Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Esőerdő            - Page 2 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Esőerdő            - Page 2 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Esőerdő            - Page 2 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Esőerdő            - Page 2 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Esőerdő            - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Esőerdő            - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Esőerdő            - Page 2 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Esőerdő            - Page 2 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Esőerdő            - Page 2 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Esőerdő            - Page 2 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Esőerdő

4 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Üzenet [2 / 5 oldal]

31Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Csüt. Ápr. 11, 2013 1:00 pm

Ger'dar

Ger'dar

Elindultam, reméltem hogy amiért ide jöttem még ott van, és az emberek sem találták meg. Egyszer csak valami zajt hallottam, és az a zaj egyre csak erősödött. Felnéztem ekkor egy repülőgép ment el a fejem felett. Nem sokkal rá le is szállt. Ha le tudott szállni akkor egy tisztás lehet ott. Gyorsan el is indultam a gép irányába. Akkor láttam, hogy emberek vannak a tisztáson és sajnos amitől tartottam, az be is következett. Az emberek megtalálták a csata helyszínét, és az itt maradt technikánkat. Szóval itt árulta el vadásztársaimat az a humanoid, itt végeztek velük. Ekkor düh áramlott szét a testemben, de anyám arra tanított hogy mindig csak a prédára és a, küldetésre koncentráljak. Nem szabad csak úgy nekik rohanom, mert akkor a küldetésem veszélybe kerül. Feltérképezem a terepet, azt hogy hányan vannak, és ki milyen fegyverzetett tart magánál. Utána pedig, egyesével megkezdem a levadászásukat...

32Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Csüt. Ápr. 11, 2013 9:07 pm

W.B.

W.B.

Néhány terepjáró és kisebb teherjármű pihen egy lombos fa alatt. Közvetlenül mellettük két sátor. Egyik elég komoly kommunikációs berendezésekkel van összekapcsolva. Mindössze hat fegyveres lézeng, illetve járőrözik, bár innen látszik, hogy nagyon unják. Egyiknél távcsöves puska van. Csak történeteket hallottál, hogy milyen pontos tud lenni egy ilyen fegyver a megfelelő kézben. Vajon most is „megfelelő” kézben van?
Tisztás nagy részét már meg tisztították a növényektől. Egy kupacba hordták az idegen tetemeket. Ezek most érdektelenek számukra. Ellenben több munkás is az előkerült vadász tetemekkel foglalkozik. Kategorizálják mit hol találtak, melyik holtestnél mi volt, majd ládákban rakják őket. Az említett gépszörnyet is még tisztítják a rá tekeredett indáktól. 09-es jelzés van rajta. Ez volt mi egyszerre egy seregnyi idegent és egy vadász csapatot képes volt lemészárolni.
Ha be tudják üzemelni… akkor az nagyon nem lesz jó.

33Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Szomb. Ápr. 13, 2013 3:57 pm

Ger'dar

Ger'dar

Feltérképeztem a terepet, csak hat fegyveres, de az egyiknél távcsöves. Látszik, hogy nagyon unják a járőrözést. A távcsöves puskás levadászásával kezdem, hiszen ő jelenti rám nézve a legnagyobb veszélyt. Mögé lopózom és feltűnés nélkül behúzom a fák közé, hogy ikerpengéimmel elvághassam a torkát. Remélem a többi katona és, munkás a saját dolgával fog foglalkozni. De nagyon gyorsan kell majd levadásznom mindenkit hiszen ha beüzemelik a gépet abból semmi jó nem fog származni. Azon gondolkozom vajon a másik preda csapat most merre járhat, hisz el kéne a segítségük...

34Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Szomb. Ápr. 13, 2013 4:51 pm

W.B.

W.B.

Mesterlövész már kezdett távolodni az erdő szélétől. Valószínűleg már a kantint füstös szesz szagára gondolhatott. Képzelete kilométerekre jár már a valóságtól. Mondhatni nagyon meglepte, hogy valami megragadta, és az erdő fele vonszolta rohamos léptekkel. Ellenben ravasz meghúzására volt még ideje.
Fegyver robaja felverte az erdőt, és az embereket is. Látva társuk eltűnését a növények közt hárman azonnal utána indultak. A munkások közül páran pedig az egyik sátorba rohantak be.

35Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Szomb. Ápr. 13, 2013 5:09 pm

Ger'dar

Ger'dar

Sikerült elkapnom a mester lövészt, de sajnos a humanoid még egyszer meghúzta a ravaszt. Erre persze felfigyeltek társai és, elkezdtek felénk futni, szám szerint hárman. Gyorsan felugrok egy fára, és amint meglátom őket a két shurikenemet, és dárdámat elhajítom feléjük. Három ember, három fegyver, remélem három találat is lesz. Remélem a legjobbakat...

36Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Szomb. Ápr. 13, 2013 10:42 pm

W.B.

W.B.

Három célpont, három fegyver, nulla találat. Időben fedezékbe húzódtak. Így a két shuriken két fatörzsbe állt bele. Míg a bakuubnak már nem jutott célpont. Egyik fatörzs mögül, mi mögött az egyik ember meglapult, egy kis fém henger repült ki. Neki csapódott annak a fa törzsének mire felugrottál. Épp, hogy hozzáért, felrobbant és lángra kapott a fa. Nedves a dzsungel, ám a tűz olyan égetően forró, hogy még a hő érzékelő is kiakad tőle.
Másik két ember egy pillanatra is, de előléptek rejtekükből és a fák közé lőttek gépfegyvereikkel. Amint visszahúzódtak, azon nyomban újabb napalmgránátot dobott a harmadik ember az egyik szomszédos fának.
Ezek nem olyan kis dzsungelban botorkáló emberek, mint akik megrémültek az elásott csontoktól. Ezek támadnak. Ráadásul tudják, hogy mire támadnak.

37Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Szomb. Ápr. 13, 2013 11:16 pm

Ger'dar

Ger'dar

Egyik fegyverem sem ért célba, a három humanoid nagyon gyorsan fedezékbe húzódott, és rám támadt. Napalmokat dobáltak, az egyik pont arra a fára csapódott ahol én voltam. Egy pillanatra nem is láttam semmit, de a gránát melegét igen. Mintha tudták volna, hol vagyok, és tudnák hogy mi támadt rájuk. Lehet nem tudják, csak sejtik hiszen most találták meg a technikánkat. Az egyik ember megint dobot, egy gránátot de szerencsére az a másik fán landolt. Most mi tévő legyek három ember ellen aki állig, fel van fegyverkezve, és csak az ikerpengéim vannak. Láttam amint a második gránát előtt, hogy a két humanoid hova bújt, hisz kiléptek rejtekükből, és lőttek. Azokkal fogom kezdeni, közülük is a bal oldalival. Gyorsan átugrálok a fákon, hogy mögéjük kerüljek. Mögé ugrok és gyorsan megpróbálom lefejezni. Utána visszaugrom gyorsan a fára, és felmászok a tetejére...

38Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Szomb. Ápr. 13, 2013 11:37 pm

W.B.

W.B.

Katonák még pár sorozatot megeresztettek, számukra gyanús helyekre. Ám ezek közül egyik helyen sem tartózkodtál. Baloldali katona köpni, nyelni nem tudott a hirtelen oldalt támadástól. Társa ellenben igen.
Fegyveréből két lövés telitalálat volt. Has tájékon csapódtak beléd. Több nem érkezett, mert az ember tára kifogyott, újra kell táraznia. Ellenben kit megcéloztál, az azonnal támadásba lendült, ahogy megmentőjének fegyverének kattanását meghallotta. Fegyvertusával állba, majd jobbról fejbe vágott.
Következő támadását csak érezted. Frissen lőtt sebekbe rúgott bele. Ha nem lenne ott két lőtt sebed, akkor még masszírozásnak is minősülhetne, ám így kissé fájdalmas volt.
Következő támadás úgyszintén közelharcban érkezett. Harmadik katona hátadba került és hátulról vágott fejbe a fegyverével. De nem olyan kis laza módon, mint a társa. Lendületből, felugorva. Ez így bizony már fájdalmas volt.
Már rég szitává lőhettek volna. Szitává? Inkább feketelyukká a kozmoszban. Ám ők valamiért szétverve is, de élve akarnak. Erre pedig egyre jobbak az esélyeik, ahogy szemed világa homályosul a többszöri fejre mért csapásoktól.
Hirtelen pedig ama idő vadász képe villan be előtted ki miatt itt vagy… vajon ezt tudta?

39Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Vas. Ápr. 14, 2013 12:38 am

Ger'dar

Ger'dar

Hát a tervem ismét nem vált be, sikerült volna levadásznom, ezt a humanoidot ha nincs az a másik a közelébe. Akit meg akartam ölni megíletődöt de a másik belém lőtt. Kettő golyó el is találta a hasamat, de szerencsére kifogyott a tára. Na gondoltam most gyorsan végzek akit kiszemeltem, de ő fel eszmélt és elkezdett ütni, a fejemet ütötte. Ezzel nem is volt baj, de a hasamon a sebeket is ütötte, és ez már fájt. Valamit éreztem, valaki a hátam mögött van, és ekkor a tarkómon fájdalmat éreztem. A harmadik ember is ütlegelni kezdett. Már alig látok homályosúl a világ, ekkor az jutott eszembe hogy ez most véletlen vagy a vadász akarta így aki ide küldött? De ez mindegy, még el nem veszítem az eszméletem, a halálba küldöm az előttem lévő prédát, az ikerpengémet a hasába szúrom. Lehet, hogy ma az a nap mikor el jön értem a fekete harcos...

40Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Vas. Ápr. 14, 2013 1:21 pm

W.B.

W.B.

Yautjához képest erőtlen ütés. Bár a két penge átdöfte az ember mellvértjét és csontok reccsenése is jól halható volt, a pengék nem mentek beljebb. Elsötétült minden.

Rázkódás. Ez volt az mire szemed felnyílt. Tompa fény azonnal ingerelte a szemed. Apránként hozzászoktál a félhomályban a néhány apró ám éles fényforráshoz. Fejed meg tudod mozdítani. Az ujjaidat is. Ellenben a tested akadályba ütközik.
Fehér rideg falak. Asztalok eszközökkel, pengékkel, tűkkel és mindenféle más fém dologgal. Terem közepén fekszel egy asztalon leszíjazva. Semmiféle felszerelés, páncél, sőt még a minimalista ruházat sincs rajtad. Ez bizony most nagyon nagy pech. Leszíjazva egy emberi laborban egy asztalon, körüs-körül pedig mindenféle laboreszközök.
Bár ezek a szíjjak begolyózott emberekre vannak tervezve, nem pedig egy yautjára.

41Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Vas. Ápr. 14, 2013 4:31 pm

Ger'dar

Ger'dar

Mielött elsötétült volna minden, az embert a halálba küldtem. Egyszer csak valami rázkódásra, felriadtam. Hol vagyok? Mit akarnak csinálni velem? De ez nem számít, ez szégyen az első küldetésemen el is bukom, elfogtak az emberek. Apám most mit hinne rólam, hiába tanított én elbuktak?! Itt fekszem fegyvertelenül ruha nélkül, egy emberi laborban. Gondolom kísérletezni akarnak rajtam, de abból nem kapnak. A szíjak amikkel le vagyok kötve nem igazán erősek, megpróbálom a szíjakat elszakítani felállni, fegyvereimet meg keresni, és az emberekkel akik ezt csináltak velem levadászni...

42Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Vas. Ápr. 14, 2013 8:49 pm

W.B.

W.B.

Szíjak könnyen szakadtak el. Nem kellet hozzájuk túl nagy erőkifejtés. Ellenben a felülés és a lábra állás okozott némi fájdalmat. A golyók még bent vannak, és bár kemény egy yautja koponyája, az ütések még sajognak. Ez rossz jel, révén még eme fájdalom gondot okozhat. Jó, hogy ezek szerint nem több napot feküdtél, hanem viszonylag rövid ideig.
Teremben semmiféle tárgy nincs tőled. Csak emberi holmik. Valószínűleg felboncolni szándékoztak, viszont nem kezdtek neki. Sőt, még semmi biztosítás sincs, ama esetre, ha felébrednél. Levegő pedig… semmi nyoma sincs még egy molekulányinak se a dzsungel illatának.

43Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Hétf. Ápr. 15, 2013 10:21 am

Ger'dar

Ger'dar

Ezt nevezik ők leszíjazásnak, könnyedén elszakítottam őket. A szíjakkal nem is volt gond, de velem igen hiszen a golyók benne vannak a testemben, és a fejem is sajog. Ez jó jel a sajog mert akkor még élek, és nem lehettem sokáig kábult. Sajnos a cuccaim közül semmi nincs itt a teremben, csak valami szike szerű dolgok. A humanoidok fel akartak boncolni ez tuti, de erre most nem kerül sor, valami másra gondoltam. Az itt talált szikékkel, kiveszem a bennem lévő két golyót, utána kimegyek a szobából, megkeresem a felszerelésemet, és ismét elkezdek vadászni, de vajon hol lehetek hiszen a levegő teljesen más mint a dzsungelben és, körnékén...

44Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Hétf. Ápr. 15, 2013 1:47 pm

W.B.

W.B.

Az emberi sebészeszközöket nem vadászokra méretezték, ám azért panaszra sem lehet okod. Legfeljebb annyi, hogy eredetileg ezzel felkoncolni akartak. Yautja orvosi felszerelésben található eszközöknek nagyrészt meg van az emberi megfelelője. Szike, fogó, sőt még egy elektromos kis eszközt is találtál mi jól bevált sebforrasztónak. Igaz fájt, de halk morduláson kívül más nem jött ki a torkodon.
Ajtó amint odaértél magától kinyílt. Kint ezen kívül még három ilyen ajtó van a kis folyóson, folyosón pedig pár láda, olyanok mikbe pakolták a megtalált vadász felszereléseket. Folyosó végén pedig egy nagy ajtó van. Két vörös lámpa világít rajta.
Folyosó másik végében pedig egy üveg ablak található. Este van, csillagok világítanak mindenfele… ám az ablakhoz odalépve máris kiderül, hogy ez nem az éj sötétje, hanem maga az űr. Odalent pedig a bolygó végtelen erdei és óceánjai láthatóak feltűnni a felhők közül.

45Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Hétf. Ápr. 15, 2013 8:51 pm

Ger'dar

Ger'dar

Ezek a humanoid, felszerelések jól beváltak, és még a sebem is elég szép lett. A célnak megfelel, de azért nem volt a legkellemesebb érzés. Csak az járt a fejemben, hogy szó nélkül kell kibírnom, nehogy észrevegyék h9gy én itt sétálgatok. Mikor végeztem elindultam az ajtó felé, és az magától kinyílt. Az azt követő többi ajtó is amin kimentem. Egy folyosóra értem, ott láttam velem szemben egy ajtót mellette pedig az ablakon látni lehetett a csillagokat. Gondoltam biztos éjszaka van, de ahogy közelebb mentem és kinéztem, szembesülnöm kellet a valósággal. Az űrben vagyok, a bolygó fölött. Na most mi tévő legyek? Itt vagyok az emberek hajóján az ürben, fegyverek és ruha nélkül! Na várjunk csak, itt a folyosón láttam dobozokat. Olyan dobozokat amibe a fegyverzetünket tették. Átkutatom őket, és remélem találok bennük fegyvert....

46Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Hétf. Ápr. 15, 2013 9:04 pm

W.B.

W.B.

Már öreg páncéldarabok voltak, meg némi dzsungel által megrágott „ruha”. Igaz a yautjáknál a ruha rendszerint az ágyékkötőben merül ki. Páncél darabok közt csak egy bal vállvért tűnik, majd hogy nem újnak. Ezenkívül egy bal lábszárvédő páncéllemez van még, minek a szíjai elég jó állapotban vannak. Úgy tűnik a gazdája jó bőrműves volt. A többi tele van golyó ütötte lukakkal, vagy a dzsungel falatozott belőlük.
Folyosó nagy ajtaja mögül emberi hang szűrük be. Ám eléggé elektromosan torzult. Ez amolyan hangos beszélő lehet a hajón. Hang után a hajó pozíciója változatlan. Bár a légkörben némi feszültség érződik.

//Félre értetted. A folyosó egyik végén a nagy ajtó van (a vörös lámpája meg azt jelenti, hogy zárt), másikon meg az „ablak”. Folyóson ezenkívül négy másik ajtó van, egyiken jöttél ki. Tehát még három másik számodra ismeretlen terem van.//

47Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Hétf. Ápr. 15, 2013 9:12 pm

Ger'dar

Ger'dar

Hát itt nem sok minden van, de legalább egy bal váll vért, és egy bal lábszárvédő lemez szíj van. Ez is több mint a semmi. Valamit hallok az ajtó mögül ami be van zárva, ezek emberi hangok de nem jön senki. Lehet hallani hogy hangosbeszélő féle hang. Na még van három terem ahova még nem ment be, így a hozzám legközelebb állóba bemegyek, de csak óvatosan...

48Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Hétf. Ápr. 15, 2013 10:28 pm

W.B.

W.B.

Itt nem voltak szikékkel teli tálcák, semmiféle műszer. Csak néhány hengeres tároló. Tetejükön üveg búra van. Mindegyikben egy-egy vadász maradványa fekszik. Tíz ilyen hengeres fagyasztó van itt. Egy másik teremben úgy szintén tíz, ám itt az egyik üres. Lehet pont neked szánták.
Negyedig teremben ládák tömbkelege. Mindegyikben egy-egy vadász fegyverei illetve elektromos eszközei. Már tönkre tette őket az esős dzsungel. Ám az egyikben megtaláltad azt ami a tied.

49Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Hétf. Ápr. 15, 2013 11:36 pm

Ger'dar

Ger'dar

Ezek a termek olyanok mint mi szoktuk, szállítani az arctámadókat. Ez egyik szobában megtaláltam végre amit akartam. Egy hegy doboz, és végül megtaláltam a felszerelésemet. Na most elkezdem a hajón a vadászatot. Valahogyan ki kellene mennem ezen az ajtón, de zárva van. Talán az ikerpengéimmel ha zárlatot csinálok, magyarul beleszúrok a két piros pontba, talán kinyílik. Utána megkeresem az üzemanyag tankokat, és kiszúrom őket, így a hajó azt foglya jelezni így nincs üzemanyag, és leszállásra bírom. Persze mielőtt kimegyek az ajtón, álcázom magam...

50Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Kedd Ápr. 16, 2013 7:57 pm

W.B.

W.B.

Az ajtó vörös lámpái könnyen megadták magukat a pengéknek. Ellenben nem reagált semmit. Szikrázott. Ennyi.
Kintről a hangszóró újra felharsant. Ismét a tompa elektromos bukéjú emberi hang szólalt meg. Hamarosan két pár csizma dobogása szűrődött át a zárt ajtón túlról. Mikor elnémultak, két emberi hang hallatszott. Nem érted a puha húsúak beszédét, ám az ajtón át még annyira se érezni hangjukból ki semmit. Se félelmet, se bátorságot.
Ajtó melletti falba épített kis konzolon egymás után pár emberi szimbólum felvillant…

51Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Csüt. Ápr. 18, 2013 11:24 am

Ger'dar

Ger'dar

Simán átszúrtam az ikerpengéimmel, a lámpákat de nem történt semmi. Az ajtó másik oldaláról megint hallottam a hangosbeszélőt, de miután elhalkult két humanoid lépteire lettem figyelmes. Mikor megálltak, valamiről elkezdtek beszélgetni. Kár, hogy nem értem őket, de hirtelen az ajtó melletti kis konzolon emberi szimbólumok villantak fel. Talán a két ember nyitja ki az ajtót? Gyorsan álcázom magam, hogy ne vegyenek észre. Ha pedig tévedtem akkor, megkocogtatom az ajtót. Akkor már biztos kinyitják, és akkor a shurikeneim9mel megpróbálom lefejezni őket....

52Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Csüt. Ápr. 18, 2013 2:25 pm

W.B.

W.B.

Ajtó kinyílt és halk puffanással megállt a falba épített tokjában. Két fegyveres azonnal fel ismerete a levegőfodrozódását, de idejük már nem volt lőni. Levágott fejükről lesett a headset. Sistergett, majd pár egyre torzuló emberi szó hallatszott ki belőle mire megadta magát. Lehet nincs kamera a folyóson, de tudnak a két ember halálról.

// „shurikeneim9mel” – hogy kerül oda egy kilences? És jó lenne ha ügyelnél, hogy mit írsz, le hogy mit csinálsz. Mert jelenleg közvetlenül az ajtó előtt voltál, igazából most könnyen szitává is lőhettek volna. //

53Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Csüt. Ápr. 18, 2013 3:11 pm

Ger'dar

Ger'dar

Az ajtó kinyílt, megláttam a két humanoidott és egyből eldobtam shurikenjeimet. Mind a két fegyverem célba ért, a fejük a földre hullott, de a headsetükben még emberi hangokat hallottam. Na tudtam hogy, lebuktam. Gyorsan tovább kell mennem, most nincs időm trófeákat gyűjteni, csak a shurikeneket szedem össze. Elindulok megkeresni az üzemanyag tankokat, és kiszúrni őket, így talán a bolygóra tudom kényszeríteni, de nagyon kell figyelnem hiszen az emberek tudják, hogy valami megölte két katonájukat....




// Telefonal írok, és így nem mindig veszem észre hogy rontok.//

54Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Csüt. Ápr. 18, 2013 10:18 pm

W.B.

W.B.

Több folyosó kereszteződésén is átrontottál. Időnként elrohantál valamiféle térkép mellet mik a falakon vannak. Ám a futó pillantás hiába való volt, nem igazodtál ki rajtuk ennyi idő alatt, sőt fogalmad sem volt, hogy hol is vagy. Cél van, ám útvonal nincs, sőt azt se tudod, hogy a hajón hol vagy éppen.

55Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Pént. Ápr. 19, 2013 1:14 am

Ger'dar

Ger'dar

Rohangálok fel s, alá de egyszerűen nem tudom merre vagyok és, merre kéne haladnom. Mikor futottam a folyosón láttam egy két térképet a falon. Gyorsan visszamegyek, és megnézem merre kell mennem az üzemanyag tankokhoz. Sietnem kell két dolog miatt. Az egyik az, hogy már biztos keresnek a puha húsúak, a másik pedig az hogy nehogy az űrhajó annyira eltávolodjon a bolygótól, hogy ne lehessen visszavinni a bolygóra. Gyorsan megkeresem a térképet, és irány az üzemanyag tankok...

56Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Pént. Ápr. 19, 2013 11:47 am

W.B.

W.B.

Nem tudod felismerni az emberi jeleket, ám egy nagy piros pont jelöl valamit. Körbenézve az az érzésed támad, hogy az a piros pont azt jelöli a térképen, hogy te éppen itt állsz. Térkép szerint alattad valami nagy terem van, minek zsilipjei vannak, mik ki az űrbe vezetnek. Akkor az valamiféle hangár. Hajó hátulsó részében jelöl valamit a hajtűművek előtt. Feltehetően a hajó energiatermelő gépe, a rektor. Van az előtt pár nagyobb terem, de emberi jelekkel van oda írva, hogy az mi.
Ennyit tudtál kihámozni, mivel a hangszórók újra felcsendültek.

57Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Pént. Ápr. 19, 2013 10:50 pm

Ger'dar

Ger'dar

Hát ezzel nem megyek valami sokra, de várjunk csak a piros pont szerintem azt jelenti hogy itt állok. Látok a hajtóművek előtt egy helységet, talán az lesz az üzemanyagtankok helye, de lehet hogy az előtte lévő teremben. Már megint megszólalt a hangosbeszélő. Már biztos, hogy keresnek. Megnézem merre kell mennem a falon lévő kis térképen, és elindulok a két helységhez...

58Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Szomb. Ápr. 20, 2013 12:34 pm

W.B.

W.B.

Plasztik steril fém falak. Olyannyira elütnek egy dzsungeltől, de még egy yautja űrhajók belsejétől is, hogy szinte a szemed bántják. Némi jelzés van rajtuk, ám semmi díszítés. Ám a stilizált jelzéseket sem nagyon érted. Ők igen, te nem.
Utad folyamán nem volt ellenállás. Egészen a reaktor és a két teremhez vezető folyosóig. Elsőnek a két fegyveres nem vett észre, ám az automata löveg igen. Azonnal tüzet nyitott, a két ember pedig elfoglalta a pozícióját a barikádjaik mögött, miket pár ládából hordtak össze. Ugyan arra lőttek, mint az automata őrszem.
T alakú kereszteződésben tovább futottál reflexből, hogy ne találjanak el. Ez viszont nem változtat a helyzeten, hogy két ember és egy lövöldöző masina állja el az utad. Masina nem szemmel lát, így mit sem ér ellene az álcázás.

59Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Hétf. Ápr. 22, 2013 11:27 pm

Ger'dar

Ger'dar

Futva siettem a két helyiség felé, hogy minél hamarabb a bolygóra kényszerítsem a hajó. Egyszer csak valami elkezdett rám lőni, pont a két helységhez vezető folyosón, de mi? Hiszen a két ember mellett simán elmentem! Akkor látom egy fegyver ami a mozgásra lőhet, hisz nem láthat. A két humanoid is elkezdett rám lőni, de sikerült elbújnom. A fegyver lábára fogok célozni a shurikenemmel, mégpedig bal oldalról hajítom meg, remélhetően balra fog dőlni és miközben lő, az egyik embert is kilövi...

60Esőerdő            - Page 2 Empty Re: Esőerdő Kedd Ápr. 23, 2013 10:06 am

W.B.

W.B.

Kicsit hajoltál ki, hogy el tud dobni a fegyvered, ám a löveg erre is reagált. Lőtt, ám eddigre már visszahúzódtál a fal mögé. Automata löveg lábait a shuriken pengéi átvágtak, majd a bele állt a fehéres fém falba a fegyvered. Löveg talpai tovább álltak ám fegyver veszélyesebbik része a padlón koppant. Fegyver továbbra is működik, ám nem képes mozogásra.
Viszonzásul a kereszteződésbe az egyik ember bedobott egy gránátot. Detonáció lökéshullámát érezted, ám semmi kárt nem tett benned, elég távol volt.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 5 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.