Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Kikötő           EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Kikötő           EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Kikötő           EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Kikötő           EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Kikötő           EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Kikötő           EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Kikötő           EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Kikötő           EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Kikötő           EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Kikötő           EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

 » Helyszínek » Új Éden » Ardera » Kikötő

Kikötő

3 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Go down  Üzenet [1 / 2 oldal]

1Kikötő           Empty Kikötő Hétf. Aug. 22, 2011 9:31 pm

avpwar

avpwar
Admin

Hajó kűrt jelzi, hogy meg jött friss „hal” (jobb név nem volt rá, lényeg hogy halszerűek) fogás.
Ez a város egyetlen, de nagy kiterjedésű kikötője.

https://avpwar.hungarianforum.com

2Kikötő           Empty Re: Kikötő Kedd Jan. 17, 2012 5:10 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

/Előzmény: Űrkikötő/

Nem törődött az emberekkel. Sőt nem igazán figyelte merre megy, csak ment. Hagyta, hogy Garibaldi arra menjen amerre akar. Okos ló volt, megjegyezte az utat ellenben Anitával. Ő gondolataiba mélyedve ült lova hátán.
Miért kell a grófnak egy élő predátor? Talán.. tényleg "vámpír"? Lehetséges egyáltalán ilyen? Hm.. Heh, nem is tudom mi lenne, ha most össze találkoznék egy predátorral. Nem lenne túl sok esélyem.. sőt, egyáltalán nem biztos, hogy élve megúsznám. Nem is ismerem annyira a fajtájukat. Mik a szokásaik, hogy harcolnak, stb.. ezekről semmit sem tudok. Ohh, Rashid mi lesz velünk? Lehet, hogy ma este ér utol a halál. Akkor amikor a szüleim meghaltak.. ha hallgatok anyára és nem megyek lovagolni. Már a túlvilágon lennék..
- Hó. Lám-lám. Egy kikötő. -leszállt a nyeregből és a kikötőt kezdte figyelni. Garibaldi inni kezdett- Nos.. Benézünk a kikötőbe? Be surranjak, mint egy betörő vagy csak sétáljak be a főbejáraton? -kérdezte lovát. Az állat felemelte fejét és morgott egyet- Besurranjak? Hm.. Ahogy gondolod. Nem keltek feltűnést, olyan leszek, mint egy árny. -válaszolt vissza a lónak. Felült rá és ügetésben haladt a kikötő felé.

3Kikötő           Empty Re: Kikötő Kedd Jan. 17, 2012 10:12 pm

W.B.

W.B.

// És, azt hogy kívánod megoldani, hogy a lovat senki ne nyúlja le? Én most mesélésben megoldom neked. Ám meg a kikötő és város közt nincs nyílt placc, max helyenként. //

Elég terebélyes kikötő. Nyugati része láthatóan civil szállításra van. Jaktok és utas szállító hajók horgonyoznak a dokkok mellet. E mellet található a halászok számára fent tartott rész. Bár egy raktár sor elválasztja a kettőt. Ez után pedig a kikötő 60%-át kitevő ipari kikötő megannyi raktárral. A kikötő túlsó keleti részén pedig egy kisebb katonai rész található.
Végül is, pont katonai létesítmény mellet számít az ember legkevésbé feketepiacra.
Civil kikötő résznél van hely parkolásra. Különböző kisebb parkolási társaságoknak van itt placcuk. Egy kivételével mindegyiknél kint van a tábla, hogy állatot tilos bevinni.

4Kikötő           Empty Re: Kikötő Szer. Jan. 18, 2012 7:41 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

/Okos ló. Idegennek nem engedelmeskedik és nem hagyja, hogy ellopják./

Elméletileg észrevétlenül eljutott a kikötőig. Ott leszállt és megpaskolta lovát.
- Menj bújj el, ha jelt adok akkor gyere. -súgta oda Garibaldinak. A ló arrébb ügetett, míg Anita besurrant a kikötő területére. Árnyékban maradt, rejtőzött.
Garibaldi remekül el lesz addig amíg Körül nézek egy kicsit. A raktáraknál, a katonai létesítményt is megnézhetném. Ó, ha kiderül miket csinálok még titokban.. bővül a már így is vastag és súlyos aktám.. bár akkor Rashid é is. -gondolta magában és megejtett egy kis mosolyt is.

5Kikötő           Empty Re: Kikötő Szer. Jan. 18, 2012 9:27 pm

W.B.

W.B.

Szerencsére találtál a kerítésen egy részt ahol átférsz. Valahol a halászoknak fent tartott részre jutottál be. Legalább is a halszagú ládák miatt erre lehet következtetni. Pár őr bóklászik a raktárak közt. Túl sok élet így este most nincs. Civil részen és az ipari kikötő részen viszont némi élet folyik. Civil részen egy kisebb hajó köt ki éppen. Ipari részen viszont bőszen folyik egy hajóból az áru kirakodás.
Egyik épület számozása sem stimmel itt azzal amit Rashid adott.

// Vágtatva hogy lehet észrevétlen lenni? Illetve, legálisan is bejuthattál volna a kikötő területére. //

6Kikötő           Empty Re: Kikötő Csüt. Jan. 19, 2012 3:50 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

/Ügetett ami nem olyan feltűnő. A ló nem szürke (fehér) színű, így nem virít a sötétben./

Hát.. nem hiszem, hogy itt bármi érdekeset találok. De! Én nem vagyok Rashid, aki ha most itt lenne már rég visszament volna a hajóhoz. -gondolta. És tovább ment. Elhagyta a halászoknak fenn tartott kikötő részt és a katonai rész felé vette az irányt.
Bár a katonai résznél sok lesz a katona, őr.. ha van is valami érdekes akkor azt ott fogom megtalálni. Bár nem is tudom mire számítsak. Mi az ami olyan érdekes? Ha van olyan, akkor biztos megtalálom.

7Kikötő           Empty Re: Kikötő Pént. Jan. 20, 2012 5:41 pm

W.B.

W.B.

Elég sok idő volt átjutni az ipari kikötő részen. Tenger felől munkások serénykedtek. Egy raktár mögül pedig bizarr hangok szűrődtek ki. No meg furcsábbnál furcsább alakok járkáltak arra. Némelyik, olyan mintha „épp most szökött volna ki tartarusból”.
Szerencsére ez a pár tucatot kitevő ember mennyiség a hatalmas kikötőben eléggé felhígult, hogy ne jelentsen komolyabb kockázati tényezőt.
A katonai rész már nem ilyen kihalt. Kutyás őrök, felfegyverzett katonák. Még egy APC-t és egy M40-es tankot is megpillantasz. Valamire várnak. A katonai kikötő raktárain a Gyarmatügy logója díszeleg.
Tengerén pedig egy hajó közeledik.

8Kikötő           Empty Re: Kikötő Pént. Jan. 20, 2012 8:25 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Nem volt könnyű eljutni a katonai részig, de sikerült. Elég népes volt és valamire várakoztak a katonák.
Hm.. itt jó helyen vagyok. Innen nem vesznek észre, de én mégis mindent látok. -gondolta egy épület árnyékában két nagyobb doboz mögül- Ahhoz képest, hogy nekem most a feketepiacon kellene lennem, vagy legalábbis azt keresnem.. elvagyok, ahogy Garibaldi is. Nem fogják észrevenni, okos ló.

9Kikötő           Empty Re: Kikötő Szomb. Jan. 21, 2012 6:16 pm

W.B.

W.B.

A hajó kikötött. Katonai csapatszállító lehet, mivel az orra három fele nyílt és egy rakodó rámpa hidalta át a szakadékot a hajó belseje és a kikötő betonja közt.
Egy roppant kiöltözött illető ment le a rámpán utána pedig hat katona. Nem Gyarmatisok voltak. Utánuk pedig egy az M40-esnél jóval nagyobb nehéz tank gördült le, lőtornyán két ágyúcsővel.
A kiöltözött illetőnek ázsiai jellegei vannak, de nem cégesnek tűnik. Vállain párducbőr nyugszik. Valamit beszélt a tengerésztiszttel majd elvonultak az egyik raktárba. A hat katona és a tank utánuk.

10Kikötő           Empty Re: Kikötő Szomb. Jan. 21, 2012 9:32 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Érdekesnek vélte a hajó utasait. Nem vette le róluk a szemét. Figyelte melyik raktárba mennek be.
Érdekes. De legalább most már tudom melyik raktárban van valami. -gondolta. Bejutási lehetőséget keresett. Minden lehetséges dolgot megvizsgált, mindent.



A hozzászólást Anita Cuccsy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 22, 2012 9:16 pm-kor.

11Kikötő           Empty Re: Kikötő Vas. Jan. 22, 2012 8:28 pm

W.B.

W.B.

Csak mentél volna a raktárba. Minden lehetséges bejutási mód ki van zárva. Minden alternatív bejutási módot impulzus fegyveres őrök védnek. Még a szemét kidobó cső mellet is szobrozik egy.
Balszerencse.
Egyik kutyás őr kutyája morgósra vette a stílusát, mire a katonák arra tekintettek, merre a kutya is. Bár nem arra tekintenek, ahol rejtőzöl, de mégis túl közzel ahhoz, hogy feltételezhető legyen, hogy nem téged szúrtak ki.
- Ki van ott!? – kiállt az egyik katona.

//Kicsit túlmesélted, szóval nem jutottál be, ugyan ott vagy ahol eddig//

12Kikötő           Empty Re: Kikötő Vas. Jan. 22, 2012 9:24 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

/Sorry, átírtam./

Nem volt lehetséges bejutási mód. De akadt nagyobb problémája is, az egyik kutya bizonyára észre vette.
Most mit csináljak? Megint adjam ki magam egy magas rangú személynek? Áh, ezek nem olyan hülyék, hogy bevegyék. A legutóbb is más volt a helyzet. Várok még egy kicsit, hátha lecsillapodik a kutya vagy elmennek. -gondolta és a helyén maradt. Csendben meghúzta magát.

13Kikötő           Empty Re: Kikötő Kedd Jan. 24, 2012 8:00 pm

W.B.

W.B.

A katonák követték az óvatosan lépkedő német juhászt. Végül a kutya megállt egy fémhordó kupac előtt. A két tengerész közül a testesebb ment előre, majd fegyvert vállához szorítva befordult a hordó rakás mögé. Egy kézzel kihajította a hordók mögött megbújó… őm. Drogost? Valószínűleg azt. Koszos tépett ruhája van.
Tengerész rászegezte a fegyverét, a másik ruhájánál fogva fel állította és megbilincselte. A kutya folyamatosan morgott rá. Miközben elhurcolták a furcsa embert, annak zsebéből ki hullott egy kis üvegcse.
Az őrök, most eme jövevénnyel lesznek elfoglalva.

14Kikötő           Empty Re: Kikötő Szer. Jan. 25, 2012 4:45 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Mikor kiderült, hogy a kutya nem őt vette észre egy kicsit megkönnyebbült.
Ha maradok jó eséllyel nem vesznek észre. Viszont azt a kis üveget nekem kell előbb megszereznem, mint ahogy azt a katonák észre veszik. De ezzel a kis akcióval magamra vonhatom a figyelmüket. Vagy ha más nem, akkor a kutya figyelmét. Kockázatos.. amit én Rashid -al ellentétben szeretek. -gondolta és körbe pillantott. "Nincs veszély." Állapította meg és lábujj hegyen, csendben elindult, hogy megszerezze az üvegcsét.
Minden rendben.. egyenlőre. Remélem mond majd valamit és nem hiába kockáztatok. -gondolta lopakodás közben- Ha egykor megtudtam szökni egy bázisról, akkor most is észrevétlen kell maradjak.

15Kikötő           Empty Re: Kikötő Szer. Jan. 25, 2012 9:55 pm

W.B.

W.B.

A drogos őrjöngött, nyugtatás képen tarkón vágta az egyik katona, mitől az eszméletét vesztette. Így kénytelenek voltak a földön húzni maguk után. Nem igazán jelentet innentől a kis csapat lebukási tényezőt. Egy őrbódéba bevonultak.
Kis üvegcse még egy köbdecis sincs. Furcsa zselés mézszerűen folyó folyadék van benne. Színe pedig… furcsa. Kékes árnyalatúnak tűnik, de van, mikor narancsot veszi fel. Fura.

16Kikötő           Empty Re: Kikötő Csüt. Jan. 26, 2012 5:26 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Nem jelentett gondot az üvegcse megszerzése. Nagyon furcsa volt. Anita felvette és eltette.
Hm.. érdekes. Elviszem Rashidnak, majd ő kideríti mi van benne. Viszont.. mit keres egy ilyen alak itt? Csak nem itt van a fekete piac?! Hm.. Körbe nézek itt egy kicsit. -gondolta és elővette azokat a papírokat, amiket Rashid adott neki. Jól megnézte és lopakodó üzemmódban elkezdte az itt lévő raktárak számát, jelzését figyelni. Egyik raktártól a másikig lopakodott, bujkált.

17Kikötő           Empty Re: Kikötő Pént. Jan. 27, 2012 7:57 pm

W.B.

W.B.

A katonai résztől visszább, az ipari kikötőben botorkálva egyre több alvilági alakot veszel észre. Lopakodni is felesleges szinte, mivel látszik, hogy nem tisztességes polgárok. Viszont lazán végig csörtetnek a kikötőn.
Végül a B7/T3 jelzésű raktár oldalának támaszkodó egyik szürke kabátos és kalapos borostás alak észrevesz. Nyájas hangon, bár igazi gazfickó stílussal szólít meg elvigyorogva.
- Kis kegye' mit bujkál a ládák közt? Segítsek?

18Kikötő           Empty Re: Kikötő Vas. Jan. 29, 2012 12:43 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Furcsa helyre "tévedt". Egy alak kiszúrta. Nem bujkált tovább és odasétált az alakhoz. Elővette azt a papírt amit Rashid adott és összeegyeztette a raktár számát a papíron találhatóval. Megegyezett. Eltette és oda súgta a pasasnak:
- Gondolom, itt a fekete piac. Ugye? Ez esetben tud nekem segíteni. Mije van? -közben körbe pillantott, mintha támadásra számítana vagy valami hasonlóra.
Kicsit se feltűnő az itteniek viselkedése. Kész csoda, hogy még nem kapták el őket. A Marson nagyobb a biztonság, jó az áru, stb.. Itt még nem vásároltam. Bár eddig Rashid ragaszkodott a Marshoz. Juj! Nem hoztam el a "Vicces süti" -jét. Nem baj, ő baja. -gondolta.

19Kikötő           Empty Re: Kikötő Hétf. Jan. 30, 2012 12:00 am

W.B.

W.B.

Az illető felvonta a szemöldökét. Végig mért, szinte zavaróan. Elmosolygott, majd füttyentett. Körbejárt. Majd ismét visszatért oda ahol volt.
- Szenet akar venni vagy olajat? – felkacagott, mintha olyan szellemeset mondott volna – Vagy fekete körömlakot? Maga fajta kis hölgyecskéknek veszélyes éjjel ilyen sötét helyen sétálgatniuk és vásárolniuk. Kitudja… talán még olyan idegen izé is megtámadhatja! – Egy félhomályos pontra mutat. Falon egy árnyék látható, ami eléggé idegen formájú. Leszámítva, hogy ahol állsz, onnan látszik, hogy csak egy lámpa világít meg egy gondosan összepakolt szeméthalmot, mi hasonló árnyékot vett, mint egy idegen. – Látja? Mennyire is félelmetes itt? Ne kísérjem inkább biztos helyre?

20Kikötő           Empty Re: Kikötő Hétf. Jan. 30, 2012 9:24 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Abba az irányba néz amerre a férfi mutat, majd vissza fordul hozzá.
- Ide figyeljen. Engem nem kell megvédeni és kísérgetni. Bérgyilkos, fejvadász vagyok. Pusztán csak azért jöttem, hogy fegyver készletem egy kicsit kibővítsem. Ugyanis most nagyobb vadra vadászom. Különleges megbízás. Ne akarjon velem újat húzni, mert kibelezem. Halála meg nem csak nekem lenne rossz amiért nem lenne kitől útbaigazítást kérjek.. de a takarító sem fog örülni, mert nem csak a mocskos vérét és holttestét kell eltakarítsa hanem a belsőségeit is. Komoly vásárló vagyok. Ha járt már a Mars feketepiacán, akkor ismernie kellene engem vagy a társam.. -mondta határozott, komoly és fenyegető hangon. Arca ijesztő volt.- Szóval.. mije van? Fegyverek, töltények, infravörös szemüveg, stb.. Van?

21Kikötő           Empty Re: Kikötő Hétf. Jan. 30, 2012 10:16 pm

W.B.

W.B.

Illető arca elkomorodik, majd összehúzza a szemeit. Röhögést próbálta vissza tartani.
- Feketepiac mi? Ott sem szőke sem rózsaszín hajfestéket nem árulnak! Ne röhögtessen már! Kijön a kikötőbe, találomra rákérdez valakinél hol van a fekete piac? Mért nem odaát a katonákat kérdezi? Ők is tudni akarják! Csak akkora az agyuk, mint egy alienben az humanizmus!
- Katonát említett? Mint egy idegenben a humanizmus? Jó vicc. Szeretik az embereket. Megenni. – Sötétségből lámpafénybe betoppan a hang tulaja. Hosszú fekete bőrdzseki vagy hasonló van rajta, mely a csizmájáig ér. Lábán fekete szoros csizma. Arcát egy fekete sál takarja el. Fején egy fekete 35M rohamsisak ül. Kamera, rádió vagy hasonló nélkül. Néhány hajszál lóg arca nem fedett része elé, mely lényegében csak a szemöldök, irritálóan kék szemek és orrnyereg felső része. Az ember megijed a magas talpig fekete öltözékben lévő egyén jöttétől.
- Én… én csa…csak… - próbálja magát menteni, bár félelme átnedvesedett és csöpögő gatyáján látszik.
- ELÉG! – Förmed rá a fekete öltözetű férfi. – Hord el az irhád csürhe! Mielőtt még ide hívnék pár másik katonát is magamon kívül!
Őrülten próbál eliszkolni az illető. Pár raktár környékén bóklászó próbál nem is tudomást venni az egészről. "Csak ne keveredjenek bele."
A „katona” – elvégre pisztolytáska és tartalék táras táskák ott lifegnek az övén egy rövid karddal egyűt – rád néz, majd tovább megy egy ajtóig. Aminek az épségével nem törődve benyit.

22Kikötő           Empty Re: Kikötő Kedd Jan. 31, 2012 2:38 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Anita a fekete bőrdzsekis férfi felé fordul.
- Talán maga tud segíteni? Remélem nem akar maga is az idegeimen játszani. Bőven elég nekem egy olyan ember aki nap mint nap ezt csinálja. Katona? Szép. Ugye nem akar feladni engem? Odaadni a "jóknak". Vagy maga másmilyen?
Feláll a szőr a hátamon ettől a férfitől. Ijesztő.. bár egy kicsit hasonlít Rashidra amikor elvonási tünetei vannak. -gondolta és tett egy kisebb gonosz mosolyt és követte a férfit.

23Kikötő           Empty Re: Kikötő Kedd Jan. 31, 2012 7:55 pm

W.B.

W.B.

Benyitja az ajtót, de nem lépbe. Feléd fordul. Pár pillanatig csak néz, végül megszólal.
- Jóknak? Egy igazság létezik. Gyarmatiak egyszerű zsoldos csürhe mivoltuk révén érdekeket szolgálnak, nem pedig azt amit kell. Pénzért megvehetőek. – hangjában mélységes megvetés hallatszik – Itt lévő csürhe sem jobb. De míg nem minket mérgeznek ridegen hagy. Addig is elintézem a dolgaimat. Te pedig! – karját felemelte, fekete bőrkesztyűs kezével pedig rád mutat – Végezd azt, amit végezned kell!
Ezzel visszafordult és bement a raktár épületbe. Gyorsan eltűnt a ládák közt.

24Kikötő           Empty Re: Kikötő Kedd Jan. 31, 2012 10:19 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Bólintott és szétnézett a raktárban. Elővette azt a papírt, amit Rashid adott neki. A leírtak alapján cselekedett. Elhelyezte a pénzt és várt.
Remélem annyi az idő amennyinek lennie kell. Nem szeretnék fölöslegesen vagy sokat várni. Lássuk csak.. nekem akkor most mi is kell? Rashidnak lézerpisztoly és 5-6 telep.. nekem a puskába töltény.. AXSL? Nem.. az van még. Infravörös szemüveg vagy katonai sisak, amin minden van. Ezt 2000-2500 -ra becsülöm. Kell e még valami? Nem.. azt hiszem nem. -nekidőlt a polcnak, karba tette a kezét és várt. Elképzelte ahogy találkozik egy Predátorral.. és meghal. Nem ismeri harci szokásait, fegyvereit, semmit sem ismer. Halálra van ítélve, nincs esélye. Sokkal erősebb és nagyobb az ellenfele. Ráadásul élve kell elfogni.
- Máris áshatom a síromat. Bár holtan kellene. Akkor ott a taposóakna. De.. sajnos élve kell elfogjam. Istenem.. segíts. -suttogta.

25Kikötő           Empty Re: Kikötő Szer. Feb. 01, 2012 9:37 pm

W.B.

W.B.

Fal a szekrény mellet kinyílt és egy mogorva kopasz borostás ember lépet ki. Rád mordult, felvette a pénzt. És csak annyit mondott:
- Bemehet, hatóságoknak egy szót se!
A rejtet ajtón belépve egy sötét folyosó tárul szemed elé. A gengszter, persze ha az, bezárta az ajtót és visszaült székére. Egy kis monitoron át nézte a szekrényt.
Lépcsőn leérve viszont szembe találod magad egy nagy fém ajtóval és két fegyveres alvilági alakkal. Sebhelyes csak annyit kérdezett:
- Jelszó?

26Kikötő           Empty Re: Kikötő Csüt. Feb. 02, 2012 4:45 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Titkos ajtó nyílt. Egy férfi jött ki rajta. Anita egyetértően bólintott, majd bement. A lépcsőn leérve két férfi fogadta.
Jelszó? -kérdezte magában és elővette azt a papírt, amit Rashid adott neki.
- Csatorna Ghoul. A jelszó: Csatorna Ghoul. -mondta.
Mond, hogy ez a jelszó. Kérlek.. kérlek. -gondolta magában.

27Kikötő           Empty Re: Kikötő Csüt. Feb. 02, 2012 9:11 pm

W.B.

W.B.

Másik ember felemeli a fegyverét majd a puskatussal rá csap a fém ajtóra. Az hosszasan hallatja a csapás hangját.
- Vásárló érkezett! – ordít be.
Ajtót a mechanika kinyitja és eléd tárul az amit kerestél. A feketepiac.
Valamiféle kibetonozott barlang lehet, vagy csak a betonozás nagyon hanyag. Szegényes világításban kisebb füstfelhők lebegnek. Úgy tűnik itt nem tilos a dohányzás, hiába robbanás veszélyes hely ez. Több furcsa ember is van itt. Néhány lazán ládákon kártyázik és iszik. Több egymástól külön álló ládarakás van itt. Melyeket pár fegyveres szemmel tart. A teremből nyílik még pár másik folyosó is.

28Kikötő           Empty Re: Kikötő Pént. Feb. 03, 2012 7:53 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Belép a terembe és megáll. Körbe néz és tesz egy mosolyt.
- Hasonlít a marsi feketepiacra. De mégis más. Lássuk csak.. hol van az ami nekem kell? -mondta halkan és otthonosan mozogva járkált fel s alá. Megfigyelt dolgokat, amit mindenhol megszokott keresni. Kamerák, furcsa egyéneknél milyen fegyver van. Ki miért jött, mit árul, mit vesz, stb..
Hm.. Mondanám, hogy otthon édes otthon.. de ez nem az. Ez itt a "piac". Feketepiac. Itt vásárolni kell és nem a kávém szürcsölgetni miközben Rashid kísérletezik vagy épp a hajóval matat. De talán.. talán.. a feketepiac a második otthonom. Talán! -gondolta miközben megfigyelést tartott.

29Kikötő           Empty Re: Kikötő Vas. Feb. 05, 2012 1:01 pm

W.B.

W.B.

Feketepiacon sok minden megtalálható. Luxuscikkek olcsóbban. Exotikus állatok, melyek nagy része védett. Bár itt csak kisebb termetűek vannak ketrecekben. Tiltott termékek. Úgy, mint kábítószerek, vagy tiltott propagandaanyagok „egyesektől”. És fegyverek.
Szemed megáll egy nagy halom ládán. Néhányra sorba ki vannak téve a legkülönbözőbb fegyverek. A tulajdonosuk egy köpcös hawaii inges illető kiszúrja a szemedben az érdeklődést.
- Hm, Nocsak! Gondolom meg tetszett a portékám! Csak bátran! Szinte minden létező fegyverrel tudok szolgálni! – próbál közelebb csalogatni a jó üzlet reményében.

30Kikötő           Empty Re: Kikötő Vas. Feb. 05, 2012 5:09 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Megfigyelés közben szeme megakadt egy helyen. Oda megy a fegyverkereskedőhöz.
- Üdv. -köszönt miközben a kínálatot nézegette- Kíváncsi lennék a véleményére. Tud nekem valami olyat ajánlani, amivel nagyobb ragadozót elkaphatok? Harcképtelenné kellene tenni, ugyanis élve kell. Meg.. szükségem lenne töltényekre az L96 Sniper Rifle (Magnum) hang tompított változatú puskámhoz. Van?

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 » Helyszínek » Új Éden » Ardera » Kikötő

Similar topics

-

» Kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.