Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Basil'isk    EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Basil'isk    EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Basil'isk    EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Basil'isk    EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Basil'isk    EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Basil'isk    EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Basil'isk    EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Basil'isk    EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Basil'isk    EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Basil'isk    EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Basil'isk

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Basil'isk    Empty Basil'isk Hétf. Dec. 19, 2011 10:02 am

Basil'isk

Basil'isk

A: Predator
B: férfi
C: Basil’isk
D: Vadász
E: 120 évvel ezelőtt
F: Predator őshaza
G: Még nincs
H: Vadász
I: Nagydarab, izmos, arcán és maszkján egyaránt karmolások vannak. Nem bántja a fegyverteleneket, lesből támad.
J: Csuklópenge, Ceremóniás kés, Pengekilövő, Glaive, Medicomp, Álcázó berendezés, Páncél, Maszk /Idegen karmolás nyomokkal/, Energiatöltő készülék.

120 évvel ezelőtt születtem a Predator őshazában, szüleim meghaltak vadászat közben. A legjobb vadászok tanítottak, pl. közel és távharcra, védésekre, fegyverek használására. Egyszer részt vettem a hajbefonási ceremóniámon, ahol fémgyűrűkkel fonattam be a hajamat, így lettem igazi vadász, de ezt még egy beavatáson bizonyítanom is kell. A beavatás előtt sokat voltam az erdőben edzeni, pl. kisebb állatokat ejtettem el, így növelve az esélyét annak, hogy jól végződjön a beavatásom. Fáról fára ugráltam, használtam az álcázómat. Később egy szép napon elkezdődött a beavatásom, mely a Ryushin volt.

Miután megérkeztem a Ryushira, megkaptam a kellő eligazítást, hogy mit tegyek, miután ez megtörtént kimentem az űrhajóból és mentem a sivatagban.
,,A hegyek felé nem fogok menni, mert az eligazításban benne volt, hogy azok a hegyek savvérűek lakta helyek. Inkább maradok a sivatagban és ott vadászok.”
Nem telt bele pár percbe, mire megtaláltam az első ellenfelemet, egy kifejlett Runnert ,,Nem is tudtam, hogy ilyen messzire el tudnak csatangolni a fészküktől ezek a savvérűek” mondtam magamban, miközben támadásra készültem, kezemben a Glaivemmel.
Az idegen felém rohant és megpróbál a nyakamba ugrani, hogy aztán végezzen velem, de nem jött össze neki, mert ki tudtam előle térni és egy gyors fordulattal a hátába tudtam dobni a fegyveremet. Az idegen azon nyomban elpusztult.
Odamentem a teteméhez, kihúztam belőle a fegyveremet, és a késemmel levágtam a fejét, de ekkor váratlan meglepetés ért, egy másik idegen, egy Drone megkarmolta a maszkomat és így hátra estem, fegyverem pedig belefúródott a földbe egy kis repülés után.
Az idegen rám ugrott, de sikerült magamról lerúgni. Egy időben álltunk fel és egymásnak mentünk. Ebben a kézi tusában én bizonyultam győztesnek, de az idegen is kitett magáért. A második ugrásnál gyorsan felvettem késemet a földről és nyakon vágtam az idegent, olyan erővel, hogy a feje le is szakadt.
Miután az új trófeámat is felvettem, kihúztam a földből a Glaivemet és mentem tovább utamon. Még egy pár percnyi séta után találtam egy magaslatot, melyre felmásztam. Onnan észrevettem egy Tűzjárót, amint egy döglött Rhynthet eszik. Elővettem a Pengekilövőmet és a fejébe lőttem vele, majd leugrottam a magaslatról és egy határozott mozdulattal torba döftem a Glaivemmel, majd elővettem a késemet és pofán vágtam azzal. A lény azon nyomban elpusztult.
Levágtam a fejét és eltettem, majd mentem tovább.
Miután elértem egy másik magaslatot, levettem a maszkomat, hogy megjavítsam, ekkor nekem ugrott még egy Drone, mely ugrás közben belekarmolt az arcomba. Megint úgy értem földet, hogy az ellenfelem rajtam volt, én meg a hátamon feküdtem.
Az idegen megpróbált a farkával arcon szúrni, de sikerült a támadást kivédenem úgy, hogy elmozdítottam a fejemet. Az idegen farka pedig a földbe fúródott, így azt a Csuklópengémmel sikerült levágnom.
Az idegen felsikoltott, erre lerúgtam magamról és így az idegen a magaslatnak vetődött. Fogtam a Glaivemet, neki futottam és egy gyors csapással pofán szúrtam a lényt.
Annak a fejét úgy vágtam le, hogy a Glaive az idegen pofájában volt, így csak egy határozott vágással tudtam azt levágni.
Miután ezzel is végeztem, felvettem a maszkomat, melyen még mindig ott voltak a karmolás nyomok, majd visszamentem a hajóra, ahol megmutattam a vezérnek a trófeákat (2 Drone, 1 Runner, 1 Tűzjáró), a vezér megdicsért és így, beavatottként tértem haza.



A hozzászólást Basil'isk összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 22, 2011 12:04 pm-kor.

2Basil'isk    Empty Re: Basil'isk Hétf. Dec. 19, 2011 12:48 pm

La'yyk

La'yyk

Üdvözöllek ifjú vadász!

Igazából különösebb hibát nem fedeztem fel, egy-két szóismétlésen kívül, de még nem tudom elfogadni, mert kicsit rövid. Javaslom a beavatás előtti részét egészítsd ki például azzal, hogy azok a bizonyos legjobb vadászok miket, esetleg hogyan tanítottak. A haj befonás ceremóniáját is leírhatod, mely klisének tűnhet, hogy minden történetben benne van, de pont jó arra, hogy egy pár sort hozzátoldhass a történethez. A lényeg, hogy Wordben a szabvány Times New Roman betűtípussal, 12-es betűmérettel legalább egy oldal legyen meg.
Ha megvan a bővítés, akkor jelezd és értékelem.

La'yyk

3Basil'isk    Empty Re: Basil'isk Csüt. Dec. 22, 2011 11:46 am

Basil'isk

Basil'isk

Az isiben erre volt beállítva a world XD
Amúgy meg is csinálom a többit.

4Basil'isk    Empty Re: Basil'isk Csüt. Dec. 22, 2011 12:05 pm

Basil'isk

Basil'isk

Remélem már jó lesz?
Leírtam a beavatás előtti időbe néhány sort, remélem tetszik?

5Basil'isk    Empty Re: Basil'isk Csüt. Dec. 22, 2011 8:04 pm

La'yyk

La'yyk

Idézet a szabályzatból:

Hány karakterem lehet?
2 vagy 3.
Egy alien, egy ember, és egy predátor. De vannak speciális esetek. Pl. Ha olyan ember karaktered van, ami predátorok közt él, akkor a mellet lehet alien és egy másik normál ember karid, de predátor már nem. A másik speciális eset, amikor spears karaktered van. Ekkor nem lehet alien karaktered.

Még Zaraquinnt sem tudtuk elfogadni, szóval döntsd el, hogy melyik karakterrel szeretnél játszani!

6Basil'isk    Empty Re: Basil'isk Csüt. Dec. 22, 2011 9:17 pm

Basil'isk

Basil'isk

Zaraquinnt törölhetitek, mivel egy általam készített fórumon is regelve van.

Hát meg azért akarom most ezt a karakteremet, mert ez az egyetlen, mely nálam alapfegyverzettel rendelkezik és nincs vállágyúja.
Magyarán megpróbálok ezzel szerencsét próbálni. Zaraquinnel már több veszélyen mentem keresztül, most végre lesz egy kis változás is az AvP fórumos ,,harmadik" életemben.

7Basil'isk    Empty Re: Basil'isk Csüt. Dec. 22, 2011 10:28 pm

La'yyk

La'yyk

A hossza éppen csak eléri a minimumot, de ösztönzésül megadom a beavatott rangot és 4 sp-t.
Készítsd el a kommunikátorod és a karakterlapodat a szabályoknak megfelelően!
Igényes játékot és jó vadászatot!
La'yyk

8Basil'isk    Empty Re: Basil'isk Csüt. Dec. 22, 2011 10:32 pm

Basil'isk

Basil'isk

Mélyen hálás vagyok, köszönöm szépen!

9Basil'isk    Empty Kaland Vas. Jan. 01, 2012 6:46 pm

Péter Ezredes

Péter Ezredes

Szervusz, én leszek a kalandod mesélője. Elsőnek is felteszek pár kérdést.
Mi a terved a karaktereddel? Milyen kalandot szeretnél?

10Basil'isk    Empty Re: Basil'isk Csüt. Jan. 05, 2012 5:40 pm

Basil'isk

Basil'isk

Valamelyik ember lakta bolygón szeretnék vadászni, de úgy, hogy a kaland végén összetűzésbe kerüljek néhány idegennel.

Leszállóban megtalálsz.

11Basil'isk    Empty Re: Basil'isk Szomb. Feb. 18, 2012 7:55 pm

Basil'isk

Basil'isk

Már 1/2 hónapja nem kaptam tőled jelzést. Asszem most mástól kérek kalandot, mivel ez a karakterem be van fagyva...

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.