Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Démon EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Démon EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Démon EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Démon EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Démon EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Démon EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Démon EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Démon EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Démon EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Démon EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Démon

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Démon Empty Démon Kedd Feb. 28, 2012 2:16 pm

Démon

Démon

Faj: xenomorph
Alfaj: kígyótestű
Rang: dolgozó
Szül. hely: Bunda Survey
Külső: Átlagos kinézetű kígyótestű, robosztus felső testel teljes hossza 4,5m farka 3m-es de a fulánkja 2-szer akkorára nőt meg.
Belső: Szeret gyorsan végezni az ellen feleivel. Szereti átgondolni a tetteit és a farkával fejeket szedni le a testétől (Hahahaha)
Előtörténet:
Mikor magamhoz tértem egy szűk helyen voltam nem hallottam mást csak egy folyton ismétlődő hangot. Egyszer csak úgy éreztem ki kell jutnom innen. El kezdtem ki rágni magam. Amikor ki értem néhány fajtárs fogadott élelem el. Ezek után kerestem egy nyugodt helyet ahol ki fejlődhetek. Mikor ki fejlődtem a királynő meg parancsolta nekem meg néhány fajtársnak, hogy szerezünk gazda testeket. Az első begyűjtésemen találkoztam néhány emberel, akiket inkább elkerültem. Mi közben gazdatestet kerestem meg támadták a kaptárt a vadászok. Mind a hányan voltunk egyből sietünk vissza. Mikor oda értünk több fajtársat is meg öltek. Egyből berohantunk az után szétváltunk. Szinte azonnal találkoztunk egy vadásszal. A többiek gondolkodás nélkül rá vetették magukat, de én vártam a meg felelő pillanatra, és amikor eljött azonnal támadtam egy karmolással levertem a maszkját és láttam az arcát furcsa volt, de nem akadályozót meg abban, hogy meg öljem ekkor a szekunder nyelvem ki csapódót. De néhány cm-re meg ált ekkor felkiáltót valami keregő hangon, mint ha tudná, mit akarok meg tropát ki szabadulni sikertelenül. A fúlánkomat a lábába mélyesztetem a melytől meg bénult ez után bevittem a keltetőbe a hol egy tojás elé ragasztottam. Ez után bejött egy predator amint meg látta a társát egyből felé ment. Ezzel egy hatalmas hibát vétet nem nézet kőrbe. Rá ugródtam, de észrevett és kikerült a dárdájával akart meg ölni. A fejem felé mért csapásokat én pedig ki tértem ellölűk és közbe hátráltam vártam, hogy hibázón. Közben oda jött egy dolgozó segíteni, de a vadász ledobta a dárdával eżzel el követe a második hibát. Elkaptam a torkát és a falhoz vágtam a szekunder nyelvemmel akartam meg ölni, de ekkor éreztem a királynő halálát. A kezemben lévő vadászt a szomszéd falhoz vágtam. A vadász elő kapta a csuklópengét, de gyorsabb voltam és levágtam a fejét. Ezek után egyből kimentem gazda testet szerezni és az emberhez mentem mikor oda értem gondolkodás nélkül meg támadtam őket, de valami hálóval el fogtak és elvittek egy repülőn. Nem tudtam mást tenni hát elaludtam és mikor felkeltem valami kis nyomorult helyen voltam le kötözve és néhány ember állt körülöttem és vizsgáltak. -226-os példány magához tért- mondta az egyik ember ekkor mind annyian ki mentek. Ekkor a láncok el engedtek a fal velem szemben meg nyílt és emberek álltak ott rájuk ugrottam, de ott volt egy láthatatlan fal ami az utamat állta. Ekkor egy hangot hallottam-ha ki akarsz jutni akkor azt kel tenned, amit mondok. Ha ételt akarsz, akkor menj vissza a helyedre- miután befejezte még hosszú percegik ott álltam és úgy láttam mintha beszélnének egy mással. Ezek után visszamentem az ágyra. Ki nyílt az ajtó és egy ember jött be de ö nem élt (szintetikus) egy ládát hozott be kiment bezárult mögötte a kijárat. Meg szólalt a hang megint - nyisd ki a ládát és ami bene van a tied- mikor közelebb mentem a láda meg mozdult. Ezek után a farkammal felfeszítettem és egy sziklamászó ugrót elő és kapta el a vállamat sikerült leszednem ekkor egyből a falhoz vágtam. Amibe belehalt, de ott hagyta a nyomát egy sor fogsor minta képében. Ezek után még néhány könnyű feladatot elvégeztem (ül, fekszik, stb.). De ezek után beengedtek egy fajtársat és megint meg szólalt- Öld, meg és ki engedlek- nem akartam meg tenni, de ki akartam jutni ezért meg tetem. Ezek után valami gázt engedtek be amitől el aludtam. Mikor felébredtem egy dobozban voltam elöltem pedig rengetek ember volt. Egyszer csak az egyik felállt és ki futott azt kiabálva- egy démon. Mind meghalunk, maguk örültek- rá vettetem volna, magam csak nem teszem meg kétszer azt a hibát. Hozzám jött egy ember kinyitotta a ládát és azt mondat-én meg szelídítetem, tetem ezt a démont azt teszi, amit mondok-mondta elöltem egy fehér ruhás ember. Mikor körbe néztem láttam még néhány faj társat. Ezek után meg néztem a közönséget voltak néhányan, akik tartottak valamit a kezükben a mi hasonlítót arra, amivel elfogtak tudtam hogy valamit ki kell találnom hogy megszökjek. Mi után jobban meg néztem a testvéreimet látom, hogy van 2 Chrysalis egyből tudtam, hogy kell meg lépni. Nyomban cselekedtem és elengedtem őket, míg lefoglalták az embereket addig kinyitottam a több ládát. Kész káosz volt a teremben, de utána csak én maradtam és az aki parancsolgatót nekem. A méregtől nem tudót mozogni mikor felemeltem csak annyit mondót hogy - Mit tett em.-és a szekundernyelvem a fejébe Csapodot. Ezek után ki mentem, hogy szabad lehessek, de menetközbe kigyúlta néhány lámpa ér egy hang elkezdet számolni tudtam, hogy jót nem jelenthet ezért be másztam egy kis lyukba, de volt még valaki . Egy ember volt ott még hozzá az aki ki rohant a teremből. Ezek után be zárult az ajtó, amin be jöttem néhány pillanat múlva éreztem egy kis lökést (majd nem hanyatt eset) és meg szólalt az ember-én meg mondtam, hogy meg halunk, de én túl éltem.- szisszentem egyet melytől halálra fagyot lassan hátra fordult és kiabált- Ááá démon...- a farkammal suhintottam egyet és a feje már nem volt a helyén. Elkezdtem enni a testéből mikor elkezdtem vedleni a felső réteget és végre meg szabadulok a fognyomoktól mikor levedeltem megint éreztem egy lökést, de most a másik irányból ezek után hosszú ideig semmi. De később a földbe csapódtam miután sikerült ki szabadulnom meg éreztem egy királynő feromonjait hát nem volt jobb ötletem-elindultam felé. Felmásztam a legközelebbi fára meg fogtam egy olyam ágat, ami biztos elbír és elkezdtem hintázni. Mikor elég nagy lett a lendületem elengedtem, de a farkammal elkaptam a szomszéd fa ágát és úgy mentem egész a fészekig sokkal gyorsabb lettem mintha kúsznék. Mikor oda értem egyből a királynőhöz mentem később megtudtam, hogy szinte mindenkinek van neve hát én is elneveztem magam Démonnak. Miután azaz ember mindig ezt mondta mikor meglátót. A fél fészket bejártam, de nem láttam még egy olyan Alient mint én. Talán én vagyok az egyet lenne?



A hozzászólást Démon összesen 27 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 08, 2015 4:44 pm-kor.

2Démon Empty Re: Démon Kedd Feb. 28, 2012 8:04 pm

W.B.

W.B.

Üdv!

Kis észre vételem lenne.
Kimenni. Menni ki. Ki kell menni. – Ige. Ezt elrontod szinte mindenhol.
„repülő izé” helyett ha lehetne a „repülő valami”-t használd. Valamivel igényesebb és javít az értékelésen.
Továbbá vannak elgépelési hibák. Word nevű programot ajánlom. Nem a legjobb a helyesírás ellenőrzője, de célnak megfelel.

3Démon Empty Re: Démon Kedd Feb. 28, 2012 8:14 pm

Démon

Démon

Köszönöm az észre vételt és amint tudom ki javitom a hibáimat csak a telefonomon nincs Word Crying or Very sad

4Démon Empty Re: Démon Kedd Feb. 28, 2012 8:39 pm

W.B.

W.B.

Jaaaa! Telefonon előtörit írni? Uh affraid
Ilyet még nem láttam.

5Démon Empty Re: Démon Csüt. Márc. 01, 2012 9:27 pm

Démon

Démon

El készült :face: biztos vannak hibáim de amint tudom javitom

6Démon Empty Re: Démon Pént. Márc. 02, 2012 12:43 pm

Démon

Démon

javitotamost már nem hiszem hogy lenne valami helyes írási hibám

7Démon Empty Re: Démon Pént. Márc. 02, 2012 3:57 pm

W.B.

W.B.

Rövid. Még egy kicsi kéne az egy oldalhoz.

8Démon Empty Re: Démon Hétf. Márc. 05, 2012 9:30 pm

Démon

Démon

Remélem igy jó lesz. Azon kivül szeretnék segitséget kérni a kép át szabásárol

9Démon Empty Re: Démon Szer. Márc. 07, 2012 9:04 pm

W.B.

W.B.

3 skill pontot adok, dolgozó rangot. Készítsd el karakterlapod és kommunikátorod.

Adtál új ötletet kígyótestű skillhez. Eme „akrobatikát”. Nagyon jó ötlet!
Démon Kigyotestu_avatar
képed.

10Démon Empty Re: Démon Szer. Márc. 07, 2012 9:17 pm

Démon

Démon

köszönöm

11Démon Empty Re: Démon Szomb. Márc. 10, 2012 5:29 pm

Démon

Démon

W.B mire gondoltál az allat hogy akrobatika

12Démon Empty Re: Démon Szomb. Márc. 10, 2012 5:50 pm

W.B.

W.B.

Hosszú tested használod ki az ágakon való haladáshoz. Olyan falon miből pl. gerendák állnak ki, így lehet haladni.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.