Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Hegyek által ölelt kanyon

+4
W.B.
B.J. Wolf
Joe Johnson
avpwar
8 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Go down  Üzenet [8 / 16 oldal]

211Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Pént. Márc. 14, 2014 7:45 pm

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe ment és ment amíg egy kutya fel nem lökte. Naigen, a négy lábúaknak könnyű.
Joe örült, hogy eddig eseménytelen volt az útja, de sokáig nem örülhetett, mert lövések zaja hallatszott, mivel előtte valami púposodni kezdett és ez tudjuk mit jelent.
Dögök, rengeteg dögök.
Joe lőtt és egy gránátot is rádobott, remélte ez elég lesz.

212Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Szomb. Márc. 15, 2014 6:10 pm

W.B.

W.B.

// Wolf milyen halálsikoly? Hol írtam én ilyet hogy valakiket lelőttek vagy elkaptak? //

Joe
Gránát felverte a sivatag porát. Még annyira sem lehetett látni a sötét estben. Most viszont valami tényleg fellökött. Ez szerencse volt, mivel zuhanó tested előző helyén süvítettek el lövések. Katonák tüzet nyitottak, miket a kitines páncél ropogása és vérszemet kapott (ha lenne szemük) idegen hörgés követett.
Porban és sötétben csak alakokat látsz, ami pedig a kínos, hogy nem tudod megkülönböztetni melyik a sör fogyasztó és melyik az agy fogyasztó.

Wolf
Fény egy barnás runnert világított meg. Ahogy lábaid fogva megpróbál hátrálva elvonszolni. Kisebb egyengébb idegenek egyike. Három lövés után már annyi élet volt benne mint egy múzeumi T-rex csontvázban, ami amúgy műanyag replika, mert a fossziliák túl értékesek, hogy kiállítsák őket.
Ha már kövületek, akkor az égből is ezek potyognak. Tüzérségi lövedék csapódott be nem messze, port és rengeteg törmeléket kirobbantva.

213Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Szomb. Márc. 15, 2014 8:41 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Pár másodperc alatt sikerült elérnem a pisztolytáskámat és elővennem. A lámpáját felkapcsolva először a karmos végtagokat, majd a felsőtestet világítottam meg. Úgy tűnik hogy nem vette észre hogy van nálam még fegyver. 3-as sorozaton volt a pisztoly így 3 golyó repült a Runner felé. 2 fejen, 1 nyakon találta el. Egy kis hördülés és már meg is halt.

Felkeltem de valami zúgást hallottam: tüzérségi gránát! Földre vetettem magam és a kezemet a fejemre tettem, nem védene meg de ez volt az ösztönös mozdulatom. A gránát becsapódott de nem ölt meg. Néhány kavics azért eltalált de nem okozott sérülést. Pár másodpercig a látótáv 0 méter volt a nagy por miatt. Megvártam míg leülepedik, legalább a szemembe nem megy ez a por.

Gyorsan átértékeltem a helyzetet: egy Runner kapott el de nem ölt meg. Ami azt jelenti hogy gazdatestnek akart használni. Tehát a fészek valahol előttem kell hogy legyen. Az Alienek többsége most biztos a katonákkal küzd ami azt jelenti hogy nincsenek a fészekben és a királynő egyedül van. Ha sikerülne megölnöm akkor az alattvalói leblokkolnának egy időre ami elég lenne a győzelemre. Végtére is van elég gránátom egy királynő ellen. Az más kérdés hogy engednék-e ezt az egyszemélyes missziót.

A headseten keresztül megpróbálok kapcsolatba lépni a főhadnaggyal. Ha működik akkor elmondom neki hogy milyen helyzetben vagyok. Esetleg kérni még néhány embert erre a küldetésre. De a döntés rajta fog múlni: visszarendel a harcoló egységekhez vagy hagyja hogy felkutassam a fészket. Abban az esetben ha engedi akkor elmegyek arra amerre a Runner vitt volna de közben odafigyelek a környezettre nehogy meglepjenek.

//A halálsikolyt az Alienekre értettem. Mert biztos eltaláltak néhányat még ha nem is halálosan.//

214Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Vas. Márc. 16, 2014 3:07 pm

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe gránátja kérdés, hogy jó volt e vagy sem, mert nagy port kavart és nem igen lehetett látni. Elesett, vagyis fellökték, meg ilyenek és akkor tüzet nyitottak ráadásul, plusz a dög is, vagy talán dögök is megjelentek és kész káosz volt.
- Hé, marhák, én is itt vagyok! - üvöltötte Joe a porban fetrengve és próbálta kiszűrni ki barát és ki ellenség és megpróbált a dögökre lőni, hogy kotródjanak innét, hess innét, és remélte nem a társait lövi le ezzel a sorozattal.

215Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Vas. Márc. 16, 2014 4:34 pm

W.B.

W.B.

Joe
- Melyik rohadék baráti tüzezik! Melyik az f*szkalap!? – Valaki felordított a lövéseid után.
Ettől függetlenül alien sikolyok is vannak a levegőben a falloszkalapozás mellet. Fűszerezésnek pedig jó mély puska ropogás. Végül desszertnek újabb ütés a válladra.
- MOZGÁS! – Felkiáltással. Persze, hogy azaz ember, ki pár perce. – Futó lépés!

Wolf
- Takarodás mindenki vissza a rajhoz! Nincs magán akció! Fogyatékosokkal vagyok körülvéve? – Röviden lefordítva, az hogy nem. – FUTÁS! Lőjétek már ki a pengést!
Tüzérség nem állt le a terület lövésével. Egyik lövés közel hozzád csapódott be. Lökéshullám egy sziklának neki vágott, majd valami megragadott és beléd rúgott. A százados.
- Mozgás lusta marha! – Ezzel meglökött, hogy lendülettett adjon a rohanáshoz.

Gordon
Alapvető pár hetes katonai kiképzés után az EXO ruhával felpateroltak egy Razziára. Legkülönfélébb katonák voltak ott. Bevizelő újoncok, meg mindenre legyintő veteránok. Ryushi volt a cél.
Első pár napon nem küldtek le téged. Végül rögtön csatatérre tettek ki. Röviddel elmondták a tervet.
Előretolt táborból gyalogsági támadás indul. Majd a kanyon egy bizonyos pontján ti járművekkel csatlakoztok hozzájuk. Bár még nem adták ki az indulás parancsot. Közel egy tucat harci egység várja az indulást. Hat EXO és hat különféle páncélos.

216Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Vas. Márc. 16, 2014 5:36 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Az alapkiképzés után felküldtek egy Razziára. Azt mondták, hogy Ryushi az úti cél. Sok katona volt a hajón. Köztük hat EXO és hat tank. Először a gyalogos utánpótlást küldték a táborba majd mi is megérkeztünk. Az eligazításon elmondták a tervet: egy előretolt táborból indul a gyalogos támadás mi pedig a tankokkal és EXO ruhákkal a kanyonban csatlakozunk hozzájuk ha minden jól megy. Az M4A3-ba belerakom az egyik alap lőszeres tárat, az M37A2-be is betárazom az alap lőszert, a 4 repeszgránátot és a kis acéldárdákat majd gyakorlok velük egy kicsit. Ezután ellenőrzöm az EXO ruhámat is és azzal is gyakorlok ha van rá még időm. Miután kész vagyok felkészülök az indulásra.

217Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Vas. Márc. 16, 2014 6:02 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

A főhadnagy visszarendelt. Mentem is vissza a többiekhez amikor hirtelen egy nagy robbanás rázta meg a helyet én meg a másfél méterre levő sziklának vágódtam. Szerencsére nem tört el semmim, a páncél felfogta a becsapódást. Ahhoz képest hogy nem az enyém jó párszor fogta fel az esésemet. Kezdek felállni de az oldalamba rúgott valaki. Nem fájt ugyan de nem is haragudtam érte. Ha a százados itt van akkor itt vannak a többiek is.

Megpróbálok az arcvonal elejére kerülni hogy legelöl legyek, vagy legalábbis közel a xenokhoz. A karabélyomba beleteszem a robbanógránátokat. A célom hogy a nagyobb célpontok ellen a gránátvetőt használom illetve a nagyobb xeno tömeg ellen. A ''magányos'' célpontok ellen a karabélyt használom. Ha nagyobb tömegben rohannának le belelövöm a tömegbe 1-2 gránátomat utána elkezdem a karabéllyal a lények lábát ellőni hogy kissé megállítsam őket.

218Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Hétf. Márc. 17, 2014 10:53 am

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe lövései többnyire célba találtak, többnyire. Azonban akadt bajtárs kiáltás is. Sajnos.
- Bocs, meghívlak majd egy sörre! - vigyorgott Joe és lőtt tovább és dögök rikoltása is hallatszott meg minden, szóval jó kis hentelés zajlott éppen.
Joe lőtt, majd a vállára csaptak, hogy kapkodja a seggét, na persze, hogy az a diktatúrás faszfej fickó volt, aki az előbb is piszkálta.
Ez a hobbija biztos, emberek baszogatása, ebből ötös lenne simán.
Joe felkelt.
- Persze, csak jó kedvemben lefeküdtem szunnyálni, mi? Kösz - morgolódott és tovább rohant a többiekkel, hogy folytassa az akciót.

219Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Hétf. Márc. 17, 2014 7:55 pm

W.B.

W.B.

Wolf és Joe
- Mozgás! Még több kilométer van!
Megnyugtató, hogy több kilométer van. Az még megnyugtatóbb, hogy mikor összetalálkoztatok, az egy rakétákkal szétlőtt ravager mellet történt.
Pár idegen, és azok sem éltek túl sokáig. Nem séta, futás. Azok a kilométerek így hamar elfogyhatnak. Feltéve, ha nincs ellenállás.
Feltevés érvénytelenné vált. Van még szufla az idegenekben. Újabb hullámuk támad. A kitines tömegben kékesfehér villanásokat robbanások követnek. Ezután nyitottak csak tüzet a tengerészek.

Gordon
Kommunikátor felreccsent. Általad ismeretlen parancsnok érdes hangja cirógatta meg a dobhártyádat. Már ha a rozsdás szöges baseball ütő testápolónak minősül.
- Megindulunk! A dögök figyelmét elvonják a gyalogosok! Itt mindössze nyolc gyalog jut hat tankra és hat exora! Minden ami xeno arra tüzet nyit! Föld alól is jöhetnek!
Kis zászló jelzi a vezér tankot. Ami tény hogy nem tank, mivel egy viharmadár csapatszállító. Még egy M577 APC van a tankok közt, ám a maradék négy már tényleg tank. Két könnyé és két közepes.

220Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Hétf. Márc. 17, 2014 8:18 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Újra találkoztam Joe-val. Nem is akárhol, egy darabokra robbantott hatalmas lény előtt. A nagy pengéi alapján egy méretes Ravager volt.
- Most látok először ilyen hatalmas rondaságot. de legalább halott.

A maradék 12 Alient ha jól számoltam azonnal leszedtük. Legyűrtük a védőket és megnyílt az út a fészekig. Az első vonalban próbálok maradni mint mindig. Egy újabb adag védő jött elő de számomra ismeretlen helyről lövések jöttek és becsapódott a tömegbe. A robbanások a kanyonban visszhangot vertek ami egyre halkult. Felhangzottak a Pulse Riflek, Smartgunok és egyéb lőfegyverek a kitines fal felé röpítve a repülő halálgolyókat. Jómagam kilőttem egy gránátot oda ahol a legnagyobb a tömörülés, majd a túlélőket kezdem ott aprítani, újabb kilőtt gránátot a többi xenora majd újabb sortűz. Másra nem maradna úgysem időm mert több tucat fegyverből lövöldöznek rájuk.

221Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Hétf. Márc. 17, 2014 8:26 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Rövid idő után egy parancsnok szólal meg a kommunikátorban érdes hangján, hogy megindulhatunk. Egy viharmadár vezeti a sort (gondolom nem vízágyúval felszerelve), ezenkívül van még egy M577-es APC, kettő könnyű, két közepes tank és persze az EXO ruhák. Nem kis tűzerő. A biztonság kedvéért előkészítem az EXO bal karján a lézert a jobbon pedig a dupla minigunt ha esetleg megpróbálnának meglepni az idegenek és ha tudok beállok a bal szárnyra, hogy ott tudjak védekezni. Ha pedig valami nagyobb vagy esetleg szívósabb jönne abba belerepítek egy rakétát, bár azt csak végszükség esetén mert nem nagyon akarom idő előtt elpazarolni az összes lőszeremet.

222Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Kedd Márc. 18, 2014 10:33 am

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe találkozott ismét Wolffal.
- Helló cimbora! - vigyorgott. - Na, ja - örült Joe is , hogy döglött a dög, nem lenne egészséges, ha élne.
Kellemetlen meglepetés és élmények halmaza lenne az egész, de szerencsére így már ártalmatlan dög kupac az egész és nem kell tartaniuk tőle.
Ismét jönnek a dögök, milyen meglepő.
Jönnek, meghalnak, csend, jönnek, meghalnak, csend és újból jönnek, végelláthatatlan körforgás ez, mintha nem akarna megszűnni.
Joe lőtt és remélte telibe kapja az egyik rusnyaságot.
Jó lenne, eggyel kevesebb dög lenne a világon és máris boldogabb lenne mindenki.

223Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Kedd Márc. 18, 2014 4:56 pm

W.B.

W.B.

Joe és Wolf
Egyel kevesebb dög és boldogabb mindenki? Egy xenomorph nem lesz boldogabb, ha lelövik a cimboráját, sőt!
- Nem megáll! Előre! – Főhadnagy nincs megelégedve a haladási ütemmel. Ó de még mennyire nincs! Neki rohant vállal egy idegennek, majd kirúgta a lény lábait és pofáját szétlőtte. Következő idegen pedig megvált a derekától, hála annak a fekete kardnak. Harmadik idegen megdermedt egy pillanatra mikor karddal felé mutatott. Egy pillanatig megállt, ám utána ugyan úgy rohant tovább. Ő sem élt tovább. Ment szeletelve a levesbe. – Mozgás már!
Idegenek szétszéledtek. Némelyik a sziklafalra felrohant, mintha az is vízszintes felület lenne. Némelyik sziklák mögött húzódott meg, mások pedig fedezékről fedezékig rohantak, hogy úgy kerüljenek közelebb az katonákhoz.

Gordon
Ha feltűnt egy idegen azt az APC húsz millise leszedte, vagy egyik tank gépágyúja. Ám a magas kanyon falak közt új probléma merült fel. A szikla falon és párkányokon rohangáló idegenek még nem jelentenének komoly gondot, ha nem lennének képesek köpni. Ám tudnak.
Katonák megpróbálják őket leszedni, ám a tankok lövegei nem képesek olyan szögben tüzelni. Az idegenek pedig könnyűszerrel visszahúzódnak a szikla párkányokon a lövések elől.

224Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Kedd Márc. 18, 2014 5:26 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Hogyha egy xenomorph megpróbált frontálisan támadni abból nem maradt sok, viszont egy jó pár felmászott a kanyon falára és onnan köpte a savat. Sajnos hatásos módszernek bizonyult mivel a tankok nem tudták rájuk irányítani a fegyverzetüket, a többi lövés elől pedig könnyen visszahúzódtak. Megpróbálok egy helyet találni ahova az EXO ruhának hála már fel tudok ugrani. Hogyha van ilyen hely akkor megpróbálom abból a szögből lelőni őket (minigunnal lézerrel vagy lángszóróval a távolság szerint), ha pedig nincs akkor a lézerrel próbálom (a lövése gyorsasága és a lehetőség miatt, hogy átégetheti még a búvóhelyeiket is), és ha még ez se jó akkor egy-két rakétával próbálom jobb belátásra bírni őket remélve, hogy társaim is hasonlóan tesznek.

225Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Szer. Márc. 19, 2014 8:07 am

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe ment, irigykedett a főhadnagyra.
- Persze, neki könnyű. Van kard, pisztoly, fegyver, minden szar, jó skilles is biztos... ehh... mi meg itt kaptatunk skilltelenül, nem csoda, hogy meghalunk - morgolódott. - De remélem nem dobjuk fel a talpunkat - és ment tovább.
Látta a dögök szétszéledtek meg minden, ez jó is meg rossz is.
Jó, mert végre feladták lehet, rossz mert rossz.
- Most meg bújócskázhatunk velük - morgolódott és célba vette az egyik sziklán lévőt. - Essél már le, te barom! - üvöltötte neki és remélte engedelmeskedik.

226Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Szer. Márc. 19, 2014 10:13 am

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Nem értem a főhadnagyot. Azt akarja hogy gyorsabban menjünk de előttünk ellenség. Muszáj megállnunk hogy jobban célozzunk és tartsuk a távolságtól a xenoktól. Felőlem rohamozás közben is lőhetünk de így a veszteségek is nagyobbak lesznek talán. Amúgy is minek siessünk? Az idő nekünk dolgozik, ellenséges csapatok nincsenek a közelben hogy bombázzanak, lőjenek stb minket. A főhadnagynak könnyű: van egy nagy fekete kardja ami saválló így tökéletes közelharci fegyver. Ha minden jól megy akkor az akció után megtanulok mindent ami egy rejtett penge elkészítéséhez kell.

A maradék ellenség szétszóródott. Előre kell tovább mennünk de közben bármikor oldalba támadhatnak minket. Valószínűleg az utóvéd feladata lesz a vonalunk megtisztítása. Jómagam azokat a lényeket fogom lelőni amik most a falon másznak. Elég ha kicsivel a fejük felé célzok mert mire a lőszer odaér már a xeno feje is ott lesz, a fedezékbe bújt ellenséget pedig ha engedélyezik akkor robbanó vagy gyújtó gránáttal fogom kifüstölni.

227Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Szer. Márc. 19, 2014 4:29 pm

W.B.

W.B.

Gordon
Volt megfelelő kiszögellés a kanyon falán. Kicsit megrogyott az EXO súlyától. Még egy kis súlytól lehet már leszakadna. Így a hírtelen mozdulatok sem túl bölcs dolgok. Ám hirtelen mozdulatok nélkül az ember számára ez a sziklapárkány inkább egy tálca az idegenek asztalán.
Egy idegent sikerül eltalálni a gépágyúval, ám a társai szétszéledtek. Ez jó, mivel jó pár xeno így a katonák számára könnyű célponttá váltak. Ám jó párra nincs a katonáknak rálátásuk, ezek az idegenek téged spéciztek ki. Öt vagy hat lehet. De lehet nyolc is, mivel mindig valamelyik fedezékben van. Csak egyik feje nagyobb, mint a többié és neki vannak csak sárgás hólyagjai a fején. Többi viszont kistermetű sima idegen, viszont piszok fürgék.

Joe és Wolf
Joe és Wolf jó pár dögöt leszedett. Óvatlanabbakat.
- A rohadt! – Ezzel a főhadnagy visszafutott elölről. – SADART!
Mért is fut vissza? Négy méter magas fekete páncélú idegen lohol mögötte, kézfején egy-egy hatalmas ezüstös pengeszerű karom. Újabb ravager. Egy rakéta süvített fel a levegőbe, valaki indította a SADAR rakétáját. Levegőben a rakéta hírtelen talaj felé vette az utat. Pontosabban a ravager felé. Utolsó pillanatban a ravager előrevetődött, így a rakéta a földbe csapódott, a lökés hullám miatt a lény pedig elesett, egyenesen a katonák közé.
Egyszerű ne legyen az élet. Máris feltápászkodni készül, bár tenyerek híján a nagy pengékkel ez neki nem túl egyszerű.

228Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Szer. Márc. 19, 2014 8:41 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Sikerült párkányt találni a sziklafalon és leszedni egyet, a társaimnak pedig pár másikat is, viszont a maradékot nem látják a katonák és a dögök engem vettek célba. A legtöbb sima dron, viszont egyikük egy köpésre specializált egyed volt. Megpróbálom nem közel engedni az alieneket, a köpősebbet pedig minigunnal leszedni (vagy legalábbis sakkban tartani rövid sorozatokkal amíg gyorsan sikerül a többit leszedni és rákoncentrálni egyéb fegyvereimmel) és ha tudom eltalálni a sárga zacskókat. Ha pedig elhúzódik a harc és esetleg kifogyok a minigun lőszerből akkor egy „Elegem van!” felkiáltással leszedem egy (vagy több) rakétával (remélhetőleg pár másikkal együtt). A normális idegeneket távolról lézerrel míg közelről lángszóróval próbálom megölni és ha három vagy több idegen kerül robbanástávolságra egymástól akkor abbahagyom a savas lövését (ha még nem halott, ha már az lenne akkor úgyis lőném már a kis fejűeket a minivel is) és rakétát lövök közéjük, addig pedig lézerrel lövöm a nagyfejűt (ugyancsak ha még nem halott). Ha pedig esetleg odaérnének hozzám és túl nagy lenne a súly a sziklán akkor leugrok mielőtt leszakad és belelövök egy rakétát a volt helyemre.

229Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Szer. Márc. 19, 2014 10:01 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Ez nem is harc hanem kacsavadászat. Nincs ami megállíthatna minket! Pár óra múlva a táborban vagyunk és ünnepeljük a győzelmet. Utána mi lesz az már a fejesek dolga, remélhetőleg kivesznek a büntetőszázadból és talán tizedessé tesznek. Úgy gondolom kiérdemeltem ezt mivel bátran küzdöttem, a módszeremmel sikerült a xenok járatait beomlasztani (az más kérdés hogy úgyis rájött volna más is erre) illetve hogy az első vonalakban küzdök.

Az ellenség menekült, néhány a falakon mászva keresett menekvést de leszedték őket. Egy Drone próbált elfutni de 3 golyó szétlőtte a fejét, gyorsan jobbra fordítom a csövet ahol 2 runner volt. Egy térd lövés és eldőlt az elöl levő, a mögötte levő pedig felbotlott. Őket pisztolylövéssel végeztem ki. Az utolsót a 21. számú áldozatot szintén pisztollyal öltem meg.

Lényegében itt végeztünk de jött a főhadnagy és M83 SADAR után kiáltott. Komikusnak tartottam ahogy a főhadnagy után egy hatalmas nagy fekete lény megy 2 nagy pengével. Ezt kardozd le ne a kicsiket. Valaki indította is az anti-tank lövedéket. Remélem hogy M83AM SADAR AMAG volt az mert ellentétben a régebbi SADAR-okkal ezt a páncélosok személyzete nem éli túl, a jármű is teljesen megsemmisül. Sajnos nem találta el a lényt ami előre bukott de legalább egy ideig nem tudja használni a pengéit. Gyorsan kell cselekedni, kevesen tudják de 2 gyengéjük van ezeknek a Ravagernek: a nyakuk és a tűz. A Bravo Squad emberei nem véletlenül öltek meg több tucat Ravagert anno az LV-742-n.

Mi van ha kombinálom ezt a kettőt? Van 4 gyújtógránátom amit hozzávághatok egy aktivált robbanóval. A tűz így nagy lesz a nyakánál amit biztosan megérez, esetleg belehal. A gyújtógránátok egy kötegen voltak rajtam amit gyorsan levettem és odaillesztetem az utolsó előtti robbanógránátot. Aktiválom a robbanógránátot és a köteg gránát már repül is a nyak felé. Olyan mintha egy köteg gránátot dobnék a lánctalpakhoz vagy magához a tankhoz.

Biztosan megfogja érezni ezt, az égő tűz pedig egyhamar nem fog eloltódni. Ha nem is hal meg akkor legalább felhívom magamra a figyelmet. Így engem fog követni de a nagy teste most hátrány: nem tud gyorsan helyet változtatni oldalra így kitudom cselezni és elég időt szerzek hogy újratöltsék a SADARt akár többször is.

230Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Csüt. Márc. 20, 2014 7:38 am

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe ment Wolffal, hogy leszedjék a dögöket, párat sikerült is nekik, ez jó, jó buli így a téma, mert könnyedén győznek és haladnak tovább, mint a jófiúk.
Joe ment és ment, amíg a főhadnagy vissza nem rohant egy hatalmas döggel a sarkában.
Persze!
Mi kell még? Semmi nem mehet könnyen, ez bizonyítja ezt is, ezért jött ez a bazi nagy dög, rakétát kapott, de nem kapta telibe és eldőlt.
Joe elhátrált és lőtte a fejét ezerrel, biztonságos, egészséges távolságból, hogy meg ne haljon.

231Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Csüt. Márc. 20, 2014 8:34 pm

W.B.

W.B.

Joe és Wolf
Ravager nem adta magát könnyen, sőt nem is adta magát. Pengéi sziklát értek, talpai masszív talajt találtak. Így ekkora lénytől ilyen hihetetlen máris két lábon állás képtelenség, de megtette. Megpördült és ezzel Wolf alól a talaj kicsúszott. A böszme idegen farka fellökte.
Valahova jobb karjával suhintott. Csak a jobbal. Bal karján lévő pengéből egy méter hiányzik, szinte az egész penge.
Katonák próbálnak a lény elől kitérni. Amaz pedig kénytelen egy pengével harcolni.

Gordon
Gép nem volt elég gyors, egy runner a szikla falon végig futott és az exo hátára ugrott. Tudja, hogy bent egy ember van, ám fogalma sincs, hogyan férhetne hozzá. Az exo háti részét kaparássza a balga, ám hamar rá fog jönni, hogy máshol van a „titok” nyitja.


// Gordon, ne zárójelez, ne „ha”-z ennyit. Írd le mit szándékozol tennél, ne végtelen számú lehetőségeket írni. Plusz egy exo nem ilyen mozgékony. Ugyan olyan a mozgékonysága, mint a rakodó gépnek. //

232Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Pént. Márc. 21, 2014 10:19 am

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe tovább lőtt és látta, hogy Wolf elesett, mivel barátjának tartotta, ezért segítségére sietett és rádobott a dögre egy gránátot, remélve ezzel, hogy lefoglalja a robbanás a dögöt, bár valószínűleg csak egy szúrást fog érezni, vagy azt se.
Amekkora böhöm ez a dög, neki egy gránát meg se kottyían.
- Gyere - mondta Wolfnak Joe és felsegítette, közben tovább lőtte a dög fejét, amíg meg nem purcant, ami viszont sokára fog bekövetkezni, mert eléggé masszív, így kell jó pár múníció belé.

233Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Pént. Márc. 21, 2014 1:26 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Nem volt időm eldobni a gránát csomagot mert olyan hirtelenül kelt fel. A farka jó pár méterre repített el. Joe segített felállni amit megköszönök. A gránátcsomag még mindig nálam van és ha lehetőség van rá akkor megpróbálom a nyakához vagy az egyik lábához dobni (úgy hogy a lába szétrobbanjon de ha a lábához dobom akkor 2 gyújtógránátot kiveszik tehát 2 gyújtó és 1 sima gránát fog a lábánál robbanni, remélhetőleg a térdénél). A fő feladat hogy időt nyerjünk a nehéz gyalogságnak amíg szét nem lövik a lényt rakétákkal.

234Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Vas. Márc. 23, 2014 4:27 pm

Natasha Eicca

Natasha Eicca

// Üdv mindenkinek! Harcra fel! //

Felszerelés:
- M4A3 szolgálati fegyver + 5 tár (5 sima)
- Minigun
- M3 Hordmellény
- M10-es páncélsisak
- Egy yautja hosszú penge

A sivatagi túra után megérkeztünk a kanyon közelében lévő táborszerűségbe, ahol viszontláthattam a két jómadarat, Joet és Wolfot. Ők nem nagyon láttak engem, amúgy sem tudtam volna akkor lepacsizni velük, máshova irányítottak. Ám a dolgok alakulása úgy hozta, hogy megint csak a közelükbe kerültem. A csoportban masíroztam én is a kanyon felé. A harc során láttam, hogy Joe és Wolf a ravagerrel vannak elfoglalva, ám az exo ruhás társunknak is akadt gondja. Mivel hozzá közelebb álltam, az M4A3-t a kezembe kapva célba vettem a lényt, s a testét becélozva lőttem rá.(Gordon háttal áll nekem, teljességében látom a lényt.)

235Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Hétf. Márc. 24, 2014 6:30 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Egy runnernek sikerült az EXO ruhám hátuljára felkapaszkodni a sziklafalról. Szerencsére nem tudta hol kellene átfurakodnia magát a ruhán, hogy elérjen engem és a ruha hátulján próbált meg bejutni. Amilyen gyorsan csak lehet megpróbálok kiszállni az EXO-ból, gyors körbenézés után arra futni amerre kevesebb idegen van és ahogy lemászott a runner a páncélról megpróbálom az M37A2-vel rálőni a kis dárdákat és ha az kifogy akkor a sima sörétet. Ha akkora távolságra van a runner, hogy a sav nem fröccsenhet az EXO ruhára akkor megpróbálom ott szétlőni ahol a legnagyobb kárt tudom tenni benne az említett lövedékekkel.

// Ó és köszi, (még ha nem is direkt) hogy megvártatok és bocsi, hogy eddig nem írtam csak valahogy nem jutott péntek-szombat semmi eszembe. Szombat délután, vasárnap és most délelőtt pedig ugye kiesett. Neutral //

236Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Hétf. Márc. 24, 2014 8:15 pm

W.B.

W.B.

Gordon
Exo védő lemeze félre siklott és utat engedett a külvilágba. Az Exo igen, más viszont nem engedett. A csillagos ég és a kanyon falát pillantottad meg. Végül hátad fájdult meg. A szerpentin köves talaján találtad magad vérző bal vállal.
Ez nem volt jó ötlet. Runner kapott az alkalmon. Átlendített az Exod fölött és földhöz vágott. Nem is volt olyan ostoba.

Wolf, Joe, Natasha
Joe egy tárat kilőtt a semmire. A lény fejéről a golyók vagy lepattogtak, vagy felfogta őket a páncél. Robbanás sem sokat segített. Leszámítva, hogy megtántorodott a lökéshullámtól. Egy pillanat múlva már ismét visszanyerte egyensúlyát és felegyenesedett, ám közben felöklelte Natashát. Az a szikla bizony fájt.


// Natasha, benézted, mert Gordon kilométerekre van tőled. //

237Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Hétf. Márc. 24, 2014 10:05 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Jó pár golyó kapott gellert a Ravager fején. A robbanás mint vártam nem okozott neki nagy kárt csak kis időre megzavarta. Natashát a falhoz vágta, remélhetőleg nem lett semmi baja. Hol van már az a nyomorult SADAR-os?! Kiképzésnél biztos tanították hogy kell megtölteni egy ilyen fegyvert, egy képzett személyzet már vagy 2-3 alkalomszor lőtt volna az eltelt idő óta. Bizonyára a nehézgyalogság még úton van és nekünk tovább kell lekötnünk ezt a lényt. Az a tervem hogy becsalogatom egy réshez amibe én be tudok menni de ő beszorulna. Ha van ilyen egyáltalán akkor pár pisztolylövést eresztek belé hogy rám figyeljen és kövessen a résig ahol majd beszorul. Valószínűleg én is ott rekednék de ez másodlagos dolog, amúgy sincs ilyen hely a közelben. Szóval csak marad hogy lekötjük addig amíg érkezik valaki aki ki tudja lőni. Nem tűnik nehéznek: ha gyorsan változtatok irányt akkor kicsi az esélye hogy elkapjon/találjon.

238Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Kedd Márc. 25, 2014 9:09 am

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe lövése eredménytelen lett, nem baj, legalább megpróbálta. Ebből is tanul az ember, így legközelebb remélhetőleg nem fogja fecsérelni a lőszert ilyesmire, de akkor mit csináljon?
Mindegy, meglátta Natashát, most felé rohant, hogy segítsen neki, remélte nem lesz baj és időben oda ér.
Közben ügyelt arra, hogy ne kapja el a dőg se őt, se Natashát, aztán majd elemenkülnek, vagy elhátrálnak.

239Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Csüt. Márc. 27, 2014 7:13 pm

W.B.

W.B.

Natasha mozdulatlanul feküdt a szikla tövében. Lélegzik de eszméletlen. Joe pár kis kavicsot kapott a tarkójába, miket a nagy dög felvert. Majd jött a hab a tortára. Ama szikla mi alján Natasha fekszik, trónosul szolgál egy idegennek. Csak most érkezett a feketesége. Mozgás képtelen Natasha nem foglalkoztatja, ám Joe igen. Ám mégis valami miatt habozik, de nem sokáig és Joera fogja veti magát.
A ravager nem fektetett sok erőforrást Wolf üldözésébe. Hamar másik célpontot kereset, bár karjaival nem sokat ér jelenleg, így farkát és száját próbálná használni, ám ő nem erre született.

240Hegyek által ölelt kanyon - Page 8 Empty Re: Hegyek által ölelt kanyon Csüt. Márc. 27, 2014 9:40 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Ennek a harcnak nincs semmi értelme: én nem tudom megölni és ő nem tud megölni. Rálőhetek pár sorozatot de ez olyan mintha egy tank frontpáncéljára lőnék. Úgy tűnik nem akar fogócskázni, én nem jelentek rá veszélyt és ezt ő is tudja, gondolom most a tömegben akar vérontást végezni, főként azokat a katonákat akarja megölni akik átütik a páncélját. A baj csak az hogy szakaszonként van 1-2 nehézfegyver (gondolok itt mesterlövész, anti-tank és légvédelmi rakéta) de mi század méretű támadást hajtottunk végre tehát max 12 nehézfegyveres biztos van.

Fel kellene döntetni ezt a behemótot, egy időre nem tudna felkelni a baj csak az hogy keresni kéne két olyan pontot amire a kötelet rá lehetne erősíteni és még találni egy elég erős kötelet. Utána már csak magamra kell vonnom a figyelmét, a kötélhez csalni és remélhetőleg nem veszi észre a csapdát és felbukik. Vagy agyon kellene nyomni egy nagy sziklával, csak a feljebb levő sziklát kellene leomlasztani de ez időigényes és nincs rá elég robbanószerem. Mióta katona vagyok most először érzem hogy nem tehetek semmit.

Amúgy sem az én dolgom ezekkel a nagy bestiákkal hadakoznom, a SADAR-os vagy rohadt lusta újratölteni vagy nem tudja telibe találni a lényt. És mért érzem úgy hogy csak én meg Joe küzdünk vele? Legalább 80 gyalogos van még itt rajtunk kívül. Érdekes hogy az élcsapat kilőtt már egy Ravagert de ezt nem tudja, talán mert nem is ők lőtték ki hanem a tüzérség vagy a légierő? Megvan! Tüzérségi ütegekkel szedjük szét de ehhez a katonáknak vissza kell vonulniuk egy kicsit miközben néhány embernek itt kellene maradnia lekötni a lényt. Annyi ötlet de egyiket sem tudom megvalósítani mert vagy túl időigényes vagy nincs meg hozzá a kellő rangom/befolyásom. Tudják mit? Én elég ideig játszottam a lénnyel hogy megérkezzenek a nehézfegyveresek és kilőjék, amúgy sem figyel már rám a Ravager tehát mehetek a kisebb xenok ellen.

Arra fordultam amerre a Ravager ellökte azt a nőt. Innen nézve mozdulatlannak látszik. Joe odament hogy kivigye innen de egy xeno meglepte. Még láttam hogy ugrani készül, én ahogy bírtam közelebb mentem, ha elég közel vagyok hozzá akkor megpróbálom még röptében szétlőni. Ha már késő akkor megpróbálom úgy leszedni hogy Joe-ra ne fröccsenjen sav de ha nem szorul segítségre )ez pillanatok alatt eldől mert ha a xeno meghal értelemszerűen nem kell segítség). Utána odamegyek a mozdulatlan nőhöz hogy megnézem él-e még és ha igen akkor megpróbálok segíteni rajta ha megsérült. Majd visszamegyek és megkeresem a főhadnagyot és megtudakolom van-e valamilyen terve és ha nincs felvetem hogy tüzérségi tüzet lőjünk rá miután néhányan elcsalták innen de ezt a tervet akkor vetném fel mikor teljesen nincs más mód.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [8 / 16 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.