Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Kalandigénylés - Page 5 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Kalandigénylés - Page 5 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Kalandigénylés - Page 5 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Kalandigénylés - Page 5 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Kalandigénylés - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Kalandigénylés - Page 5 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Kalandigénylés - Page 5 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Kalandigénylés - Page 5 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Kalandigénylés - Page 5 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Kalandigénylés - Page 5 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Kalandigénylés

+27
Vincent Charles
Kwei'Rjet
B.J. Wolf
avpwar
Ger'dar
Átok
Ju'dha
Dean Backett
Éjpenge
Éjlopó
Kínzó
R'ka N'ritja
Yeggdra’sil
Sasszem
Thla'loc
Wargor
Kraug' na
George Crysmann
Halál
Andrew Fox
Démon
Péter Ezredes
Akira Kazama
Préda
Basil'isk
Koncoló
W.B.
31 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down  Üzenet [5 / 5 oldal]

121Kalandigénylés - Page 5 Empty Re: Kalandigénylés Kedd Aug. 12, 2014 9:59 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Kalandod Delta Hydrae IX-en veszi kezdetét.

122Kalandigénylés - Page 5 Empty Re: Kalandigénylés Szer. Aug. 13, 2014 10:33 am

Basil'isk

Basil'isk

Ok, kösz!

123Kalandigénylés - Page 5 Empty Re: Kalandigénylés Csüt. Okt. 02, 2014 7:42 pm

Thla'loc

Thla'loc

Üdv!

Visszatérésem kiolvadásom alkalmából szeretnék felkérni egy mesélőt egy vadászós magánkalandra, helyszín és célpont mindegy amíg a karakterem megél ott és megtudja ölni a vadat.

124Kalandigénylés - Page 5 Empty Re: Kalandigénylés Pént. Okt. 03, 2014 10:29 pm

Halkrath

Halkrath

A kaland kezdetét vette Űr-->Xayyha piramisában.

125Kalandigénylés - Page 5 Empty Re: Kalandigénylés Hétf. Nov. 10, 2014 12:05 am

Basil'isk

Basil'isk

Na, végül is eldöntöttem, hogy mi lesz a jelenlegi kalandjaim után. Először is megyek Új Japánra (jelenlegi alien kalandot/kalandokat nem fogom zavarni) valamint folytatom a befagyasztott kalandot, amelyben több játékossal voltam, de sajnos egyikük sem válaszolt a mesélővel egyetemben.

126Kalandigénylés - Page 5 Empty Re: Kalandigénylés Hétf. Nov. 10, 2014 1:18 am

Johny Borgia

Johny Borgia

Jelenleg 4 mesélő van, én, W.B, Sors és Halkrath. Ha gondolod választhatsz ki meséljen, de ha nem engem akkor Szellemmel én is szívesen mennék valamelyik helyre.

127Kalandigénylés - Page 5 Empty Re: Kalandigénylés Kedd Nov. 18, 2014 11:20 pm

Basil'isk

Basil'isk

Felőlem tök mindegy. A lényeg az, hogy ha az egyik kalanddal végzek (A Bliori már eléggé a végét járja szerintem. Ott meg volt az első boss, most jön a bosszú és lehet, hogy azzal lesz vége, mivel ezalatt a többi Ragadozó a fészek maradékát tisztítja meg. LV-499 pedig elnyúlt egy hosszú keresgélésbe, hála egy félresikerült HSZ-emnek.), akkor beinduljon a következő. Ha akarod vezetheted, ha akarod, nem. Ezt most rád bízom.

128Kalandigénylés - Page 5 Empty Re: Kalandigénylés Pént. Nov. 21, 2014 3:31 pm

Basil'isk

Basil'isk

Vége ennek a Bliori kalandomnak Smile Most jöhet egy másik is. Vagy folytatom a befagyasztott kalandot. Nekem mindegy.

129Kalandigénylés - Page 5 Empty Re: Kalandigénylés Szomb. Nov. 22, 2014 3:56 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Befagyasztott kalandod immár kiolvadt, a mesélő én leszek.

130Kalandigénylés - Page 5 Empty Re: Kalandigénylés Szomb. Nov. 22, 2014 10:22 pm

Basil'isk

Basil'isk

ok
Még az este írok. Mindig hajnali 2 ig kockulok.

131Kalandigénylés - Page 5 Empty Re: Kalandigénylés Vas. Nov. 23, 2014 11:44 pm

Basil'isk

Basil'isk

Az LV-499 nem fagyott le (csak félig, mert nem szóltam az adminnak, hogy átírtam a hsz-t). De azért gondolkodóba esek azon, hogy az Új Japánban játszódó kalandom milyen legyen.

Íme egy ötlet:
Az egyik birtokon kell néhány embert levadászni, akik éppen a Bliori fél android-fél ember vezérnek a katonáira akarják felszerelni a lopott yautja felszereléseket. Mondjuk ez a birtok ugyanabban a zónában van, ahol a többi, de egy domb tetején. A lopott felszerelés és az emberek (akik felszerelik a katonákra) az alagsori részen, míg az őrök az épületben és annak környékén vannak.
Beosonok a birtokra, megölök egy-két őrt. Megkeresem az alagsorba vezető utat, lemegyek és végzek még egy-két őrrel és a szerelőkkel, majd az egyik alkari panelen aktiválom az önmegsemmisítőt, gyorsan elhagyom a helyszínt. Felrobban az egész épület, így megakadályoztam, hogy annak a Bliori árulónak a hadserege készen legyen.

Ez csak egy ötlet, de szerintem egész jó lesz. Nem olyan hosszú, hanem egész rövid és csak egyszer kell robbantani az egész kaland alatt.

A kaland majd akkor indul, ha az egyiket teljesítettem vagy halál miatt nem teljesítettem.

132Kalandigénylés - Page 5 Empty Re: Kalandigénylés Hétf. Nov. 24, 2014 2:19 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Este megbeszéltem Balázzsal hogy alienként mehetsz Új Japánra, ő mesél neked. Én meg átveszem az LV-499 mesélését.

Johny Borgia pedig majd nemsokára újra hallat magáról, hogy mit fog tenni? Az majd kiderül.

133Kalandigénylés - Page 5 Empty Re: Kalandigénylés Hétf. Nov. 24, 2014 5:41 pm

Basil'isk

Basil'isk

Ok, ok
Már mutattam nálad javulást és persze jó 80%-osat. Rövidre fogva ekkora javulással visszakaphatom Koncit.

134Kalandigénylés - Page 5 Empty Re: Kalandigénylés Vas. Jan. 25, 2015 9:36 pm

Szellem

Szellem

Szeretnék kérni egy kalandot. Előnyben részesítem a félbemaradt kalandokat hogy végre lezáródjanak ( ott van Gíza, az űrben lebegő piramis példának). Vagy lehetne egy zsír új kaland is ami folytatná a Ryushin lezajlott kalandomat.

Mesélőnek pedig szeretném Halkrathot, ő úgy is kalandtalan most és visszatért közénk. Esetleg adhatna megbecsüléspontokat is a Ryushis kalandomra, oda leírtam trófeáimat, azok alapján pontozhat.

135Kalandigénylés - Page 5 Empty Re: Kalandigénylés Hétf. Márc. 09, 2015 1:28 am

Koncoló

Koncoló

Majd a félbemaradt kalandomat valaki folytatná? Még nem történt xeno karakter elhalálozás és majd szeretném azt folytatni. Ezután a kalandom után (ha sikeres) szeretném folytatni.

http://dragonlord.hungarianforum.com

136Kalandigénylés - Page 5 Empty Re: Kalandigénylés Pént. Okt. 23, 2015 7:15 pm

Préda

Préda

Kalandra jelentkeznék, vagy kalandba csatlakoznék, ha lehet. Alternatív kaland is érdekelne előre köszi!

137Kalandigénylés - Page 5 Empty Re: Kalandigénylés Szomb. Okt. 24, 2015 1:36 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Új kalandra nem tudsz menni, mert maximum kettő kalandban lehetsz egyszerre. Jelenleg pedig ép hogy két kalandban vagy. Új Japánon --> Mezőgazdasági területek --> Erdő. Elég rég befagyott kaland, én nem mesélhetem tovább, mert Stalker karakterem is ott van.
Új Japán --> Régi bánya --> Folyosók, alagutak. Itt most neked kell posztot írnod.

W.B. mondása szerint ezen a héten aktivizálja magát, tehát újra beindulnak a kalandok.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [5 / 5 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.