Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Riak'ja EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Riak'ja EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Riak'ja EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Riak'ja EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Riak'ja EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Riak'ja EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Riak'ja EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Riak'ja EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Riak'ja EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Riak'ja EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Riak'ja

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Riak'ja Empty Riak'ja Csüt. Dec. 22, 2011 10:51 am

Riak'ja

Riak'ja

Név: Riak'ja

Rang: insider (beavatott)

Foglakozás: vadász

Egyenleg, vagy megbecsülés: 15

Személyes felszerelés, birtokolt tárgyak: testpáncél (a vállakon, és a bal felső testén található), maszk, csuklópenge mindkét karon, hálóvető, sima váll-löveg, medikai felszerelés, lándzsa (bakuub), ceremóniás kés, shuriken, energia feltöltő, álcázó berendezés, alkari panel + egy rossz vér lándzsája

Összes skillpont: 40 + 30 (kaland)
Elköltött skill pontok: 50 (maradt: 20sp)

Tanult skillek:
- karfegyverek (közelharci) szint I (alap)
- lándzsa szint I (alap)
- látás I (alap)
- váll-löveg szint I: 20 sp
- dobó fegyverek szint I: 30 sp

Sikeres kalandok: 1
Sikertelen kalandok: -

2Riak'ja Empty Re: Riak'ja Szomb. Feb. 18, 2012 12:03 pm

Riak'ja

Riak'ja

1. kalandról összefoglaló, napló:

Vadászni indultam.. Vadászatom sikeresnek mondható, mert volt vad amire vadásszak. Aztán nyomra bukkantam. Egy vértócsára és tőle távolabb egy halott társunkra. Érdekes volt a dolog ezért közelebb mentem. Mikor odaértem plazma csíkok közeledtek. Sikeresen elugrottam előlük.. nem én voltam a célpont. A lövés forrását vagy annak célpontját, de keresgélni kezdtem. Egy sérült társamra bukkantam. Átadta maszkját és aktiválta az önmegsemmisítőt. Időben kiértem a hatósugarából, majd feltettem immáron már halott társam maszkját. Láttam benne a támadást, a korábban megtalált holttest halálát.. és a rossz vért. Akkor még nem tudtam, de úgy döntöttem megkeresem. Kiszámoltam állítólagos menetirányát és követtem. Nyomokra bukkantam, majd egy tavacska partján találkoztunk. Azt mondta játszunk. Ha élve kijutok a kanyonból elmehetek, ha nem... Hát belementem. Egy ravasz csellel kis időt nyertem és lendületet véve a sűrűbe vetettem magam. Futottam egy darabig, de aztán felugrottam egy fára. Álcáztam magam, aktiváltam a váll-löveget, a bakuub-ot... Ekkor jött az Ooman. ('mber) Bele lőtt a rossz vérbe, erre én meglőttem. Hamar viszonozta a tűzet, a fa ága leszakadt. Ekkor felkaptam a 'mbert és futottam, egészen idáig. Itt letettem. A rossz vér követett. A 'mber rálőtt, de ezzel élete utolsó hibáját követte el. Én párbajra hívtam ki.. elfogadta. Megküzdöttünk és alul maradt. Ezek után jött a hajó, a sípszóra engedelmeskedő savvérűek és így tovább. Megöltem egyet, elvitték a rossz vér holttestét és elmentek. Egy itt maradt és én azt is megöltem. Aztán felbukkant egy másik klán vezetője és néhány harcosa. Kíváncsi volt vadászatom történetére és arra, hogy győztem le a rossz vért. Elmondtam neki, majd velük tartottam a hajójukra, hogy elvigyenek valahova.

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.