Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Esőerdő            - Page 3 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Esőerdő            - Page 3 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Esőerdő            - Page 3 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Esőerdő            - Page 3 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Esőerdő            - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Esőerdő            - Page 3 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Esőerdő            - Page 3 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Esőerdő            - Page 3 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Esőerdő            - Page 3 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Esőerdő            - Page 3 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Esőerdő

4 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Üzenet [3 / 5 oldal]

61Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Hétf. Ápr. 29, 2013 1:50 am

Ger'dar

Ger'dar

Sikerült eltalálnom a fegyver lábát, nem úgy ahogy terveztem de így is megfelelt. A fegyver a földre hullott, nem tud mozogni. Az egyik ember gránátot hajított felém, de ártalmatlannak bizonyult. Na most gyorsan kihajolok a fal mögül, és a dárdámmal a földön lévő fegyverre célzok, hogy működésképtelenné tegyem. Utána ha ez sikerült a másik shurikenemmel az egyik embert veszem célba, azt aki jobb oldalt áll. Megpróbálom kihasználni gyorsan a lehetőséget ezek után, és a másik ember mellé lépve az ikerpengéimmel kiütöm a fegyvert a kezéből, aztán gyorsan a nyakát célba véve megszabadítani a fejétől...


// Ne haragudj, hogy nem voltam csak családi gondok adódtak!//

62Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Hétf. Ápr. 29, 2013 4:03 pm

W.B.

W.B.

Fegyver végképpen megsemmisült. Szikrák képében lehelte ki elektronikus lelkét. Katonák tüzeltek a fodrozódásra. Ám nem találták el a célpontot. Pánikjuk már apránként kézzel fogható.
Újabb támadás meglepte őket. Reménykedhettek, hogy kifogyott a támadójuk a távolsági fegyverekből. Remény hal meg legutoljára, ám előtte a shuriken átdöfte a bordákat és a gerincet. Egy reménykedővel kevesebb. Társa újabb gránáttal viszonozta ezt. Vaktában levegőbe lőve hátrált, közben ordibált. Majd a folyó jobb oldalán lévő ajtóban eltűnt. Magára zárta.

63Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Hétf. Ápr. 29, 2013 5:07 pm

Ger'dar

Ger'dar

Fegyver megsemmisítve, egy ember levadászva, de a másik humanoidot nem sikerült megölnöm. Mivel a puhahusu vaktába lövöldözött, és gránátot dobált utána pedig bement a folyosón lévő jobb oldali ajtóba, és magára is zárta. Az ajtót ki kéne nyitni valahogyan, de hogyan? Talán ha szétverném az ajtót, áh de az nem jó mert a humanoidnál van fegyver, ha meglát akkor lead egy sorozatot és lehet hogy a küldetésem véget érne. Megkeresem az ajtónyitó gombját, és vaktába bedobálom a shurikenjeimet...

64Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Hétf. Ápr. 29, 2013 8:31 pm

W.B.

W.B.

Ajtó viszont nem reagált egyik gomb megnyomására sem. Kis led lámpa továbbra is vörös volt. Minden próbálkozásra elektromos hangot adott ki. Ez lehet az elutasítás jele. Gombokon emberi jelek vannak, valamiféle jelszót kérhet a rendszer, ám fogalmad sincs mi a jelszó vagy kód, nem hogy azt bepötyögd az puha húsúak nyelvén.
Ajtón belülről viszont kihallatszanak zajok. Bent az ember ügyködik valamin mi fémes halk zajt csap.

65Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Hétf. Ápr. 29, 2013 10:19 pm

Ger'dar

Ger'dar

Hát ez nem jött be, bármit nyomok semmire nem reagál csak sípol. Valami féle kódot kér, de sajnos nem értek a puha húsúak nyelvét, ez nem lesz így jó. Taktikát kell váltanom. Bentről hangok hallatszanak ki, fémes hangok. Szerintem a humanoid fedezéket csinál magának, felkészül a támadásomra hiszen halhatta, hogy a gombokkal szórakozok. A tervem a következő. Először is a panelba belevágom az ikerpengéimet, és megforgatom benne. Remélem zárlatot okozok és kinyílik az ajtó, utána pedig maradok az előző tervnél, vagyis bedobálom a shurikenjeimet...

66Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Kedd Ápr. 30, 2013 1:04 pm

W.B.

W.B.

Szétrobbanó panel szikrái megcsapták a karod, ez nem kellemes bizsergés. Ha lenne a yautjáknak szőre, akkor most bizony minden egyes szál felállna. Panel néhány szilánkja a jobb kézfejedbe állt, nem okozott súlyos sérülést, csupán csak a bőrhöz legközelebbi hajszálereket vágták meg. Nem sokára a lassan kibuggyanó vérzés is alább hagy. Az ajtó viszont nem reagált, nem nyílt ki, ám kialudtak rajta a vörös led lámpák. Benti neszezés is alább hagyott.

67Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Kedd Május 07, 2013 11:01 am

Ger'dar

Ger'dar

Hát ez sem vált be, sőt meg is sérültem nem nagyon de a egy kicsit vérzik. Nem zavar, de viszont az igen hogy hogyan nyissam ki az ajtót, hiszen az időm fogytán. A gép egyre távolabb lesz a bolygótól, és egyre kisebb az esélyem arra hogy a bolygóra vissza kényszerítsem. Pedig várnom kell még a humanoid ki dugja az orrát a teremből, és akkor végzek vele...

68Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Kedd Május 07, 2013 1:23 pm

W.B.

W.B.

Kereszteződés felől csizmák kopogása visszhangzik. Egy fémes zörrenés is közéjük vegyül melyet újabb lábak kopogása követ végül. Már hárman jönnek. Valószínűleg az egyikük parancsot oszt a másik kettőnek, legalább is csak az egyikük ordítozik.
Nem rontanak be a kereszteződésbe. Egy gránátot hajítanak be. Zöldes gáz prései ki belőle magát. Mérges gáz, ám arra nem gondoltak, hogy a vadászok maszkja megszűri a levegőt. Ostobaságukkal annyit értek el, hogy egy gázfelhő elrejt téged.

//Milyen gyakran tudsz írni a jelenlegi körülmények közt?
Továbbá kicsit használd a fejed. Egy katonai hajó, ha az ajtó konzolját szétvered az ajtó mért nyílna ki? Ezeknek az ajtók az a lényegük, hogy megvédjék ami mögöttük van. Ha a konzoljuk megsérül és azért kinyílnak automatikusan az nem éppen ésszerű. Ez olyasmi, mintha az ostromlott vár védő az ellenségnek kinyitnák kaput, mert elkezdték őket ágyúzni. Az a lényegük, hogy zárva maradjanak akkor is, ha nem kapnak áramot.
Még annyi, hogy sehol nem írtam, hogy a hajó távolodna a bolygótól. E miatt nem kell aggódnod.//

69Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Szer. Május 08, 2013 12:32 pm

Ger'dar

Ger'dar

Valamit hallok a kereszteződés felől, csizmák csattognak a padlón. Jönnek a humanoidok, ahogy hallom a csattogásokból hárman vannak. Az egyikük hallom hogy mond valamit a többieknek, tudják hogy itt vagyok, és szerintem a stratégiát beszélik meg hogy, hogy és miként végezzenek velem. Az emberek óvatosak voltak, hisz egy gránátot dobtak be hozzám, ami valamilyen gázt nyom ki magából, mérgező gázt! Lehet, hogy óvatosak voltak de, tudatlanok is hiszen ezzel az én malmomra hajtják a vizet, mert a maszkom megszűri ezt a gázt, de viszont a gáz eltakar engem. Gyorsan a dobófegyvereim segítségével megpróbálom leteríteni őket. Úgy is benéznek ide és akkor a dárdámat és shurikenjeimet elhajítom feléjük...

//Most már tudok egyfolytában írni!//

70Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Szer. Május 08, 2013 10:13 pm

W.B.

W.B.

Bíztak benne, hogy gáz valamiféle hatással lesz a lényre. Igen volt hatással. Zöldes felhőn túlra nem látsz el. Ám ők se látnak át rajta. Egyikük pár lövést megeresztett a felhőbe. Néhány golyó milliméterekre süvített el melletted.
Hajó hangszórói megszólaltak. Egy emberi mesterséges nő hang volt. Valószínűleg a hajó automatikája, mi azon nyomban beindította a folyosószellőzésé, hogy a mérges gázt eltüntesse…

71Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Csüt. Feb. 13, 2014 9:08 pm

W.B.

W.B.

// Kwei'Rjet bevezető kalandja //


Kwei'Rjet kényelmetlenül várt a dzsungel közepén leszállt hajóban. Őrségbe osztottak be. Ami a hajó két idős iszákos pilótájával való összezártságot jelenti. Fénykorukban dicső vadászok voltak, mostanra megöregedtek, érzékeik tompultak, izmaik edzések ellenére sorvadtak. Ki jár nekik a tisztelet, elvégre gerinces vadászok, ám az idő eljárt felettük, de így is hozzájárulnak a közösséghez, hogy ők foglalatoskodnak a hajók irányításával.
Ettől függetlenül szabad idejüket szeszbe és a régi vadásztörténetek ismételgetésébe fojtják. Hozzád hasonló ifjoncnak tanulságos történetek ezek, ám mikor harmadjára hallod ugyan azt, az kissé már unalmas.
Ebből mentet ki a hajó adóvevője. Két idős yautjának meg kell tőled válnia. Dzsungelbe szólít a kötelesség, hogy néz utána mi történt Ger’dar nevű vadásszal.
Hív az élettel teli dzsungel.

72Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Vas. Feb. 16, 2014 3:59 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Vártam a hajónkba, ami a dzsungel közepén szállt le. Beosztottak az őrségbe. Az őrségben velem volt két részeges, idős yautja, ami azt jelentette hogy össze leszek velük zárva.Ök fénykorukban dicső vadászok voltak, de ahogy telnek az idők, legyengültek és megöregedtek. Persze megadtam nekik a tiszteletet, végül is ők is ugyan olyan vadászok mint én, vagy bárki más. Szabad idejükben alkoholizáltak, és régi vadásztörténeteket meséltek, amiből az újoncok is tanulhattak. De nem volt sok történetük. És igen unalmas volt újra és újra meghallgatni azokat. Ekkor a hajó adóvevője engem szólított, ugyanis elkellet mennem a két részeges yautjától. Ezt a hírt őrömmel hallottam. A küldetésem az volt hogy, nézzem meg mi történhettek Ger'Dar nevű yautja társunkkal.

73Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Vas. Feb. 16, 2014 6:52 pm

W.B.

W.B.

// Hát semmi újat nem írtál. Azt kellet volna írnod, hogy merre és hogyan indulsz el. Pl. fákon vagy talajon. A feltárás fele vagy a kolónia fele? És így tovább. No akkor plusz támpont: //

Hajó kis tisztást foglal el, a lombkorona a tisztás nagy részét befedi. Erdőből a szokásos hangok szűrődnek ki. Madarak éneke, egy kis növényevő sikítása, ahogy a ragadozó elharapja a torkát. Mind a természet állandó szimfóniájának része.
Ger’dar a régi csatának a helyszínén tűnt el órákkal ezelőtt. A tisztást néhány kisebb űrhajó hagyta el. Majd ezután földi járművek indultak a kolónia felé onnan.

74Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Vas. Feb. 16, 2014 7:16 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Fel ugrottam egy fára és követni kezdtem őket. Egyik fáról- a másikra ugráltam.
Egyre közelebb értünk a kolóniához, amikor hangokat halottam a hátam mögül.
Hátra fordultam és keresni kezdtem hogy honnan jön a zaj. De hiba volt. Ugyan is csak egy kismadár volt, és ameddig kerestem a zajt, addig elmentek a járművek. De szerencsére a járművek nyomott hagytak maguk után. Lejöttem a fáról, és követni kezdtem a nyomokat. Megtaláltam őket. Felugrottam egy fára, és ismét követni kezdtem őket. De ekkor megpillantottam a kolónia fészkét.

75Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Vas. Feb. 16, 2014 8:51 pm

W.B.

W.B.

// Mi ez a többes szám, mikor te vagy egyedül? Milyen kolónia fészek? Kolóniának hívjuk a gyarmatbolygók településeit is. Tehát ez ember település.
http://avpwarfrpg.wikia.com/wiki/Bunda_Survey - Bolygó leírása.
Amúgy azt kellet volna írnod, melyik utat választod. Kolónia fele mész vagy a tisztás fele ahol a feltárás volt.
Ezek szerint a kolóniát választottad. //

Öt jármű haladt a kolónia felé. Egy APC ment elől, után három teherautó, egyiken egy kicsit rozsdás növényekkel benőtt fémmonstrum, másik kettőn ládák. A sort egy homokfutó zárta. Kolóniánál már várják őket.

76Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Kedd Feb. 18, 2014 3:27 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Öt járműt ment a kolónia felé. Egy APC volt legelöl, utána három teherautó. Az egyik rozsdás és iszapos volt. A másik kettőn valami láda volt. Nem tudtam mi volt a ládába. A sor végén egy homokfutó volt. Bekapcsoltam a láthatatlaná tévő "rendszeremet", és követtem őket egyenesen a kolóniáig. A kolónia kapuját kinyitották. Láttam hogy a kapuban fegyveres őrök vannak.

77Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Kedd Feb. 18, 2014 5:12 pm

W.B.

W.B.

Az őrök átengedték a járműveket, majd egy UD4-es gép is áthasított az égen és leszállt a kolónián. Nem haboztak vissza vonultak a kerítés mögé és bezárták a kaput. Kerítésben áram van. Épp megsült egy fiatal dzsungelsakál ki belekóstolt. A katonák jót nevettek, de többre már nem méltatták az óvatlan lényt. A léggömb által fenntartott építmény néhány teraszán mesterlövészes katonák vannak. Nem mintha nagyon figyelnének. Társaikkal cseverésznek és üldögélnek élvezve a bolygó tiszta levegőjét.
Teherautókról egy sárga rakodó géppel elkezdte egy ember egy liftbe berakni a ládákat. Míg két másik fegyvertelen a harmadik szállítmányát kezdte letisztítani. Hát ez lenne az a gépmonstrum mi elpusztított egy fészeknyi idegent és egy egész vadász csapatott egyszerre.

78Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Kedd Feb. 18, 2014 5:56 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Egy UD4-es gép repült az égen, és leszállt a kolónián. Az emberek vissza vonultak és bezárták a kaput. A kerítésben áram volt. Egy fiatal állatott meg is sütött. Az örök jót nevettek rajta.  Az építmény néhány teraszán mesterlövészek ültek.  De nem figyeltek a környezetökre. Inkább beszélgetnek és élvezték a tiszta levegőt. Az emberek rakodó géppel elkezdték pakolni a ládákat. Nagyon érdekel hogy mi lehet benne. Másik két fegyvertelen ember elkezdte takarítani a szálítmányt. Be kapcsolom a láthatatlaná tévő eszközömet, és megpróbálok valahogy bemenni. Megvártam amíg az emberek végeztek a munkával, és elmennek. A mesterlövészek nem figyeltek. Amikor befejezték a munkát az emberek. Egy fáról beugrok az építménybe. Láttam hogy hova viszik a ládákat, ezért utána mentem.  Láttam hogy az építmény legfölső szintjén egy raktárba pakolták a ládákat. A raktár előtt fegyveres örök álltak, a folyósokon is örök sétáltak.

79Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Kedd Feb. 18, 2014 7:26 pm

W.B.

W.B.

Senki észre se vette, hogy a kerítés mögött landoltál. Leszámítva az előbbi szerencsétlen sakál társát. Azon viszont csak röhögött két ember kik most jöttek ki az építményből. Szünetet tartottak a fémszörnyeteg tisztításában. Nem igazán foglalkoztak a környezetükkel. Azt se vették észre, hogy egy galléros kis gyík fújtat rájuk. A kis hüllő elvonszolta kis testét. A két ember észre se vette. Komótosan folytatták a munkájukat a fémszörnyön.
Valamelyik párkányról hangos nevetés hallatszik. Meg több másik ember hangja is. Vannak itt páran és nem mind civil.

80Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Kedd Feb. 18, 2014 8:00 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Senki se vette észre hogy, a kerítés mögött landoltam.  Az emberek szünettett tartottak a monstrum takarításával. Nem igazán foglalkoztak a környezetükkel. Még azt se vették észre hogy egy galléros gyík fújtat rájuk. Az emberek komótosan folytatták az fémmonstrum takarítását. Egyszer csak hangos nevetés hallatszik az egyik párkányról. Majd más emberek hangja is. Vannak ott pár ember aki nem civil. A hangos nevetésre a mesterlövészek és a többi civil, nem civil ember is oda nézett. Itt volt az én esélyem.  Elosontam az emberek mellet, és elmentem a kapuig. Felnéztem egy szellőzőt, vagy valami hasonlót keresni. Találtam is egy szellőzőt. Felmásztam és bejutottam. A szellőző elég keskeny volt ezért nem tudtam olyan otthonosan mozogni. Ahogy mászkálok a szellőzőbe, hangokat hallok. Tovább másztam és megláttam egy ki utat, oda másztam. Le ugrottam. Egy laborba kerültem. Szerencsére üres volt.

81Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Csüt. Feb. 20, 2014 9:08 pm

W.B.

W.B.

// No én azt írtam, hogy a teendőd, az hogy keresel valami be utat. Erre te leírtad hogy be mész és… be mész. Keresgélned kellet volna. Azt leírni, hogy mit hogyan szándékozol megkeresni, nem azt hogy megtalálod. Feltételes mód.
Na de most folytatom és akkor legyen labor, max használt tűk szúrnak meg. //

Fehér labor. Falakon a bolygó állatairól és növényeiről képek. Fényképek és kézzel rajzolt képek is vannak. Tároló szekrényekben tartósított szervek és kisebb állatok vannak. Persze van élő állat is. Labor egyik fala üvegből van. Odaát egy másik terem van, ahol tágas ketrecekben és terráriumokban különböző kisebb állatok vannak. Ebben a laborban az állatokat és növényeket kutatják.

// Na tehát. Most vagy egy laborban. Azt írhatod, hogy mit csinálsz. Ki szándékozol menni belőle. Kiengeded az állatokat, összezúzol mindent, a sarokba pisilsz, vagy lefekszel aludni. Valamit. Igaz az utóbbi kettő karakter és helyzet idegen, ám a lényeg adott. Jobban szétnézel vagy tovább állsz. És hasonlók. //

82Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Pént. Feb. 21, 2014 3:41 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Jól megnézem a képeket. Ajtót kerestem a laborban, vagy ha nincs , neki futok az üveg falnak.  
  Az állatok ketrecét szétverem, és ezzel kiengedtem az állatokat, hogy megzavarjam az öröket. Bekapcsoltam a láthatatlanná tévő szerkezetemet, és vártam.... vártam, hogy mikor jönnek az örök.

83Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Pént. Feb. 21, 2014 10:38 pm

W.B.

W.B.

Ajtót kinyitni könnyű volt. Az állatok szanaszéjjel rohangáltak miután kiszabadultak. Persze volt pár hálátlan dög is. A laborban lévő mozgásérzékelők érzékelték a sok szanaszéjjel rohangáló állatot, így valamiféle riadót fújt. Nem volt sziréna, csupán csak egy géphang ismételt valamit.
A ricsajra hamar megérkezett egy őr. Kinyitotta az ajtót, majd látva a felfordulást és a felé illetve kifelé rohanó állatokat visszacsukta az ajtót. Valamit felordított emberül. Nem volt túl boldog az ember.

84Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Szomb. Feb. 22, 2014 12:05 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Oda megyek az ajtóhoz, várók egy kicsit. Majd, neki rohanok olyan erővel az ajtónak, ahogy csak bírok., hogy meg hallja az őr. Ha elment és nem hallotta, akkor meg próbálom valahogyan leszedni, ki ütni az ajtót. Rugdosom, ütöm, rúgom az ajtót. Azonban ha ott volt az őr, és hallotta, abban reménykedek hogy benyit, és meg tudom lepni. Elbújok az ajtó mögé [ úgy hogy amikor ki nyílik az ajtó, akkor az eltakarjon . ] És hátulról leszúrom.

85Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Szomb. Feb. 22, 2014 9:53 pm

W.B.

W.B.

Fém ajtó nagy reccsenéssel kitört, az őr rémülten nézett hátra miközben egy méretes gyíkot fogott le. Kiszabadult állatok útját téglalap alakú pajzsokkal állták el az emberek. Két pajzzsal a folyosót teljesen lezárták, a folyosó másik végén az ajtó pedig zárva.
Az őr felemelte a gyíkot nem foglalkozott vele, hogy mennyire kapálózik az és elhajította a kitört ajtó fele. A gyík neked csapódott. Ezt az ember is látta. Felordított és a két pajzsos ember átengedte, majd újra rendeződtek. Nem mozdultak. Ám ők a pajzsok fedezékéből tudnak lőni. Elszabadult állatokra készültek fel, ám a kezeik már a pisztolytok fele mozdul.
Most már a szirénai felvisított.

86Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Vas. Feb. 23, 2014 2:01 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

Hirtelen nem tudtam mit csináljak, de megőriztem a hideg vérem. A laborban valami kiút szerűséget kerestem, amin ki tudnák menni a laborból anélkül, hogy észre vennének. Megláttam azt a szellőzőt amiben jöttem, Vissza ugrottam és tovább mentem, megpróbáltam elkerülni a harcot. Másztam, és másztam a szellőzőbe. Reméltem hogy lesz egy üt amin fel tudok menni a raktárba.

87Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Vas. Feb. 23, 2014 8:10 pm

W.B.

W.B.

Emberek még jó sokáig nem mentek be a laborba. Már messze jártál mikor beindították ott az automata tűzoltó rendszert. Ám nem találták. Tervük sikerült volna, ha még bent lettél volna, a víz rövidre zárja az álcádat, utána szitává lőnek.
Felfele esélytelen menni. Egy alien fel tudna mászni, ám neked esélytelen. Sziréna továbbra is visít. Mint felbolydult méhkas. Már valószínűleg mindenkinél fegyver van.
Ha nem lenne elég akkor most a ráadás megérkezett. Egy földrengés hatalmas robajjal párosítva. A bázison kívülről jött.

88Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Vas. Feb. 23, 2014 8:19 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

A földrengést kihasználva, olyan gyorsan próbálok mászni ahogy csak tudok, hogy időt nyerjek.
Mivel felfelé nem tudtam mászni, előre kúsztam. Egészen a szellőző utolsó rekeszéig. Ott lejöttem , nem tudtam hova érkeztem. Vártam hátha jön valami hang, vagy esetleg egy élőlény alien, ember.

89Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Vas. Feb. 23, 2014 8:37 pm

W.B.

W.B.

Valami békaszerűség érkezett. Ráugrott a fejedre, majd onnan tova ládák mögé. Az építményből ismét a szabadba kerültél, ám félig szabad, mivel a kerítés még elválaszt a szabadtól. Szabad dzsungel fölött hatalmas fekete füstoszlop magasodik. A bázisról az UD4-es elindult a füst felé és járművek is most készülnek indulni, a kapu még zárva.

90Esőerdő            - Page 3 Empty Re: Esőerdő Vas. Feb. 23, 2014 9:15 pm

Kwei'Rjet

Kwei'Rjet

/ Szóval most már rájöttem hogyan kell kalandra válaszolni??? /

Ki dugom a fejemet a fal mögül, hogy szét nézzek. Gondoltam ugyan úgy ott lesznek a mester lövészek a " gerendákon ". Ezért óvatosan a falhoz húzódva, el megyek az ajtóig, már megint. Az ajtót ki szeretném nyitni de még mindig jelszót kér. Meg húzódtam a falnál, és vártam hogy ki jöjjön valaki, és be osonjak.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [3 / 5 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-

» Esőerdő

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.