Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
George Doyle EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
George Doyle EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
George Doyle EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
George Doyle EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
George Doyle EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
George Doyle EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
George Doyle EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
George Doyle EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
George Doyle EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
George Doyle EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

George Doyle

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1George Doyle Empty George Doyle Vas. Nov. 20, 2011 2:51 pm

George

George

Név: George Doyle
Rang: -
Foglalkozás: Szabadúszó/csempész
Fizetés: -
Egyenleg: 1500$
Személyes felszerelés: 2db vp 70 pisztoly + két tár, M41ACM + négy tár, 2 MK50-es szkafander a hajón, Lucy (harci szintetikus), TF-ALPHA-1 CARGO-CRAWLER (A hajó neve:Aetheris), Thunderhawk 30 mm-es sínágyú
Összes skillpont: 60
Elköltött skillpontok: 60
Tanult skillek:
Repülési engedély I (alap skill)
Repülési engedély II (alap skill)
Kétkezes harc (30 sp)
Sikeres kalandok: 1(folytatódik)(+1sp)
Sikertelen kalandok: -
További játékos karakterek: Rufus Wilkinson

Társ NJK-k:

Név: Lucy (harci szintetikus)
Személyes felszerelés: vp 70 pisztoly
Tanult skillek:
Fegyverhasználat (30 sp)

Név: Dave Jhonson (középiskolás korunk óta barátok vagyunk)
Foglalkozás: Hajószerelő



A hozzászólást George összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 16, 2014 9:44 pm-kor.

2George Doyle Empty Re: George Doyle Szer. Dec. 07, 2011 7:22 pm

George

George

Napló 1. rész

Nem sokkal azután hogy leráztuk a hajót, ami megtámadott megjelent a katonaság. Átszálltak és kérdezősködtek kicsit ezután a kapitányuk kapott egy üzenetet, hogy a hajó amit leráztunk egy Boungainville. A katonák egy része elment ellenőrizni a másik hajót, amíg páran a hajómon maradtak, hogy gyorsan elérjük a marsot. A leszállás után levezettek minket az Aetherisről és elvittek a CMC központjába, ahol rég nem látott apámmal találkoztam. Miután tájékoztattam a helyzetről segített megszökni a központból és eljutottunk a dokkba ahol feljutottunk egy ellátmányszállító kompra ami a Nautilus nevű katonai hajóra tartott. Sajnáltam hogy ott kellett hagynom a hajómat, hiszen már szinte a részemmé vált az utazásaim alatt, de túl veszélyes lett volna azzal menni. Végül megérkeztünk a hajóra, ahol a kapitány és apa jól elbeszélgettek de közben elszabadult egy Arcturusi vagy mi… Természetesen hogy ne legyen túl egyszerű a dolgunk a több kilométeres csatahajón csak húsz ember tartózkodott így nekünk is segíteni kellett a lény meg találásában. Kis bolyongás után megtaláltuk, (vagy ő minket) de nem sikerült túl jól a dolog. Dave megsérült és én is kaptam egy nagy ütést így egyedül kellett folytatnom. Végül találkoztam a doktornővel, el is küldtem Dave-hez. Ezután pedig összefutottam négy katonával, akik a reaktorhűtőbe próbáltak bejutni, hogy elkapják a lényt. Nem sokkal azután hogy bejutottunk az egyik katona súlyosan megsérült ezért az egyik baka elsietett vele az orvosi szobába. Míg én a megmaradt katona segítségével sarokba szorítottam a lényt. A katonát leütötte a lény, aztán engem is megtámadott. Nem sokon múlott de legyőztem. A katonát elvittem a dokihoz aztán meglátogattam Dave-et akinek, a medencéje repedt meg. Már csak arra kéne rájönni, hogy ki engedte el a lényt…

3George Doyle Empty Re: George Doyle Kedd Dec. 27, 2011 11:11 pm

George

George

Napló 2. rész

Végül is amennyire lehetett megpróbáltam kipihenni magamat. De egy nem túl kedves ébresztés után elmentem enni valamit. Sajnos itt sem találtam túl sok nyugalmat ugyanis pár katona megviccelt egy hologram xeno-val. Feldühödtem és jól leordítottam a fejüket aztán elindultam a folyosókon. És összefutottam egy elég furcsa nővel, aki szembesített azzal a ténnyel, hogy a vadászok léteznek és alien-ember hibridek, támadják a kolóniákat. A hír sokkoló volt és tudtam, hogy ebből a trutyiból nehezebben mászok, ki mint amilyen nehezen sikáltam le magamról az Arcturusi vérét. Azt mondta, hogy talán van valami rejtett üzenet az apámtól, amitől talán kicsit tisztulnak a dolgok. Csak egy dolog jutott eszembe, egy kis díszes pisztoly, amit az egyszerűség kedvéért a hajómon hagytam. Megegyeztünk, hogy levisz engem, mivel neki is arrafelé van dolga. Elszaladtam a fegyveremért aztán egyenesen a dokkba mentem. Ott találkoztam a kapitánnyal és elmondta, hogy fegyverszállítónak minősítette a hajómat így elhagyhatom a naprendszert de, egy csapat katonát is el kell szállítanom. Megtaláltam a vadász hajót, ami levisz a hajómhoz. Nagyon érdekesnek találtam a felépítése miatt de nem nézegethettem sokáig. Álcázva levitt a Marsra és letett egy hangár tetejére. Onnan elosontam a hajómig, aztán pedig találkoztam a katonákkal, akiket el kell vinnem. A felszállás „zökkenőmentesen” ment de a katonáknak nem tetszett túlzottan. Ezután már kezdett mutatkozni a paranoiám és összetörtem egy gyanús krokodiltojást. Amit a katonák értetlenül néztek végig. Ezután következett a hiperálom. Egyenesen egy űrcsata közepébe kerültünk. A cég Patna nevű csatahajójával együttműködve elpusztítottunk egy nagyobb és több kisebb hajót de a Pathfinder néhány kisebb hajóval együtt egérutat nyert. Az Aetheris szerencsére nem sérült meg de a Patnát több találat érte és emberveszteségük is volt. A csatát viszont megnyertük és a két hajó együtt folytatta útját a kétnapnyira lévő bolygó felé…

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.