Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Vad dzsungel - Page 3 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Vad dzsungel - Page 3 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Vad dzsungel - Page 3 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Vad dzsungel - Page 3 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Vad dzsungel - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Vad dzsungel - Page 3 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Vad dzsungel - Page 3 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Vad dzsungel - Page 3 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Vad dzsungel - Page 3 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Vad dzsungel - Page 3 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Vad dzsungel

+6
Bar'kha
Vash
R'ka N'ritja
Akira Kazama
Yeggdra’sil
Wargor
10 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Üzenet [3 / 4 oldal]

61Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Kedd Dec. 09, 2014 10:21 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Gyorsan kikerülted a rád ugró idegent. Viszont a farkával épp hogy el tudta érni bal lábad, farka rácsavarodott és kihúzta alóla a talajt. Eséses közben látod ahogy társaid próbálnak segíteni neked de egy termetes PredAlien ugrik közétek, nem szándékozik támadni hanem csak távol akarja tartani a yautjákat. Eközben te érzed ahogy elkezdenek húzni, mindkét lábadon ott van a savvérű fekete keze, nem akar megölni téged, nem, annál jóval fájdalmasabb dolgot akar csinálni veled: egy új fajtársat kinevelni belőled. De úgy tűnik hogy megfeledkezett arról hogy nem vagy teljesen fegyvertelen.

62Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Pént. Dec. 19, 2014 5:30 pm

Basil'isk

Basil'isk

Kikerültem a támadó idegent, de sajnos a farka rácsavarodott a lábamra és kihúzta alólam a talajt, így egy nagy puffanással estem el. Még láttam, ahogy a többiek segíteni próbálnak, de egy PredAlien ugrott elő a semmiből és feltartotta őket.
Érzem, hogy valami elkezd húzni, az az idegen volt az, amely fellökött a farkával. Pontosan tudtam, hogy mit akar velem csinálni. A lábamat jelenleg nem tudom használni, mert a lény kezei rajtuk vannak. Az egyetlen esélyem az, hogy valahogy megpróbálok felülni és megsebezni. De mivel a lábamnál fogva húz a fészek felé, ezért kicsit nehézkes lesz ezt megcsinálnom, hogy elengedjen.

63Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Hétf. Dec. 22, 2014 11:28 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Bár gyorsan próbálkoztál mégsem sikerült végrehajtani terved, a savvérű rájöhetett hibájára így most esélyed sincs szabadulni, valami kemény ütést érzel és látásod elkezd halványulni, miközben próbálsz az agyadra boruló köd ellen küzdeni még látod hogy a hegy egyik barlangja felé cipelnek. Aztán végkép sötétség borul rád.

Valamikor később amik lehetnek percek, órák vagy napok is, nem tudod megítélni a sötétben. Talán ha a sisakod felvennéd akkor látnál is valamit de így csak körvonalakat látsz. Érzed hogy lábaidnál hever a sisak, de egyből feltűnik hogy nincs előtted tojás vagy döglött arctámadó, ez talán jó jel?

64Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Kedd Jan. 13, 2015 1:44 am

Basil'isk

Basil'isk

//Bocs a kimaradásért. Egyébként tegnap akartam volna írni, benne volt a napirendemben, de a nap nagy részét TV-zéssel töltöttem, mert nagy volt az unalom.//

Akárhogy próbálkoztam, nem tudtam szabadulni. ,,Biztos rájöhetett a hibájára?" Valami kemény ütést éreztem és elkezdett halványulni a látásom, még látom, hogy egy barlang felé cipelnek, aztán nem tudni meddig, elsötétült a világ.

Magamhoz térek, de csak körvonalakat látok, érzem, hogy a sisakom a lábamnál van. De egyvalami feltűnt nekem: Nincs előttem se tojás, se döglött arcmászó.
Ez jó jelnek ígérkezett, így gyorsan kiszabadulok a szerves anyag béklyóból, felveszem a sisakomat és savvérű észlelésben pásztázom a barlangot.
,,Lehet, hogy a savvérűek még nem hoztak létre tojást vagy éppen ellenkező esetben, létrehoztak többet is, de azokat a barlangon belül egy másik teremben tárolják, így az arcmászó csak átjön a tojáskamrából és ráveti magát az áldozatára."
Akárhogy is, ki kell jutnom innen, csak előbb még meg kell állapítanom, hogy nincs e veszély.

65Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Szer. Jan. 14, 2015 9:29 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Sisakod segítségével már láthattál, a falak határozottan arra vallanak hogy egy barlangban vagy. Egy nagy üres és emberi viszonylatban kísérteties barlangra, de egy yautja aki már többször nevetett a Fekete Harcos képébe ennyitől nem rezel be, bátran halad tovább. Hamarosan egy kör alakú arénába érkezel, a falakat yautjákat megörökítő szobrok díszítik, de vannak itt más fajokról is, mégpedig 'mberről, kemény húsúról, illetve néhány általad még soha nem látott faj. Az aréna közepén található egy díszes lándzsa, a gond ott kezdődik hogy bizonyára elindít egy mechanizmust ha elveszed, de nem is muszáj elvenni mert egy nagyobb kapu kivezet innen.

//Nem baj, a vadászidény újra elkezdődött aminek a leendő áldozataid nem fognak csak örülni//

66Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Pént. Jan. 16, 2015 12:03 am

Basil'isk

Basil'isk

Savvérű érzékelő módban észrevettem, hogy egy barlangban vagyok. Emberi viszonylatban kísérteties barlangban. Ez engem nem zavart, mivel egy yautja, aki már többször a Fekete Harcos képébe nevet, nem rezel be itt.
Egy kisebb folyosón átmenve egy kör alakú arénában találom magam, a falakon yautja szobrok vannak, de még 'mber, savvérű és nálam még nem ismert lények szobrai is voltak. Az aréna közepén volt egy eléggé díszes lándzsa is.
Odamegyek és fél percig nézem a fegyvert majd el akartam venni, de valami visszatartott belül, lehet hogy beindít valami mechanizmust, ha elveszem a fegyvert. Ezért ott hagytam és a nagy kapu felé veszem az utat. Lehet, hogy már közel van a kijárat és a fegyvereimet is vissza tudom szerezni, ha a járat másik végén a sziget van. De lehet, hogy egy másik helyre lyukadok ki, de mindegy, a lényeg az, hogy most kijussak innen.

67Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Vas. Jan. 18, 2015 8:02 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Átmész a kapun, jóval világosabb van itt így észreveheted hogy a falakat képek díszítik, yautjákat ábrázol ahogy yautjákkal harcolnak. Egy nagyobb képen pedig láthatod ahogy az egyik vadász kemény húsúakat irányít, tovább már nem nézheted a képeket mert nevetést vélsz hallani, utána beszédeket de nem érted. Fegyvertelen vagy, ezért is döntöttél úgy hogy inkább elmész innen. Jó pár termen rohansz át mire nekiütközöl a semminek, mintha egy láthatatlan falba ütköztél volna belé. De az igazság ennél rosszabb, érzed a jellegzetes pézsmaillatot ami egy yautjára vall, de akkor hogyhogy nem látod őt pedig egy normális álcázó berendezés nem ennyire tökéletes. Hacsak nem arról van szó hogy az itt levő vadász olyan álcázót használ ami teljesen láthatatlanná teszi, akár az orrod előtt is lehet anélkül hogy látnád. Pillantásod gyorsan egy fegyverekkel ékesített falra téved, azon belül is az ismerős saját fegyvereidre.

68Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Pént. Jan. 23, 2015 8:49 pm

Basil'isk

Basil'isk

Átlépve a kapun már egy jóval világosabb terembe értem és észrevettem, hogy itt már nem szobrok vannak, hanem képek. A képek mind yautjákat ábrázolnak amint más yautjákkal harcolnak. Volt ott egy nagyobb kép is, amin egy vadász savvérűeket irányít.
Ekkor nevetést hallok, de az az utáni beszédeket már nem értettem. Mivel a csuklópengén kívül nem volt más fegyverem, ezért elmegyek a képteremből. Több termen át rohantam, amikor nekiütközök a semminek és elesek, teljesen olyan volt ez, mintha láthatatlan falba ütköztem volna.
De sajnos nem ez volt a helyzet, a jellegzetes pézsmaillatból már tudtam, hogy egy yautjába ütköztem, de valahogy nem látom őt. ,,Ez hogy lehet? Egy álcázó berendezés nem lehet ennyire tökéletes!? De lehet, hogy olyan berendezést használ, aminek hála, teljesen el tud tűnni és még a yautja látásmóddal sem lehet észrevenni?"
Elnézek egy másik irányba és a pillantásom megakad egy fegyverekkel teli falra. A sok fegyver között felismertem a saját fegyvereimet is. ,,Szóval ide hozták el a fegyvereimet! Lehet, hogy ezt a vadászt le kell győznöm, úgyhogy gyorsan magamhoz kell vennem a fegyvereimet."
Felállok és gyorsan odamegyek a fegyverekkel teli falhoz és magamhoz veszem a saját fegyvereimet. ,,Lehet, hogy nem üres kézzel térek haza." Megfordulok és odanézek, ahol elestem, majd nekiiramodok a legközelebbi kijárat felé. Közben a lándzsát készenlétbe helyezem, mert lehet, hogy ez egy rossz vér templom és ezek a yautják üldözni fognak.

69Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Pént. Jan. 23, 2015 10:00 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Meg sem próbált megállítani, bár ezt te nem tudod de a yautja elesett mikor nekimentél. Mire felállt és észbe kapott mi is történt vele addigra te már elmenekültél. Utoljára még hallod ahogy utánad kiabál:
- Állj meg ifjonc! Arra ne...

Szavai folytatása már nem jutott el hozzád mert egy különös terembe érkeztél. Egy börtönre hasonlít leginkább, 10 cella, összesen 5 yautja akik most csüggedten néznek rád. A terem közepén van egy oszlop, rajta egy panel ami a cellákat nyitja. Ez is olyan mint más yautja számítógép, nagyon egyszerű, akár egy 'mber is el tudna vele boldogulni vele talán. Mindeközben a "láthatatlan fal" is megérkezett, ráadásul most kikapcsolt álcával, láthatod hogy egy idősebb fajtárssal állsz szemben, fegyvere csupán egy sima bakuub.
- Nehogy kiengedd őket! Fogalmad sincs milyen következménnyel fog ez járni!

Ekkorra a fogoly predatorok mind felpattantak és egymást túlkiabálva adták tudtodra hogy vigyázz mert ő egy alattomos vadász. Az "alattomos vadász" pedig próbálta lecsendesíteni őket, hasztalan. Jobban körbenézve láthatod az itt raboskodók elkobzott fegyvereit. Van itt fekete testpáncélzat, pár csuklópenge, két váll-löveg és a különös alkarpanelek amikhez úgy tűnik valamit hozzáillesztettek.

70Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Hétf. Márc. 09, 2015 2:30 am

Basil'isk

Basil'isk

Futás közben még hallottam a yautja hangját, ahogy mondja, hogy nem erre menjek, de a mondat többi része már nem jutott el hozzám, mert messze voltam tőle. Egy különös terembe érek, ahol tíz cella van, van ott 5 másik yautja is, akik csüggedten néznek felém. A terem közepén pedig volt egy oszlop, ami a cellákat nyitja. Ez is egy számítógép volt, amivel talán még egy ember is el tudna boldogulni.
Eközben a ,,láthatatlan fal" is megérkezett, most kikapcsolta az álcázóját és látom, hogy nálam idősebb és a fegyvere csak egy sima bakuub.
- Nehogy kiengedd őket! Fogalmad sincs milyen következménnyel fog ez járni! -mondta. Ekkor a rabok felpattantak a helyükről és egymást túlkiabálva adták a tudtomra, hogy ezzel a vadásszal vigyázzak, mert ő egy ,,alattomos vadász".
Ő meg próbálta lecsendesíteni a rabokat, de nem sok sikerrel és majdnem összezavarodtam. Nem tudtam, hogy kinek higgyek, a raboknak vagy a vadásznak?
Jobban körülnézek és látom, amit ezektől a yautjáktól koboztak el. Egy fekete páncél, néhány csuklópenge, két váll-löveg és különös alkarpanelek amikhez valami hozzá van illesztve.
Még mindig nem tudom eldönteni, kinek higgyek, de pár perc gondolkodás után végül is a vadásznak hiszek, mivel az a fekete páncélzat ezeknek a yautjáknak az egyikéé lehet és azt jól tudtam, hogy a Fekete Klán vadászainak van ilyen páncélzata és fegyverzete.

71Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Hétf. Márc. 09, 2015 10:48 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

- Jól döntöttél, ha kiengedted volna őket akkor nem tudtam volna megállítani őket. Most kérlek jöjj velem! - Mondta a vadász, bár kérés volt hogy vele menj, mégis tudod hogy ez inkább egy parancs.

Követed a yautját aki egy szót sem szólt hozzád, egészen amíg egy lifthez értek ami felvezet abba a házba ahol anno aludtál.
- Bizonyára nem érted mi történik itt ezért inkább elmagyarázom. A cellákban levő rossz vérek amolyan felderítők akiket sikerült elkapnunk, ők tehetőek felelőssé hogy pár alien elszabadult. Azokkal a módosított alkarpanelekkel művelték mindezt, képesek feromonokkal irányítani a kemény húsúakat akik így megszökhettek. Sajnos a városban vannak olyanok akik elárulták fajunkat és a rossz véreke mellé álltak, még ha titokban is. Az egyik különösen veszélyes áruló egy tagbaszakadt idősebb harcos akinek bal szeme hiányzik, ha őt élve el tudnánk kapni és kivallatni akkor megtudhatnánk az árulók nevét és tartózkodási helyét. Bizonyára fogalmad sincs hogy kerültél a föld alá, a kemény húsúak valahol a közelben létrehoztak egy fészket, vagy éppen azon vannak hogy megalapítsanak egyet. A sziget földalatti járatai szövevényesek így nem csoda hogy ott kezdtek munkájukhoz, téged még időben sikerült megmentenem, de nem volt időm kiszabadítani téged. Most indulnom kell, néhány ifjonc szintén a szigetemre jött és balgán harcba bocsátkoztak a savvérűekkel, meg kell őket találnom mielőtt megöletik magukat. Mond bátor harcos, volna kedved segíteni egy idős vadásznak, a Fekete Harcos szemébe röhögni? Felszerelésedet én vettem el, még nem tudtam hogy nem-e vagy te is áruló de ne aggódj, a másik szobában megtalálod mindet, illetve ha velem tartasz találsz ott egy hasznos fegyvert.

Átmész a másik terembe ahol tényleg ott van kifényesítve az elkobzott felszerelésed. Illetve egy pusztító fegyver, egy plazma karabély. Rajtad áll hogy az idős vadásszal tartasz hogy közösen megtaláljátok az ifjoncokat (amik kizárásos alapon azok akikkel te jöttél ide) és közösen felszámoljátok az alieneket a szigeten.

72Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Vas. Május 10, 2015 10:10 pm

Basil'isk

Basil'isk

- Jól döntöttél, ha kiengedted volna őket akkor nem tudtam volna megállítani őket. Most kérlek jöjj velem! - Mondta a vadász, így vele mentem a folyosón át egy liftig, ami ahhoz a házhoz vezet, ahol pihentem. A legfurcsább az volt, hogy a vadász ez idő alatt nem beszélt.
- Bizonyára nem érted mi történik itt ezért inkább elmagyarázom. A cellákban levő rossz vérek amolyan felderítők akiket sikerült elkapnunk, ők tehetőek felelőssé hogy pár alien elszabadult. Azokkal a módosított alkarpanelekkel művelték mindezt, képesek feromonokkal irányítani a kemény húsúakat akik így megszökhettek. Sajnos a városban vannak olyanok akik elárulták fajunkat és a rossz véreke mellé álltak, még ha titokban is. Az egyik különösen veszélyes áruló egy tagbaszakadt idősebb harcos akinek bal szeme hiányzik, ha őt élve el tudnánk kapni és kivallatni akkor megtudhatnánk az árulók nevét és tartózkodási helyét. Bizonyára fogalmad sincs hogy kerültél a föld alá, a kemény húsúak valahol a közelben létrehoztak egy fészket, vagy éppen azon vannak hogy megalapítsanak egyet. A sziget földalatti járatai szövevényesek így nem csoda hogy ott kezdtek munkájukhoz, téged még időben sikerült megmentenem, de nem volt időm kiszabadítani téged. Most indulnom kell, néhány ifjonc szintén a szigetemre jött és balgán harcba bocsátkoztak a savvérűekkel, meg kell őket találnom mielőtt megöletik magukat. Mond bátor harcos, volna kedved segíteni egy idős vadásznak, a Fekete Harcos szemébe röhögni? Felszerelésedet én vettem el, még nem tudtam hogy nem-e vagy te is áruló de ne aggódj, a másik szobában megtalálod mindet, illetve ha velem tartasz találsz ott egy hasznos fegyvert. - mondta.
Átmegyek a terembe, felveszem a kifényesített fegyvereimet és egy másik fegyvert is, mely biztosan a fészek kifüstölésére lesz majd jó. Mivel nem tudtam mást tenni, és az új fegyvert is ki szerettem volna próbálni, így az idős vadásszal tartok, hogy a barlangban megkeressük azokat az ifjoncokat, akik velem vannak és közösen felszámoljuk a jelenleg még épülő fészket és hogy még elfogjuk a félszemű vadászt is.
Bár nem tudom, hogy fog végződni ez az egész, de mindent megteszek annak érdekében, hogy a kemény húsúak nehogy lerohanják az egész bolygót. Mivel emlékszem még az idősebb vadászok meséire, melyekben a kemény húsúak egész bolygókat rohantak le és irtottak ki minden élőlényt.

73Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Vas. Május 10, 2015 10:38 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Egy plazma karabélyt találtál, halálos fegyver ami egyetlen lövéssel megöl akár több kemény húsút is ha úgy állnak. Komoly fegyver egy komoly feladathoz. A társad kezében is egy ilyen lőfegyver van, őt követve megtaláljátok hol is csaptak le rátok anno az alienek, igen, ez határozottan az a hely ahol elfogtak téged. Leszámítva pár döglött xenot, meg az egyik halott ifjoncot nincs már itt semmi.

Az idős vadász közelebbről is megnézi a halott fajtársat, van-e nála valami hasznos tárgy. Eközben te őrködsz, vadász ösztönöd rosszat jelez, mozgást észlelsz az egyik fa lombkoronájában ezért a biztonság kedvéért odalősz a plazma karabéllyal. A fa teteje lángba borult, majd másodpercekkel később egy átlőtt testű savvérű hull a földre. Ez mintha jel lett volna, egy predalien jön elő, magával hozva társait - fél tucat drone, két monkey alien és egy kígyótestű - akik titeket szándékoznak megölni. A kígyótestű nagyon lemaradt, vele egyenlőre nem kell foglalkozni, a predalien és a két majomból született az idős harcost vette célba. Gyorsan megeresztel három lövést, ebből két drone holtan terül el, a maradék négy ezalatt körbevesz és csak az alkalmat várják hogy lecsapj. Az egyik megindul feléd, mozdulataiból látszik hogy ugrani készül.

(veled szemben van az ugró, tőle pr méterre van még egy xeno, bal és jobb oldaladon 1-1 drone)

74Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Hétf. Május 11, 2015 12:06 am

Basil'isk

Basil'isk

A fegyver, amit találtam egy plazmakarabély, ami egy lövéssel több savvérűt is képes elintézni ha úgy állnak.
,,Végre! Komoly fegyver egy komoly feladathoz." mondtam magamban, miközben a társamra nézek. Nála is egy plazmakarabély van.

...

Követem a vadászt addig a helyig, ahol ránk támadtak a kemény húsúak és elkaptak engem. A helyszínen csak pár döglött savvérű volt és egy halott ifjonc, ezt leszámítva nem volt ott semmi.
Társam megnézi a halott ifjoncot, hogy van e nála valami hasznos tárgy, nekem kellett őrködnöm, míg ő átkutatja a testet. Éreztem, hogy valami rossz fog történni, felnéztem és láttam, hogy valami mozgott az egyik fa lombkoronájában. A biztonság kedvéért odalövök a karabéllyal. A töltet eltalálta a lombot, az lángolni kezdett, majd leesett egy döglött savvérű, melyet rendesen átlőtt a karabély töltete.
Ekkor megjelent egy PredAlien, fél tucat Drone, két Monkey Alien és egy kígyótestű. Ezek minket meg akartak ölni, ezért készenlétbe helyezem a fegyvert. A kígyótestűvel még nem kell foglalkozni, mivel elég messze volt. A PredAlien és a két Monkey Alien az idős vadászt vette célba. Eleresztek három lövést, ebből csak kettő talált, a harmadik meg az egyik fát találta telibe.
A maradék négy Drone körülvett és az előttem lévő éppen rám akarja vetni magát. Mellette volt még egy, jobb- és bal oldalamon volt még kettő. Úgy gondoltam, hogy az első kettőt elintézem a karabéllyal, mivel nincsenek messze egymástól, így egy lövés elég lesz nekik. A másik kettőt a lándzsámmal intézem el, majd a Kígyótestűt ismét a karabéllyal lövöm ki.
Vártam, míg az előttem álló savvérű elrugaszkodik és akkor eleresztek egy plazma töltete, ami lehet, hogy a mellette levővel együtt elintézi az ugrót.

//Valami ilyesféle taktikát gondoltam ki. De sajnos nem tudom, hogy a plazmakarabély hány lövéstől melegszik fel és hogy mennyit kell várni a lehűléssel.//

75Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Hétf. Május 11, 2015 2:21 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

A lövedék elvitte a célpont felsőtestének jó részét, a közelében levő társa csak a bal karját, meg a banán alakú fejének kis részét vesztette el. Illedelmesen ő is holtan terült el, mindeközben a maradék két drone sem tétlenkedik, megindulnak feléd és éppen annyi időd van hogy lándzsáddal hárítsd a bal oldalinak a karmolásait. Gyorsan helyet változtatsz, így már mindét savvérű veled szemben van. Egy újabb támadást intéznek ellened, reflexből sikerül átütni az egyik lénynek az egyik lábát amit bizonyára soha többé nem tud majd használni. Gyorsan visszaállsz védekező pozícióba hogy ha kell megvéd magad, vagy akár átmehetsz támadásba is, bár a lándzsa forgatása terén csak az alapokat tudod de azért van némi tapasztalatod. Egy sánta és egy ép xeno kivégzése egy jó taktikával másodpercek alatt végbemehet.

Mindeközben társad már végzett a két majomból születettel, a PredAlien ellen pedig még folytatja harcát.

//a könyvekben nincs róla említés mennyit bír, de írja hogy visszarúgása nincs, kibiztosítani sem kell. A túlmelegedés miatt nem kell aggódni mert 30 lövést egymás után biztos kibír//

76Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Hétf. Május 11, 2015 10:01 pm

Basil'isk

Basil'isk

Sikerült az ugrót és a mellette lévő savvérűt megölnöm egy lövéssel. A másik két drone megindul felém, de annyi időm volt, hogy hárítani tudjam a bal oldalinak a karmolásait. Gyorsan helyet változtatok, a két savvérű előttem van és ismét támadásba lendülnek, de az egyiknek a lábát sikerült reflexből átütnöm, így nem tudja használni.
Visszaállok védekező pozícióba, hogy ha kell, meg tudjam magam védeni. A terv átfutott a fejemben: Először az épet kell megölnöm egy jól irányzott csapással, majd a sánta xenot kell eltennem láb alól úgy, hogy leszúrom.
Ez a terv biztosan be fog válni. Várom, hogy egy kicsit közelebb jöjjenek, aztán támadásba lendülők.

Mindeközben a társam már végzett a két majomból kikelt idegennel és a PredAliennel harcol. Még nem lehet tudni, hogy ki fog nyerni...

//Kösz az infót!//

77Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Hétf. Május 11, 2015 11:20 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

A lándzsa hegye átszúrta a bestia fejét, az agyát is. A halál azonnal beállt, bár azért a savvérű keze vagy lába néha megrándult azidegek hatására. A sánta társa furcsa dolgot művelt, elkezdett menekülni. A harc hevében követed őt, had legyen csak belőle trófea, legyen mit mutogatni a nőstényeknek. Persze a drone nem gyávaságból menekült, a kígyótestű barátjához ment aki testméretéhez képest gyorsan mozgott. Hamar a szorításában találtad magad, ahogy teste köréd tekeredett, az erős szorítás meg csak nőt, de a Fekete Harcos még nem akart téged elvinni. Csuklópengéddel elkezdted a dögöt vagdosni ami végül is engedett a szorításból és végül elengedett. Tüdőd megtöltöd, újra kapsz levegőt. A lándzsát felkapva máris készen állsz az újabb menetre de erre nem kerül sor.

Hangos rikoltás adja a világ tudtára hogy a PredAlien kimúlt, nélküle a maradék két kemény húsú már nem akarózott harcolni, ezúttal tényleg menekülésre fogták
- Ne öld meg őket, elvezetnek a fészekhez ifjú vadász! - hallod az idősnek a szavait aki válladra csap, jelezve elégedett veled.

//majd részletesebben írd le hogyan szándékozol ölni, hova akarod bevinni a csapást//

78Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Szer. Május 20, 2015 12:12 am

Basil'isk

Basil'isk

Az ép dronet sikerült agyonszúrni, de a karja (vagy a lába) megrándult az idegek hatására. A sánta savvérű pedig menekülni kezdett, de nem gyávaságból, hanem a kígyótestű fajtársához futott, aki gyorsasága miatt könnyen elkapott és egyre erősebben szorított. Azt hittem, hogy itt a vég, de nem. A Fekete Harcos még nem akart elvinni. Csuklópengémmel vagdosni kezdem a bestia testét, az engedett a szorításából, majd elengedett. Újra tudok levegőt venni. Felkapom a lándzsát és készen állok a támadásra vagy az esetleges védekezésre, de ekkor egy hangos rikoltást hallok a közelből (az idős vadász elintézte a PredAlient) és a két kemény húsú menekülni kezdett.
- Ne öld meg őket, elvezetnek a fészekhez ifjú vadász! - mondja és a vállamra csap, jelezve hogy elégedett velem.
Gyorsan levágom az agyonszúrt savvérűnek a fejét, majd a másik két prédámmal is ezt csinálom, gyorsan visszaveszem a plazmafegyvert és az idős vadásszal követem a két lényt.

//A jövőben figyelni fogok arra, hogy hova akarok támadni. Ja és a félfejűért is jár valamennyi pont vagy csak a fele? Mivel tudod, hogy az egyik xenot sikerült úgy eltalálnom, hogy elszállt a fél feje.//

79Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Szer. Május 20, 2015 7:10 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Pontos metszésekkel elválasztod zsákmányaid fejét a gerinctől, mennek is bele a koponya gyűjtő hálódba. A kemény húsúak követése nem bizonyult nehéz feladatnak, a sérült alienből néha-néha kicsöppenő sav olyan nyomokat hagy maga után hogy egy ifjonc vadásznak sem lenne nehéz dolga követni. A nyomok el is vezetnek titeket egy újabb csatatérre. Pár döglött kemény húsú teteme van itt, a jelek szerint az ifjoncok itt is harcba kerültek, az egyikük meg is sérült, vére mint egy útvonal úgy mutatja merre mentek. Ezzel szemben a sebesült alien pont ellenkező irányba megy.

- Basil'isk, kiválaszthatod merre tartsunk. A szörny barlangjába vagy társaid felé. Döntsél bölcsen, mint egy igazi vadász.

80Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Csüt. Jún. 04, 2015 11:49 pm

Basil'isk

Basil'isk

A fejek begyűjtése után az idős vadásszal az oldalamon követem a két kemény húsút a dzsungelen keresztül. A lények követése elég könnyű feladat volt, mivel a sérült alien vére nyomokat hagyott a földön és néhány kisebb kövön is. Így még egy ifjoncnak is könnyű dolga van.
Elérünk egy másik csatatérre, ahol van pár döglött savvérű, a jelek szerint az ifjoncok itt is harcoltak a lényekkel és a harc közben az egyikük meg is sérült. A vére mutatta, hogy merre mentek tovább. A sebesült alien meg pont az ellenkező irányba megy.
- Basil'isk, kiválaszthatod merre tartsunk. A szörny barlangjába vagy társaid felé. Döntsél bölcsen, mint egy igazi vadász.
Megfogalmazódott bennem az a döntés, hogy először keressük meg az ifjoncokat és velük együtt menjünk a barlangba, de a sebesültet küldjük vissza a városba, mert csak lassítana minket.
- Először keressük meg az ifjoncokat, a kemény húsú már elárulta, hogy merre van a fészek. A vére nem tűnik el egyhamar onnan, így már többen tudjuk követni a nyomokat és fel tudjuk számolni a fészküket. - mondom az idős vadásznak és várom, mit reagál a döntésemre.

81Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Pént. Jún. 05, 2015 5:06 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

- Látom jól döntöttél, számomra, ahogy neked is, a társak élete előrébb való mint néhány trófea begyűjtése és a vérengzés.

A vérző társatok vérét követve behatoltok egy sűrű bozótosba, látótávolságról nem lehet beszélni, akár pár méterre is lehetnek tőled veszélyes lények, akkor sem látnád őket. Az ifjoncok csapását követve egyszerű a dolgotok, addig amíg a csapás két fele nem válik. Az egyiket továbbra is vér borítja, nincs kétség afelől hogy ketté kell válnotok, kérdés hogy merre mész.

82Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Szomb. Jún. 06, 2015 12:07 am

Basil'isk

Basil'isk

- Látom jól döntöttél, számomra, ahogy neked is, a társak élete előrébb való mint néhány trófea begyűjtése és a vérengzés. - mondja az idős vadász és mindketten elindulunk abba az irányba, amerre az egyik ifjonc vére vezet. Behatolunk egy igen sűrű bozótosba, semmit sem látok a magas növényzet miatt, így azt sem tudom, hogy honnan érhet támadás minket. De a dolog egyszerű volt, mivel az ifjoncok csapásán haladtunk, míg az kétfelé nem vált. Az egyik csapáson a sebesült vére volt.
,,Most merre? A sebesült ifjonc már biztosan meghalt a vérveszteségtől, a többi ifjonc meg biztosan beljebb hatol a dzsungelben."
A vezetőmnek azt mondom, hogy én fogok menni a sebesültért. Biztos vagyok benne, hogy ezúttal is jól döntöttem, de azért még ott maradok, hogy megvárjam, mit mond erről a döntésemről.

83Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Szomb. Jún. 06, 2015 10:16 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

- Rendben, ha végeztél jöjj ide vissza, ha nem lennék itt akkor várj meg! - mondja az idős vadász, azzal meg sem várva téged már el is indul.
Követed a vérnyomokat, lábad belesüpped valamibe, kétség kívül valami mocsaras helyen vagy, fák vagy hasonló dolgok nincsenek itt, leszámítva a méteres füvet ami ugyebár lehetetlen hogy megtartson téged. A lépések nehezedre esnek, de a nyomkövetés nem. Füstölgő alien tetemre bukkansz, még friss, a lénynek elmetszették a nyakát, ez a csapás tapasztalt vadászra vall. A nyomokat követve eljutsz egy viszonylag nyílt terepre (mérete úgy cirka 10 m x 10 m, kör alakban, a közepén a mocsár mélysége eléri a másfél métert is), bár itt is nehéz a járás. A nyomok a veled szembeni sűrű növényzetbe veszik, ekkor kezdel el neszeket hallani körülötted, legalább három teremtmény lehet de lehet hogy több.

//Mielőtt megint el nem felejteném: a fél koponyájú alienért nem jár pont de úgy is lesz majd egy rakás trófea//

84Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Szomb. Jún. 06, 2015 11:52 pm

Basil'isk

Basil'isk

//Kösz az infót!//

Nem tellett bele sok idő, mire megkaptam a választ a vezetőmtől: - Rendben, ha végeztél jöjj ide vissza, ha nem lennék itt akkor várj meg! - és azzal el is indult a másik csapáson meg sem várva a kérdésemet, hogy mi lesz ha egyáltalán nem jön vissza.
,,Ha visszajövök ide a sebesült ifjonccal vagy nélküle, akkor igen, meg kell várnom. De ha véglegesen nem tér vissza, akkor tovább kell mennem."
Követem a sebesült ifjonc által kitaposott csapást, majd belesüpped a lábam valamibe, valami mocsaras területre értem, ahol nincsenek fák csak a magas fű, ami nem tud engem megtartani, valamint a járás is nehezemre esik, mivel minden egyes lépéssel belesüppedt a lábam az iszapba. De a nyomkövetés nem esik nehezemre.
Egy füstölgő alien tetemet találok aminek el volt metszve a nyaka és a jelek szerint pár perce ölték meg. Ez minden bizonnyal egy tapasztalt vadászra vall. A nyomokat követve eljutok egy viszonylag nyílt terepre, nem volt annyira tágas terület ez, inkább akkora mint egy kisebb aréna. A közepén viszonylag mélyebb a mocsár, ezért nem kockáztattam meg oda menni, hanem maradtam a peremen, ahol még csak úgy belesüpped a lábam a mocsár iszapjába.
A nyomok a velem szemben lévő sűrűbe vesznek. Hirtelen neszeket hallok, a hangokból ítélve egy-két lény közeledik felém, de lehetnek többen is. Előkészítem a lándzsát a támadásra, de az ideiglenesen új fegyveremről sem feledkezem meg, azt is előkészítem, hogy majd a megjelenő lényekbe belelőjek vele, de ha egy is a közelembe ér, akkor fogom igazán használni a lándzsámat, hogy azzal vigyek be egy halálos csapást az ellenségnek. Váltom a látásmódokat a maszkomon, hátha látok valamit a közelben és hogy tudjam miféle lény vagy miféle lények próbálnának meg engem elkapni.

85Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Vas. Jún. 07, 2015 2:10 am

Johny Borgia

Johny Borgia

A sűrűből hirtelen egy pokolkutya tűnik fel, morog feléd, de egyenlőre nem támad. Még nem felnőtt, bár kölyöknek sem mondható. Egy nyakörvszerűség van rajta, jelezve hogy egykor - vagy talán most is - egy yautja tulajdona volt. Aztán megindul feléd, szintén morogva, de nem rád, pedig te azt hitted. Amit ő morog az egy nagyobb testű kígyó, hossza van vagy 5 m, vastagsága is akkora hogy egy embert is elnyelne, egy vadász sem lehet előtte akadály. Pontosan kettő ilyen lény tör elő a susnyásból, gyorsan haladnak feléd, a lőfegyvereddel megpróbálhatsz feléjük lőni (az egyik veled szemben van, a másik tőled jobbra van), vagy közelharcba bocsátkozol velük. Minden esetre a te oldaladat pártolja a pokolkutya, parancsolni nem tudsz felette, de nem bolond jószág hogy akadályozzon téged.

86Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Kedd Jún. 23, 2015 1:49 am

Basil'isk

Basil'isk

A sűrűből egy pokolkutya jön ki és felém morog, de nem támad. Ránézésre még nem felnőtt, de nem is kölyök, de egy valami biztos, van vagy volt neki gazdája, mivel egy nyakörv vagy valami ahhoz hasonló van rajta. Aztán megindul felém morogva, azt hittem, hogy rám morog, de nem. Valamit észrevett és most arra morog.
Nem mást morgott meg az állat, mint egy nagy kígyót, ami vagy 5 m hosszú és olyan vastag, hogy egy embert is lenyelne, de egy vadász sem lehet akadály a számára.
Még egy kígyó kijön a (susnyásból), mind a két állat engem vett célba és gyorsan közelít felém. A pokolkutya a pártomat fogja, de nem tudok neki parancsolni. De végül is nem bolond jószág, hogy akadályozzon engem. Legalább egy darabig jól jöhet ez az állat, ha van valami ellenséges létforma közelben. A lőfegyvert elsütöm először előttem lévő kígyóra, majd egy gyors fordulattal a másikat is lelövöm.

87Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Szer. Jún. 24, 2015 12:25 am

Johny Borgia

Johny Borgia

A lőfegyvered csövéből izzó lövedék megy útjára. A célpont megérezhette a veszélyt, ezért gyorsan alámerült a zavaros vízben. Mindeközben a pokolkutya sikeresen elterelte a másik kígyó figyelmét, így a lény most őt követi, legalábbis amíg rá nem un a morbid fogócskára. A te ellenfeled a víz alatt feléd halad, érzed ahogy valami a lábaid köré tekerednek, egyre erősebben míg végül kicsúszik az iszap a lábad alól és hamar fürdőt veszel a vízben. A lény elhúz téged a mélyebb részre, mindeközben egyre jobban köréd tekeredik. Nem kétséges, meg akart fojtani a vízben, a lőfegyvered és lándzsád nincs már nálad, ellenben a csuklópengéd igen ami a még szabad kezeden pihen.

88Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Csüt. Júl. 02, 2015 11:59 pm

Basil'isk

Basil'isk

A kígyó kikerülte a fegyverből kilőtt plazmát és alámerült a vízben. A pokolkutya sikeresen elterelte a másik kígyó figyelmét, így a csúszó-mászó élőlény őt követte.
Éreztem, hogy valami a lábamra tekeredik, egyre erősebben míg ki nem csúszott a lábam alól az iszap és beleesek a vízbe. A kígyó volt az, ami a mélyebb részhez húz, miközben egyre jobban rám tekeredik. Lehet, hogy a víz alatt akar megölni.
A plazmakarabély és a lándzsa nincs nálam, de viszont a még a szabad kezemen ott volt az alap csuklópenge, mellyel elkezdem döfködni és vagdosni a kígyó testét, hogy elengedjen. De lehet az is, hogy már döglötten fog letekeredni rólam a sok döféstől és vágástól.

89Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Pént. Júl. 03, 2015 7:06 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

A döfködéseid hatására vörös vér kezd el kiszabadulni támadód testéből. Természetesen a szorítás enyhül, ahogy újból és újból lecsapsz. A kígyó elenged téged, a fuldoklásodnak még nincs vége, igaz hogy már nem szorítanak de még mindig víz alatt vagy, egy olyan vízben ahol még ott az ellenség. A mocskos víz miatt nem lehet tisztán látni, talán ha fél méterig észlelsz mozgást, ellenben a kígyó már bizonyára kiszemelt téged és most vár.

90Vad dzsungel - Page 3 Empty Re: Vad dzsungel Szomb. Júl. 04, 2015 12:05 am

Basil'isk

Basil'isk

A döfések hatására a kígyó testéből vér szabadult ki és a szorítása is enyhült, amint újra és újra lecsapok a csuklópengével. A kígyó elenged, de továbbra is fuldoklok a mély vízben.
A víz olyan mocskos volt, hogy szinte csak fél méterig vagy addig sem lehet ellátni még hőlátásban sem. De tudtam, hogy a kígyó még itt van a vízben, fegyvereim pedig a sekély vízben az iszapon fekszenek. Csak egy fegyverem van, a csuklópenge, amivel még talán el tudnám intézni a kígyót. Mivel olyan sok sebet szerzett, így a vérének nagy része vörösre festette a vizet, de annyi ereje még maradt, hogy egy utolsó támadást intézzen ellenem.
Megpróbálok kiúszni a sekélyebb részre, hogy ott gyorsabban el tudjam intézni az állatot.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [3 / 4 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-

» Város körüli dzsungel

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.