Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Általános társalgó - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Általános társalgó - Page 4 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Általános társalgó - Page 4 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Általános társalgó - Page 4 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Általános társalgó - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Általános társalgó - Page 4 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Általános társalgó - Page 4 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Általános társalgó - Page 4 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 4 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 4 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Általános társalgó

+50
Yeggdra’sil
Dean Backett
Parancsnok
Joe Comform
Sasszem
Heca'thei
Wargor
Bar'kha
Könyörtelen Bélrágó
Vash
Natasha Eicca
R'ka N'ritja
Antal Nimród
Steg-'in
Anita Cuccsy
George Crysmann
Daedric
Árny
Nat'ka'pu.
Akira Kazama
Riak'ja
Kínzó
Draquo
Bishop
Gaun'di
Péter Ezredes
Rey'derwa
Basil'isk
Nyikolaj Kerenszkij
Andrew Fox
George
Tövis
Than-guan
Zúzó
Éjlopó
Préda
Halál
Flexys
Riddler
Rémálom
Csonkító
Malakh'aij
Jehdin'nagara
Gyilkos
darakon
Koncoló
Thomas Martinez
avpwar
La'yyk
W.B.
54 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next

Go down  Üzenet [4 / 34 oldal]

91Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Nov. 03, 2011 3:38 pm

avpwar

avpwar
Admin

Gyilkos írta:
karmolótok

Ezt a szakszót! xDD Very Happy

Igazából csuklópenge a megfelelő megnevezés. A karmolót nem tudom ki találta ki.

https://avpwar.hungarianforum.com

92Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Nov. 07, 2011 11:00 pm

W.B.

W.B.

Ja igen... Németjuhász hivatalosan a kutyám, de igazából inkább ilyesmi:

Általános társalgó - Page 4 Deinonychus_and_Socks_by_kyoht

Gondolom már feltűnt :p

Majd kalandok folyamán kiderül pár dolog...

93Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Kedd Nov. 08, 2011 4:26 pm

Halál

Halál

Egy raptor? Te állat! Very Happy
Íme az én házi kedvencem! xD
Általános társalgó - Page 4 Murphythexenobyshadesil

94Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Kedd Nov. 08, 2011 4:30 pm

W.B.

W.B.

Az alieneknek nincs szemük. Ez MUTÁNS!!!!!!!!

95Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Kedd Nov. 08, 2011 5:08 pm

Halál

Halál

Valami olyasmi...de így aranyosabb! xDD

96Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Pént. Nov. 11, 2011 3:40 pm

La'yyk

La'yyk

Jehdin'nagara és Malakh'aij, egyébként megy ám a kaland. Nem tudom, hogy végül akartok-e még játszani, de már lassan az Új Édenbe fogok posztolni.

Edit: Na, írtam az Új Édenre. Ha a két hiányzónk megjönne, ők még írhatnak a Kikötőbe is, aztán a bolygóra, Flexys, te pedig írhatsz egyből ide.

97Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Nov. 12, 2011 5:12 pm

Vendég


Vendég

na, mi a helyzet itt? wb válaszolhatnál a privátra.

98Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Nov. 14, 2011 1:53 pm

Halál

Halál

Mint láthatjátok, egy kicsit megváltozott az oldal dizájnja. Természetesen van még mit átalakítani, de remélem eddig elnyerte a tetszéseteket.
Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Very Happy

99Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Nov. 14, 2011 3:44 pm

Flexys

Flexys

Nekem tetszik Very Happy

100Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Nov. 14, 2011 4:12 pm

La'yyk

La'yyk

Na akkor a predator kalandot ezennel berekesztem, érdeklődés hiányában. Majd folytatódik a játék, ha valaki egyáltalán szóra méltatja...

101Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Nov. 14, 2011 4:35 pm

Halál

Halál

Szégyeljék magukat a játékosok!!! Evil or Very Mad
Ha bevállalnak egy kalandot, akkor tessék játszani is!!

102Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Nov. 14, 2011 4:50 pm

W.B.

W.B.

Mínusz 3 skill pont ha két nap múlva nem írnak.

103Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Szer. Nov. 16, 2011 8:28 am

Vendég


Vendég

W.B. írta:Mínusz 3 skill pont ha két nap múlva nem írnak.

neked meg mínusz ezer, mert cseszel válaszolni, mondom privátot is írtam.

104Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Szer. Nov. 16, 2011 8:42 am

Vendég


Vendég

én játszanék, csak tele van az oldal kreténekkel és elvették a kedvem. pl, ha az a balfasz halál lehet admin, akkor én miért nem? ja, mert volt egy nevetséges vitánk, mi? de úgyse érdekel, csakhát megkaptam azt a kis csinos emailt, ami mindenkit tájékoztatott, hogy új oldal van és halálgeci egy kalapszar akkor kérdem én ezek után mégis miafaszomért lett admin? benyalta magát nálad tövig?

szánalmas.

én sztem jól játszok és jól is mesélek, lehet, h admini teendőimet nem végeztem mindig jól, de sztem nem is volt panasz rá annyira... a viták meg azért voltak, mert pár kretén baromarcú nem tudta, hogy hol a helye.

ezek után nem kell kollektíven megutálni engem basszátok meg, mégis ti hülye kretén óvodásokhoz méltón ezt tettétek.

azért voltak olyanok is, akiknek tetszett ahogy meséltem, meg minden, tehát tényleg nem csinálhattam rosszul.... aztán ti meg elüldöztetek, jó hát leszarom.

rémálom te meg egy ribanc vagy bazdmeg Very Happy. te is csesztél válaszolni, bár lehet nem is emlékeztél rám, de hát wb biztos szólt, ha meg nem, nemigazán érdekel, de ribanc vagy Very Happy.

szóval ennyit erről, rólatok, azt hiszem így most már nem is maradok sokáig ezen az oldalon Very Happy, hát igen, eldobtatok magatoktól egy jó játékost, mesélőt.... és talán egy jövőbeli jó admint is, ez még kitudja mi lett volna belőle, ha nem cseszi el "kedves" halálgeci szar Very Happy, mert könnyű bírálni és mindent a fejemhez vágni bazdmeg, hogy én vagyok a hibás v csak én vagyok a hibás, de akkor is bazdmeg segíteni is lehet és sztem halálfasz te mégjobban hibás voltál előző oldalon, szóval nem kell másra kenni a szart bazdmeg. elég csak megnézni az email körüzenet tartalmát, ami összetoborozta az embereket ide.

kreténköcsöghülyegyerekkiscsicskaszar Very Happy.

most már ezekszerint biztos elértem ezzel a kellemes kis kommenttel, hogy töröljenek az oldalról Very Happy, első szándékom is ez volt, csak wb leszarta a privátot. rendesen írtam neki, utána meg nem rendesen Very Happy, mondván okot adok rá, hogy töröljön Very Happy, mert amint megláttam, hogy ezek a kretén buzigecik is jönnek az oldalra, elment a kedvem az egésztől és megkértem wbt, hogy töröljön és mikor nem írt, kérdeztem tőle, namivan, nem találtad a törlő gombot? Very Happy én anno ivánt is kitiltottam simán egy napra a kreténkedéséért Very Happy, szóval nem volt nehéz megtalálni Very Happy, remélem te is megtudod találni, képes leszel rá Very Happy.

ti meg mélyen gondolkodjatok el a leírtakon és itt most nem a káromkodásra értem, hanem a tényleges tényekre, h szar a felfogásotok és a többség kreténekből áll és állítom szarabb játékosokból, mint pl jahdinnagara és kispajtás társai Very Happy, bár nem láttam játszani, lehet predátort jól löki viszonylag, de ahogy társalog az pl nevetséges és szánalmas Very Happy. sokaknak vannak helyesírási hibái vagy simán olyan írási hibái, amik élvezhetetlenné teszik a játékot, de nektek mindenképpen egy alapjában véve rendes játékost kellett elüldözni az oldalról Very Happy és megutáltatni vele az avpt Very Happy, hát igen, nagyon gratulálok hozzá bazdmeg Very Happy. bár avp megutálása durva, max rpgt szarom le Very Happy, a könyvek befigyelnek a polcomon és többször ki is olvastam Very Happy, bár van amit még csak egyszer Very Happy.

aztán halálgeciszarfaszon is gondolkodjatok el, hogy ezek után miafaszért kellett betenni a staffba, mikor kurvára semmi értelme nem volt, mert egy kretén köcsög. ennyi erővel én is simán staffban lehetnék, sőt talán mégjobban... ja és nem vagyok féltékeny Very Happy Very Happy... csak egyszerűen bosszant, nevetségesnek tartom, hogy, ha ilyen kritikákat kapott, akkor miért döntöttetek úgy mégis vele kapcsolatban, hogy menjen. mármint staffba. engem meg nem kellene így elüldözni az oldalról, de hát az ember soha nem értette a hülyék gondolkodás módját Very Happy és itt most nem magamrra célzok Very Happy.

naszóval kedvenc zárószavammal, vagy szavaimmal zárom, amit már avp trinity oldalon annyira megszerettetek, mint pl matthew joker anderson volt szíves ezt észrevételezni velem Very Happy... rohadjatok meg Very Happy.

105Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Szer. Nov. 16, 2011 1:50 pm

La'yyk

La'yyk

Helló!
Hűha, igen érdekes dolgokat írtál le.
Hol is kezdjem? Mondjuk ott, ahol úgy látom a probléma gyökeredzik: Halál admin léte.
Na kérlek szépen, elvileg azért lett admin, hogy tudjon foglalkozni az oldal külcsínével, ami szerintem egész jó lett.
Aztán, ami az egyes emberekről alkotott személyes véleményedet illeti, hát azt gondolsz, amit akarsz, bár az, ahogy leírtad rólad is elárul egyet s mást.
Ami a játékodat illeti. Szerénység, barátom. Nem játszol rosszul, de ez nem jogosít fel arra, hogy másokat minősíts!
Végezetül a konklúzió, az én személyes véleményem. Azt gondolom, nem azért nem lehetsz staff tag, mert "az admini teendőidet nem végezted mindig jól", hanem azért mert így viselkedsz. Ilyen írásokkal én nem csak adminnak nem neveznélek ki, de nem engednélek fel sem ide, sem pedig másmilyen fórumra.
Azt ajánlom gondolkodj el magadon, mert ha a való életben is így viselkedsz, sok kellemetlenség érhet majd. Ezt most mint barátod mondom, jó tanácsként. Nem tudom hány éves vagy, de sosem késő kicsit változtatni a viselkedéseden.

106Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Szer. Nov. 16, 2011 2:16 pm

Vendég


Vendég

La'yyk írta:Helló!
Hűha, igen érdekes dolgokat írtál le.
Hol is kezdjem? Mondjuk ott, ahol úgy látom a probléma gyökeredzik: Halál admin léte.
Na kérlek szépen, elvileg azért lett admin, hogy tudjon foglalkozni az oldal külcsínével, ami szerintem egész jó lett.
Aztán, ami az egyes emberekről alkotott személyes véleményedet illeti, hát azt gondolsz, amit akarsz, bár az, ahogy leírtad rólad is elárul egyet s mást.
Ami a játékodat illeti. Szerénység, barátom. Nem játszol rosszul, de ez nem jogosít fel arra, hogy másokat minősíts!
Végezetül a konklúzió, az én személyes véleményem. Azt gondolom, nem azért nem lehetsz staff tag, mert "az admini teendőidet nem végezted mindig jól", hanem azért mert így viselkedsz. Ilyen írásokkal én nem csak adminnak nem neveznélek ki, de nem engednélek fel sem ide, sem pedig másmilyen fórumra.
Azt ajánlom gondolkodj el magadon, mert ha a való életben is így viselkedsz, sok kellemetlenség érhet majd. Ezt most mint barátod mondom, jó tanácsként. Nem tudom hány éves vagy, de sosem késő kicsit változtatni a viselkedéseden.

oké, hát csinosítson az oldalon, leszarom, engem nem érdekel. az oldal előbb is jó volt, most is jó, tehát végül is jól csinosítgatja, de le se szarom.
jaj öregem hagyjál már ezzel a fórumbeli viselkedéssel, belegondolhatnál, hogy most azért vagyok ilyen, mert ti felbasztátok agyam, de ezt le is írtam. igen, ja, amikor felbasszák az agyam, akkor mérges vagyok, jogos, nem? egyszerű képlet, természetesen azzal én is tisztában vagyok, hogy nem kéne felkapni a vizet, pláne mindenen, ez öreg hiba és ennél próbálok is változtatni, hát majd v sikerül v nem, de nehogymár ezen minősíts, mert teljesen felesleges.
nem ismersz, senki se ismer az oldalon, csak a rossz oldalamat láttátok, a jót meg leszarjátok, tehát miről is beszélünk? igen, van jó oldalam is Very Happy, csak ritkán láttátok, mert nálatok csak idegeskedni lehetett. és dehogynem, beengednek más oldalakra is, ez a te tévhited... "barátom", ha már barátomzol és ott érdekes módon rendesen viselkedek. nem kell folyton azzal jönni, hogy hány éves vagy, már unom, elég idős vagyok kérlek szépen. és akkor? egy iődsebb embernek is lehetnek rossz napjai, valamint tele lehet a töke az itt lévő emberek többségével, mer pl veled "barátom" semmi bajom sincs, csak avp trinity oldal többségével, mert kiutáltok, hát kösz bazdmeg.
ilyen légkörben nincs kedvem játszani, vagy esetleg kérjenek bocsánatot és akkor minden rendben... ha nagyon kell, én is belemegyek és bocsánatot kérek szintén, bár nem látom értelmét, hogy miért, mert minden onnan indult ki, h halálgeci lebaszta a fejem és jogtalanul. és csak azért admin, mert az oldalt csinosítja? Very Happy Very Happy ezkurvajó, kurvavicces, nevetséges, LOL! Very Happy Very Happy másért nem? Very Happy végül is van elég adminotok... mert számomra még mindig felfoghatatlan, hogy, ha a levéltartalma olyan volt, amilyen, akkor most miafaszért nyaliztok ismét? összeolvadás miatt? mondjuk ez jogos, de akkor is nevetséges, mindegy, hagyjuk.
jó, bocsánat, szerénység, nem akartam, csak azért jöttem ezzel, hogy én jól játszom és mások meg nem és erre itt kreténkednek felalá, hogy észrevegyétek és talán nem engem kéne támadni, egy jó játékost, ennyi.
de én bocsánatot is tudok kérni Very Happy, ahogy előbb is tettem, ezek a seggfejek meg nem.
úgy, h a jótanács, mint "barát" felesleges, mert én rendben vagyok, csak ti képesek vagytok kihozni a sodromból, ennyi, de azért köszönöm szívélyes intelmedet "barátom", mert egyébként nem vagy a barátom, ugyebár Very Happy.

szóval mi lesz? nem találtátok meg még mindig a törlőgombot? Very Happy vagy csak leszarjátok? Very Happy vagy esetleg újratárgyaljátok a dolgot? amit mondjuk kétlek Very Happy.

lol.

107Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Szer. Nov. 16, 2011 2:49 pm

Halál

Halál

És ezért képes volt ilyen novellát írni? xD Poén! De érdekesnek tartom azt is, hogy dühös, de közben vigyorgó smile-kat biggyeszt minden hova.
Különben meg egyetértek La'yyk-al. Aki ilyen szavakat használ állandóan annak semmi helye sincsen egyetlen közösségben sem!
(vajon fel lehet jelenteni valakit ilyesmikért? Ki kéne küldeni hozzá Tura "falvára" pár rendőrt. Very Happy )

108Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Szer. Nov. 16, 2011 3:04 pm

Vendég


Vendég

Halál írta:És ezért képes volt ilyen novellát írni? xD Poén! De érdekesnek tartom azt is, hogy dühös, de közben vigyorgó smile-kat biggyeszt minden hova.
Különben meg egyetértek La'yyk-al. Aki ilyen szavakat használ állandóan annak semmi helye sincsen egyetlen közösségben sem!
(vajon fel lehet jelenteni valakit ilyesmikért? Ki kéne küldeni hozzá Tura "falvára" pár rendőrt. Very Happy )

nagyon vicces vagy Very Happy. ja, hát idegesít a dolog, de inkább röhögök az egészen á és mr holmes, miért nem való nekem semmilyen közösség? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

meg mondanád te elfuserált balfasz kretén? Very Happy

megint nagyot tévedtél, mint általában, szóval kezdesz fárasztani, te is, a másik is és mindenki ezzel az unalmas nemvalókzöösségbehányévesvagy szar dumákkal Very Happy.

109Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Szer. Nov. 16, 2011 3:05 pm

Vendég


Vendég

mert én tökéletesen beleillek a közösségbe, csak az olyan köcsögök, mint ti, némi akadályt hárítotok elém, balfaszok Very Happy.

denemérdekel Very Happy.

110Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Szer. Nov. 16, 2011 3:16 pm

La'yyk

La'yyk

Szánalmas vagy... csak sajnálni tudlak. Tudod miért? Itt most nagyon kemény meg okos vagy, de egy ilyen a munkahelyeden (mert ott is tuti lesz aki felidegesít), és jó esetben csak kirúgnak. Azért gondolkodjál már el és ne csak másokra vetítsd rá a haragod. Mert megmondjam mi a helyzet? Szeretsz piszkálódni. Vagy feltűnési viszketegséged van, vagy tipikusan szeretsz veszekedni. De ezen beteg hajlamaidat ne itt éld ki! Menj el pszichológushoz, vagy keress valami dühöngőt, mert nem hiszed el, de ha ilyen vagy, úgyis neked lesz csak rossz majd.
Részemről téma lezárva! Arra kérnék mindenkit, hogy a továbbiakban szóra se méltassátok Jackon Smithet, tegyetek úgy, mintha itt sem lenne, bármit is mond. Ha nincs akivel veszekedjen, akkor oda az ereje.
Előre is köszönöm!

111Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Szer. Nov. 16, 2011 3:43 pm

Vendég


Vendég

La'yyk írta:Szánalmas vagy... csak sajnálni tudlak. Tudod miért? Itt most nagyon kemény meg okos vagy, de egy ilyen a munkahelyeden (mert ott is tuti lesz aki felidegesít), és jó esetben csak kirúgnak. Azért gondolkodjál már el és ne csak másokra vetítsd rá a haragod. Mert megmondjam mi a helyzet? Szeretsz piszkálódni. Vagy feltűnési viszketegséged van, vagy tipikusan szeretsz veszekedni. De ezen beteg hajlamaidat ne itt éld ki! Menj el pszichológushoz, vagy keress valami dühöngőt, mert nem hiszed el, de ha ilyen vagy, úgyis neked lesz csak rossz majd.
Részemről téma lezárva! Arra kérnék mindenkit, hogy a továbbiakban szóra se méltassátok Jackon Smithet, tegyetek úgy, mintha itt sem lenne, bármit is mond. Ha nincs akivel veszekedjen, akkor oda az ereje.
Előre is köszönöm!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy, ezen olyan jót röhögtem Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy. méghogy feltűnési viszketegség, hááááááááááááááááááááááááááááááá Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy. ez igen vicces volt, köszönöm szépen Very Happy. meghogyszeretekpiszkálódni Very Happy.
a hülyékkel jóhogy Very Happy... ja, h kezdjem magammal? Very Happy én vagyok a fő hülye? Very Happy kösz, nem Very Happy, ezt meghagyom másnak, de addig is jót röhögök, meg nemisvagyokfőhülye Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy, senemhülye, csak simán normális ember, aki a hülyék közé került Very Happy, szegénykék Very Happy. de nem érdekel, szóval fény derült a nagy titokra... NEM TUDTOK BANNOLNI BAZDMEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy max kitiltani, mert avp trinityn sikerült 2038ig Very Happy, gratulálok halálgeci Very Happy, biztos sok fejfájást okozott neked, mire rájöttél voltaképpen, hogy hogyan is kell kitiltani vkit, v bannolni, bár utóbbi még rád vár, h megfejtsd a nagy rejtélyt és rájöjj a dolog nyitjára Very Happy... szemétkisgecikreténbalfaszköcsögcigányszarzsidó Very Happy.
szóval nem tudtok bannolni, mert különben má rég megtettétek volna Very Happy... heheeee, lehet trollkodni felalá Very Happy.
méghogy elhagy az erőm, most jött meg! Very Happy najónem, eddig is megvolt.
demiez, star wars? Very Happy h erőről van szó. lúúúúúúúúkkkk... ne menj a sötét oldalraaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44444444444444444444nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnééééggggyyy

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy.

kretének.

rohadjatokmeg.

Razz Very Happy.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy.

112Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Szer. Nov. 16, 2011 3:47 pm

Vendég


Vendég

szánalmasak vagytok TI Very Happy... tulajdonképpen ez a szó is má unalmas, h szánalmasígymegúgy, de nembaj, csak mondjátok még ezer évig Very Happy.

113Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Szer. Nov. 16, 2011 4:10 pm

Vendég


Vendég

ja, amúgy tudom ki vagy layyk Very Happy, aláírásod elárulta Very Happy... csak nem ugrott be eddig... glahdor, szóval te is geci vagy Very Happy.

meg mindenki Razz Very Happy.

rohadjak meg Razz Very Happy.

114Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Szer. Nov. 16, 2011 5:47 pm

avpwar

avpwar
Admin

EMBEREK!

CSENDET!

Halál csak addig admin míg megcsinálja a skinnt, aztán ismét csak mesélő lesz.

És többi posztot ebben a témában törlöm!

https://avpwar.hungarianforum.com

115Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Szer. Nov. 16, 2011 5:56 pm

Vendég


Vendég

avpwar írta:EMBEREK!

CSENDET!

Halál csak addig admin míg megcsinálja a skinnt, aztán ismét csak mesélő lesz.

És többi posztot ebben a témában törlöm!

nekem8 innentől kezdve Very Happy, nyugodtan törölj engem is Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy.

módfelett örülnék neki, csak azt ne mond bazdmeg, h nem találod a törlőgombot, mert biztos van, kiszúrja a szemed Very Happy.

halálgecit meg nem kellett volna ilyen kis időre se adminnak tenni Very Happy, de ne zavarjon Very Happy.

mind1, leszarom, TÖRÖLJETEK MÁ BAZDMEG AZ OLDALRÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!444444444444444444444nnnnnnnnnnnnnnéééééééééééggggggyyyyyyyyy

rohadjatok meg Razz Very Happy.

116Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Szer. Nov. 16, 2011 5:58 pm

Halál

Halál

Csak még annyit, hogy tudom, hogy kell játékosokat törölni. Csak azért is bannoltalak, hogy hát ha esetleg megjön az eszed és befejezed a szitkozódást. Itt is az a szerencséd, hogy W.B. nem engedi, hogy töröljünk. Különben repülnél, mint a huzat!

Ha meg annyira el akarsz menni, akkor töröld magadat és hagyjál minket végre békén!!

117Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Szer. Nov. 16, 2011 6:13 pm

Vendég


Vendég

Halál írta:Csak még annyit, hogy tudom, hogy kell játékosokat törölni. Csak azért is bannoltalak, hogy hát ha esetleg megjön az eszed és befejezed a szitkozódást. Itt is az a szerencséd, hogy W.B. nem engedi, hogy töröljünk. Különben repülnél, mint a huzat!

Ha meg annyira el akarsz menni, akkor töröld magadat és hagyjál minket végre békén!!

tudtommal magamat nem lehet törölni, ha elmondod, seperc és elhúzok innen Very Happy.

jajmostfélnemkéne, h tudod hol a bann/törlő gomb? :O Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

hűűűűűűűűűűűűűűhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O: Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

mintha nem lettem volna tisztában a következményekkel, h töröltök, ha ezt csinálom, csak nemtudtam, h wb ezt gondolta, eléggé fasz az álláspontja, mábocs, de leszarom Very Happy, meg nem is bocs, hát inkább töröljön Very Happy, ne legyen ilyen segg Very Happy.

direkt csináltam, ha nem tudnád halálgeci Very Happy, szóval tegyél kivételt és tenyerelj rá a törlő gombra, legyél bátor és tegyél végre vmit, muhaha Very Happy.

rohadjatok meg Razz Very Happy.

118Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Szer. Nov. 16, 2011 8:14 pm

W.B.

W.B.

Elég a vitából!

119Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Pént. Nov. 18, 2011 9:54 am

Gyilkos

Gyilkos

Egy kis téma váltás... Lesz valami alaptörténete az oldalnak?

http://kacsa91.deviantart.com/

120Általános társalgó - Page 4 Empty Re: Általános társalgó Pént. Nov. 18, 2011 4:41 pm

avpwar

avpwar
Admin

Má mondtam: LESZ
Alap vonal ami nem változik, az a könyvek / képregények vonala
DE a játékosok e mellet egy másik vonalon is mennek... eme vonalon fognak folyton találkozni stb. (szal bele kerülnek egy dologba... egy történés sorba)

https://avpwar.hungarianforum.com

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [4 / 34 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next

Similar topics

-

» Inaktív
» Általános társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.