Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Alien 4 specializáció EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Alien 4 specializáció EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Alien 4 specializáció EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Alien 4 specializáció EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Alien 4 specializáció EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Alien 4 specializáció EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Alien 4 specializáció EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Alien 4 specializáció EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Alien 4 specializáció EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Alien 4 specializáció EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Alien 4 specializáció

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Alien 4 specializáció Empty Alien 4 specializáció Pént. Nov. 30, 2012 3:56 pm

W.B.

W.B.

Nos. Egy újítás készül az alienekhez. Harcos és Vezér rang közé beékelődik egy új rang. Igen ám! De négy specializációt von maga után, mit választani kell. Ezek némelyike passzív ill aktív képességeket erősít, vagy újat ad.
Tehát igazából négy azonos szinten lévő rang, mikből egyet lehet választani.

Ha valakinek van ötlete, hogy még mikkel lehetne színesíteni a dolgokat, azt kérjük írja le.

Tehát ami eddig kész az újításból:



Alien 4 specializáció Alien_11

Karom
Karmai megnyúltak és megerősödtek. Gyémánt keménységét közelítik meg. (Ravager karmainál azért gyengébb.) Izom ereje nagyobb, mint egy normál harcosnak. Farok pengéje nagyobb és plusz pengeéles kinövések vannak rajta.

    Előny:
  • Gyalogsági nehéz páncélokat könnyedén tépi szét, alacsonyabb páncélzatú járműveket is képes lehet felhasítani. (pl. M-242 Harci Homokfutó)

    Hátrány:
  • Gazdatestet nehezen tud ejteni.
  • Nagyobb karmok hátrány is, például falmászás esetében, vagy lopakodásnál. (Felületfüggő.)



Kaptárőr
Fészek őrzése szélsőséges időjárás esetén is szükséges, ez megedzi a lényt. Jobban képes elviselni a sérüléseket, környezeti viszontagságokat és türelmesebb.

    Előny:
  • Jobban elviseli a sérüléseket.
  • Bőre ellenállóbb.

    Hátrány:
  • Lassabb és nehezebb mint egy átlag harcos idegen.



Köpő
Egyes idegenek képesek savat köpni, ám van egy fejlődési stádium mely kifejezetten erre szakosodott. Koponyájában savhólyagok vannak, melyek kifejezetten a savköpéshez tartalmaznak savat. Kétszer messzebbre képes köpni, mint egy átlagos idegen, és erősebb koncentrációban.

    Előny:
  • Erős távolsági támadás. – Nagyobb koncentrációjú sav.
  • Kétszeres hatótávolság.

    Hátrány:

  • Előfeltétel a Köpés II skill.
  • Koponyában található savhólyagok sérülékenyek.



Kaptározó
Fészkekben tevékenykedő magas rangú idegenek felelősek a fészek bővítéséért és kialakításáért. Nagyobb mennyiségű nyálkát képes termelni. Hátán pedig a kinövések módosultak, így két arctámadónak elegendő helyet képes nyújtani. Nagyobb termetű variáns esetén (pl. PredAlien.) akár három arctámadót is képes a hátán szállítani.

    Előny:
  • Arctámadót képes szállítani.
  • Extra nyálka mennyiséget képes használni. (Bénult ellenfél rögzítése, nyálkával bevonni felületeket, stb.)

    Hátrány:
  • Arctámadókat nem irányíthatja. Ha „kifogyott” az arctámadókból, akkor csak ott szerezhet újakat, ahol vannak tojások.
  • Nyálka termelése miatt több nyálkát hagy maga után akaratlanul is.



Korruptáló
Három helyet négy düh ponttal rendelkezhet, megtanulhatja még a vezér rang előtt az „Elmetépés” és a „Kényszer” képességeket. Továbbá képes teljes értékűen kommunikálni spearsekkel.

    Előny:
  • Erős mentális idegen.
  • Plusz egy düh pont ingyen. (3+1=4)

    Hátrány:
  • Álmodók könnyebben érzékelik őket.
  • Elektromágnesesség zavarja őket. Egy EMP gránát sokkal tovább blokkolja, mint egy normál idegent.



Skálázódás
Ezek rangok, melyek specializációkat vonnak maguk után, mik skálázódnak egyes skillekkel és a variánsok képességeivel.

Például:
1, Chrysalis koponyája alapvetően erős, M41A tüzét is képes kiállni akár. A kaptárőr rang után még ellenállóbb lesz, majd ha praetorianná fejlődik és megtanulja az „,Extra páncélzat” skillt, akkor akár már a 20 millis impulzus lőszert is képes felfogni. Viszont, roppant lomha lesz így a lény, képes gyors sprintekre, de irányváltást nehezen tud kivitelezni.

2, Ha pl. runner köpővé majd praetorianná fejlődik, akkor viszonylag gyors és koponyában található hólyagok pedig védettebbek. Ám az M41A még sebzi a lényt, de jóval több találat képes elviselni.

Tehát ügyelni kell a játékosnak és a mesélőnek, az ilyenekre. Ügyesebbek pedig egyedi harc stílust alakíthat ki.

2Alien 4 specializáció Empty Re: Alien 4 specializáció Szomb. Dec. 01, 2012 10:47 am

Démon

Démon

nekem három ötletem támadt
-kétéltű alien : nos ez akár lehet új alien vagy fejlettségi szint is. Én speciel a békára gondoltam a lábai módosulnak úszó lábakká és ugrásuk is sokkal nagyobb egy átlagos aliennél a kezei közt is úszó hártyanő.
-fejlábú alien : nos ez a kígyótestűre hasonlít csak sokkal több farka van.

És mivel a kígyó testűnek robusztus a felső teste ezért akár lehet ne olyan képessége, hogy
-Erő: amivel akár ketté téphet egy embert vagy egy predatort

3Alien 4 specializáció Empty Re: Alien 4 specializáció Szomb. Dec. 01, 2012 11:08 am

W.B.

W.B.

Démon írta:nekem három ötletem támadt
-kétéltű alien : nos ez akár lehet új alien vagy fejlettségi szint is. Én speciel a békára gondoltam a lábai módosulnak úszó lábakká és ugrásuk is sokkal nagyobb egy átlagos aliennél a kezei közt is úszó hártyanő.
-fejlábú alien : nos ez a kígyótestűre hasonlít csak sokkal több farka van.

És mivel a kígyó testűnek robusztus a felső teste ezért akár lehet ne olyan képessége, hogy
-Erő: amivel akár ketté téphet egy embert vagy egy predatort


A gond, hogy előbb megfelelő gazdatest kell. Amúgy ajánlom az adatbázist... van "ugró" nevű alien variáns.
Fejlábú alien szimplán nevetséges. Nincs is gazdatest hozzá.
Kígyótestű meg örülhet hogy van egy pár karja. Az hogy a képeden robosztus, az azért van mert, az praetorian a képen.


Amúgy amiket írtál az nem a témához illő. Nem új variánsok ezek.

4Alien 4 specializáció Empty Re: Alien 4 specializáció Csüt. Dec. 06, 2012 9:54 pm

W.B.

W.B.

4 specializáció.... baszus 5 van. XD

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.