Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Esőerdő            - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Esőerdő            - Page 4 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Esőerdő            - Page 4 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Esőerdő            - Page 4 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Esőerdő            - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Esőerdő            - Page 4 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Esőerdő            - Page 4 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Esőerdő            - Page 4 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Esőerdő            - Page 4 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Esőerdő            - Page 4 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Esőerdő

4 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Üzenet [4 / 5 oldal]

91Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Hétf. Feb. 24, 2014 6:24 pm

W.B.

W.B.

// Még botladozol és rövideket írsz és ötletem sincs mé’ akarsz te bemenni. //

A jármű garázs ajtaja nyílt ki. Négy fegyveres jött ki, kezükben méretes karabéllyal, nem ismered az emberi fegyvereket, de az hogy lángszóró is van rajtuk nem túl bizalomgerjesztő. Utánuk pedig egy gépmonstrum mi zöldre van festve. Emberek EXO ruhának hívják. Jobb karján lévő fegyver egy kisebb sorozata végzetes lehet. Garázs bezárult mögöttük.
Jármű konvoj még nem indult el, de a motorok már bömbölnek. A sziréna folyamatosan szól, az exo és a négy fegyveres nem a konvojjal megy, ők a bázis külső részét jöttek ki átkutatni.

92Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Pént. Feb. 28, 2014 1:28 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

/de kezdésnek jó ???? /

Most már nem nagyon érdekel, hogy mi lehet a raktárban. Valami ki utat keresek az épületből, alaposan szétnézzek, egyéb ajtó vagy valami hasonlót keresve. Rejtőzködve kémlelek, de azért figyelek a katonákra is. Amint megláttok egy kijáratot, amin esélyem is van élve kijutni, rejtőzködve el mennék ahhoz. Azonban előtte megváróm hogy a katonák elmennyenek.

93Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Csüt. Márc. 06, 2014 7:55 pm

W.B.

W.B.

Járművek ajtajai hangos csattanással becsukódtak. Két katona sétált a telep kapujához mikor az nyílni kezdett. Ám félig nyitott állapotban megállt, mivel a robbanás és azt jelző gigantikus füstoszlop felől újabb robbanás rázta meg a dzsungelt.
Kapu ennek ellenére kinyílt és a járművek megindultak a robbanások felé.

94Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Kedd Ápr. 29, 2014 2:30 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Álcázómat bekapcsolom. A terv az, hogy kifutok az nyitott ajtón a környezetemmel nem törődve. Hiszen, úgyis elbújhatok az erdőbe, ha véletlenül is észrevennének. Majd ha kijutottam, azonnal el is bújok, a kocsiktól minél messzebbre, felugrok egy fára, majd elindulok a füst irányába. Hátha Ger'Dar csinált valamit, és meg tudnám találni.

95Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Szer. Ápr. 30, 2014 5:15 pm

W.B.

W.B.

A terv nagy részben bevált. Felfigyeltek a fodrozódó levegőre, léptek keltette porra és a növények elhajlására. Lőttek is. Ám vaktában. Hátha eltalálnak. Hátha. Ez nem az ő napjuk.
Járműveknek kitérőt kell tenni a füstoszlop felé. Viszont így is kétséges, ki ér előbb oda.
Az események felbolygatták az erdőt. Talán még harapósabbak a dzsungel ragadozói most. Az pedig lelassíthat.

// HALADÁS! Juhé! //

96Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Pént. Május 02, 2014 2:11 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

A fán próbálok elmenni, és nagyba elkerülni a haraposabb állatokat, de ha mégis megtalálnának és meg támadnának az állatok, a lándzsámmal át döföm a testüket.  Sietek, de azért óvatos is vagyok, nehogy észrevegyenek. Megpróbálok előbb odaérni, mint ők. Ha előbb értem oda mint ők, alaposan szétnézzek, és keresem Ger'Dar-t, esetleg hívom őt. De ha utánuk érek oda, akkor óvatosabb leszek. Minél messzebb, de azért jól látható távolságban maradok. Ha észrevennének, elmenekülök az erdő mélyére. Hiszen túl sokan vannak, még meghalnák.

97Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Pént. Május 02, 2014 3:40 pm

W.B.

W.B.

Mi is volt az a nagy füstoszlop? Még messze van a cél, de a fák megtépázva, állatok pedig szinte semerre. Minél hatalmasabbnak tűnik a füst, annál jobban van megtépázva a természet. Végül az erdő véget ér. Fák kidőltek mind. Az is előtűnt mi ezt okozta, az a valami füstöl ilyennyire. Egy űrhajó. Nem kérdéses, hogy emberi.
A járművek még nem értek ide, ám vannak már itt emberek. A kolóniát elhagyó repülő hozhatta őket ide. A repülő a lezuhant hajó és pusztításai fölött repül.
A hajó jó állapotban van, valószínűleg kényszerleszállás volt, bár ez az erdőt nem vigasztalja. Jó állapot, hajtóművek leszakadtak, a híd kirobbant a hajóból és számos méretes luk tátog rajta, némelyikből lángok csapnak ki fekete füstöt eregetve.
Nyolc ember párban a hajó körül vizsgálja a nyomokat és áll fegyverrel őrt. Ők csak biztosítják a helyet, míg kiérkezik a mentesítő csapat. Vagy akárkik is vannak a járművekben.

98Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Szer. Május 07, 2014 2:12 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Mi okozhatta ezt? Talán egy kemény húsú dög? Szerintem ő okozhatta ezt a csetepatét. Na mindegy. Megbúvok a fáknál, hátha előjön az a dög, meg persze nem akarunk lelepleződni. Ha a dögök többen vannak, akkor nekem, mint egy zöldfülű nem sok esélyem lenne, és ugye még a fegyveres örök... Szóval, megbújva várom, hátha előjön a dög. Ha előjön, megvárom amíg ki irt az emberekből párat, vagy ha nem hal meg, akár az összeset is. Ha megölte az összes katonát. Ki ugrok a fák közül, alándzsámmat a kezembe tartom és eldobom felé, ha nem talál. A karpengémmel támadok rá. Elsőnek a fejét, majd a lábát célzom, hogy elessen, ha elesset, minél gyorsabban próbálok halálos csapást mérni rá. Mi után meghalt, szétnézzek a hajón, de csak óvatosan, hiszen több dög is lehet itt.

//Szerintem haladás!!!!!!!!!!!!!!!!4444négy Very Happy //

99Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Szer. Május 07, 2014 8:42 pm

W.B.

W.B.

Hamarosan megérkeztek a járművek. Hajótól nem messze álltak le és kiözönlöttek a katonák. Felük a hajóba ment gázmaszkkal. Technikusok elkezdtek automata lövegeket felállítani.
Az idő telt, nap pedig aludni készül. Lámpákat állítottak fel, bár ez csak fél megoldás ettől még az emberek számára fenyegető a dzsungel sötét éjjele.
Repülő is leszállt időközben. Ládákat kezdtek felhordani rá és valamit egy nagy fekete zsákban.

100Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Vas. Május 11, 2014 12:12 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

- Mi a fene lehet a ládákba, talán fegyverek?- Gondoltam magamban.
- Na és a nagy fekete zsákban?-
Na mindegy. Várok egy kicsit. Egészen estig, amíg nem lesz teljesen sötét. Akkor majd lemegyek szétnézni. Elmegyek picit távolabb, hogy az automata löveg el ne találjon, ha véletlenűl is elkezdenem rám lőni. Nyugodt voltam, néztem és megfigyeltem, hogy mit csinálnak a katonák.

101Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Vas. Május 11, 2014 3:32 pm

W.B.

W.B.

Ahogy jött a sötétség, pár teherautó is befutott. Csak pár fegyveres jött velük, többi ember civil volt. Sátrakat kezdtek felállítani. Az UD4-es pedig felszállt és kolónia fele vette az irányt. Egyik teherautó egy sárga gépet hozott mibe egy ember beszállt és a nagyobb roncsoktól megtisztított egy területet. Nem pár órára jöttek.
Reflektorok miatt az éj sem hátráltatja őket, hiába jött az a sötét éj ideje.

// Ja és az előbbi naaaaaaaaaaaaaaaaaagyon túlmesélés volt. Milyen alien? Mért alien? Egyáltalán honnan vetted, hogy alien okozta? //

102Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Vas. Május 11, 2014 6:44 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

A fenébe... hiába várakozásom, csak rosszabb lett, hiszen reflektorokat és lámpákat állitottak fel. Na mindegy. Le ugrok a fáról, és nézek valami búvóhelyet, ami mögé el tudok bújni. De mielőtt le ugranák, be kapcsolom a hő látásomat és szétnézzek, megnézzem hol, mennyi ember van, katona, majd vissza kapcsolom az eredetire. Az álcázóm még bekacsolva.

103Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Vas. Május 11, 2014 7:46 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

// Nem volt túl mesélés. Mivel feltételes módon mondtam azt, hogy ... idézem: " Megtámadnám"
Azt nem mondtam, hogy ott is van. És nem azt mondtam, hogy egy alien csinálta, hanem, hogy szerintem egy alien csniálta Very Happy szóval nem volt túlmesélés. //

104Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Hétf. Május 12, 2014 4:17 pm

W.B.

W.B.

Hajóba csak embereken keresztül lehet bejutni. Emberekhez pedig az automata lövegek tűzvonalán át. Hajóból apránként hordanak ki ládákat. Időnként egy fekete zsák is kikerül, bár ezek kicsivel kisebbek, mint a legelső mit elvittek.
Roncsokat még nem takarítják el, azzal megvárják a reggelt. Erdő sűrű, sötétség pedig még félelmetesebbé teszi az embereknek.
Egyik őrfegyver tüzet nyitott. Ezeknek nem kell fény, anélkül is látják a célpontot. Ezt a sakálok is megtanulják talán. Két szétlőtt társuknak viszont ez már késő.

// Nem írunk két külön posztot. Főleg nem megjegyzésnek másodikat. Olvasd el a szabályzatot! És attól hogy feltételes mód még túlmesélés. Egyáltalán minek írtad le? Semmi létalapja nincs. //

105Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Szer. Jún. 04, 2014 3:25 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Vissza megyek a fára, és jól szétnézzek, keresek valami áram generátor féleséget. Ha megtaláltam, egy utat is keresek, ahol az őrfegyverek nem láthatnak meg. Ha nem találok utat, szétnézzek valami állat után. Ha találtam valamit dögöt, még életbe hagyom, bedobom az őrfegyverek mögé kb 10-15 méterre, és elkezdek befelé futni. Mivel ezek az őrfegyverek csak egyszerre egy helyre tudnak lőni, és remélhetőleg az emberek figyelmét is eltereli. Azonban ha nem terelné el az emberek figyelmét, nem kockáztatom a társam, az én életem és még a küldetést sem. Meg próbálok nagyot kerülni, és felmérni hol vannak őrfegyverek, és katonák, meg, hogy az őrfegyvert hogyan tudnám megkerülni.

106Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Szer. Jún. 04, 2014 10:39 pm

W.B.

W.B.

Őrszemlövegek a tábort teljesen levédik. Viszont a tábor az űrhajó egyik oldalán van csak. Másik oldalt még nem védték le és éjjel valószínűleg nem is kezdenek neki. Viszont mi van a roncson belül? Azt innen nem látni.

107Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Szer. Júl. 09, 2014 6:48 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Picit jobban szétnézve, láttam, hogy a csak a tábor fele van levédve. Óvatosan "elosonok" a tábor azon oldalára, amely még nincs levédve. Egyenesen a hajó mögé megyek. A"fém" látás módommal, körbe nézem a hajót, valami be út, vagy valamin hasonló után nézve, de persze csak óvatosan, nehogy   a tudomásukra jusson, hogy én is itt vagyok. Néha hátra nézek, hogy ne, hogy meg lepjen valami hátulról.



A hozzászólást Kwei'Rjet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 11, 2014 1:07 pm-kor.

108Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Szer. Júl. 09, 2014 9:13 pm

W.B.

W.B.

Beletelt kis időbe eljutni a hajó orráig. Lezuhant hajót még vitte a lendület, így hatalmas föld kupacot gyűrt maga elé. Hajó eleje súlyosan roncsolódott, viszont így réseik is keletkeztek, a hajóhíd üvege pedig betört, sőt védő fémlemezek is szétroncsolódtak. Yautjának való rés tátong rajta egyszóval. Bentről semmi furcsa nem észlelhető.

// Amit írtam helyesírási hibákat nem javítottad. //

109Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Vas. Júl. 13, 2014 9:39 am

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Amiest végig értem, láttam , hogy a gép eleje szét van roncsolódva. Elég nagy lyukak voltak egy , hogy beférjek rajta. Benézek, jól szétnézzek, mielőtt bemennék, azért nem akarom, hogy meglepjenek. Majd ha szétnéztem, bemegyek. Még mindig láthatatlan vagyok, de azért óvatosan megyek be.
Nagyon figyelek minden, moccanásra, és hangokra.

110Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Kedd Júl. 15, 2014 12:12 am

W.B.

W.B.

Belépésnél véletlenül a szétrepedt és tört páncélüvegből pár szilánkot levertél. Se sérülést nem okozott, sem komolyabb zajt. Ám óvatosság, jobban kell majd még figyelni.
Hajó hídja lehetett. Lehet ajtó vezet kifelé mely a becsapódásnál kiszakadt a tokjából. Mögötte folyosók és különböző rendeltetésű termek vannak. Nem nagy hajó, de ismeretlen belső felépítés és a becsapódás miatt kész labirintus.

111Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Szer. Aug. 06, 2014 8:12 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Elsőnek szét nézek, a hő látásommal, majd egy másikkal a vért. Elmegyek az első elágazáshoz a folyosónál, majd óvatosan kinézek, alaposan megfigyelek mindent. Egy kicsit talán még türelmetlen is vagyok. Ha nincs semmi, akkor arra megyek. És a kővezkezőnél/következőknél megismétlem az "eljárást". De persze, a lándzsa még mindig a kezembe van.

112Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Pént. Aug. 08, 2014 11:27 pm

W.B.

W.B.

Mielőtt kinézhettél volna a következő fordulónál egy vörös fény villant fel majd eltűnt. Ám mikor kinéztél semmi sem volt ott. Hajó valaha steril belsejű volt, de a zuhanás után, kormos, szétroncsolódott, no meg van ahol tűz által megpörkölt vér éktelenkedik. Hajótest tompa ropogásába valami élttel telibb mechanikus hang vegyül egy folyosóról. Biztos, hogy gép, úgymint az is, hogy tökéletesen működik. Erre bizonyságot adott, hogy egy kis galléros gyíkot húspéppé lőtt mi betévedt a hajóba.

// HELYESÍRÁS!!!4444NÉGY  grumpycat //

113Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Vas. Aug. 24, 2014 4:02 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Amilyen nyugodt voltam, most annyira vagy nyugtalan. Egy pillanatra még meg is ijedtem. Elgondolkozok, hogy most mi legyen. Ugyan, talán erre lehet a "kijelölt" cél, de vajon megéri-e kockáztatni talán a semmiért? Ugyan, nem tud ez a gépezet is egyszerre kétfelé lőni. Lehet, hogy megrongálom a gépet. Picit pihenek. Most megnyugodtam, és eldöntöttem. Mivel lehet, hogy bent van valamelyik zsákba a társam, és akkor a technológinkat is meg kell menteni. Szóval, keresek valamit, amit elé tudok dobni, hogy azt lője, amíg célzok, a lándzsát elő veszem, és eldobom azt a valamit ha találtam, majd ha elkezdi lőni, megdobom a gépezetet a lándzsámmal. Remélem nem veszik észre.

// Egy "KICSIT" talán késtem Very Happy //

114Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Vas. Aug. 24, 2014 9:04 pm

W.B.

W.B.

Valami nagyobb fém alkatrész a hajóból megteszi. Még egy lépést sem kellet megtenni. Csak le kellet hajolni érte. Mennyezetből szakadt ki, egy kábel még ragaszkodott hozzá, de azt könnyű volt elvágni.
Amint behajítottad a folyosóba az immár fémhulladék akármit, végleg fémhulladékká alakult, ahogy a sentry elkezdte sorozni. Lándzsa eltalált és fellökte az automata löveget. Burkolatát is átütötte. Macera lesz kihúzni, de nem olyan vészes, majd egy kicsit meg kell majd élezni.

115Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Hétf. Aug. 25, 2014 11:09 am

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Óvatosan körül nézek, majd ha nem látok semmi gyanús "emberi" vagy akár kemény húsú mozgást. Akkor óvatosan, és körültekintően elmegyek a lándzsáig. A környezetemet figyelembe veszem, nem is kicsit, hiszen ezt akárki meghalhatta, és nem akarok bajt. Kiszedem a lándzsám a lehető leghalkabban. Kissé eltompult a lándzsám éle. Körbe nézek, bekapcsolom az álcázom, és egy picit várok megbújva egy sötét sarokba, hogy jön-e valaki, ha nem jön senki, akkor kiélezem a lándzsám és végig a kezembe tartom. Ki kukkantok a másik sarkon is, ahol a gép volt. Azonban, ha jön valami/valaki, akkor remélhetőleg, nem lát meg abba a sarokban, azonban ha mégis érzékelném, hogy gyanút fog, és ha még elég éles hozzá a lándzsám, akkor beledobom az emberbe, na de ha netán egy alien jönne, akkor nem várok, hanem egyből rádobom a lándzsám, és a pengéimet is.

116Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Szer. Aug. 27, 2014 9:58 pm

W.B.

W.B.

Időnként fel pittyent valami halkan a távolból, majd abbamaradt. Lándzsa élesítéssel némi gond támadt. Levegő nem alkalmas kiélesítésre. Nincs semmi élesítésre való eszköz nálad.
Folyosót vöröses fény kezdi betölteni, egy gömbből jön, mely a folyosót szeli át.

117Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Szomb. Aug. 30, 2014 2:52 pm

W.B.

W.B.

// Még egy poszt mert Ger’dar visszatért! //

Oly gyorsan jöttek az események, hogy Ger’dar számára csak akkor ált össze a kép mikor arra ébredt, hogy egy kis galléros gyík csócsálja egyik lokniját. Hajót megrázta egy robbanás, majd Ger’dar mellet is történt egy. Végül a mesterséges gravitáció kikapcsolt és sziréna felvisított és ismétlődő emberi beszéd töltötte meg a hajót. Majd sötétség.
Ezek szerint valami más és nem miattad zuhant le a hajó, illetve kényszerleszállást hajtott végre. Ezért is lehetsz még életben. Életben. A kis szalamandraféleség pedig ételnek néz. Bár nem csoda, hasi tájékon valami fém darab áll ki a vadászból. Nem ért belső szervet, de vérveszteséget azért okoz.
Hajó kicsiny kis páncélüveg ablaka kitört és dzsungel illatai szállnak be az éjszakából.

118Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Szomb. Aug. 30, 2014 3:14 pm

Ger'dar

Ger'dar

Egyszer csak ara ébredtem hogy valami hüllő kóstolgat szó szerint! De nem tudtam gyorsan reagálni rá, hisz az emlékek teljesen lefoglaltak. A hajót robbanások rázták meg, a mesterséges gravitációnak is lőttek. A hajó ám kényszerleszállást kellett végrehajtania de nem miattam. Ha nem miattam akkor vajon mi vagy ki miatt? Ezek az emlékek maradtak meg. Mindegy most nem foglalkozhatok mással csak is saját magammal. A landolás nem lehetett túl zökkenőmentes. Lenéztem, és láttam hogy a hasamból egy vas áll kifelé. Akkor ez a kis lény ezért néz enegem kajának! A hajó betört ablakából a dzsungel illata csapott meg! Ez az én terepem lesz! Gyorsan elintézem
ikerpengéimmel a nyakára célzom remélem egy nyiszantással el tudom vágni,
nna gyorsan megpróbálom kihúzni a vasat a hasamból, meggyógyítani magam! Aztán megnézem hol is vagyok!

119Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Szomb. Aug. 30, 2014 8:04 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

A lehető leggyorsabban kifutok/kiugrok a legelső lehetőségnél [ ablak ]. Megvárom, amÍg el nem megy, ez a pittyegő valami. Ameddig kint "gubbasztok" gyorsan szétnézzek, hogy nincs-e valami tárgy, amivel kiélezhetném a lándzsámat. Persze, még mindig, halkan, és óvatosan. Még mindig nagyon figyelek a környezetemre. Ha megvan a tárgy, akkor kiélesÍtem a lándzsát, majd vissza mászok az ablakon. Megint csak elmegyek a folyosó végére, és kikukucskálok.

// Bocsi az "Í"-k ért.... csak Í tudtam megoldani Razz //

120Esőerdő            - Page 4 Empty Re: Esőerdő Vas. Aug. 31, 2014 5:59 pm

W.B.

W.B.

Kwei’Rjet
Egy szobába sikerült bejutni. Valószínűleg háló helység lehetett. Az ágyak kiégtek és a fal koromtól feketénlik. Elszenesedett emberi csontok. Valaki nem volt itt szerencsés.
A vörös nyalábokat sugárzó gömb megállt. Odébb suhant majd vissza. Nem áll szándékában ellebbeni. Pár métereket mozog csupán. Emellé pedig bakancsok csikorgása is párosul, ahogy a padló törmelékein átgázolnak.

Ger’dar
Medikus csomag kiürült. Nincs több fájdalomcsillapító, sem amivel össze lehetne foltozni a sebeket. Csipeszek és szikék hálaégnek nem tudnak elfogyni. El kell kerülni a sebesüléseket. Mostani volt az utolsó minél a vérzést sikerült elállítani. Három ember rohant el a közeli kereszteződésben. Ez semmi jót nem jelenthet.

// Ger’dar, okostelefon ellenére, a túl sok a felkiáltó jel és más egyéb. Ha jól tudom van egy program ami megjegyzi a használójának leggyakrabbi szavait és azokat automatikusan beírja. Lehet az kavar neked. //

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [4 / 5 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-

» Esőerdő

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.