Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Űrkikötő EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Űrkikötő EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Űrkikötő EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Űrkikötő EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Űrkikötő EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Űrkikötő EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Űrkikötő EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Űrkikötő EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Űrkikötő EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Űrkikötő EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Űrkikötő

3 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Go down  Üzenet [1 / 2 oldal]

1Űrkikötő Empty Űrkikötő Csüt. Dec. 29, 2011 10:07 pm

W.B.

W.B.

Város mellet található szabvány űrkikötő.

2Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Pént. Dec. 30, 2011 8:59 am

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

/Előzmény: Űr -> Prométheusz/

Rashid időközben megjött a hídra. Ő irányította a hajót. Miután leszálltak a kijelölt helyre Anita a kis kardfogúért ment. Beletette a puha, kibélelt ládájába és a ládával a kezében elindult az öltönyös emberhez.
- Jó napot! -köszönt neki előre.
Remélem jó helyed lesz itt. -gondolta Anita miközben megsimogatta a kardfogú kölyök feje búbját.

3Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Pént. Dec. 30, 2011 10:12 am

W.B.

W.B.

- Jó napot. – köszön vissza – Kérem álljon meg a helyén. Xenomorph fertőzés miatt idegenekre specializálódott kutyával át kutatjuk a hajóját. – Az illető hátra néz – feltéve, ha ide érnének még ma. Addig is, van valami elvámolni valója? Személyes tárgyakon kívül szállított rakomány vagy hasonló. Jelentésben csak egy kis kardfogú volt, melyet remélhetően rehabilitálni fognak.
Hamarosan feltűnik egy lebegő gépjármű. Három helyi biztonságival és anyósülésen egy német juhásszal. Öltönyöstől pár méterre álltak meg a járművel. Biccentetek neki, és a hajó fele indultak. Elől a kutya.

4Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Pént. Dec. 30, 2011 9:15 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Mikor megérkezett a lebegő gépjármű és a kutyával az élen elindultak felé végre megszólalt:
- Öö.. Van egy lovam és a hajó sofőrje, Rashid. Ők még a hajón vannak. És.. ööö...
Elmondjam, hogy Rasid laborját kerüljék? Tele van droggal és Alien hullákkal, meg mindenféle mással. -gondolta.
- Kérem várjanak! Egy percet kérnék, még mielőtt felmennek a hajóra! -mondta gyorsan, az egyik biztonsági kezébe nyomta a ládát, benne a kardfogút és felszaladt a hajóra.
- Rashid! Rashid! Merre vagy? -futott végig a hajó folyosóján a laborja felé tartott- Rashid! Hol vagy? Rashid!

5Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Pént. Dec. 30, 2011 9:53 pm

W.B.

W.B.

- TUDOM! Kábítószert és ilyeneket akarnak keresni! Hozd ide a puskád! Át rendezem a labort ahogy lehet! - Laborból kiállt. – Beállítom a labort, mint egy állat preparáló műhely. Csak épp idegent preparálunk. Raktérben a fekete ládából hoz ide két darab kisebb dobozt! Mind ugyan az!
Kicsit sietve kapkod, A szekrények titkos rekeszeibe rejt mindent, ami kábítószerrel kapcsolatos. Bár igaz, hogy csak azokat amik illegálisa.
- Szobámból hoz ide a legális kémiai és biológiai termékek jegyzékét! Azt a barna nagy könyvet! És keres valami üres fájdalomcsillapítós vagy nyugtatós dobozt! Enged el a lovat, mintha ki szabadult volna! Kell valami ürügy mért rohantál vissza.

6Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Szomb. Dec. 31, 2011 11:45 am

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

A labor ajtaja előtt megállt, és Rashid utasítására már ment is tovább. Elfutott a raktérbe, megtalálta a nagy fekete ládát, kivett belőle két kisebb dobozt és futott is vele. Útközben betévedt Rashid szobájába, megkereste a nagy barna könyvet és az üres nyugtatós dobozt. Beletette az egyik dobozba a könyvet és úgy futott Garibaldihoz, aki egész végig békésen ette a széna adagját.
- Garibaldi, lovacskám! Most elengedlek, nyerj nekünk időt. Tégy úgy, mint aki megvadult, elszabadult. Rendben? -engedte el a lovat. Rá csapott a fenekére mire az felkapta fejét, horkantott egyet és már futott is. Elfutott a szobájába a puskájáért. Anita a három dobozzal, a barna könyvel és a puskájával Rashidhoz futott. Oda ért a laborhoz:
- Itt van, minden! -mondta egy kissé lihegve.

Módosítás:"Elfutott a szobájába a puskájáért. Anita a három dobozzal, a barna könyvel és a puskájával Rashidhoz futott."

7Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Szomb. Dec. 31, 2011 5:49 pm

W.B.

W.B.

- Most pedig kihasználjuk a törvények nyújtotta kis kaput! Jelenleg csupa legális dolog van itt. Mintha preparáló műhely lenne a labor. Csak épp most xenomorphot „preparálok”. Néhány elől maradt vegyszer és növény pedig legális fájdalom csillapítóhoz kell. Szóval, ha a kutya meg is érzi a drogot, akkor először az elöl lévő szereket fogja. Ezek pedig legálisak! Bár azt amúgy is csinálnom kéne. A puska meg csak dísz, azzal lőttük a bogarat – Elkezdte kipakolni a kis fekete dobozokból a vegyszeres üvegcséket. Pár melegítőt beüzemelt és labor poharakat rakott rájuk. Desztiláltvizet és a hozott vegyszerekből rakott bele. Hamarosan a preparáláshoz szükséges vegyszerek szaga terjengett a levegőben. Nagy barna könyvet fellapozta egy fájdalomcsillapítónál, minek az alapanyagaiból akár drogot is lehetne csinálni. - Imádkozz, hogy bevegyék. Most próbáld eljátszani, hogy a lovat keresed, nyugtatod vagy ilyesmi! Többit én itt elintézem.
Szerencsére a jószág nem rohant ki a hajóról. A befele jövő két embertől és kutyától visszarohant a helyére.

8Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Szomb. Dec. 31, 2011 9:19 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

- Rendben, akkor imádkozom. -mondta és elkezdte keresni Garibaldit, akit meg is talált a helyén.
- Jól van. Nyugalom. -nyugtatta. Oda hajolt a ló füléhez- Jól csinálod, ügyes vagy. -vakargatta a füle mögött, a nyakát, az orrát.
Remélem nem lesz semmi probléma. -gondolta magában.

9Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Vas. Jan. 01, 2012 12:17 pm

W.B.

W.B.

A két biztonság a kutyával végig járja a szobákat és folyosókat. A kutya az „istállóban” kicsit a szagok áradatától megzavarodik, de hamar észhez kap. Majd megérezve egy bizonyos szagot beviharzik a laborba. Hallani lehet a beszélgetést.
- EZ MI?! – förmed fel az egyik ember. – És mi történt a lábával?!
- ŐŐŐ, Labor! Preparáláshoz használjuk!
- Idegent preparálni? – Vette a kezébe a másik katona az egyik koponyát.
- Illegális?
- Őszintén? Ami pusztítja őket és embert nem öl, az legális.
- Akkor jó… A lábamat meg egy pörölyvidra tépte meg, még a Marson. Onnan hoztuk a kardfogú kölyköt is. Az anyát Tepes birtokán lőtte le a „kollégám”.
A kutya közben a döglött idegenekre jelzett, meg persze a drog alapanyagokra is.
- Na várjunk csak! Kábítószert készít itt?
- Csak legálisat! Fájdalomcsillapító, alkémista termékek, amik hivatalosan legális teljesítményfokozók. Csak sajnos, sokhoz olyan anyag kell mi sok droghoz is.
- Puska minek?
- Ez az ősz nagyon veszélyes fegyverünk. Kis olajozás tisztítás nem árt neki.
- Hajót átkutattuk. Úgy tűnik csak kisebb kihágások vannak. Higénis és biztonság technikai. Majd megküldjük a listát róluk a nap folyamán.
- Orvost hívjunk? – Kérdezi a másik katona miközben kifele haladnak.

10Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Vas. Jan. 01, 2012 4:02 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Anita Garibaldival volt, mikor a biztonságiak a kutyával oda mentek. Lerendezte a lovát és utána követte őket Rashid laborjába. Csak hallgatott, had magyarázkodjon Rashid.
- Orvost? Nem szükséges. Vagy igen? -fordult Rashid fele.
Istenem, köszönöm hogy nem buktattál le minket. -hálálkodott magában.

11Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Vas. Jan. 01, 2012 4:30 pm

W.B.

W.B.

- Hát, egy gyors kivizsgálás lehet jól jönne. – Mondja Rashid.
- Akkor küldünk egy orvost. – majd feléd fordul a katona – A macskával pedig kezdeni kéne valamit. Szerintem már hangosabb, mint egy UD4-es.
- Város határán van egy állat rehabilitációs központ. Vigye oda.
A két ember a kutyával lesétáltak mintha jól végezték volna a dolgukat. Majd járművükbe beszállva elhajtottak. Egyedül csak az öltönyös illető maradt ott a ládával. És valóban a kis jószág egyre hangosabb.

12Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Vas. Jan. 01, 2012 5:32 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Anita elszaladt a konyhába, megcsinálta a kis kardfogú szokásos kajáját és oda ment vele az öltönyös pasashoz. Átvette a kicsit és megetette, mindjárt elcsendesedett.
- Egész jól belejöttem a pótmama szerepbe. -mondta maga elé. Miután megkajált a kicsi megbüfiztette és vissza tette a ládába. Most nem volt fáradt így Anitának játszani kellett vele.
- Most már játszottunk is, szóval most irány a rehabilitációs központ! -mondta a kicsinek, de az játszani akart- Nem! Ne, ne sírj. Hah, jól van. -és megint elkezdett vele játszani- Így sosem jutunk el a központba. -sóhajtotta játék közben.

13Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Vas. Jan. 01, 2012 8:10 pm

W.B.

W.B.

- Öm. A leszálló pályát a Vlad Tepes gróf egy hétre bérelte ki az önök részére. Vagyis, van egy hete bőven, de talán a kis állat érdekében jó lenne minél előbb a feledtes szervnek leadni. Elvben a civil váró előtt a bolygó helyi természetvédelmi szervezet egy munkatársa már várja magát. – Majd megfordult és elment az öltönyös.
Több épület is van itt. De egyik mellet egy civil személyszállító hajó található.

14Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Vas. Jan. 01, 2012 10:02 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Nem túlzottan figyelt arra amit az öltönyös mondott. Rendre intette a kicsi kardfogút és a ládával együtt ölbe vette. Elkezdett vele járkálni, nézegette az épületeket. Totál hülyének érezte magát, fogalma sem volt arról hogy merre induljon. Látszott rajta, hogy most először van itt. Végül úgy döntött megpróbálja azt az épületet, ahol a civil személyszállító található. Tehát oda sétált, kezében a kardfogú kölyökkel teli ládával.

15Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Hétf. Jan. 02, 2012 5:53 pm

W.B.

W.B.

Valamiféle zöld egyenruhás illető elvette a kezedből a dobozt mikor az épülethez értél és a mellette lévő jeep platójára tette.
- Innen az Új Éden Természetvédelmi Hatóság átveszi. – Mondta szőke nő. Kivette a dobozból a kis jószágot. Megsimogatta, majd egy szállító ketrecbe tette miben már volt pár pokróc. – Köszönjük, hogy képes volt ezért átutazni a galaxison. Ha rá ér benézhet a központunkba a város határán – átnyújtott egy cetlit mi a központ elérhetőségeit tartalmazza – mondjuk ajánlott is lenne, mivel a megbízója ott hagyott magának valami iratot. Van kérdése?

16Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Hétf. Jan. 02, 2012 6:46 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Mikor oda ért az épülethez egy szőke csaj elvette tőle a kis kardfogút. Meg lepődött egy kicsit, de utána leesett neki a dolog.
- Van. Elvinne a központjukba? Elvinném már most azt az iratot, és utána már itt sem lennénk. Rashid nagyobb biztonságban érzi magát az űrben. -mosolygott egyet- És ha kérhetem, akkor már vissza is hozna? Nem szeretnék gyalogolni.

17Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Kedd Jan. 03, 2012 6:56 pm

W.B.

W.B.

A nő kissé unottan rád néz.
- Hát rendben. Ott az anyós ülés. A papírokat és a fém dobozt tegye hátra. – Miután beültél ő is beindította a járművet és a telephely fele hajtott. – Mennyit tud Új Édenről?
Űrkikötőt elhagyva egy ideig a város fele haladtatok, majd egy kisebb hegyes terület fele vezetett utatok. Ültetvények, és legelők közt haladtok végig.

18Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Kedd Jan. 03, 2012 8:36 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Hátra tette a papírokat és a fém dobozt, majd beült.
- Hogy mennyit? Hát nem sokat. Most vagyok először a bolygón. Új Éden a kardfogúak anyabolygója és ide küldtek. Körülbelül ennyi. -válaszolt a kérdésre- Megkérhetem arra, hogy ha lehetséges, hogy vissza vigyen majd a hajóhoz? Mint mondtam keveset tudok a bolygóról és gyalogolni sem szeretnék. -egy ideig a város fele vitt az út, utána egy kisebb hegyes szakasz következett.
- Biztos jó dolga lesz a kicsinek? Nem mintha kételkednék a tudásukban, vagy valami.. de szeretnék meggyőződni arról, hogy a lehető legjobb körülmények között nőjön fel. Akár még a vadonba is vissza lehet engedni.. idővel. Bár ehhez bevallom nem sokat értek.

19Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Kedd Jan. 03, 2012 8:57 pm

W.B.

W.B.

- A lakott területek kőrbe vannak kerítve. Csak pár bolond lakik védet területeken kívül. Így a gyaloglással nem lenne probléma. Maximum a gyaloglás mi fárasztó. Én nem is, de egy kollégám visszaviszi a kikötőbe. Nekem van pár elintézendő dolgom. – Hamarosan az út mellet feltűnik az említett kerítés. – Gondolom a kicsit kissé megszeretgette. Így valamivel nehezebb dolgunk lesz vissza engedni. De megoldható. A közelben ez az egyetlen vad rehabilitációs telep. Sok őshonos fajjal foglalkozunk.
Egy dombtetőn egy a kerítés mellet meglátsz egy álló falut. Közelebb érve viszont észre eszed, hogy ez lesz a rehabilitáló telep. Több különböző épület, karám kifutó különböző őshonos állatokkal.
- Mindjárt ott vagyunk. Csak a bejárat a túl oldalon van.

20Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Pént. Jan. 06, 2012 6:04 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

- Hát, minden nap minden percét vele töltöttem. Kivéve akkor amikor aludt. A napi program: evés, játék, alvás, evés, játék még több játék és alvás, evés, játék, alvás.. és így tovább. Már egy plüssállatomat is neki adtam, de még így is sokat akart velem játszani. -mondta Anita- Egy kicsit megkedveltem. Olyan aranyos, bár a mamája majdnem megölt. Aztán miután meghalt már érthető volt, minden. A kicsit védte, ölt hogy táplálhassa. Olyan rossz érzés volt szembesülni azzal, hogy megöltem az anyját. És ő semmiről sem tehet. Hát elhatároztam, hogy mindent megteszek amit csak tudok, hogy a jövőben jó legyen neki. Elvégre tartozom neki ennyivel. -mesélt Anita.

21Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Pént. Jan. 06, 2012 7:08 pm

W.B.

W.B.

- Micsoda? Egész nap?! Van róla fogalma, hogy eztán mennyire nehéz lesz visszaszoktatni? Út egész ideje alatt hibernálva kellet volna hagyni. – Időközben a telep fehér kapuján behajtottatok, viszont a nő lefékezett, mikor meglátta a furcsa lényt. – Ez mi?! És mit művel a virágos kertben?
- Nektoid, vagy mi. Egyedül csak a virágokat hajlandó éppenséggel megenni. Foggalmunk sincs, hogy került ide, de ide hozták a rendfentratók. – Mondta egy zöld inges illető, feltehetően az intézmény egy állatgondozója. – De szelíd.
- Nem tudom, hogy ilynek hól élnek, de vigyétek vissza.
- A bolygó a WY-é, és nem engedik. Valószínűleg majd egy állatkertnek oda adjuk, ha rájövünk, hogy kell gondozni. Kardfogút hozta?
- Igen, de vinném is a helyére. További jó mulatást.
A nő tovább hajtott egy nagy fehér viktoriánus kort idéző épülethez. Pár ember azonnal kocsihoz jött segíteni. Míg egy másik egy papírtekercset adott a nőnek.
- Ez a magáé. – adta át a tekercset neked – A kis állatot meg, elvben most orvosi vizsgálatra viszik.


// Nem szokásom szerepjáték könyv stílusban lehetőséget felkínálni, de most meg teszem. Három lehetőség van:

1, Kinyitod a tekercset (majd leírom akkor mi áll benne)
2, A macska után mész.
3, Illetve a „sofőrödtől” kérdezel, ill. hasonlók. //

22Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Pént. Jan. 06, 2012 10:03 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Elvette a tekercset, és ahhoz a nőhöz fordult aki idehozta.
- Azt hiszem most már minden rendben. A tekercset megkaptam, a kicsire most már vigyáznak Ki visz vissza? -tette fel a kérdést tök lightosan.
Majd a visszaúton el olvasom a tekercset. A kicsi jól van.. vagy lesz. Most már nem kell aggódni. Elvégre csak a tekercs miatt jöttem. -gondolta, de szíve mélyén nem akart megválni a kicsitől.

/Tuti, hogy elírtam a "lightosan" szót. Mindegy.. jó ez. Félig angol, félig magyar. De jó ez! Amúgy hogy kell írni?/

23Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Szomb. Jan. 07, 2012 12:48 pm

W.B.

W.B.

// Elvileg jól írtad a szót //


Vissza fele egy másik kocsiban vitt a telep egy alkalmazottja. A levél furcsa volt. Mai világban vagy virtuálisan leveleznek az emberek vagy patyolat tiszta papírral. Nem egy rusztikus tekerccsel. Pecsétet feltörve kinyitottad a levelet.

Tisztelt Anita Cuccsy!
A tartozást bizony behajtom. De azért az önre szakadó feladat súlya miatt, némi plusz „juttatást” biztosítok amennyiben sikerrel jár.
Új Éden vadvilága veszélyes, így kitűnő vadászterület. Feladata élve elfogni egy predatort és elém hozni. DE nem a gyengébbik fajtából!
Amikor másnak kiadva magát a birtokomra lépet, már akkor érvényesíthettem volna a törvényeket magyarázat nélkül. Nem tettem, így ez egy másik tartozása.
Fedeztem az illegális leszállását a birtokom legelőjén. Egy olyan hajónak, amin egy komplett drog üzem van. Holott szó nélkül bitóra küldhettem volna.
Drogos barátja megmentését törlesztheti a predator elém hozásával, de még ezen felül két másik tartozása is van.
Üdvözlettel: III. Vlad Tepes Erdélyi Őrgróf



Kicsit ódivatú a lúdtollal írt kézírás. Bár, most nem ez a gond. Hanem az, hogy nyakadba szakadt egy feltehetően őrült pénzes ember.



A hozzászólást W.B. összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 05, 2012 4:32 pm-kor.

24Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Szomb. Jan. 07, 2012 2:55 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Egy másik kocsiban viszik vissza a hajóhoz, út közben a pecsétet feltörte és elolvasta a levelet. Olvasás közben enyhén oldalra döntötte a fejét és felhúzta egyik szemöldökét.
- Jézus! Ha ezt elolvassa Rashid a fejemet veszi! Ilyet.. lehetséges egyáltalán amit kér? Nem leszek öngyilkos merénylő! Bár tényleg sokkal tartozom neki. Jaj, Istenem.. Rashid, most fog szívinfarktust kapni. -mondta fennhangon.
Úgy is kőrözött bűnözők vagyunk, most már nem számít ha feladnak. Ha eddig megúsztuk, akkor most is megússzuk. -gondolta.

25Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Vas. Jan. 08, 2012 3:06 pm

W.B.

W.B.

Erdő középtáján tartottatok. Zöld csendes, leszámítva pár madár szerűséget. Sofőr a kiáltozásodra lefékezte a járművet az erdő közepén.
- MI?! Miről sopánkodik itt maga? Kivesz kinek fejét, ki hal meg. MILYEN merénylő?! – Leállította a járművet. – Mi a frász van?
Az erdőből hangos üvöltés hallatszik, no meg az ilyenhez mindig tartozó csörtetés.

// Nyugalom, amint a hajóhoz érsz onnantól te döntöd mit, hogy és onnantól beindulnak a játék fogas kerekei.
A kis macska leszállításáért adok egy skill pontot//

26Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Vas. Jan. 08, 2012 7:47 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

//oké//

Az erdő közepén jártunk, amikor a sofőr megállt.
- Nem lényeges! Nincs hozzá köze! -mondta válaszképp, de ekkor hangos üvöltés és csörtetés hallatszik- Oh, Istenem.. fogalmam sincs mi lehetett ez, de van egy tippem. Ne törődjön semmivel, menjünk tovább! Még mielőtt az az üvöltő valami megtalál minket.



A hozzászólást Anita Cuccsy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 13, 2012 3:11 pm-kor.

27Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Vas. Jan. 08, 2012 8:30 pm

W.B.

W.B.

// A puska a hajó laborjában van :p //

- Nem kell aggódni. Itt nincsenek veszélyes állatok. – Majd újra beindította a járművet és elindult. – És van hozzá közöm, mert éppen én fuvarozom magát! Amúgy is, ez egy Brontothere, bírtok kerítése valahol az erdőben van. Valamelyik cég pénzes embere tart hobbiból őslényeket.
Időközben kiértetek az erdőből és a már ismert birtokok közt haladtatok. Túl sok minden nem változott, csak annyi, hogy az egyik bírtok udvarán két UD4-es gép van és két APC. No meg gyarmati katonák.

Az űrkikötőhöz érve még egy kellemetlen meglepetés érte. Katonai ellenőrzés. Szerencsére csak a teherhajók rakományában kerestek csempész árút.

28Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Vas. Jan. 08, 2012 8:52 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

//Tudtam, hogy valamit elfelejtettem! Sőt az is eszembe jutott, hogy nem vitt magával fegyvert. Kiszedem azt a részt, oké!?//

Kiértek az erdőből. Nem sok változott, csak az egyik birtokon gyarmatügyi katonák voltak. És járműveik.
Remélem nem jönnek rá, hogy két kőrözött bűnöző épp az orruk előtt van. Csak jussuk fel az űrbe, ott nem érhet baj. Legalábbis Rashid ezt szokta mondogatni. -gondolta magában. Az űrkikötőben katonai ellenőrzés fogadta. Mihelyt megállt a kocsi kiszállt, megköszönte majd a hajóhoz futott.

29Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Vas. Jan. 08, 2012 9:48 pm

W.B.

W.B.

Túlságosan sokat nem foglalkoztak veled. Leszámítva azt, hogy a hajóból kijövő orvoson majdnem átmentél.
Rashid lábán immáron új kötés díszelgett. Épp a laborjába tartott vissza mikor meglátott.
- Nos sikerült? – Hamar észrevette, hogy valami nem stimmel. – Mi történt? És mi az a papír ná… Ugye nem!?
Úgy tűnik a tekercs alapján sejti, hogy belekeveredtetek ama kesze - kusza hálóba, mit közönséges halandó nem nagyon érthet meg.

30Űrkikötő Empty Re: Űrkikötő Pént. Jan. 13, 2012 2:55 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Majdnem átment az orvoson, Rashid láttán megállt. Nagy mosoly jelent meg az arcán, nem öröm teli, hanem gúnyos.
- Dee. Szóljak az orvosnak, hogy mindjárt lesz egy szívinfarktusos betege? Tessék, olvasd el. -nyújtotta oda neki- De azt javaslom előbb ülj le. -mondta és bement vele a laborba.
Kíváncsi vagyok a reakciójára. -mondta magában, és tett egy kisebb gúnyos mosolyt.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.