Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Általános társalgó - Page 33 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Általános társalgó - Page 33 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Általános társalgó - Page 33 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Általános társalgó - Page 33 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Általános társalgó - Page 33 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Általános társalgó - Page 33 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Általános társalgó - Page 33 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Általános társalgó - Page 33 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 33 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 33 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Általános társalgó

+50
Yeggdra’sil
Dean Backett
Parancsnok
Joe Comform
Sasszem
Heca'thei
Wargor
Bar'kha
Könyörtelen Bélrágó
Vash
Natasha Eicca
R'ka N'ritja
Antal Nimród
Steg-'in
Anita Cuccsy
George Crysmann
Daedric
Árny
Nat'ka'pu.
Akira Kazama
Riak'ja
Kínzó
Draquo
Bishop
Gaun'di
Péter Ezredes
Rey'derwa
Basil'isk
Nyikolaj Kerenszkij
Andrew Fox
George
Tövis
Than-guan
Zúzó
Éjlopó
Préda
Halál
Flexys
Riddler
Rémálom
Csonkító
Malakh'aij
Jehdin'nagara
Gyilkos
darakon
Koncoló
Thomas Martinez
avpwar
La'yyk
W.B.
54 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next

Go down  Üzenet [33 / 34 oldal]

961Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Kedd Jan. 29, 2013 9:24 pm

W.B.

W.B.

Milyen kaland, hol?

962Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Szer. Jan. 30, 2013 5:41 pm

Bar'kha

Bar'kha

Sasi karimon Péter Ezredes vezet egy kalandot, meg thla'locnak. De egy ideje egyikük sem mutatkozik én meg nem fogok azon izgulni, hogy most méltóztatnak-e feltolni a képüket vagy sem. Inkább kilépek a kalandból, ha meg levonás akkor levonás.

http://www.aludus.qwqw.hu

963Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Szer. Jan. 30, 2013 6:36 pm

W.B.

W.B.

De hol van az a kaland?

964Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Szer. Jan. 30, 2013 6:43 pm

Bar'kha

Bar'kha

Új-Éden. Mélyerdő.

http://www.aludus.qwqw.hu

965Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Szer. Jan. 30, 2013 7:31 pm

W.B.

W.B.

966Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Szer. Jan. 30, 2013 8:02 pm

Bar'kha

Bar'kha

Tudom, de én akkor is Thla'locra várok, mert amíg nem tudom, hogy teljesen aktív-e, addig nem írok semmit.

http://www.aludus.qwqw.hu

967Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Szer. Jan. 30, 2013 10:17 pm

W.B.

W.B.

Bar'kha írta:Tudom, de én akkor is Thla'locra várok, mert amíg nem tudom, hogy teljesen aktív-e, addig nem írok semmit.

És ezért áll az a ki****** kaland.
Igazából a mesélő törölhetné a kalandot ha senki nem ír 3 napon belül. Egy kőr maximum 3 napig tart. De jó lenne ha betartaná MINDENKI a szabályokat. Nem véletlenül vannak.

968Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Jan. 31, 2013 12:08 am

Halál

Halál

Én sem értem, hogy mi folyik itt! Az én kalandomba is csak Préda ír szó nélkül! A többieknek miért kell szóvá tennem? Egyáltalán miért mondták, hogy játszanak, ha nem is akarnak!?
Hát tudjátok..! Ennyi volt! Most már nem fogok jószívű lenni! Pénteken írtam a kalandba, a játékosok meg már többször is voltak fent! Aki utoljára volt fent, az is vasárnap volt! VASÁRNAP!!!! Ha 3 naponta is felnéznek legalább... Számoljunk minden naphoz 12 órát.. abban a 12 órában naponta... reggel nyolctól este nyolcig... Nem lehet abból a tetves 36 órából 5-10 percet arra rászánni, hogy írjatok?! Ilyen nehéz lenne?! (tisztelet a kivételnek)

969Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Jan. 31, 2013 12:35 am

Éjpenge

Éjpenge

Egyetértek Halállal. Ahogy elnézem a kalandokat, egyik fele áll, a másik fele pedig inaktív. Én szerencsére nem panaszkodhatom, sőt Deant dicséretet érdemel. Mindig ír, ráadásul facebookon is el tudjuk érni egymást, ha ment a post.
Halál, igazat adok, 36 órából azt az 5-10 perc igazán nem sok ! Az előtörimet a telefonomon írtam, sok esetben most is onnan írok ! Ha én munka mellett, tanulás mellett, barátok és barátnő mellett tudok írni, akkor szerintem sokan mások is tudnának. Mitől halottak a kalandok ? Egy kis törődést az accountokkal, ha már sokan megírták és elfogadtatták az előtörijüket !

Egyébként W.B. támogatom az ötleted !

970Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Jan. 31, 2013 12:54 am

Halál

Halál

Köszönöm a megértést! Smile
Látom valaki érti, is, hogy mit mondok.

971Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Jan. 31, 2013 8:14 am

Vash

Vash

én is értem amit mondasz Smile
én biztonsági őrként melózok, reggeltől estig,de mindig tudok írni Smile

972Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Jan. 31, 2013 9:02 am

Éjpenge

Éjpenge

Vash, ez igencsak dícsérendő ! Csak így tovább !

973Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Jan. 31, 2013 9:36 am

Vash

Vash

igaz néha elég gyengére sikerednek XD Very Happy de hát ez van, 12-13 óra meló után este 10-kor már nem annyira penge az ember Sad

974Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Jan. 31, 2013 9:39 am

Éjpenge

Éjpenge

Erre azt ajánlom, hogy meló közben gondolkodj el rajta mitszeretnél. Lefirkantod egy kis papirosra, majd mikor hazaérsz kijavítod a hibákat és postolsz. Én is így csinálom Smile

975Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Jan. 31, 2013 9:55 am

Vash

Vash

ez elméletileg jól hangzik, csak sajnos nem kivitelezhető, mert H&M üzletbe vagyok biztonsági őr,napi 2-szer fél óra pihenővel, ami elmegy azzal h kajolok, meg megyek ki rágyújtani Very Happy
de amikor nyugi van akkor persze gondolkodok h mégis mit írjak

976Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Jan. 31, 2013 2:52 pm

Halál

Halál

Én is így csinálom! Ez a legjobb módszer szerintem. Elvégre, ha már egy kicsit elgondolkodik az ember... Evés közben is akár. De nem is kell leírni, elég ha összegyűjti a gondolatait fejben. És az már elég alapot ad, hogy otthon, akár lefekvés előtt, még le lehet írni. Elvégre, aki regisztrált, az nem olyan, aki heteken át, pihenés nélkül melózik valamit és alig van szabadideje. Pláne 5 nap alatt. 5 nap alatt biztos akad mindenkinek egy 5 perce arra, hogy kitalálja mit ír és be is tudja gépelni. Szerintem.

977Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Jan. 31, 2013 5:23 pm

Bar'kha

Bar'kha

Én a suliban amgyar órán szoktam vázlatolni, vagy csak gondolkodni. De a legtöbb jó ötletem akkor jön, írás közben. Az az egy oldalasra sikeredett posztom is az Új Nemzedékben menet közben nőtte ki magát.
Én most 0-ba járok, magyarul minden héten van valamiből nagy doga, nagyobb felelés, hogy beérjük és jövőre új tananyagot vehessünk. Mégis érdekes módon naponta többzsör sikerül feljönnöm. Amúgy nem értem, mi a fene történt Thla'loccal, régen valahányszor feljöttem, Ő midnig itt volt, de tényleg, mert chaten beszélgettünk.
Mindegy, én elnézést kérek, ha rosszul csináltam valamit vagy ne szóltam időben, mentségemre legyen mondva, Bar'khával midnig időben írtam, Sasszemmel meg azért nem, mert a mesélőm gyakran eltűnt akár két hétre és a végén a játékkedvem si elment, ugyanis mikor megjött, sietségében csak összedobta az írást, néha nem is értettem benne a logikát...

http://www.aludus.qwqw.hu

978Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Pént. Feb. 01, 2013 12:26 pm

Halál

Halál

Ennyi... Időt mindenre lehet szakítani, csak akarni kell!
A másik dolog viszont, hogy...

Az hogy lehet, hogy a vízalatti (xeno) kalandra a hat darab jelentkezőből (Préda, Tövis, Zúzó, Démon, Kínzó és Éjlopó), csak Préda aktív? Jelentkezzetek a mihamarabb, mert így nem sok értelme van a kalandnak! :/

// Kalad adatlapja //

979Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Pént. Feb. 01, 2013 7:50 pm

Bar'kha

Bar'kha

Én is azt nézem, hogy hogy elmaradoznak az embörök...azaz élienök...

http://www.aludus.qwqw.hu

980Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Feb. 02, 2013 1:12 pm

Halál

Halál

Csak azt nem tudom, hogy hová tűntek.. Szinte mind egy szálig felszívódtak... :/

981Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Feb. 02, 2013 2:46 pm

Bar'kha

Bar'kha

Én már nem mondok semmit...

http://www.aludus.qwqw.hu

982Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Vas. Feb. 03, 2013 6:51 pm

Bar'kha

Bar'kha

Vajon ha csinálnának egy 3. AvP filmet, beleraknának valamit a könyvekből, képregényekből, vagy akár fanficekből?

http://www.aludus.qwqw.hu

983Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Vas. Feb. 03, 2013 8:13 pm

W.B.

W.B.

AvP1 film eredetileg az AvP Prédát filmesítette volna meg. Csak az Alien4 miatt nem lehetett megcsinálni. Ezért hasonló sémára épülő filmet csinált a rendező, ráadásul az Alien trilógiának előzményt adott.

984Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Vas. Feb. 03, 2013 9:31 pm

Halál

Halál

Nem az alien 4 miatt. A szerzői jogok kifizetése miatt nem csinálhatták meg.

985Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Vas. Feb. 03, 2013 11:49 pm

W.B.

W.B.

Én mikor interjút olvastam ott az alien4-re hivatkozott a rendező bá. Lehet mid kettő.

986Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Feb. 04, 2013 11:15 am

Halál

Halál

Lehet..... De én inkább a szerzői jogokra gyanakszom. Film, Filmet nem szokott kiütni. Lásd például a Batman és a Sötét lovagot.

987Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Feb. 04, 2013 11:27 am

W.B.

W.B.

Aki olvasta a Prédát és a hozzá tartozó könyveket, főleg az Őrjöngő halált, az észre veheti, hogy logikailag márpedig kiüti.
Préda még elmenne az Alien4 mellé. Háború... már nem mert megemlítik a földi háborút, Őrjöngő halál már nem kompatibilis az Alien4-el, mert idegenekre specializálódott osztag van benne, mit a WY irányít. Vadászok bolygója... már a sokadik alien kísérletet láthatjuk benne.

Szerzői jog szerintem annyira nem para, inkább ez. Most logikailag... kaptunk egy jó és gyenge AvP filmet. (Alien4 miatt.) Holott kaphattunk volna egy trilógiát és még egy alien filmet.
Teljesen mindegy az AvP1 film az AvP trilógiára épít, sőt Alien trilógiás és Alien3-as kérdésre is választ adhat.

Maradjunk annyiban, hogy így is jó előzmény az AvP1 film. Lehet talán így jobb is.

988Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Kedd Feb. 05, 2013 10:46 am

Halál

Halál

Hát nem tudom.. Egy AvP trilógiának jobban örültem volna... Nem mondom, hogy rossz film, mert jó! De azért jó lett volna a trilógia is.

989Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Feb. 07, 2013 6:46 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

Én már jó ideje a Vadászok bolygója után kajtatok, 1ébként a préda képregény borítója ha jól tom pont a könyvből ismert vadászok bolygója borító van. Na de a xeno kalandról is annyit, h ezért állt le mert ilyenkor sztem másik dimenzióba teleportálnak...

990Általános társalgó - Page 33 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Feb. 07, 2013 6:50 pm

W.B.

W.B.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [33 / 34 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next

Similar topics

-

» Inaktív
» Általános társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.