Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Korgoth próbakalandja EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Korgoth próbakalandja EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Korgoth próbakalandja EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Korgoth próbakalandja EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Korgoth próbakalandja EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Korgoth próbakalandja EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Korgoth próbakalandja EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Korgoth próbakalandja EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Korgoth próbakalandja EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Korgoth próbakalandja EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Korgoth próbakalandja

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Korgoth próbakalandja Empty Korgoth próbakalandja Csüt. Jún. 19, 2014 5:56 pm

W.B.

W.B.

Szabályzat által engedett alien variánsok közül válasz. Rang és képességek most mindegy. Általad irányított társ NJK-d az nincs.

Rövid bevezető:
Egy terraformált bolygón dzsungelben kényszerleszállást hajtott végre egy teherhajó. Hajón galibát okoztak az idegenek. Egy idegen megszállott őrült próbált pár lehibernált idegent eljuttatni valahova. Ám az idegenek felébredtek egy zárlat után és végül itt kötöttek ki.
Fiatal királynő természetesen fészket kíván alapítani. Megfelelő hely kell ehhez. Természetesen a bolygón élnek emberek és minden bizonnyal érdekli őket mi is történt itt. Dzsungel muzsikája elhalkult a katasztrófa után.

2Korgoth próbakalandja Empty Re: Korgoth próbakalandja Csüt. Jún. 19, 2014 6:16 pm

Korgoth



A roncsok közül előmászva az érzékeimet a dzsungel felé vetem. Lassan körbe kémlelek. Teljesen más környezet, mint az ahol eddig voltam. Sehol éles szögek, szabályos alakzatok. Ráadásul minden sokkal élőbbnek látszik. A királynő parancsát követve találnom kell egy helyet ami alkalmas a fészek számára.
Elszánom magam, és sietős léptekkel hagyom magam mögött az eddigi otthonom. Az ösztöneim azt súgják nem sokáig lesz már biztonságos a hely. Nekem pedig meg kell védenem a királynőt és a bolyt. Nem szeretem ezt a nap szakot. Az égen tündöklő nap megvilágítja fekete páncélomat. Ezért a hatalmas fák árnyékába húzódom. Élőlények után kutatok. Élőlények után akik táplálékul szolgálhatnak, vagy éppen veszélyt jelenthetnek a számunkra. Árnyékról árnyékra lopakodom.

3Korgoth próbakalandja Empty Re: Korgoth próbakalandja Csüt. Jún. 19, 2014 9:17 pm

W.B.

W.B.

Dzsungel sok-sok kis állatkát rejt melyek fél fogra sem elegek. Valami nagyobb és szaftosabb az amire szükség van. Azok viszont a kényszerleszállás robaja miatt elmenekültek. Idővel visszatérnek, idővel. Viszont van amik nem menekülnek el. A ragadozók.
Fekete színével és kecses testével láthatatlanul és nesztelenül képes az árnyak közt lopakodni a fekete párduc. Egy xenomorph számára viszont a kék aurája kiemeli az árnyak közül. Macska felől fúj a szellő, ő még határozottan halad a roncs felé, hátha talál némi potya falatot.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.