Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Darakon előtörténete. EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Darakon előtörténete. EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Darakon előtörténete. EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Darakon előtörténete. EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Darakon előtörténete. EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Darakon előtörténete. EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Darakon előtörténete. EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Darakon előtörténete. EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Darakon előtörténete. EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Darakon előtörténete. EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Darakon előtörténete.

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Darakon előtörténete. Empty Darakon előtörténete. Vas. Okt. 23, 2011 8:36 pm

darakon

darakon

Faj: alien, xenomorph
Név: Darakon
Alfaj: Chrysalis
Születési hely: (Egyenlőre még nem döntöttem, lehetőleg a föld)
Külső tulajdonságok: Normális testméret, szürkés-kék bőrszín. Csontozat színe világos-sárga.
Belső tulajdonságok: Intelligenciája egy normál xeno-hoz mérve ideális. Fajtársaival szemben nyugodt, békés típus. Bármely más fajnál megfontolt. Múltjából tanulva inkább kerüli az összetűzéseket. Inkább a halál, minthogy még egyszer elfogják és börtönbe vessék. Nála a fészek és fajtársai védelme mindenek előtt van. Nemfél egy páncéltörő rakéta elé sem kiugrani, ha ezzel megvédheti egy testvérét.

-A kíváncsiságod már az őrületbe kerget testvérem, de rendben van. Elmesélem neked a múltamat.
Mint minden más testvérem, én is egy gazdatest mélyén szundítva éltem. Sötét, meleg, és nyugtató végtelenség vett körbe. Mikor éreztem az idő eljövetelét, tudtam hogy ébredésem küszöbén állok. Mocorgásom közepette egy nyugtalan zajt hallottam a külvilágból. A sötétség helyét átvette a fény, s egy hatalmas, kemény tárgy kezdett körbevenni. Fájdalmasan üvöltöttem fel, mikor az körbeölelt, megszorított, és húzni kezdett az ismeretlen felé. Mikor minden kivilágosodott, láttam hogy hatalmas teremtmények vettek körbe. Hallottam, amint kommunikáltak egymással.
- A/168-as egyed. Kifejlettség normális. Életfunkciók rendben. Testhőmérséklet, 38 C.
- Jól van... vigyék a kamrába.
Testemen fájdalmat éreztem, ordítottam volna torkom szakadtából, de minden elhomályosult. Álmom folytatódott. Időnként feleszméltem egy pillanatra. Idegen tárgyak behatolását éreztem a testemben, és hallottam, amint rólam beszéltek.
- A/168-as egyed. Eredmények?
- Fejlődési idő 1 nap, 22 óra. Első vedlés végbement. A testméret növekedési szintje normális. Az altató adagolás miatt adódó komplikációkról nincs feljegyzés...
A következő dolog, amire emlékszem, az volt mikor ismét felébredtem álmomból. Fejemet, és karjaimat nem tudtam mozgatni. Csapdában voltam.
- Uram, megszüntettük az altató adagolást. Holnap mehet a próbakör.
Vajon mire érthette ezt az ember. Nem sejtettem hogy a lehetetlent próbálták megtaníttatni velem, mégpedig azt, hogy engedelmeskedjek az emberek minden parancsának. Az ostobák.
Első nap.
-Az egyed fokozott ellenállást mutat a parancsok elvégzésénél. A büntetésekre nem reagál.
Második nap.
-A helyzet változatlan.
-Adjunk neki még pár napot. Ez a lény nagyon különleges, de ha mégsem sikerül az irányításunk alá vonni, akkor maradunk az eredeti tervnél.
Ötödik nap.
A rémálom ismét kezdődött előröl.
~Akkor sem fogok nekik szót fogadni. Kínozzanak bármely módon.~
Mikor ismét megláttam a szokásos arcot, ami a fájdalmak előtt minden nap megjelent, legszívesebben darabokra téptem volna.
- A/168-as egyed. Utolsó napod, hogy produkálj valamilyen fejlődést, ha nem teszed akkor... *Vészjelző sziréna*
- Mi történik? Roger... jelentést!
- Uram, betörtek a xenomorphok a D blokkba. A C blokkban lévő xenomorphok kiszabadultak. Azonnali evakuálást rendeltek el a létesítményben.
- Ez mégis hogy lehet, szabotázs? Egy egységnek... készítsék elő az A/168-as egyedet szállításra.
- Sajnálom uram, de nincs már erre idő. Jöjjön.
Az ember még egyszer rám nézett, majd sarkon fordult és kifutott a teremből. Ott álltam, és vártam a fejleményeket. Az üveg túloldalán láttam, amint a vér beteríti a szobát, és egy ismerős fej mutatkozott meg előttem. Az egyik testvérem volt. A következő pillanatban a béklyók lehullottak a testemről, és én teljes erőmből futottam neki az ajtónak. Az ajtó kemény volt, de én még keményebb. Kijutva a folyosóra üdvözöltem új testvéreimet. Véres utat vágva magunk előtt tisztítottuk meg az egész épületet a szennytől. És az egyik felsőbb terembe berontva megtörtént az, amire ébredésem óta vágytam. Ott állt előttem, az ijedtségtől összecsinálva magát. Az az ember, aki miatt oly sokat szenvedtem. Alaposan kiélveztem a pillanatot. Lassú léptekkel közeledtem felé, ő pedig lassú léptekkel hátrált. Mikor nekiszorult a falnak, szánalmas sírásba kezdett. Ettől én még jobban felcsigázódtam.
~És most megfizetsz mindenért...~
Rávetettem magam, és őrült vigyorral az arcomon kezdtem lassan lenyesegetni a húst a szerencsétlenről. Ő torka szakadtából ordított. Óhh milyen szép muzsika volt ez nekem. Sosem felejtem el azt a pillanatot. Szépen, apránként leamputáltam mindkét lábát a combjáig, majd a bal karját. S mikor már az utolsó lélegzetét vette, elégtétellel néztem végig, ahogy a farokpengém gyönyörűségesen átsiklik a szemétládája fején, és az holtan rogy össze.
~Pont félbe...~
-Mikor kijutottunk az épületből, azt felrobbantották, mi pedig több hetes vándorlás után amiket az elhagyatott járatokban tettünk, végre rátaláltunk az ideális helyre. És ez a hely lett az új otthonunk. Nah remélem kielégítettem a kíváncsiságod, most hagyj egy kis békét nekem.-

....

Jelentés: Az illegális laborban történtek titokban maradnak. A kutató csapataink Xenomorphok jelenlétét nem észlelték a közelben. Páran lehet hogy megmenekültek, de nincs rá se bizonyíték, se nyom. Új fészek kialakulására az esély elenyésző.



A hozzászólást darakon összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 23, 2011 9:21 pm-kor.

2Darakon előtörténete. Empty Re: Darakon előtörténete. Vas. Okt. 23, 2011 9:00 pm

avpwar

avpwar
Admin

Üdvözlet!


Jelenleg idegeneknek a kezdő hely Új Éden. Ez egy mezőgazdasági és üdülő bolygó. Még nem tudják, hogy egy elhagyott bányában egy idegen fészeklapul.
Előtörténetedbe írd le, hogy kerülsz oda.

Páncéltörő rakéta? Hm. Azt azért nem bírja ki, azt hiszem még pontosítani kell az új leírást. Bár ez az én hibám.

No kicsit érdekes szemszög egy aliennek, de elfogadható. Annyival bővítsd ki, hogyan kerülsz Új Japánra. Pl. azt is beleírhatod, hogy eme régi bányában volt a titkos labor, így csak pár sort kell írnod.

https://avpwar.hungarianforum.com

3Darakon előtörténete. Empty Re: Darakon előtörténete. Vas. Okt. 23, 2011 9:19 pm

darakon

darakon

Remélem egyenlőre jó lesz így. Majd ahogy a történet alakul még változtatni fogok rajta. De a mai napon csak ennyire futotta Very Happy
És nyugi tisztában vagyok vele, hogy szegény karakterem nem bírja a páncéltörő rakétát Very Happy

4Darakon előtörténete. Empty Re: Darakon előtörténete. Vas. Okt. 23, 2011 9:26 pm

avpwar

avpwar
Admin

Hátakkor az Új Japánon a régi bányában kezdhetsz. Hamarosan fajtársak is lesznek és akkor indul egy kis kaland.

3 skill pontot kapsz.
Ja és még most dönts el, hogy van-e szarva vagy hasonló az idegennek. Ugye a skill ettől függ.
Dolgozó ranggal kezdesz.

https://avpwar.hungarianforum.com

5Darakon előtörténete. Empty Re: Darakon előtörténete. Vas. Okt. 23, 2011 9:31 pm

darakon

darakon

Köszönöm szépen! Very Happy
Az alfajommal kapcsolatos adatok a karakterlapomban lesznek.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.