2004-es avp film történéseit dolgozza fel, a ragadozók szemszögéből. Sajnos a vége más, de ettől függetlenűl izgalmas öldöklésben lesz része mindenkinek. A készítők pár fejtörővel is bővítették. Aki pedig nagyon ügyes, az még Lara Croftot is megölheti. Very Happy



Egy kis ízelítő az első pályából. Very Happy


3. Hostile Appetite
LETÖLTÉS
Eppe az egyszemélyes módba, Idegenként írthatjuk ki a Hadley's Hope nevű kolóniát az LV-426-on.

http://screenshots.filesnetwork.com/2/files2/106727_1.jpg

4. X-COOP mod 2.5
LETÖLTÉS
Ezzel a móddal, multiplayer módban tolhatjuk végig az egyszemélyes kampányokat.



A hozzászólást Halál összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 05, 2014 5:06 pm-kor.

2Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Csüt. Nov. 24, 2011 11:31 am

Jehdin'nagara

Jehdin'nagara

Hali!

Ez mind szép,és jó csak egy a baj vele:Hiába töltöd le a magyarosítást az nem működik mivel valami errort ír ki.
A 'fájl' sérült és ezért telepíthetetlen Sad

3Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Csüt. Nov. 24, 2011 2:58 pm

Halál

Halál

Jehdin, már megint nálad van a gond! Nem tudom, hogy te miket csinálsz, de nálam simán felrakja. Szerintem másnál is jó. Érdekes módon most is csak te problémázol! :S

4Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Hétf. Nov. 28, 2011 9:27 pm

Halál

Halál

Kiegészítettem pár móddal, akinek van kedve kipróbálni őket, nyugodtan töltse le! Very Happy

5Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Kedd Nov. 29, 2011 6:16 pm

Jehdin'nagara

Jehdin'nagara

Szevasztok!

Érdemes kipróbálni őket.Főleg a HOSTILE APPETITET!Én anno ezek többségét kipróbáltam és kiválóan futottak.Haláltól meg elég rendes volt hogy feltette őket.Úgyhogy a többiek nevében is megköszönjük HaláL.) Rendes vagy,és köszönjük hogy foglakozol a dolgokkal .)

6Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Kedd Nov. 29, 2011 6:26 pm

Jehdin'nagara

Jehdin'nagara

Hali próbáljátok ezeket is kis szerintem elég parás egy map. Én anno majdnem a gatyóba csináltam ..)

F3AR Pálya
LETÖLTÉS
Aliens vs Predator 2 multi használata 94108_2

Ez kis kalandra vágytok?,és nem elég az avp2 ..nosza próbáljátok ki magatokat ebben a kis ügyességi pályában. Ahol a cél: TÚLÉLNI! Meddig bírjátok ki hogy le ne lőjenek-vagy-fel ne trancsírozzanak titeket? Smile ( IDEGENEK -ÉS -PREDATOROK ELŐNYBEN)


SURVIVAL Campaign
LETÖLTÉS

képek
http://aliensvspredator2.filefront.com/screenshots/File/111181/11

UI: a pályák egyszemélyes kampányhoz valók. Jó töltögetést


//Yehdin, kérlek tanúld már meg használni a BBCode-okat! Pont és vesszők után pedig szóköz van.//
Javítva, Halál által

7Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Szomb. Dec. 03, 2011 4:01 pm

W.B.

W.B.

Halál... ez telepíthetetlen!

A NOCD cracket nem lehet kibontani.

8Aliens vs Predator 2 multi használata Empty PRéDA Szomb. Dec. 03, 2011 4:56 pm

Préda

Préda

Éjlopó szedd le a legújabb DirectX-et. Miután felettem nekem már utána futott a gém...

9Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Szomb. Dec. 03, 2011 5:37 pm

Éjlopó

Éjlopó

Köszi PRéDA kipróbálom Wink

10Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Szomb. Dec. 03, 2011 5:55 pm

Halál

Halál

W.B. írta:Halál... ez telepíthetetlen!

A NOCD cracket nem lehet kibontani.

Melyiknél, hol?
Nem lehetséges, hogy a virtuális meghajtóba akartad kibontani?

11Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Hétf. Okt. 29, 2012 5:55 pm

Heca'thei

Heca'thei

Valaki avp2 multizik még?????

12Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Hétf. Okt. 29, 2012 7:02 pm

Steg-'in

Steg-'in

Hát, ha elmagyarázod annak a hülye fejemnek, hogy milyen linkről lehet letölteni, akkor felmegyek. Csak mert a gépem nem adja ki a linkeket.

13Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Hétf. Okt. 29, 2012 7:38 pm

Thla'loc

Thla'loc

Hát ha beírod a gugliba, hogy Alien versus Predator esetleg hozzábiggyeszted, hogy torrent vagy tpb vagy stb. akkor biztos találsz valami. De ez csak egy javaslat.

14Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Hétf. Okt. 29, 2012 8:17 pm

Halál

Halál

Hát igen! google a barátod! Very Happy

15Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Hétf. Okt. 29, 2012 8:37 pm

Steg-'in

Steg-'in

nem google, hanem gugli, ahogy a tanárom mondaná Smile

16Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Hétf. Okt. 29, 2012 8:46 pm

Halál

Halál

De itt nem mondjuk, hanem írjuk! xD

17Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Hétf. Okt. 29, 2012 9:37 pm

Heca'thei

Heca'thei

akkor összefogom írni amúgy piratebay-ről szedtem le de meg fogom keresni primal hunt-al együtt leszedhető + patch
Meg adok pontos leírást mert multi patcheléskor figyelni kell telepítésnél, másképp nem csatlakozik és hibát ír amikor frissítést keres.
Összeszedem majd, meg ha van megosztó lehet fel is töltöm. Szerverek vannak, sok üres is, lehetne gyakorolni.

18Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Hétf. Okt. 29, 2012 9:44 pm

Heca'thei

Heca'thei

Ja meg létezik nintendo-ban oldalnézetes alien3 illetve Alien Infestation game.
Az Alien Infestationt heccből néztem, érdekesre sikerült. 2d oldalnézet de mégis 2011 kitaláció és érdekesre sikeredett. Van egy kis hangulata ahogy belevisz az egész sztoriba. Ugrik a pofa tapadó nagy nehezen lelököd magadról, doboz mögé bújva felteszed a fegyvert és át lősz fedezékből.
Illetve úgy tudom az egyik alienről volt fent kép(ő hozzá tettétek be hogy öklelni meg gurulni tud...)
Alien vagy Alien vs predator mugen néven kell keresni. Verekedős oldalnézetes game kicsit mortal kombat stílusra Very Happy
De majd összeszedem hogy mik vannak és mi honnan elérhető.

19Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Hétf. Okt. 29, 2012 9:45 pm

Halál

Halál

Ez is PB-s! Szóval...
Kijavítottam a leírást fentebb. Olvassátok rendesen végig! Minden le van írva, minden meg van adva!

20Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Kedd Okt. 30, 2012 9:48 am

Steg-'in

Steg-'in

Ok, este felmegyek, ha sikerül felraknom. Most nagyszülők gagyi gépére nem rakom fel, de este a sajátomra igen.

21Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Kedd Okt. 30, 2012 11:18 am

Heca'thei

Heca'thei

LÉNYEGES!!!!
Amikor az 1.5.3-mast telepíteni akarjátok az /Easy update/-ból vegyétek ki a pipát másképp hiba léphet fel!!!
Amikor a Multiplayer internetre kattintatok felugrik egy ablak (automatikus frissítéseket keres ezért kell kikapcsolni az Easy updatet, mert nincs új frissítés és vagy a végtelenségig keresni fog vagy kilök egy ablakot valami hibával)
Le kell OK-ézni elméletileg utána már lehet csatlakozni multihoz vagy hostolni is. Hostnál név +kari választás vissza kilépsz és keresel szervert a Find internet games-en belül.

22Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Vas. Márc. 17, 2013 4:37 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Nekem jó....Csak az a baj hogy,amikor rámegyek az internetes-re,akkor ki írja Register to server jó az végig megy.... aztán jönnek azok a pontok......Arra hiába várok órákat hogy betöltse nem tölti be miért van ez??

23Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Vas. Márc. 17, 2013 6:26 pm

Halál

Halál

Akkor vagy a játék verzió rossz, vagy a master server.

24Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Szer. Márc. 20, 2013 5:39 pm

Vendég


Vendég

hi! tudna valaki segíteni? az avp2 megvan, de nem vettem meg, csak letöltöttem, és nincs hozzá crack em.. esetleg valaki tud küldeni egy működő linket? mer amit letöltöttem, az nem megy

25Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Csüt. Márc. 21, 2013 10:36 am

Halál

Halál

Írtam privát üzenetet.

26Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Szomb. Márc. 23, 2013 12:07 am

alien gril23

alien gril23

na ehez csak anyit mondok hogy nekem meg gyült az avp2 vel a bajom élien modban XD de a predátor vite a pálnát. meg a multi pláyer modban a predélien Very Happy az király mertt azal több predátort kültem pályán kivülre ^^

27Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Pént. Júl. 18, 2014 4:08 pm

Basil'isk

Basil'isk

Az egészet nem lehet letölteni a gamefront oldaláról. Ott akármelyik játékot akarod lehozni, először betölti majd kiírja egy linken, hogy a weblap nem érhető el. Gamefront helyett ott vannak a klasszikus torrent oldalak, melyekről seperc alatt le lehet hozni a játékot a Primal Hunt kiegészítővel együtt.

28Aliens vs Predator 2 multi használata Empty Re: Aliens vs Predator 2 multi használata Vas. Júl. 20, 2014 6:46 pm

W.B.

W.B.

Lehet eme témát inkább törölni fogom.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.