Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Nyílt óceán - Page 2 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Nyílt óceán - Page 2 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Nyílt óceán - Page 2 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Nyílt óceán - Page 2 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Nyílt óceán - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Nyílt óceán - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Nyílt óceán - Page 2 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Nyílt óceán - Page 2 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Nyílt óceán - Page 2 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Nyílt óceán - Page 2 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Nyílt óceán

2 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

31Nyílt óceán - Page 2 Empty Re: Nyílt óceán Szer. Jan. 18, 2012 9:04 pm

W.B.

W.B.

Kínos csönd. Fishker felnéz és elnéz a moszatágyak fölött. Úgy látszik nem igazán akarja ott hagyni az illetőt, de vásárra sem vinné a bőrét. Dilemma.
- Rrrráááá! Francba már! Zsoldos vagyok, de civilt nem fogok ott hagyni! Van még három szigony az ágyúhoz, hat vessző a számszeríjakhoz. Van egy pulzárfegyverünk és egy Enfield! Távcsővel!
- Nem csak erről van szó.
- Akkor?
- Van pár csempészet fegyvere. Amit ha megtalálnak azok az ocsmányságok, akkor abból baj lesz. Légelhárító rakétája is van a „spejzban”.
- Ezek minek neki?
- Az előbbi kislány miatt pl. Nem öli meg, csak annyira fáj a lénynek mintha téged megcsípne egy tűzhangya.
- Ó! Akkor fincsi „kaja” raktára van a haverodnak. Van hátsó bejárata?
- Víz alól is be lehet jutni.
- Van búvárfelszerelésünk?
- Rád nem fér, nekem pedig a hajót kéne vezetnem…
Mind ketten egyszerre néztek rád, Mondo pedig még el is mosolyodott.

32Nyílt óceán - Page 2 Empty Re: Nyílt óceán Szer. Jan. 18, 2012 9:24 pm

George

George

A nézésüktől kirázott a hideg.
- Na nee. Én nem megyek oda be. Ne már. – Tényleg nem jutok ki innen. – A fenébe már. – Mondo hülye vigyorától, pedig felállt a szőr a hátamon. – Miért kéne ezt nekem megcsinálnom? Nem vagyok katona. – Hirtelen még a vízbe is szívesebben ugrottam volna. Tényleg, hol van ilyenkor a katonaság? Apám meg el van ájulva tőlük aztán semmire se jók. – Ha ez után a magánakció után még élek. Én esküszöm, hogy ezt még behajtom rajtatok. – Mondtam nekik megadón. – És ti mit akartok csinálni addig? Vakaróztok, amíg visszaérek? – És így dohogtam tovább. Közben elmentem a búvárruháért amerre Fishker mutatta.

33Nyílt óceán - Page 2 Empty Re: Nyílt óceán Szer. Jan. 18, 2012 9:56 pm

W.B.

W.B.

- Nos. Akkor. Mondo és én feltartjuk szóval azokat a bogár lényeket. Te amint a közelbe érünk, a hajó oldalára mászol. Így nem vesznek észre téged. Amint megállunk, óvatosan a vízben az épület alá úszol és megkeresed a kör alakú vízi bejáratot, az úgy az épület közepébe visz. Vörös ajtón át egy élelmiszer raktárba jutsz. Ott az egyik polcot kell elmozdítanod, az alatt van a csapó ajtó. Ott vannak a dugi fegyverek.
- Fogsz valami káoszt keltőt, én kihasználom az alkalmat, berohanok az új játékokkal meg megfingatok mindenkit. – Mondo elvigyorodik. – Ja igen, itt az M41A. Víz alatt is használható. Csak vész esetben használd.
Mondo oda adta a már tenger viselt fegyvert. Fishker pedig beindította a hajót. Tíz perc alatt oda értek. Annyi idő elég a felkészüléshez. Mondo mind a három számszeríjat betöltötte, és a szigonyágyút is.

34Nyílt óceán - Page 2 Empty Re: Nyílt óceán Vas. Jan. 22, 2012 10:22 am

George

George

Megpróbáltam felvenni a búvárruhát. Nem volt benne nagy gyakorlatom ezért szóltam Mondo-nak.
- Hé! Segítenél felvenni ezt a cuccot!? – Végül sikerült felvenni és már csak azt vártam, hogy odaérjünk vagy inkább, azt hogy ne. A vizet figyeltem. Szinte minden árnyékot ugrani készülő szörnynek láttam a vízben. Gyorsan eltelt a tíz perc és már ott is voltunk. Addigra én már a hajó oldalára kapaszkodtam, és amikor megálltunk halkan belecsusszantam a vízbe. Remélem, nem hallották meg de a hajó zaja mellett nem valószínű. Úszni kezdtem, hogy minél előbb megtaláljam a bejáratot. A gépfegyvert jobb kezemben tartottam és folyamatosan nyugtatni próbáltam magam. Nem lenne túl jó, ha egy halat néznék bogárnak és a lövöldözéssel magamra, vonnám a figyelmet.

35Nyílt óceán - Page 2 Empty Re: Nyílt óceán Vas. Jan. 22, 2012 7:58 pm

W.B.

W.B.

Víz alatt nem hallhattad a kialakuló szócsatát. Illetve hallani hallottad a szócsatát, de éppenséggel nem értettél egy mukkot sem. Lövések még nem dördültek el.
Vízben haladva, pár halon és kósza alga szálakon kívül sok dolog nem volt az útban. Bár egy akkora halat, mint te, jó tíz centis fogakkal nem könnyű az útból elhessegetni. Szerencsére magától tovább állt.
Nagy nehezen elérted a célpontod. Az épület sötét alján egy kör alakú lyukon át kékes fény szűrődött le. Jó három méteres az átmérője. Közelebb érve sem lehet felfedezni mozgó árnyakat a víztükör felett.
Víztükör fölött eléd tárul a helység belseje. Pár lámpa biztosít csak némi fényt. Fém szekrények sorakoznak a falak mellet. Pár nyitva áll, bennük szerszámok vagy búvárruhák.
Egy ajtó vezet ki a teremből. Most már alig, de hallod, hogy Mondoék már ordibálnak a „vendéglátókkal”

36Nyílt óceán - Page 2 Empty Re: Nyílt óceán Hétf. Jan. 23, 2012 9:10 pm

George

George

Kimásztam a vízből és gyorsan felmértem a helyzetet. Úgy néz ki ez még nem a fegyverraktár. Halkan közelebb osontam az egyetlen kivezető ajtóhoz. Hallgatóztam kicsit, bár nem kellett nagyon hegyezni a fülem, mert hamar meghallottam az ordibálást. Ezután ha van az ajtón kulcslyuk vagy valahol egy rés, akkor megpróbálom ellenőrizni a következő helyiséget. Aztán ha úgy tűnik nincs senki a túloldalon, akkor lassan lehetőleg hangtalanul kinyitom az ajtót, a fegyveremet végig magam előtt tartva. Ha pedig úgy látom/hallom hogy van a túloldalon valaki, akkor megpróbálom a lehető leghalkabban és leggyorsabban kiiktatni.

37Nyílt óceán - Page 2 Empty Re: Nyílt óceán Kedd Jan. 24, 2012 8:15 pm

W.B.

W.B.

Folyosó csendes. Kivéve a beszűrődő ordibálást. Folyosó 3m hosszú csupán. Egy nagyobb teremben végződik. Pár láda van a földön. Egy kivételével mind üres. A nem ürestől pedig kicsit a szívroham kerülget, mikor meglátod, mi van benne. Egy idegen tojás, de nincs benne az arctámadó. De akkor, hol?
Teremből még három másik ajtó nyílik. Egyik vörösre van festve. Halk de egyre erősödő lépteket hallasz a szemközti folyosóról.

38Nyílt óceán - Page 2 Empty Re: Nyílt óceán Pént. Jan. 27, 2012 10:21 pm

George

George

Végignéztem a ládákat, hátha lesz bennük valami érdekes. A tojás rossz emlékeket idéz fel bennem. Szinte látom, ahogy előmászik a tojásból. Ekkor meghallottam a közeledő lépteket. Gyorsan körbenéztem hogy merre is mehetnék. Egy vörös ajtó nyílt a folyosóról. Már majdnem bementem volna, amikor úgy döntöttem, hogy inkább egy másik ajtóval próbálkozom. A vörös nem mindig jelent jót. A fegyveremet készenlétben tartva megpróbálok bemenni valamelyik ajtón, ha pedig nem sikerül, akkor megpróbálok valahová elbújni.

39Nyílt óceán - Page 2 Empty Re: Nyílt óceán Vas. Jan. 29, 2012 11:50 am

W.B.

W.B.

Kintről az ordibálás csak fokozódott. Majd elhalkult. Semmi lövöldözés vagy halálra utaló zaj nem hallatszott be. Csend.
Ajtót kinyitva és átlendülve a túloldalra egyre élesebben hallod a lépteket. Szinte pengeként szurkálja a füled. Bár, az is igaz, hogy izgalom és félelem áramlik ereidben. Így felejthetted el, hogy a vörös ajtó a célállomás. Tévedés képen, a folyosóra nyitottál ki.
Nem egy fekete rovarlény vagy annak emberrel alkotott hibridje, amit megpillantasz feléd haladva. Ha nem, egy megkötözött ember kinek száját leragasztották. Megtorpan, mikor meglátja, hogy fegyvert szegeznek rá.
- MMpphhh hppmm…- nem érted mit próbál magyarázni leragasztott szájjal.

40Nyílt óceán - Page 2 Empty Re: Nyílt óceán Szer. Feb. 01, 2012 9:50 pm

George

George

Amikor benyitottam a folyosóra kis híján meghúztam a ravaszt de, szerencsére még éppen időben vettem észre hogy meg van kötözve. Valamit éppen mondani próbált de nem érettem belőle túl sokat. Valószínűleg, azért mert le volt ragasztva a szája. Mutatóujjamat a szám elé emelve jelzem, hogy maradjon csendben. Ha elhallgatott, akkor gyorsan körbenézek és hallgatózok, és ha nem látok vagy hallok semmi gyanúsat, akkor megpróbálom kiszabadítani a kötelek közül. Közben még suttogva megkérdezem tőle:
- Maga jon? Mert ha igen, akkor segíthetne nekem egy kicsit…

41Nyílt óceán - Page 2 Empty Re: Nyílt óceán Csüt. Feb. 02, 2012 8:36 pm

W.B.

W.B.

Miután karjai kiszabadultak azonnal letépte a szájáról a ragasztó szalag darabot.
- Igen én vagyok! Mi folyik itt?! – Körbenéz majd int.
Visszament a szobába és kinyitotta az ajtót. Csomagolt és konzerves élelmiszerekkel teli egyik szekrényt nagy nehezen eltolja. Majd az előtűnő csapó ajtót kinyitja. Ő maga azonnal magára kap egy hevedert és egy M78-at.
A titkos rekeszben egymás hegyén - hátán még egy csomó fegyver van és lőszer hozzájuk, no meg pár másmilyen felszerelés. AK-783, FAMAS F82, M40A Light, M40C, Tradex M38T, AK-P78.
- Válasz, aztán lőjük le ezeket a korcsokat! Ezek közül megismerem Fishker hajóját és hangját. Gratulálok, hogy azt a selejtes kínai búvárruhát képes volt felvenni.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-

» Óceán

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.